Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Moje dziecko ma teraz fazę na ganianie gołębi i wszelkiego rodzaju ptactwa 🙂 Jak tylko rano otworzy oczy woła koko 🙂 wczoraj jak zauważył u sąsiadów gołębie na podwórku to nie chciał odejść od ich bramy przez pół godziny - i Ja tak stałam z nim pod tą bramą - czułam się jak jakaś rumunka 😁 Ale kazda próba odciągnięcia go od ogrodzenia sąsiadów kończyła się ogromnym płaczem... Uratował mnie mój M który wrócił z pracy i wziął Mikołajka do samochodu - bo na punkcie brum brumów moje dziecko też ma bzika 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A tak z innej beczki ale też odnośnie płci dzieci - ostatnio czytałam artykuł na onecie ,że w Indiach każdego roku tysiące ok. rocznych dzieci jest poddawanych w prywatnych klinikach zmianom płci 😞 Operuje się takim maluszkom narządy zewnętrzne a później faszeruje się ogromnymi ilościami hormonów 😞 Jak to czytałam to miałam łzy w oczach bo nie mogę sobie wyobrazić jak można być takim potworem żeby robić własnemu dziecku taką krzywdę tylko dla tego ,że urodziło się dziewczynką a rodzice chcieli chłopca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A propos plci, mi siostra miowila, ze oni planowali plec drugiego dziecka i rzeczywiscie im sie udalo - wyszla córeczka 😉 podobno jesli zaplodnienie nastapi w ostatnich dniach dni plodnych to jest wieksza szansa na dziewczynke 😁 nie chcialo mi sie w to wierzyc, ale u nas wyszlo tak samo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja czytałam z kolei o Chinach i ich polityce modelu rodziny 2+1. Matki na siłę poddawane są aborcji i raczej nikt nie patrzy czy nie jest na to za późno. Podobno zdarzają się nawet przypadki, że pozwalają kobiecie donosić ciążę, urodzić, a potem topią noworodka w wiadrze z wodą 😞 Na świecie jest zdecydowanie za dużo okrucieństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też słyszałam, że można płeć zaplanować. Znam kilka osób, którym się udało. Ale to chyba trzeba mieć regularne cykle, żeby to liczenie coś dało. U mnie to było na zasadzie - hulaj dusza, piekła nie ma 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie 🙂
Okropne jest to, co dzieje się w tych Indiach czy Chinach, ale o Chinach to też kiedyś czytałam, o tej polityce 2+1. podobno jak ktoś koniecznie i za wszelką cenę chce mieć drugie dziecko, to płaci za to ciężkie pieniądze-jakieś kary, bo jest ich tam za dużo i chcą ograniczyć przyrost...chore...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja z tym topieniem dzieci w Chinach to prawda - jestem po pedagogice i kiedyś na studiach na jednym z wykładów jeden z profesorów puścił nam taki drastyczny film o sposobach w jaki morduje się dziewczynki w Chinach 😞 😞 😞 Cały ten okropny film przepłakałam 😞
Kartolka a u mnie się nie sprawdziło - u N as przytulanie było ok. 2 - 3 dni przed owulacją a jest chłopczyk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolka wątpię bo moja gin jest bardzo ostrożna w tych sprawach i jak by nie była pewna to by mi nic nie powiedziała a tu dała aż 90% i pokazywała Nam trójkącik między nóżkami - chociaż ma bardzo kiepskie usg bo Ja na tym jej sprzęcie ledwo widziałam główkę i rączki a co dopiero coś między nóżkami... ale Ona jest lekarzem więc pewnie wie co mówi. A na wrześniówkach była jakaś pomyłka co do płci?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...