Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
super Emma 😉

ja chwilowo jestem u rodzicow bo u nas robimy remont i nie mogę tam być :/ ale nie wyobrazam sobie ,że mialabym znowu z nimi mieszkac masakra 😮 😉
wszystkiego dobrego wszystkim zycze !

ja nie za dobrze się czuję odkąd biore tą luteine mam wrazenie ,że bole się zwiekszyly 🤨 czy wy tez czujecie nacisk ? taki ból porównałabym do kształtu dłoni w poziomie 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to super 🙂 Ja już odliczam godziny do swojej wizyty i bardzo się denerwuję i cieszę 🙂
Myślę, że powinniście powiedzieć prawdę rodzicom, że chcecie mieszkać oddzielnie, że chcecie być samodzielni i niezależni, że teraz tworzycie swoją własną rodzinę i chcecie być po prostu sami. Powiedz rodzicom, że bardzo im dziękujesz za prozpozycje i pomoc i że oczywiście zawsze będą u Was mile widziani i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma strasznie sie ciesze ze wszystko dobrze. Ostatnio jak bylismy na usg to Maluszek tez fikal koziolki i sie krecil, a jak tylko wlaczyla dopplera zeby oposluchac serduszka przestal sie ruszac tylko serduszko mu bilo, moze poczul ze go podgladamy 🙂
Mysle ze z domem to masz racje- jak bym mogla tez wolalabym mieszkac zupelnie osobno- kazdy daje rade wiec Wy tez dacie! Podzsiekuj Rodzicom i powiedz ze zawsze moga przyjezdzac zeby opiekowac sie Maluszkiem 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann ja biore luteine od samego poczatku i przed ciaza i to w duzych ilosciach 12 tab/dobe plus duphaston ale nigdy brzuch mnie nie bolal, tylko czasem jak za szybko wstane z lozka tak z boku cos ciagnie ale to podobno wiezadla.

Mnie zastanowila jedna rzecz- jak jestem u swojej gin to mnie bada i mocno uciska brzuch nad sklepieniem lonowym i tak mysle czy ona nie zgniecie dziecka???? Jakos nigdy nie zapytalam po co to robi, a ostatnio zaczelam sie martwic ze moze cos zrobic maluszkowi.. 😮 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):

Mnie zastanowila jedna rzecz- jak jestem u swojej gin to mnie bada i mocno uciska brzuch nad sklepieniem lonowym i tak mysle czy ona nie zgniecie dziecka???? Jakos nigdy nie zapytalam po co to robi, a ostatnio zaczelam sie martwic ze moze cos zrobic maluszkowi.. 😮 😲

Z tego co ja wiem/pamietam z pierwszej ciazy to ona sprawdza szyjke macicy/macice jaka jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Mi zawsze po usg wklada palce do srodka cos tam sprawdza a potem naciska brzuch, nie wiem po co- chyba zeby wiedziec gdzie umiejscowiona jest macica bo polozenie sie w ciazy zmienia. No ale w sumie to lekarz chyba wie co robi a dziecko jest szczelnie zapakowane 😁

tak on wie co robi 🙂
wedlug mnie to on po USG juz nie powinien ci robic badania bo jednak wszystko widzi co sie dzieje na monitorze!
No ale jednak to badanie szyjki musi byc mnie ogolnie lekarz recznie nie bada w tej ciazy ale w poprzedniej co wizyta!
Oni twierdza ze jak nie ma krwawien ani innych takich rzeczy to nie ma potrzeby badac recznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂 troszkę się zdrzemnęłam bo rano wstałam.Śniło mi się,że pilnowałam czyjeś dziecko(to była dziewczynka)była śliczna ale taka gruba i ciężka że jak ją podnosiłam to od razu siadałam;/ wystraszyłam się czy dziecko może być aż tak ciężkie? 😲a to był niemowlak 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia40322 napisał(a):
Witajcie 🙂 troszkę się zdrzemnęłam bo rano wstałam.Śniło mi się,że pilnowałam czyjeś dziecko(to była dziewczynka)była śliczna ale taka gruba i ciężka że jak ją podnosiłam to od razu siadałam;/ wystraszyłam się czy dziecko może być aż tak ciężkie? 😲a to był niemowlak 😮

Tu masz cos realistycznego 🙂
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,W-Szczecinie-urodzilo-sie-7-kilogramowe-dziecko,wid,8683631,wiadomosc.html?ticaid=1e422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Brzuch jak brzuch, ale jak ona takiego dorodnego bobasa urodzila??? 🤪
A co do badan, to moja tez za kazdym razem bada mnie na poczatku wizyty paluchami i to strasznie boli, no ale widocznie tak musi badac, bez powodu by tego chyba nie robila 😉 a krwawien zadnych nie mialam...
Emma super wiesci! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Andziucha napisał(a):
danusia1985 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
danusia1985 napisał(a):
o Jezu, akle grubas, masma musiala sobie w ciazy niezle pofolgowac 🙂

ciekawe jaki brzuch miala 😮 🤪 😁


Ja chyba przestane tyle jesc.....

ja jak narazie nic nie przybralam 🙂


Ja juz 4 kg... przez swieta nie odchodzilam od stolu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia1985 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
danusia1985 napisał(a):
Andziucha napisał(a):
danusia1985 napisał(a):
o Jezu, akle grubas, masma musiala sobie w ciazy niezle pofolgowac 🙂

ciekawe jaki brzuch miala 😮 🤪 😁


Ja chyba przestane tyle jesc.....

ja jak narazie nic nie przybralam 🙂


Ja juz 4 kg... przez swieta nie odchodzilam od stolu

ja jakos apetytu nie mam 🥴 nie moge patrzec na lodowke 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...