Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Andziucha to Ty się tak dziewczyno nie przemęczaj bo jeszcze sobie zaszkodzisz 😞 Ja w tym roku darowałam sobie generalne porządki przedświąteczne stwierdziłam ,że trudno ile dam radę tyle zrobię ale w ramach rozsądku żeby później tego nie odchorować. Bo tak zrobiłam w ciąży z Mikołajkiem ,że się narobiłam jak dziki osioł przed świętami Bożego Narodzenia a później jak spuchłam tak mi już do końca ciąży zostało 😞
Emma to może jak mierzyłyście się z Andziuchą to miałaś akurat jakieś wzdęcie i dla tego miałaś większy brzuszek niż teraz.
Karolka dobrze ,że zrobiłaś sobie morfologię przy anemii trzeba to często kontrolować - mi nawet jak gin nie kazała to i tak robiłam co miesiąc dla własnego spokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Larosa- w tym roku porzadkow mi starczy nie kiwne juz palcem 🙂 a teraz taki generalny porzadek zrobilam po swojemu zebym pozniej tylko mogla lekko ogarnac mieszkanie i bedzie dobrze!bo potem to z brzuchem nie wygodnie sprzatac bo przy pierwszej ciazy mialam zaszczyt sprzatac z brzuchem wielkim na swieta bozego narodzenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
danusia cieszę się, że u maleństwa wszystko dobrze 🙂
larosa faktycznie śliczne zdjęcie 🙂
a ja dziś umieram. w nocy prawie pogotowie wzywałam, tak mnie bolał brzuch. był wielki jak balon i twardy jak skała. to było chyba jakieś mega wzdęcie, przynajmniej tak to sobie tłumaczę. skręcało mi wnętrzności, miałam mega skurcze i bulgotanie. z bólu prawie po ścianach chodziłam, no może nie dosłownie, bo naprawdę nie mogłam sie ruszyć i każda pozycja sprawiała mi ból. myślicie, że moje wnętrzności aż tak zaciekle walczą o miejsce w brzuchu? 😉 teraz zasypiam w pracy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też już widziałam czarne scenariusze, wtedy faktycznie trudno być optymistą. Zastanawiałam się czy lepiej wzywać pogotowie czy samemu jechać o szpitala. Ale wiecie rozsądnie sobie tłumaczyłam, że wszyscy mówią, że jak są bóle jak na okres, to jest źle, a to ewidentnie był inny ból. wzięłam no-spę, masowałam brzuch ciepłą woda, wypiłam litry gorącej herbaty i wody i jakoś przeszło. teraz czuję się jakbym miała podrażniony żołądek, więc to chyba co innego niż najgorsze...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
danusia1985 napisał(a):
larosa sol emska nawet mam ws domu, z tym ze ja to zawsze pilam 🤢 myslisz ze wystarczy plukac?

Danusia m lekarz dał do wyboru rozpuszczać w mleku i pić albo rozpuszczać w wodzie i płukać. Ale powiedział ,że lepiej płukać.


Larosa dziękuję 🙂
wole plukac, bo smak ma okropny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz już też jest mięciutki 🙂
Wiecie ten ból skojarzył mi się z takim jak kiedyś miałam po kolonoskopii. 2 dni głodówki, a po badaniu pizza - myślałam, że zejdę. Ja ogólnie mam zdiagnozowane problemy z jelitami i myślę, że ciąża ich cudownie nie uzdrowiła i znam całe mnóstwo większych i mniejszych skurczów flaczków 😉 Ale może faktycznie zadzwonię chociaż do lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja ja dzisiaj jadłam schabowego na śniadanie (wędlina mi się skończyła 😉 i dobrze się po nim czuję. Ogólnie nic mi nie jest po smażonym domowym jedzonku. Jedno co to McDonalds coś mi ostatnio nie służy. Ale każdy może mieć inaczej więc może spróbuj kilka dni jeść coś lżejszego, gotowanego i zobaczysz jak się będziesz czuła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...