Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Miałam dokładnie tak samo. Leczyli mnie na PCO, potem wymyślali torbiele, faszerowali hormonami (szalały bardziej niż teraz w ciąży 😉) tylko po to, żeby później u prywatnego lekarza dowiedzieć się, że żadna z tych diagnoz nie jest prawidłowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
wnerwia mnie to tylko dlatego ze stracilam rok niepotrzebnie, juz dawno chcielismy dziecko, gdyby nie to moze juz bym je dawno miala.... a tak to mi nakluwal jajniki Bog wie na co, moze przez to mialam problemy zeby zajsc, bo bez pco sie nie nakluwa jajnikow jak sa zdrowe..

ojej to straszne! 😲 mozliwe, ze tylko Ci zaszkodzil 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz nie mowiac o tej calej chemi ktora niepotrzebnie brałam, takich lekarzy to powinni pozbawiac prawa wykonywania zawodu. myslalam o sadzie ale prawnik powiedzial ze szanse sa znikome bo musialby to ocenic niezalezny lekarz a lekarz na lekarza zlego slowa nie powie i to w sadzie wiec dalam spokoj...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jade do rodzicow, u nich czuje sie jakbym nadal byla w wieku szkolnym 😉 wszystkie problemy nagle znikają 🙂 na dodatek mieszkaja w malej miejscowosci, do ktorej mam sentyment i gdzie jest mnostwo zieleni i jezior w okolicy, to jak bedzie ladnie to pokorzystam z dlugich spacerkow po lesie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Juz nie mowiac o tej calej chemi ktora niepotrzebnie brałam, takich lekarzy to powinni pozbawiac prawa wykonywania zawodu. myslalam o sadzie ale prawnik powiedzial ze szanse sa znikome bo musialby to ocenic niezalezny lekarz a lekarz na lekarza zlego slowa nie powie i to w sadzie wiec dalam spokoj...

kurcze teraz dalas mi do myslenia bo moja szwagierka leczy sie juz rok i wykryl jej niby polipa potem swierdzil jak dal jej tabletki ze jednak tam nic nie ma jak zrobil USG ze moze sie cos wchlonelo bo na poczatku straszyl ja tym polipem mega duzym i co tu teraz sadzic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Juz nie mowiac o tej calej chemi ktora niepotrzebnie brałam, takich lekarzy to powinni pozbawiac prawa wykonywania zawodu. myslalam o sadzie ale prawnik powiedzial ze szanse sa znikome bo musialby to ocenic niezalezny lekarz a lekarz na lekarza zlego slowa nie powie i to w sadzie wiec dalam spokoj...

no tak, z takimi ludzmi nie wygrasz, maja mnostwo siana i przede wszystkim znajomosci, przez co wszystko ujdzie im płazem 😞 najwazniejsze, ze masz juz to za soba i w koncu czekacie na swojego upragnionego malucha 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
ja jade do rodzicow, u nich czuje sie jakbym nadal byla w wieku szkolnym 😉 wszystkie problemy nagle znikają 🙂 na dodatek mieszkaja w malej miejscowosci, do ktorej mam sentyment i gdzie jest mnostwo zieleni i jezior w okolicy, to jak bedzie ladnie to pokorzystam z dlugich spacerkow po lesie 😁

Ja mieszkam z mama-bo jest chora 🥴 ma niewydolnosc nerek 😞
a z tata nie mam dobrego kontaktu bo zostawil mnie jak mialam 2 latka 😞
a w dodatku jestem jedynaczka wiec nawet nie ma do kogo pojechac 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
karolka84 napisał(a):
ja jade do rodzicow, u nich czuje sie jakbym nadal byla w wieku szkolnym 😉 wszystkie problemy nagle znikają 🙂 na dodatek mieszkaja w malej miejscowosci, do ktorej mam sentyment i gdzie jest mnostwo zieleni i jezior w okolicy, to jak bedzie ladnie to pokorzystam z dlugich spacerkow po lesie 😁

Ja mieszkam z mama-bo jest chora 🥴 ma niewydolnosc nerek 😞
a z tata nie mam dobrego kontaktu bo zostawil mnie jak mialam 2 latka 😞
a w dodatku jestem jedynaczka wiec nawet nie ma do kogo pojechac 🥴

No ja mam na szczescie jeszcze dwie siostry, ktore mieszkaja ze swoimi rodzinkami pod Poznaniem, wiec nie mam daleko i dosyc czesto sie odwiedzamy 🙂 a do rodzicow jestem bardzo przywiazana mimo mojego wieku 😉 to pewnie przez to, ze jestem najmlodsza 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Ja tez pojade do rodziny jak u nas bedzie remont tzn do siostry, wolalabym zostac i tez cos pomoc i zeby mi robili po mojemu no ale te farby to podobno szkodliwe wiec odpuszcze 😁

jak szkodliwe to lepiej nie ryzykowac. ja wczoraj malowalam scianke, ale farba chyba byla przyjazdna dla zdrowia, bo w ogole nie smierdziala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
karolka84 napisał(a):
ja jade do rodzicow, u nich czuje sie jakbym nadal byla w wieku szkolnym 😉 wszystkie problemy nagle znikają 🙂 na dodatek mieszkaja w malej miejscowosci, do ktorej mam sentyment i gdzie jest mnostwo zieleni i jezior w okolicy, to jak bedzie ladnie to pokorzystam z dlugich spacerkow po lesie 😁

Ja mieszkam z mama-bo jest chora 🥴 ma niewydolnosc nerek 😞
a z tata nie mam dobrego kontaktu bo zostawil mnie jak mialam 2 latka 😞
a w dodatku jestem jedynaczka wiec nawet nie ma do kogo pojechac 🥴

No ja mam na szczescie jeszcze dwie siostry, ktore mieszkaja ze swoimi rodzinkami pod Poznaniem, wiec nie mam daleko i dosyc czesto sie odwiedzamy 🙂 a do rodzicow jestem bardzo przywiazana mimo mojego wieku 😉 to pewnie przez to, ze jestem najmlodsza 😁

no to masz dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
andziucha no mam dobrze, trzeba to przyznac, ale mojego meza czasem wkurza, ze tak mnie ciagnie w moje stare rejony, bo on najchetniej nie ruszalby sie z miejsca, do swoich najblizszych tez nie ma potrzeby jezdzic, chociaz na fajna rodzinke 🤨 dlatego jezdze sama i przynajmniej mi nie marudzi, ze mu nudno 🙂 od czasu do czasu pojedziemy razem. niestety nie mam prawka i jak sie urodzi dzidzia, to bede uzalezniona od jego dobrej woli 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bo do farb jeszcze rfozne specyfiki gladzie, grunty, chyba tez bedziemy wymieniac panele wiec pelno kurzu , wolalabym byc na miejscu i pilnowac meza hehe, u naszych wspolnych znajomych tak zlozyli szafe do przedpokoju ze stala w poprzek bo po zlozeniu nie dalo sie obrucic... po skrzynce piwa, my jak wrocilysmy ze zjazdu to doznalysmy szoku a kolezanka prawie zawalu bo cala szafe zniszczyli- jej maz i moj i musieli polki dorabiac, masakra, a jeszcze byli z siebie zadowoleni! szafa stoi do dzis.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...