Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Karolka Ty juz jestes po 12 tyg, i mialas juz robiona przyziernosc itp i wiesz ze wszystko jest dobrze, a ja dopiero jestem przed tym wszystkim no i do 12 tygodnia latwo jest poronic. Ostatnio jak bylam przed wizyta to tez sobie wkrecilam ze nie czuje objawow a jak bylam po od razu z powrotem bylo mi niedobrze 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Danusia no niby tak 🙂 widzicie jaka ja glupia jestem 😜 tylko ja chyba bede miala tak do konca. W ogole na weekend sie dowiedzialam, ze mojego kuzyna zona urodzila 2 tyg temu coreczke, ale z cięzka wada serca i kruszynka umarla 🤨 jak to mozliwe, ze lekarze nie wykryli takie wady? Podobno tez jej narzady nie do konca byly na swoim miejscu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też sobie wmawiam różne rzeczy, ale intensywność wmawiania zależy od dnia 😉 W przyszłym tygodniu mam to usg genetyczne i też się boję, ale staram sie bardziej cieszyć tym, że zobaczę swoje dziecko 🙂 Powinnyśmy skupić się na czytaniu i wysłuchiwaniu pozytywnych historii, a nie tych w których coś idzie nie tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie,
Karolka, jejku, straszna tragedia...niewyobrażalne co musi czuć Mama...
Danusia, napewno wszystko będzie ok 🙂 Też Ci zazdroszczę, że jużdzisiaj podejrzysz Maluszka 🙂| Ja miałam mieć wizytęza tydzień, ale z racji, że będą święta to dopiero w środę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka- rozumiem Cie, ja tez napewno jak bede po 12 nadal bede sie denerwowac no i chyba kazda z nas- wiadomo, ze kazdy boi sie o swoje dziecko.

Dziwne ze nie wykryli tej wady serca, teraz to nawet sie robi operacje na sercu dziecka jak jest jeszze u matki w brzuchu. Moze lekarz nie zauwazyl, tak jak Wam pisalam mojej przyjaciolki sasiadka urodzila dziecko z zespolem downa a wczesniej lekarze tez tego nie wykryli- tez nie wiem jak to mozliwe 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co, czasem tak sobie myślę, że kobiety w ciąży tak o siebie dbają, chuchają, dmuchają na nienarodzone jeszcze dziecko, myślą czy farba nie zaszkodzi albo lakier, czy można to albo tamto, a później wyrastają takie podłe dzieci (w nielicznych przypadkach!), które nie szanują swojej mamy, bluźnią, wyzywają...wiem, że to zależy od wychowania, ale przecież żadna matka nie chce wychować bandziora...
Treaz, odkąd jestem w ciąży, inaczej patrzę na moją Mamę...nigdy nie było między nami źle, normlana relacja Matki i cóki, ale teraz mam do niej ogrom wdzięczności i takiego ogormnego szacunku, bo mam dwójkę rodzeństwa rok i 2 i 3miesiące są ode mnie starsi i wiem już teraz, jak Jej było ciężko...bo ja teraz narzekam, chociaż muszę radzić sobie tylko z brzuszkiem...a ona miałam dwoje maluchów i jeszcze mnie w brzuszku...Nie mogę się już doczekać, jak powiem Jej, że będzie Babcią i to wszystko jej powiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak patrze i jest jeszcze pregna 250 dha i chyba to ma lepszy sklad


Emma niestety, nikt nie jest idealny i kazdy popelnia bledy wychowawcze, niestety niektore sa tak powazne zeskutki sa potem oplakane. Mysle ze na szacunek dziecka tez trzeba sobie "zasluzyc", nie doslownie, ale dajac przyklad codziennym zyciem i bedac na codzien dobrym czlowiekiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem, że nie możemy trafiać na same dobre historie. Ale pamiętam jak ja przed pierwszym usg sama szukałam tych negatywnych i się nakręcałam: o pustych jajach płodowych, o martwych zarodkach. Po co? Przecież gdybym nie czytała, to nawet bym nie wiedziała, że można się tak denerwować. Wiem też, że na niektóre rzeczy nie mamy wpływu, ale to że się będziemy same nakręcać, zamartwiać też wielkiego skutku nie przyniesie - tylko zatruje nam radość z faktu noszenia pod sercem nowej istotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...