Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ann mi lekarka mowila zebym az tak sie nie przejmowala tymi kilogramami bo przed ciaza niecale 58/180 cm to lekka niedowaga i dlatego prawdopodobnie przytyje wiecej niz dziewczyny z wieksza waga przy tym wzroscie. Pol biedy waga, bardziej mnartwi mnie ciagly glod- zjem cos wiekszego i po pol godziny jestem glodna- to nie jest normalne..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🙂 juz sie uspokoilam 🙂 z maluszkiem wszystko ok, waży 369 gram i jest to na pewno dziewczynka 🙂 nawet dostalam fotke wg ktorej lekarz to stwierdzil, podobno miedzy nóżkami widac wargi 🙂 skoro on tak mowi, to tak musi byc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Ale dużo dzisiaj pisałyście 😮 Jak wchodzę na forum to cisza a jak dzisiaj nie miałam chwili żeby usiąść do kompa to tyle stron do czytania... Karolka super ,że u Twojej dzidzi wszystko dobrze no i gratuluję potwierdzonej córeczki 🙂
Ja dzisiaj cały dzień miałam w biegu rano robiłam badania a później resztę dnia spędziłam z moim dzieckiem na podwórku - jestem wykończona bo nie dał mi usiąść nawet na minutkę.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka to świetnie, że wszystko w porządku z dzidzią 🙂
Danusia przy Twoim wzroście myślę, że nie ma co się przejmować wagą aż tak bardzo. Pewnie nawet nie widać tych dodatkowych kg. Poza tym byłaś aktywna przed ciążą, więc na pewno szybko uda Ci się zrzucić po 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudia- mysle ze tych kilogramow przybywa trez z siedzenia na dupie, bo malo sie ruszam, tylko sprzatam, gotruje, prasuje i chodze na spacery. Podobno nie widac ale ja czuje sie grubsza 🙂 ale to nic, teraz trzeba sie cieszyc ciaza a zrzucanie kilogramow to bedzie zadanie na potem 🙂 ale objadac tez sie nie ma co bo dziecko moze byc duze i bedzie jeszcze trudniej urodzic takze lepiej nie jesc na okraglo 🙂 moja siostra lerzala na sali z kobieta co miala 5 kg dziecko i urodzila je naturalnie bo lekarz zle ocenil wage... i byly komplikacje przy porodzie i wyciagali dziecko proznociagiem. nawet nie potrafie sobie wyobrazic co ona przezyla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam już 5 kg na plusie 😞 Ale przez ostatni miesiąc przytyłam 1 kg to chyba nie tak dużo - więcej tyłam na początku. Zobaczymy jak będzie później ale jak będę tyle biegać za Mikołajkiem co teraz to nawet jak przytyję 20 kg to pewnie szybko zrzucę... Moje dziecko jest lepsze niż aerobic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anula4ever napisał(a):
karolka84 napisał(a):
Ja gdzies czytalam , ze duze dzieci rodza sie po witaminach Materna 🙂

2750 i 56 cm to duze dziecko?moja siostra brala Materne 7 lat temu i jakos siostrzenica wielka nie jest.Mity czasami wypisuja ale poczytac warto

Anula ja tylko pisze, co czytalam na jakims forum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...