Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha to super będziesz miała parkę 🙂 Ja strasznie chciałam siostrzyczkę dla mojego Mikołajka ale na 90% będzie braciszek 🙂 6 cm to już kawał dzidzi 🙂 Moje bobo w 12 tygodniu i 4 dniu miało 73 mm. Rosną nam te dzieciaczki zanim się obejrzymy będziemy opisywały Nasze wrażenia z porodówki 🙂

to bedzie koszykarka 😁 😁 😁
zobaczymy przy kolejnym USG czy sie nie pomylil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Raczej nie jak ma taki dobry sprzęt to wątpię żeby się pomylił. Więcej pomyłek jest chyba na zwykłym sprzęcie ale i tak najwięcej zależy od lekarza. Myślę ,że jak by nie był pewien to by Ci nic nie powiedział. Najwyżej wstrzymaj się z kupowaniem sukieneczek do kolejnego usg 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Raczej nie jak ma taki dobry sprzęt to wątpię żeby się pomylił. Więcej pomyłek jest chyba na zwykłym sprzęcie ale i tak najwięcej zależy od lekarza. Myślę ,że jak by nie był pewien to by Ci nic nie powiedział. Najwyżej wstrzymaj się z kupowaniem sukieneczek do kolejnego usg 🙂

tak powstrzymam sie jeszcze 🙂
bo pomylki sie zdarzaja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pisałam ostatnio ,że w 13 tygodniu mojej koleżanki Amelka miała być chłopcem ale Ona miała robione usg na starym sprzęcie a jak poszła na 3D w 20 tygodniu okazało się ,że jednak dziewczynka: ) U dziewczynek czasami wargi sromowe są tak duże ,że lekarze mylą je z ptaszkiem bo jąderek na tym etapie chyba jeszcze nie widać albo pępowina udaje ptaszka natomiast u chłopców nieraz coś się potrafi podwinąć, schować i lekarz może pomylić z dziewczynką. O wielu sytuacjach już słyszałam. Moja sąsiadka miała dwóch chłopców bliźniaków zaszła w trzecią ciążę i też miał być chłopiec dopiero na ostatnim usg w szpitalu przed porodem wyszło ,że ukrywa się tam dziewczynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Pisałam ostatnio ,że w 13 tygodniu mojej koleżanki Amelka miała być chłopcem ale Ona miała robione usg na starym sprzęcie a jak poszła na 3D w 20 tygodniu okazało się ,że jednak dziewczynka: ) U dziewczynek czasami wargi sromowe są tak duże ,że lekarze mylą je z ptaszkiem bo jąderek na tym etapie chyba jeszcze nie widać albo pępowina udaje ptaszka natomiast u chłopców nieraz coś się potrafi podwinąć, schować i lekarz może pomylić z dziewczynką. O wielu sytuacjach już słyszałam. Moja sąsiadka miała dwóch chłopców bliźniaków zaszła w trzecią ciążę i też miał być chłopiec dopiero na ostatnim usg w szpitalu przed porodem wyszło ,że ukrywa się tam dziewczynka 🙂

ja mam nadzieje ze u mnie sie nie pomylil bo fajnie by bylo miec parke 🙂
no i Fabi by byl starszym bratem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha, ciesze sie ze u Malenstwa wszystko dobrze 🙂 ja mam usg w poniedzialek, a w ten piatek ide do przychodni porzyszpitalnej na wizyte ale to na nfz to nie wiem czy mi zrobia. Juz sie nie moge doczekac az znowu zobacze Malenstwo 🙂 zapytam o plec- moze cos wiecej bedzie widac.
To 4d to super sprawa- ma sie wrazenie jakby sie naprawde widzialo dziecko taskie to wszystko dokladne ze szok, widac nawet paluszki i mozna je policzyc. Moj Maluszek w 11/12 tyg mial 7,4 cm, to teraz moze z 9-10 moze bedzie mial 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Jak się dzisiaj czujecie? Ja miałam dzisiaj pobutkę o 7.30 i już od ponad godziny bawię się z moim synkiem. Jakoś strasznie cicho na Naszym forum mam nadzieję ,że to tylko chwilowe.
Danusia jak Twoje bobo w 11/12 tygodniu miało 7,4 cm to kawał dzidziusia 🙂 Mój w 13 tygodniu miał 7,3 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
czesc 🙂
ja tez pobudka 6.40 bo dziecku juz sie spac nie chcialo no to trzeba bylo wstac i bawic sie razem z nim a ja bym jeszcze z checia pospala troszke 🙂

Cześć Andziucha 🙂
Znam ten ból mam tak samo każdego dnia 🙂 Moje dziecko dzisiaj w nocy budziło się chyba z 10 razy stawał w łóżeczku i marudził. Zapaliłam mu lampkę i poszłam spać w końcu zrezygnował i zasnął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
czesc 🙂
ja tez pobudka 6.40 bo dziecku juz sie spac nie chcialo no to trzeba bylo wstac i bawic sie razem z nim a ja bym jeszcze z checia pospala troszke 🙂

Cześć Andziucha 🙂
Znam ten ból mam tak samo każdego dnia 🙂 Moje dziecko dzisiaj w nocy budziło się chyba z 10 razy stawał w łóżeczku i marudził. Zapaliłam mu lampkę i poszłam spać w końcu zrezygnował i zasnął.

ach te dzieci a co to bedzie jak to drugie dziecie pojawi sie na swiecie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do usg to Ja chodzę prywatnie i na każdej wizycie mam usg ale jak byłam ostatnio w 14 tygodniu to kazała mi przyjść za ok. 6 tygodni bo stwierdziła ,że wszystko jest dobrze chyba ,że coś mnie zaniepokoi to wtedy mam przyjść wcześniej. Więc pewnie wybiorę się po weekendzie majowym. A później ok 20 tygodnia na usg 3D.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Co do usg to Ja chodzę prywatnie i na każdej wizycie mam usg ale jak byłam ostatnio w 14 tygodniu to kazała mi przyjść za ok. 6 tygodni bo stwierdziła ,że wszystko jest dobrze chyba ,że coś mnie zaniepokoi to wtedy mam przyjść wcześniej. Więc pewnie wybiorę się po weekendzie majowym. A później ok 20 tygodnia na usg 3D.

No ja niestety jestem skazana na NFZ bo mam tu najblizej do tego gina a do miasta nie chce mi sie gnac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Ja do swojej mam 40 km 😞

ja do mista bym miala 20 km a do niego mam zaledwie 7 km 🙂
a z brzuchem to sama strach jechac samochodem wiec stwierdzilam ze wole blizej i to jeszcze mozna powiedziec kolo domu wiec jakbym sie zle poczula zawsze moge dzwonic po kogos bo blisko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
larosanegra84 napisał(a):
Ja do swojej mam 40 km 😞

ja do mista bym miala 20 km a do niego mam zaledwie 7 km 🙂
a z brzuchem to sama strach jechac samochodem wiec stwierdzilam ze wole blizej i to jeszcze mozna powiedziec kolo domu wiec jakbym sie zle poczula zawsze moge dzwonic po kogos bo blisko!

tam gdzie mieszkam (15 km od Wawy) mam obecnie jedną gin która przyjmuje państwowo i jako lekarz nie nadaje się zupełnie więc raz w miesiącu zaciskam zęby i tłukę się przez całą warszawę ale za kierowcę robi mój mąż więc da się wytrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...