Skocz do zawartości

Ciąża w Anglii. | Forum o ciąży


LadyP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ninatrn chodzi o to mleko:
http://www.sainsburys.co.uk/groceries/index.jsp?bmUID=1334238965870
A Ninatrn wiesz,ze bebiko i angielski aptamil to jest to samo,tylko pod inna nazwe i angielskie taniej wychodzi.A mata taka wystarczy,bo tylko mala dupka musi sie zmiescic 😁 Agadka ja 2 razy w ciazy bylam w Polsce.Pierwszy raz w 7 tyg i bylo ok,cala droge w aucie przespalam.Za drugim razem bylam w 29tyg i lecielismy samolotem na pogrzeb dziadka.droga powrotna byla okropna,balam sie,ze malej cos sie stalo,tak kopala i sie rzucala,a ja myslalam,ze mi glowa wbuchnie i tam zemdleje 😉Dzis moj maly szkudnik nauczyl sie odkrecac grzejniki na maksa 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 711
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
midorada napisał(a):
Agadka ty to ryzykantka jestes - mysle, ze sie umeczysz podczas tej podrozy... 🤢 🤢 🤢 🤢

do polski lece samolotem to jest 24 tydzien a spowrtoem z mezem autem
wiem i sie boje jak diabli ale wyjezdzamy w czwartek i bedziemy jeden dzien w niemczech u kuzyna jeden dzien we francji jeden w holandi i dopiero w poniedzialek w domciu takze biore to bardzo pomalutku duzo przerw i w nospe sie zaopatrze plus jedziemy z psem bo to takie nasze dziecko 😮 samego nie mozna zostawic
jakbym sie zle czula przed to kupie lot i polece ale bardziej chyba boje sie lotu :/
nigdy jeszcze nie jechalam autem do polski ani z polski wiec moze tak mi sie dobrze mowi tylko :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia to ja pytalam o to mleko 😉 😉 Ale jak klikam na linka to tylko strona glowna mi sie otwiera. Zaraz wrzuce to mleko w wyszukiwarke... 😉
Agadka ja tez nie za bardzo lubie latac, ale statystyki mowia, ze samoloty to jednak najbezpieczniejszy srodek transportu. Z drugiej strony jesli rzeczywiscie bedziecie jechc z takimi przystankami to nie powinno byc az tak bardzo zle...
Ja nigdy nie podrozowalam samochodem do Polski - zawsze jest to samolot. Autobusem targalam sie moze 2 razy, ale jak dla mnie to za dluugoooooo. Wiem natomiast jak bardzo moje kolezanki ciezarne sie umeczyly podczas samochodowych podrozy wiec dla mnie bylaby to jednak ostatecznosc. Bedzie dobrze 😉 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzieki midorada no ja wlasnie chce to wziasc jako wycieszke 😁 bardziej niz poprostu przejazd a jedziemy tk tylko i wylacznie ze wzgledu na psa 🥴 ten to sie ma dobrze wakacje za darmo lol bo koszta sa kilka jak nie kilknascie razy wieksze hahah no ale to bedzie nasz ostatnia duza podroz bez dziecinki wiec sie ciesze i pies mam nadzieje tez lol 😁

u nas dzis sloneczko wyszlo wkoncu ale cos mi sasiad o sniegu mowil 😮

czyzby sie ktos rozpakowywal ze sie nie odzywa ??:> hihi w sumie w sama pore 🙂 czekamy na wiesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie, tak jakos za cicho tu.
Agadka widze z twoich suwaczkow, ze zycie Cie nie raz doswiadczylo. 😞 Mam nadzieje, ze tym razem obejdzie sie bez pzykrosci. 🙂
Wasza wycieczka nawet fajna sie zapowiada. Ja z mezem juz nie zdazylam nigdzie wyjechac. Mielismy przeprowadzke w lutym, wczesniej duzo spraw na glowie w zwiazku z ta przeprawadzka 😞 a szkoda, bo wiem jaki moj maz jest zmeczony tym wszystkim... 😞 Chcemy w sierpniu pojechac do Cornwalii na dlugi weekend albo moze i tydzien z malym. Tam czuje sie jak na wycieczce zagranicznej. Zupelnie jak nie w UK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada no niestety zycie czasem nie uklada sie tak jakbysmychieli 😞 ale jestem dobrej mysli wystarczy juz pecha jak na jedna pare wiec teraz musi byc dobrze 🙂 mimo ze czasem strach jest ogromny nie da sie go ukryc a szkoda!

a twoje to pierwsze?? wiecie co edziecie miec?? imie wybrane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
podoba mi sie dominik 🙂 u nich to przez c ale tez ladnie...znam jednego szkockiego dominica a za wiele ludzi tu nie znam lol wiec chyba nie az tak zadkie

wlasnie tego aptamilu uzywalam teraz sie tez w 2 kartoniki zaopatrze tak na wszelki wypadek bo w proszku nie ma co kupowac jak myslisz o karmieniu piersia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ninatrn kurde,myslalam,ze juz rodzisz.I tez mialam problemy w ciazy ze spaniem,wiec wiem jaki to bol i wspolczuje.Na pocieszenie powiem ci,ze przynajmniej jak Olus sie urodzi i nie bedziesz spala to bedziesz miala zaprawe 😁 Ja mam wybitne dziecko,dla ktorego sen jest rzecza zbedna 😉A nawet jak spi,to sie tak rzuca,ze ja nie spie.Od X-czasu sypiam po 2-3h na dobe w ratach 🙃 🙃 A mleczko w kartonikach sprawdza sie na wszelkie wypady.My duzo czasu poza domem spedzamy,wiec sie przydawalo.Teraz juz nie,bo niestety ma alergie na wiele rzeczy w tym wlasnie mleko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzieki Monisia za nowego linka.
NInatrn myslalm o Tobie dzis rano i mialam nawet przeczucie, ze moze juz jestes na porodowce... Rzeczywsicie nie speszy sie synkowi na swiat, ale moze to i dobrze. Sam zdecyduje kiedy bedzie jego czas (oby za dlugo sie nie zastanawial 😉 ). Co do nocnego chodzenia... Znam ten bol... 😞 Ten tydzien minal w miare ok, ale wczesniej to co 2gi dzien lazilam po chalupie. Szlam zazwyczaj do kuchni, robilam sobie herbatke i siedzialam nad lista rzeczy do zrobienia przed porodem 🙂 🙂
Dzis zdecydowalam, ze bede rodzila w basenie. Moze to szalona idea, ale co tam. Jak mam taka mozliwosc to czemu nie? Basen daje duzo wiecej mozliwosci niz porod tradycyjny - mozna przyjac dowolna pozycje, krecic sie na wszytskie strony, co uwazam za duzy plus. A jesli nie bede sie dobrze czula w basenie, to zawsze moge sie przeniesc na lozko. 🙂
Milego weekendu Mamuski 🙂
PS Jak juz wszystkie porodzimy, to moze sie gdzies w Londku umowimy na spotkanie z maszymi maluchami... Agadka Z Toba bedziemy sie laczyc telepatycznie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pojechalam na wakacje, potem do Polski, a po powrocie 20 stron na forum do nadgonienia 🙂 tak milo sie czyta.
Ciesze się z waszych wskazowek dla ninatrn bo napewno i mnie sie przydadza.
Ninatrn, Olek pewnie za dobrze ma u Ciebie w brzuszku 🙂 sama sie nie moge doczekac tego momentu az bede czekac ze spakowanymi torbami! a wszyscy mowia ze potem sie za ciaza teskni 🙂
W miedzy czasie czeka mnie jeszcze przeprowadzka, i ze dwa wyjazdy po Polski.
Chciialabym juz tyle rzeczy kupic dla dzidziulka ale musze wytrzymac przynajmniej do przeproadzki 😞 a kiedy wy zaczelyscie kupowac rzeczy dla malenstwa?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
midorada ale fajny pomysl z tym spotkaniem ze mna na skypie sie polaczycie hahhahah

ninatrn nic sie nie martw napewno juz wkrotce sie doczekasz odpoczywaj ile mozesz jak juz spac nie umiesz

marylu a samolotem latasz do tej polski?? kiedy sie wybierasz ostatni raz? bo ja wlasnie bede leciec w sobote i powrot w 28 tc i troche sie obwiam a widze ze ty w nie duzo mneijszej ciazy jestes 🙂

ja juzbardzo duzo mam dla maluszka gdziejs jeszcze trzeba dokupic wozek niania elektroniczna kolyska i lozko turystyczne na dol z wiekszych rzeczy a tak to juz jakies pierdolki ale duzo mialam z wczesniejszej ciazy. dzis poskrecalismy mebelki do malego pokoju lozeczko zlozymy dopiero na miesiac przed czy jakos tak
teraz sie wczesniej przygotowuje bo jak wroce z polski to 28tc bede pewnie juz wielka i nic mi sie nie bedzie chcialo hahah
takze ja bym nie wytrzymala na twoim miejscu i zaczela kupowac :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak cie plecy bola,to masz skurcze,tyle,ze od kregoslupa.Sa bardzo bolesne i ktg ich nie wykrywa..wiem,bo sama takie mialam.Co do spotkania to bardzo chetnie 🙂A co do ciuszkow,to pierwsze buciki i sliniaczki kupilismy 2 miesiace..przed poczeciem Julki 🙃 🙃:silly 😁o polowy ciazy juz w zasadzie wszystko bylo gotowe,a po skanie w 20tyg jak sie dowiedzielismy,ze to dziewuszka,to dokupilismy jeszcze mase sukienek 🤪 🤪 A ja wlasnie pomalowalam sypialnie i padam na ryj.Lece spac,korzystajac z faktu,ze Julia spi.Dobranoc i powodzenia dla ciebie Ninatrn:*:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
od 1 w nocy mialam skurcze co 8 min pojechalam do szpitala zbadali 2 cm rozwarcia o 3 w nocy... Bole mam wlasnie od kregoslupa idace a ze nie moglam wytrzymac z bolu to dali mnie na oddzial zastrzyk w poldupek po ktorym czulam sie jak na haju... 3 godziny takiej fazy... Biedny moj Robert zmeczony zasnal na fotelu a polozne co chwile przychodza i go budza... Teraz skurcze mam co 5 min i kolejne 5 godzin do rozpoczecia wywolywania... Trzymjacie sie buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...