Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Na pocieszenie Ci powiem ,że zaraz po porodzie mój organizm doszedł do siebie i moja morfologia się poprawiła. Najważniejsze jest teraz żeby dziecku żelaza nie brakowało ale skoro Twoje wyniki się nie poprawiają to Ono pewnie wysysa wszystko z ciebie i jemu dla prawidłowego rozwoju starcza. Ja pod koniec ciąży brałam chyba po 4 tabletki dziennie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Ja poczułam ruchy na początku 5 mca
Teraz jestem 13 tc 2d i na razie tylko sprawy zoladkowe ale powiem ci ze gdybym była pierwszy raz w ciazy to myslalabym ze to dzidzi ;-)
Dziś było Usg i wszystko jest ok a dzidzi jest jeszcze tak niziutko ze aż cieżko to nazwać w "brzuchu".

Pozdrawiam i tez zmykam spać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
karolka super 🙃 oby to byl juz maluszek 🙂

danusia ja tez siedze w domu( jestem zatrudniona u chlopaka w firmie i niby pracuje) na początku mnie to wkurzalo ale teraz znajduje sobie zajecia i jakos leci 🙂

pisalyscie o kondycji to u mnie kiepsko to wyglada 🤨 bylismy wcz nad jeziorem i z plazy mialam wejsc pod gore przez lasek to takiej zadyszki dostalam ze sama z siebie zaczelam sie smiac moj chlopak tez mial ubaw 🙃 albo bylismy na spacerze po starym miescie i zeszlam schodami w dol zeby przejsc pod ulica i potem do gory tylko i zadyszka 😉 poza tym mam niie calkiem zdrowe serduszko wiec tlumaczylam to tym ale widze,ze wy tez tak macie to mnie troche uspokoilo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...