Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A propo tych kremów przeciwko rozstępom to myślę,że jest to tylko zdzieranie pieniędzy.Pojawianie się rozstępów zależy od typu skóry.Fakt,że nawilżanie skóry bez względu czy jest ciąża czy nie ma jej jest potrzebne(bo ja np.mam wysuszoną skórę)smaruję się tylko oliwką dziecięcą.I jak mają być rozstępy to żadne specyfiki nie pomogą.Myślę,że oliwka powinna być wystarczająca(jest bardziej oszczędna i zdrowsza).No ale to jest tylko moje zdanie,każda z Was zrobi jak uważa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam krem na rozstępy z pharmaceris dla kobiet w ciąży, kupiłam w promocji, ale narazie go nie używam bo ja raczej mam tłusta skóre a brzuch jeszcze tak strasznie nie rośnie, moze sie przyda pod koniec, teraz co drugi, trzeci dzien uzywam delikatnego balsamu nawilżajacego bez zbędnych dodatkow, jak to zrobie czesciej to mam pryszcze na całym ciel e 🤢 takie same jak wsyskakuja na twarzy- ochyda, a po oliwce to jestem obsypana , że masakra, pozatym ja mam wrazenie ze na mojej skorze zostawia taki dziwny, nieprzyjemny osad, wiec ja do oliwki nie potrafie sie zmusic, ale balsam jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja sie smaruje zwyklą oliwka bambino i do dzis nie mam zadnych rozstepów 🙂 fakt, ze troche tłuści pizame, ale do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic. Tez mialam skure mieszana, ale w ciazy zrobila mi sie strasznie sucha, wiec cala sie ta oliwka smaruje. po zwyklym balsamie strasznie szybko skóra mi ciagnie i swedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Ja też mam dzisiaj wizytę u mojej gin dawno nie byłam - 11 maja miałam ostatnią wizytę więc przez ten czas mój maluszek na pewno sporo urósł. Robiłam wczoraj badania między innymi glukozę (straszne świństwo myślalam ,że zwymiotuję 😞) oraz krew i mocz. W moczu wyszly mi śladowe ilości krwi więc muszę o to zapytać moją gin. Co do bóli to mnie też ciągle coś boli tam na dole i dół brzucha też każdego dnia mnie boli ale Ja co dziennie nauganiam się za Mikołajkiem więc to pewnie dla tego 😞Przez mojego kochanego urwisa nie mam czasu pisać na forum 😞 Ale każdego dnia wieczorem ok 22 jak moje dziecko idzie spać czytam co u Was słychać a więc jestem na bieżąco 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mialam dzis wizyte i widzialam moja malenka jak cala latała 🙂 wszystko u niej dobrze, tylko wg ginki wazy ok. 800 g, co wydaje mi sie za malo jak na ten tydzien ciazy 😮 moze po prostu taka chudziutka bedzie... Zalamalam sie troche swoja waga, bo do tej pory tylam miesiecznie ok 1kg - 1.5 kg, a teraz przez 3 tyg przybylo mi 3 kg 🤪 🤪 myslalam, ze jak krzywa cukrowa wyszla mi ok, to moge sobie nadal jesc co chce, ale niestety, od dzis wprowadzam sobie diete i zero slodkiego 🤨 🤨 Dostalam furagin na zapalenie kaczki i tyle. nastepna wizyta 6.07 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja od początku ciąży przytyla 1 kg ale to doslownie w ostatnich 2 tyg po ok 70g dziennie 😮 ,wczoraj bylam na badaniach w pon. wyniki a we wtorek kardiolog a po nim ginekolog i te połówkowe badanie 😆 a mały kopie cały dzien wczoraj od 6:30 do okolo 23 a dzis dopiero od 9:45 😜
wózeczek juz mam w domku i lista zakupow dla synusia powoli ma się ku koncowi 🙃
miłego dnia 2w1 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczęta z Was to są naprawdę szczęściary z tymi kilogramami!!!! Ja jestem w 22 tygodniu i już mam 11kg na plusie 🤪 Aż się boję co będzie do końca.... I chodzi o to, że wcale nie jem za dwoje. Jem tyle samo co przed ciążą, nie podjadam nic, nie ciągnie mnie wcale do słodkiego więc nie wiem o co chodzi z tym przybieraniem na wadze u mnie 🤨 Ale teraz nie czas na diety, o tym będę myślała, po zakończeniu karmienia cycem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to moze woda ci się zatrzymuje w organizmie 🤨 ja krotka=o przed ciaza bylam u kolezanki diaabetyczki i robila mi badania i wlasnie miedzy innymi wode mialam 50% czyli idealnie organizm sobie rozprowadzal wode.Uwazaj na sol w potrawach bo przez niego woda ztrzymuje się w organizmie

milego dnia..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Bardzo cicho ostatnio na Naszym forum 😞 Myślałam ,że będę miała sporo nadrabiania a tu taaakaaa ciszaaaaaaaaaaaa 😞 Jak Wasze samopoczucie? Jak znosicie upały? Ja byłam w piątek na wizycie moje bobo waży 650 g i nadal jest chłopcem 🙂 Coraz bardziej dokazuje i daje o sobie znać każdego dnia. Nie wiem jak Ja przeżyję te upały bo po dzisiejszym dniu jestem padnięta. Mikołajek od godziny 12 do 19 ciągał mnie po podwórku i nie dał się uprosić żeby iść chociaż na moment do domu - mojemu dziecku nie straszne są upały. Ale znalazłam rozwiązanie żeby nie biegać za nim po całym ogrodzie rozłożyłam mu basen nalałam wody i miałam z głowy moje dziecko na 2 godziny. Mogłam sobie w tym czasie spokojnie posiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej larosa 🙂 tak to cicho, no bo mamus pazdziernikowych nie ma za wiele 🤨 u wrzesniowek to produkcja stron idzie na calego 🙂 dziennie ze sto nowych bedzie 🙂 ale i mamusiek sporo tam 🙂

Super, ze u Was wszystko dobrze, mi tez jest coraz ciezej, ale musimy to jakos przetrwac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny 🙂
Widzę, że w dobrym momencie trafiłam 🙂 Mnie upały w domu nie ruszają. Mamy blok z grubymi murami, więc to ciepło nie może się tak szybko przebić i nawet jest całkiem milo. Gorzej zdecydowanie jest na zewnątrz.
Właśnie kupiliśmy komodę dla naszego szkraba. teraz czekamy tylko na transport. Całe to meblowanie sypialni na nowo, żeby zmieściło się wszystko co było plus łóżeczko i komoda to nie lada sztuka 😉
Czy orientujecie się może czy suszenie prania w pokoju, w którym jest łóżeczko dziecka może być szkodliwe? Małe łazienki w blokach to przekleństwo 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe Nacudja mamy ten sam problem z przemeblowaniem sypialni 🙂 tez komoda kupiona, ale na razie nie bedziemy jej skladac, z reszta łóżeczko tez czeka zlozone 🙂
Co do prania to nie wiem, ja bym raczej nie stawiala go w tym samym pokoju co maluszek, bo wiadomo, ze zapachy plynu do plukania moga go draznic w nosek 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To z praniem będę musiała wyemigrować do salonu 🥴
Już znudziło mi się latanie z miarką. Dobrze, że chociaż to mamy już poustalane 🙂 No chyba, że koncepcja się zmieni 😉 Czasem żałuję, że nie mam 3 pokoju. A najbardziej brak mi balkonu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...