Skocz do zawartości

MAMUSIE PAZDZIERNIKOWE!!! | Forum o ciąży


belen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Aniu, koniecznie napisz do nich, jest takie cos jak program ochrony kupujacych, alwe nie jest latwo odzyskac pieniadze, mi tez sie raz zdarzyla taka sytuacja, napisalam do allegro oni wysylali co chwila do sprzedawcy ostrzezenia ja tez pisalam wszystko bez odpowiedzi, wiec zeby odzyskac pieniadze z tego programu ochrony kazali mi isc zgglosic sprawe na policje i wyslac im zeskanowany protokul i jakies tam wszczecie sledztwa i roznme inne pliki- dowod ze zaplacilam, korespondencja ze sprzedawca itp, Byla to mala kwota ok 50 zl wiec nie poszlam bo balam sie ze mnie tam wysmieja ze z takimi rzeczami przychodze na policje, albo ze nie zaczna sledztwa bo to mala szkodliwosc spoleczna. Jedyne co to zablokowali konto temu sprzedawcy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania nożyczki i tak Ci się na początku nie przydadzą bo dopiero po kilku dniach będziesz mogła obciąć paznokcie Zuzi. Zresztą i szczotkę i nożyczki można kupić w każdym markecie czy aptece więc nie ma z tym problemu. Szkoda tylko tych 80 zł ale mam nadzieję ,że uda Ci się odzyskać pieniążki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania Ja obcinałam nożyczkami. W szpitalu na szkole rodzenia położne mówiły mi ,żeby na początku nie obcinać tylko zakładać łapki nie drapki. Podobno miały taki przypadek ,że zaraz po porodzie jakaś dziewczyna zaczęła przy dziecku majstrować obcinaczem i razem z paznokietkiem obcięła dziecku kawałek opuszka 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
larosanegra84 napisał(a):
Ania Ja obcinałam nożyczkami. W szpitalu na szkole rodzenia położne mówiły mi ,żeby na początku nie obcinać tylko zakładać łapki nie drapki. Podobno miały taki przypadek ,że zaraz po porodzie jakaś dziewczyna zaczęła przy dziecku majstrować obcinaczem i razem z paznokietkiem obcięła dziecku kawałek opuszka 😞


Jejku biedne Maleństwo 😞 😞 😞
Wiem, że przez pierwszy tydzień lub dwa się nie obcina ale ja chcę mieć wszystko kupione 🙂 Będę w sklepie to się zaopatrzę w braki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam kupiłam już chyba ze 2 m-ce temu bo akurat była promocja w Triumphie. Były dwa w cenie jednego. 99zł za 2sztyki dałam. I mogę Wam go polecić w 100% !!!!!!!!!!!!!!!!
Uwierzcie mi, że staniki do karmienia za 25 czy 35zł które mierzyłam są milion razy gorsze od tego!! Wyglądają niby prawie identycznie ale jak się nałoży ten zwykły i z Triumpha to różnica kolosalna 😆
No i on ma jeszcze jedną zaletę: stanik "rośnie" razem z biustem. Jest tak uszyty i z takiego materiału, że jak się biust powiększa to nic z miseczki nie ucieka 😜 i na wkładkę też spokojnie miejsca wystarczy.
Ja normalnie nosiłam rozmiar 75C a kupiłam 75F bo mi dość sporo biust urósł. I ten stanik naprawdę fajnie podtrzymuje mimo tego, że nie jest wcale usztywniany.
Ja mam akurat ten model:
http://www.e-bielizna.pl/216_Mamabel_Micro_N.html

Kurcze jaką reklamę im zrobiłam powinni mi normalnie zapłacić za to 😜
Ale naprawdę moim zdaniem jest wart swojej ceny. Mierzyłam inne i jest spora róznica.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania, chyba wszystkie sie naciagaja, ja kupilam 2 czarne i jeden bialy, ale na potem mam jeszcze taki rozpinany z przodu z fiszbinem (nie dla mam karmiacych ale sie nada bo z prtzodu sie zapina) i mam kilka sportowych- one i ten rozpinany z przodu sa z przed ciazy, mi niestety biust prawie wogole nie urósl... jak byl maly nadal taki jest, tylko troszke sie wypelnil, chyba nie mam co liczyc ze mi jeszcze cos urosnie, chyba ze przy nawale, ale po nawale piersi juz sa miekkie i juz nie takie wielkie chyba. Mi nie ma co podtrzymywac biustonosz puki co 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam do Triumpha jestem mocno uprzedzona. Kupiłam stanik do sukni ślubnej. Zapłaciłam kupę formy, a po praniu zrobiła się szmata nie stanik. Jeśli to jest ich jakość za taką cenę, to ja wolę kupować staniki w innym miejscu. Czyli mam kupować o rozmiar większy? Po niedzieli się tym zajmę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nacudja ja też nie lubię Triumpha. Miałam od nich 2 staniki i też więcej nie kupię bo mi bardzo nie spasowały 😞 Ja kupuję tylko z Samanty lub z Konrada i czasami sporadycznie trafi się jakaś iinna firma. Ale te do karmienia naprawdę fajne 🙂
Ale wiadomo, każdemu pasuje coś innego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja kupilam takie zwykle bo nie lubie takich nieusztywnianych i (chyba ze sportowe jak sie sportuje 🙂 ) i szkoda mi bylo kasy bo w takich jestem plaska jak nalesnik, wiem ze na poczatku nie wolno uciskac piersi i nosic takich z fiszbinami ale jak bedziemy gdzies wychodzic to nie ma opcji zebym szla w takim do karmienia- okropnie wygladaja piersi a takie male to juz tragedia, dlatego bede zakladac taki rozpinany z przodu z fiszbinami i lekkim usztywnieniem, chyba ze sie nie bedzie dalo tak to cos wymysle albo dokupie.
Nacudia ja bym kupila rozmiar wieksze niz masz teraz.

Cos nie ma wiesci od Karolki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam najświeższe wieści od Karolki.
Biedna cierpi i nie ma już siły. Skurcze ma od 24 godzin jak z kosmosu, co 5 minut, aż łzy jej lecą. Rozwarcie 2,5 cm i wciąż na patologii. Czeka na lekarza, który ma sprawdzić czy rozwarcie się zwiększyło i jeśli tak to idzie na porodówkę. Niestety psycha jej siada 😞 Od ponad doby nie spała i nie ma już sił... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...