Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Wpadłam się przywitać. Od rana mój synek tak dokazuje ,że nie miałam nawet czasu włączyć komputera... Odkąd moje dziecko zaczęło chodzić nie mam chwilki dla siebie. Taki los mamy 🙂
Danusia mój brzuch wieczorem też jest większy niż rano więc nie jesteś sama 🙂 Chyba większość z Nas tak ma. Chcę się wybrać do tego sklepu Pepco bo bardzo dużo dziewczyn na innych forach pisze ,że mają tam fajne ubranka dla dzieci a nigdy tam nie byłam. Mikołajkowi kupuję przeważnie w H&M, Mothercare, Cubusie, Smyku kiedyś w 5 10 15 ale teraz jakoś nic ciekawego tam nie mają. Zdarza mi się też coś upolować w Tesco F&F. Czy któraś z Was była w tym Pepco? Warto tam pojechać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja bylam w pepco, co prawda kupilam tam dywanik do przedpokoju, ale widzialam ze maja bardzo duzo rzeczy dla dzieci i w bardzo okazyjnych cenach- nie wiem jak z jakoscia. Tam maja doslownie wszystko- od ubran po swieczki....
Ja poczekam az na 100 procent bede znac plec, jak bedzie chlopiec to dostane duzo od siostry po jej 1,5 rocznym synku, wiec najpierw zrobie przeglad tego co dostane i bede uzupelniac. Dla dziewczynki mam sporo rzeczy ktore sama kupilam mojej siopstrze jak byla w ciazy a nie chciala powiedzikec ze bedzie 3 chlopiec to kupowalam i dla chlopca i dla dziewczynki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Skoro byłyście i mówicie ,że są ładne i nie drogie rzeczy dla maluszków to muszę koniecznie wyciągnąć mojego męża. Ja z kupowaniem dla drugiej dzidzi też się wstrzymam do 20 tygodnia żeby moja gin drugi raz potwierdziła mi płeć wtedy już będę pewna 🙂 Chociaż wątpię żeby się myliła co do płci mojego maluszka bo w dzisiejszych czasach to chyba się nie zdarza. Mam bardzo dużo ubranek po Mikołajku ale wiadomo ,żeby dzidziuś nie był poszkodowany to będę mu chciała kupić też coś nowego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pepco to super sklep maja tam wszystko kubki swieczki firanki a dziecko mozna ubrac od spiochow po kurtkei czapke z butami wlacznie.Z jakoscia roznie zalezy od rzeczy.Moja siostra od 2 lat juz ubiera swoja core w pepco i jedna bluzka po 3 praniach do kosza a druga jest jak nie ruszona-trzeba poprostu czytac ile bawelny w ciuchu jest ale rzeczy bombowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,już dawno tu nie byłam a tu tyle czytania.Piszę w konkretnej sprawie...chyba coś nie tak z moim maleństwem 😲 🥴 🥴wracając z urzędu poczułam,że coś mi poleciało i fakt jakieś dziwne plamienie,do domu wróciłam piorunem i od razu przeszło 😮może to z nerwów,jak myślicie?bo z urzędniczką się ścięłam bo wkurzyła mnie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Kasia jak Ja miałam ostatnio taką sytuację to od razu tego samego dnia pobiegłam do mojej gin bo też się denerwowałam ,że z dzidziusiem może dziać się coś złego. Tak jak napisała Danusia w takich sytuacjach trzeba zawsze od razu iść albo do swojego lekarza albo do szpitala lepiej nie czekać zwłaszcza ,że z tą toksoplazmozą wyszło Ci coś nie tak.
Karolka jak wrócisz to napisz czy było coś ładnego w Pepco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Masz rację korzystajcie i łapcie te pierwsze wiosenne promyki słoneczka bo ostatnio ta pogoda rzeczywiście jakaś kiepska 😞 Ja z Mikołajkiem też pewnie zaraz pójdę ale nie wiem na jak długo bo za chwilę chyba będzie u mnie padać 😞

Tak bo dzis u mnie cieplo i slonecznie a jutro moze byc odwrotnie!
troche tych kilometrow nas dzieli i mamy rozna pogode 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka84 napisał(a):
No wiec ja juz wrocilam, u mnie jest tak cieplo, ze latalam po miescie w samym sweterku 🙂 Bylam w pepco, fajne ciuszki dla dzieciaczkow, ale za niczym konkretnym sie nie rozgladalam. kupilam sobie 2 pary gatek i stanik bezszwowy 🙂

no to zakupy zaliczone 🙂
ja musze sie obejrzec za czyms dla malego bo idzie cieplo a on nie ma spodenek 😮 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja właśnie pomału staram się wracać do żywych. Do 2 w nocy walczyłam z bólem głowy i wymiotami. Pobiłam chyba wszelkie rekordy - 12 godzin nieustającego bólu głowy. Już przez łzy błagałam męża, żeby mi tylko pomógł. Nawet nie mogłam się położyć, bo ucisk poduszki był za silny. Nie wiem już czy zwracałam z bólu głowy czy głowa mnie bolała od wymiotowania. Najgorsze, że nie można żadnych leków, a jak już zdecydowałam się na apap to od razu się go pozbyłam. Teraz ból minął, ale nadal czuję się jakoś niepewnie. Nie robię nic. Leżę w łóżku i jakoś mi z tym dziwnie tak. Zastanawiam się czy pod koniec 13 tygodnia moje ciało przypomniało sobie, że istnieje coś takiego jak wymioty w ciąży... 😞
A co do pepco to my z mamą wiele rzeczy tam kupiłyśmy najmłodszemu w rodzinie i to dobre gatunkowo i w atrakcyjnej cenie. Także polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nacudja wiem o czym piszesz miałam tak juz dwa razy ..plakalam bo nawet sie polozyc nie moglam bo poduszka nawet sprawiala bol .. 🤢 zaden apap nie pomogl tu dziewczyny pisaly o wcieraniu w skronmia amolu ale ja mialam wrazenie jakby mi mozg spuchł i nei miescil się w czaszce 🤢 wspolczuje !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...