Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Ann śliczny Bobasek, ja ide w poniedzialek na usg i tez m am nadzieje ze potwierdzi mi plec, ja bylam w 11 tyg na badaniach prenatalnych i lekarz wstepnie powiedzial ze dziewczynka raczej i mam nadzieje ze teraz bedzie pewniejsze 🙂

Ann ale jak on policzyl z nozkami jak mierzy sie od glowy do pupy i w 14 tyg to max 9 cm...?


Właśnie moje bobo w 14 tygodniu i 3 dniu miało równo 9cm ale były to wymiary od główki do pupy. Moja gin nigdy nie podawał mi długości dziecka razem z nóżkami. Mój dzidziuś miał podczas ostatniego usg nóżki nad główką więc ciężko byłoby jej zmierzyć ile mas z nóżkami 😁 Chyba ,że maluszek Ann się wyprostował i może wtedy lekarz podał przybliżoną długość razem z nóżkami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nom to sprzęt jest bardzo dobry ..w 12 było widac woreczek ale mowi ze na 90% chłopak a 10% ze petelka na pępowinie a wczoraj zdecydowanie było widac woreczke i na srodku siusiaczka pare razy się obracał wiec widzielismy jego przyrodzenie z roznej strony 🙃

co do tych 15 cm to mierzy sie od głowy do pupy ale maly sie wyprostowal i pani go zmierzyla ,ze mniej wiecej ma 15cm cały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupuje raczej uniwersalne rzeczy- tak zeby sie przydaly jak bedzie kolejne dziecko albo dla znajomych czy kogos z rodziny.
Tez wroce do pracy ale mysle ze najwczesniej w czerwcu na lato bo u nas w lecike super sie pracuje i jeszcze dostane wczasy pod grusza. Chyba ze beda przeciwskazania to wiadomo ze nie, ale jak bedzie dobrze to czemu nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂
Co tu tak cichutko? Wszystkie na spacerkach w taką brzydką pogodę? Podobno od jutra ma już być super pogoda, no zobaczymy.
Włączył mi się apetyt. Próbuję się trochę hamować, ale wtedy włączają się mdłości. Nie ma wyjścia trzeba jeść 🙂
kass20 ja też planuję być w pracy do sierpnia, bo dopiero wtedy przychodzi zastępstwo na moje miejsce. Ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że dam radę. Poodpoczywam sobie w przyszłym tygodniu, potem pod koniec maja jadę z pracy do Wiednia na kilka dni, więc kolejny tydzień zleci i zostanie tylko czerwiec i lipiec. Także będzie dobrze 🙂
Emma co u Ciebie? Dawno się nie odzywałaś? Wszystko dobrze mam nadzieję?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki 🙂
Rzeczywiście na Naszym forum ostatnio bardzo cichutko - myślałam ,że wejdę i będę miała dzisiaj dużo czytania a tu taka cisza...
Mój Misio teraz śpi więc muszę się wziąć za sprzątanie bo mamy dzisiaj gości - siostra cioteczna mojego męża ma Nas zaprosić na chrzciny. Od wczoraj jakoś zaniemogłam i kiepsko się czuję boli mnie kręgosłup i ogólnie jestem jakaś spowolniona. Mam nadzieję ,że to chwilowe bo przy moim dziecku nie mogę sobie pozwolić na złe samopoczucie.... taki luksusu miałam tylko w pierwszej ciąży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Dziewczyny, u nas na poludniu pogoda rewelacyjna, swieci sloneczko ale mogloby byc troszke cieplej, szykuje obiadek i zaraz zjem na tarasie swiezego pstraga z piekarnika z salatka ze świeżych warzyw 🙂 Ja juz sie nie hamuje- stwierdzilam ze minie te 6 tyg po porodzie i ostro biore sie za siebie, zreszta zawsze bylam szczupla wiec napewno szybko wroce do formy i do moich sportow 🙂 No i koniecznie jak najszybciej do pracy z powrotem bo to bardzo mobilizuje 😁 moja siostra ma 3 dzieci, oboje pracuja, nikt jej nie pomaga a na dodatek mieszkaja w domu nie w bloku i swietnie daje rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha to super będziesz miała parkę 🙂 Ja strasznie chciałam siostrzyczkę dla mojego Mikołajka ale na 90% będzie braciszek 🙂 6 cm to już kawał dzidzi 🙂 Moje bobo w 12 tygodniu i 4 dniu miało 73 mm. Rosną nam te dzieciaczki zanim się obejrzymy będziemy opisywały Nasze wrażenia z porodówki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...