Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Nie właśnie niebardzo widać, bo strasznie prztyłam przez ostatni rok i już dawno miałam brzuch tai jakbym w ciąży była 😮 ludzie którzy mnie nie widzieli ponad pół roku pytali mnie czy jestem w ciąży 😮 🤢 i to nie było miłe, bo wtedy jeszcze nie byłam 🤢 martwi mnie to wszystko 😞 😞 😞 😞 cieszę siętylko tym, że schudłam od początku 6kg

Ja przy tej pierwszej ciazy przez wymioty schudlam jakies 5 kg a potem jak zaczelam przybierac na wadze to konca nie bylo ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie, ja pewnie jak się rozpędzę z tymi kilogramami to chyba latem nago będęchodzić, albo po dwie bluzki zszywać razem...
Nie martwi mnie mój wygląd, najważneijsze, żeby mój Skarbuś był zdrowy, ale właśnie martwię się, że przez te kilogramy mogę mieć problemy typu cukrzca, nadciśnienie, i wógle, że stawy w kolanach wysiądą... masakra...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
No właśnie, ja pewnie jak się rozpędzę z tymi kilogramami to chyba latem nago będęchodzić, albo po dwie bluzki zszywać razem...
Nie martwi mnie mój wygląd, najważneijsze, żeby mój Skarbuś był zdrowy, ale właśnie martwię się, że przez te kilogramy mogę mieć problemy typu cukrzca, nadciśnienie, i wógle, że stawy w kolanach wysiądą... masakra...

Oj to trzeba bedzie szukac w tych sklepach dla puszystych 🙂 to taki zarcik 🙂
ja duzo przytylam w ciazy i szybko tez nabieralam na wadze ale cukrzycy nie mialam ani nadcisnienia bo moje cisnienie w ciazy to 100/60 🙂 i tak caly czas sie utrzymuje! ale nogi to nie powiem polaly i puchly maskarycznie ☺️ nie mialam sily chodzic ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja przed ciążą normalne ciśnienie miałam 140/90 😞 kiedyś nawet badali mnie pod kątem nadciśniennia, ale skończyło sięna tym, że poprostu jestem wysokociśnieniowcem i wtedy się dobrze czuję...ale przy ciąży napewno mi to nie będzie służyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
A ja przed ciążą normalne ciśnienie miałam 140/90 😞 kiedyś nawet badali mnie pod kątem nadciśniennia, ale skończyło sięna tym, że poprostu jestem wysokociśnieniowcem i wtedy się dobrze czuję...ale przy ciąży napewno mi to nie będzie służyć...

a mierzyli ci w ciazy cisnienie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Larosa a całą ciążę miałaś wysokie?
Andziucha, a możliwe, żeby bez leków ciśnienie mi się samo obniżyło?

ciaza ma swoje prawa moze cos tam spowodowala ze cisnienie ci sie obnizylo!
ja zawsze mialam ksiazkowe 120/80 a teraz to porazka bo zaledwie 100/60 jak mam lepszy dzien to moze 100/90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
A dają na to jakieś leki?

Na wszelki wypadek nie jedz, nie pij i nie rób nic, co może powodować wzrost ciśnienia (kawa, herbata, cola, słone i gorące potrawy, duży wysiłek, pozycje z głową dół) a na obniżenie pomagają ponoć rodzynki. Mowia ze w ciazy cisnienie nie powinno przekroczyc 140/90
niby sa na to jakies bezpieczne leki zeby obnizyc cisnienie w ciazy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha, jak tylko siędowiedziałam o ciąży too nie pijęnawet łyka kawy, coli, pepsi ani nic takie i staram sięnie przemęćzac, no ale z tym to wiadomo jak to jest. A poza tym moi kilenci mi czasem podnoszą ciśnienie i to lepiej niż dwie kawy naraz. Np. dzisisaj przyszedł pan oddać kiszoną kapustę, bo żona spróbowała i tam sam ocet jest, to się go pytam czy uważa, że ja ten ocet tam lleję, a on że tak robiążeby szybciej kisła...no przecież jakbym mogła to bym go przez maszynkę do mięsa przepuściła...nie wspomnę już, że milion razy już kupował u mnie tą cholerną kapustę!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Andziucha, jak tylko siędowiedziałam o ciąży too nie pijęnawet łyka kawy, coli, pepsi ani nic takie i staram sięnie przemęćzac, no ale z tym to wiadomo jak to jest. A poza tym moi kilenci mi czasem podnoszą ciśnienie i to lepiej niż dwie kawy naraz. Np. dzisisaj przyszedł pan oddać kiszoną kapustę, bo żona spróbowała i tam sam ocet jest, to się go pytam czy uważa, że ja ten ocet tam lleję, a on że tak robiążeby szybciej kisła...no przecież jakbym mogła to bym go przez maszynkę do mięsa przepuściła...nie wspomnę już, że milion razy już kupował u mnie tą cholerną kapustę!!!

Mowia ze to drugie cisnienie jest wazniejsze bo to rozkurczowe!Pierwsze jest wyższe jak się zdenerwujesz albo zmęczysz (np. wejdziesz po schodach)! ach ci ludzie to normalnie nie maja co w domu robic to beda wkurzac innych chodz ja na sobie zauwazylam ze szybciej idzie mnie wyprowadzic z rownowagi i szybciej sie denerwuje 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...