Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heja laseczki
Dzisiaj to przesadziłyscie z pisaniem miałam 47 stron do nadrobienia 🤪 Jeszcze nigdy nie miałam tyle zaległosci.
Wszystkie jestescie zajebiste laski ciąża wam słuzy 🙂 Widze ze zapraszacie sie NK do znajomych, nie bede gorsza 😜 Własnie szpieguje Pszczółke musi zaakceptowac zaproszenie i zaraz znajde reszte dziewczyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia placków nie jadła bo jak sie połozyła to dopiero wstała... a teraz juz za późno a poza tym to jest mi dzisiaj zimno, niedobrze i mam skurcze ale takie lekkie... a to chyba dlatego że mi się tu ktos w kolejkę chce wcisnąć i ja nawet tego nie czytając podświadomie zaczynam rodzić...
Co do sexu to mój raz chce a jak go zaczynam napastowac to sie boi... no i ogólnie to niby może poród przyspieszyc ale własnie te bakterie... a jak już czop odejdzie to całkiem szlaban... No a z gumką na przyspieszenie nie pomoże bo to własnie męskie nasienie powoduje skurcze...
Dziewczyny dajcie mi jeszcze trochę czasu bo w piatek idę do fryzjera a w przyszły wtorek zrobic sobie paznokcie no i potem to juz moge rodzić... Jutro 38 tydzień zaczynamy 🤪
Idę dalej lezec bo mi źle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia 38 tydzień, to już finiszujesz 🙂 To prawda że nie można mieć pomalowanych paznokci do porodu? Bo ja bym sobie francuza na stopkach zrobiła. I depilacja znowu by się przydała.

Ja jeszcze prasuje, końca nie widać. A serialiku dziś nie ma.

Jejku mnie nic z cycków nie leci. Mam nadzieję że Małej uda się jednak coś wyssać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...