Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
no nie wiem czy to od psychiki zalezy... myśmy na luzaka starali sie przez 2 lata, bylismy dosc mlodzi,m jeszcze studia wiec nam specjalnie nie zalezalo i nic, nerwowka byla pozniej, bylismy w sumie u 4 lekarzy i kazdy powiedzial to samo- jak sie nie u8dalo w ciagu pol roku to jest zle, roku bardzo zle i po takim czasie staran bez rezultatu szanse na naturalna ciaze 1/100!! kazdy z tych 4 lekarzy powiedzial to samo

Moje siostry tez maja samych chlopakow- jedna-2, druga-3 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie 🙂
Nacudja, gratuluje skutecznej rozmowy, dwie godzny mnej to naprawdę duże, jja wczoaj byłam 16 godzin w pracy i weczorem padłam jak kafka, mimo, że mgę w międzyczasie odocząć, ale sam fakt...
Zdjęcia Maluszków są słodkie, cudowne, ja mam dzisiaj wizytę, więc może też dostaniemy zdjęcie 🙂
Odebrałam dzisiaj ten zaległy wyniki, na listeriozę i jest ujemny 🙂
Od rana mam taki zamot dzisiaj, że szok, banki, poczty, zusy... i nic ie mogę załatwić...a wszędzie kilometrowe koleki...poprostu idzie się wściec...
Co do znaku zodiaku, to kiedyś pprzez pomyłkę moi rodzce dostali ze świata książki, książkę o znakach, taką szczegółową, cechy charakteru itd...i rzeczywiscie coś tam się sprawdza. a czytam horoskopy, chociaż wierzę w tylkok too, co jest dla mnie dobre 😜 jak piszą coś niekorzystnego, to stwierdzam, ze to przecież samee głupoty, że ja nie wierzę w horoskopy 😁 😁
co do planowania ciąży, to od dawna leczono mniee na policystyczne jajniki, rozregulowane horrmony z przczyn niewiadomych (taczyca ok), brak miesiączki, torbiele na jajnikach itd itdp...lekarze już dawnno postawili na nie krzyżyk i pwoiedzieli, że najprawdopodobniej nie będę nigdy miała dzieci...Leczenie cay czas trwało, co dwa tygdnie byłam u gin. w końcu poszlam na usg nadnerczy (szukali przyczny rozchwianych hormonów) i pan zapytał kiedy ostatnio byłam u gin, mwię do niego, że dwa tyg temu, a on że pan doktor chyba czgoś nie zaauważył, bo on tam widzi pęcherzyk (nie da siępodobno zajść w cążę przy złej pracy nadnerczy-więc jeśli by mój gin wiedział, że tak jest, to wogóle by mnie tam nie skierował). Nie zabezpiecczaliśmy się nnigdy- z przyczyn oczywistych, a tu taka niespodzianka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przy policystycznych jajnikach nakluwaja jajniki, jak mialam chyba 22 jeden lekarz- zwykkly ginekolog, bo do takiego odnieplodnosci jeszcze nie chodzilam, stwierdzil na podstawie tylko usg ze mam policystyczne jajniki i mi je nakul pod narkoza... potem jak zaczelam sie leczyc okazalo sie ze one nie sa policystyczne tylko tamten lekarz musial zrobuic usg przed owulacja i byly pecherzyki, badanie z krwi wykluczylo PCO. Podobno przy samym tylko PCO nie jest trudno zajsc w ciaze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, alee jeśli jest leczone, a efektów nie ma żadnych i przede wszystkim nie ma regularnych cykli lub cykle bezowulacyjne i misiączki, to szansee są naprawdę znikome...wiem po sobie, trochę czasu się nie zabezzpieczaliśmy i nigdy nic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia, racja, faceci mająw tej kwestii dużo łatwiej. Jak mówę mojemu, żebędie ze mnąrazem na prodówce, to on twierddzi, żee przecież najwżniejsze już zrobił, a reszta należy do mnie 🙂
Dziewczyny, jakie usg robili Wam w 12 tyg? Żebym ja się znowu nie rozebrała do rosołu, a on mi po brzuszku będzie jeździł 😜 myślicie, że będzie jakiś problem, żeby tatuś był ze mnąna usg? Zabierałyście swoich mężów>?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emma moja gin kazała mi ostatnio zdjąć majtki i chciała mi robić usg dopochwowe ale jak już leżałam na łóżku okazało się ,że zabrakło jej osłonek (prezerwatyw) i musi mi zrobić przez brzuch 🙂 A mój mąż zawsze wchodzi ze mną na usg moja gin zawsze wychodzi na korytarz i go woła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam jutro normalnie przez brzuch i jak najbardziej biorę męża ze sobą i mamę.
A w ogóle mój mąż oświadczył mi, że dojrzał do tego, żeby być ze mną w czasie porodu i czuwać. Rozczulił mnie 🙂 Ale ja jeszcze do tego nie dojrzałam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja napisał(a):
Też przez rok mnie leczyli na PCO, których jak się okazało nie miałam

Majac 20 lat trafiłam do lekarza-bolące miesiączki-w moim przypadku aż mdlałam i ten pan madry po baaniu stwierdzil macajac tylko przez brzuch-jest Pani bezplodna nie bedzie mogla miec pani dzieci.Zerwalam sie wybieglam nawet nie pamietam jak wrocilam do domu z tego szoku.Jak sie okazalo poszlam do innego powiedzilam co mi tamten powiedzial i teraz to az mnie korci isc i powiedziec tamtemu panu i co pamieta pan podobno mialam byc bezplodna a co to jest?Ale odpuszcze chyba sobie bo po co sie stresowac i w sumie marnowac czas na takie jego wymysly ciekawe ile juz takich bezplodnych zdiagnozowanych wynalazl w swojej karierze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
W głowie się nie mieści ,że lekarz może wystawić taką diagnozę bez szczegółowych badań - normalnie jak w średniowieczu 😞

A jak ze swoim rozmawialam lekrzem i opowiedzialam mu o tym to stwierdzil ze takim lekarzom powinno zakazac sie wykonywania zawodu i od tego przypadku jakos mnie cofalo isc do lekarza starszego czyli taki 50-60 lat.Moj ma w prawdzie 36 lat czyli 9 lat ode mnie starszy-glupio bylo na pierwszej wizycie a teraz to ide do niego i zero stresu czy wstydu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...