Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Emma ale od 37 tygodnia ciąża jest już donoszona, płucka wykształcone dla tego lekarze dają sobie dwa tygodnie zapasu. Mój Mikołajek urodził się w 37 tygodniu i wyglądał jakby był donoszony tylko był malutki 50 cm długi i 3 kg ważył - przez te trzy tygodnie pewnie by jeszcze troszkę urósł bo dziecko właśnie w ostatnich tygodniach ciąży najwięcej rośnie i przybiera na wadze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Każdy mówi, że czas w ciąży tak szybko leci, a mnie się tak strasznie dłuży dzień za dniem...Już bym chciała wpaśćw szał zakupów 🙂 łóżeczka, wanienki, butelki, smocznki...ale jakoś nie wiem czemu uważam, że jeszcze za wcześnie...Wczoraj tylko kupiłam ręcznik z kapturkiem i termometr do wody...Normalnie szał 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zamierzałam coś już kupować, choćby ze względu na to, że później finansowo cięzko tak wszystko na raz kupić-tymbardziej przy pierwszym dziecku. Ale większość rzeczy jest albo różowa-albo niebieska. A ja bym chciała zielonkawe, albo żółte...aaa zapomniałam, że wczoraj kupiłam śliczne brązowo białe body 😜 Trochę dałam sobie na wstrzymanie z tymi ciuszkami, ze względu na to, że moja Ciocia-niewiele starsza ale jednak ciocia ;p wczoraj zadzwoniła, że mam do niej przyjechać i zwolnić jej szafy, bo ona ma chłopca-10 lat i dziewczynkę-3 latka i wszystko trzyma, bo szkoda jej było wyrzucić, no a teraz może nam dać 🙂 Więc też nie wiem co tam jest, jak przejrzę to będę już dokupowała to, czego brakuje...Ale to wszystko wezmę od niej dopiero jak się przeprowadzimy...a w tym "naszym" domu, kończą jeszcze remont, więc wszystko stoi w miejscu...może stąd moja niecierpliwość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
Andziucha, a jak Ci idzie zapuszczanie włosów...bo mi w tej kwestii ewidentnie brakuje cierpliwości...i nie wiem jakim cudem udaje mi się jeszcze omijać fryzjera...

Jak narazie caly czas zapuszczam ale ostatnio powiedzialam do meza ze wkurzaja mnie te wlosy i ze pojde chyba do fryzjera a on do mnie: NASZ BUDZET DOMOWY W TYM ROKU NIE PRZEWIDUJE MOJEJ WIZYTY U FRYZJERA 🤪 😁 😁 to mialo mnie powstrzymac od obcinania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 hahha dobre, dobre ;p oby przyniosło oczekiwany efekt 🙃 a ja naprawdę już nie mam cierpliwości ta długość z jednej storny na 3/4 ucha doprowadza mnie do szału...obawiam się, że i tak je obetnę i tak 😜 a zwłaszcza latem, bo tak ejst chłoodniej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
🤪 hahha dobre, dobre ;p oby przyniosło oczekiwany efekt 🙃 a ja naprawdę już nie mam cierpliwości ta długość z jednej storny na 3/4 ucha doprowadza mnie do szału...obawiam się, że i tak je obetnę i tak 😜 a zwłaszcza latem, bo tak ejst chłoodniej 😜

ja tez nie wytrwam w tym postanowieniu bo juz dostaje szalu z tymi wlosami jednak jak juz sie je obetnie na dosc krotko to potem ciezko zapuscic niestety 🥴
a u mnie to jeszcze bedzie dwoch malych szkrabow to i krotkie wlosy bardziej przydatne bo szybko umyc i sie same uloza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😜 😜Dokładnie, masz świętą rację, choćby nasza wygoda przemawia za tym, żeby je ściąć. Chociaż ostatnio mój zapytał, kiedy ja w końcu wyprostuje te włosy ( w sensie wyrównam po obu stronach) bo albo krótkie z obu albo długie, a nie tak jakoś... 😜 ale w całkowicie krótkich mi niedobrze..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
😜 😜Dokładnie, masz świętą rację, choćby nasza wygoda przemawia za tym, żeby je ściąć. Chociaż ostatnio mój zapytał, kiedy ja w końcu wyprostuje te włosy ( w sensie wyrównam po obu stronach) bo albo krótkie z obu albo długie, a nie tak jakoś... 😜 ale w całkowicie krótkich mi niedobrze..

jak sie pojdzie wyrownac to i poleci po calosci hehe 😁 😁
ja planuje je lekko podciac no ale zobaczymy jak dlugo bede zapuszczac bo jak narazie prze te mdlosci nie mam ochoty wyjsc z domu chodz na majowy weekend ma wpasc do mnie ciotka(fryzjerka) wiec moze cos wtedy sie zrobi z wlosami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma23 napisał(a):
No to jest szansa, na coś fajnego na głwoie, bez wychodzenia z domu 🙂 Też myślałam, żeby iść je tylko pocieniowa, żeby się lepiej układały, ale przy takiej długości pocieniowanie=obcięcie 😜

😁 😁 😁
idzie na lato wiec trzeba zrzucic z glowy zbedny bagaz wlosow 🙂 teraz mysle nad nowa fryzura 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...