Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Radzia troszkę daleko mam do Ciebie ale wpadłabym 😉 sama nie zrobię placków bo ninawidze tarkowac a maszynki nie mam niestety. A no i po trzecie mąż to leńiuch 😜 ja już bardzo chcę urodzić i nie wiem czemu ale czasem mam myśli żeby wywołać ehhh durna... 🤢

U nas w szpitalu wszystko jest za darmo no i ciuszki dla maluszka trzeba mieć tylko na wypis 🙂 ale torba moja i tak juz jakas ciężka 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziocha ja Rennie mam zawsze pod ręką i spokój... ale tych owocowych nie umiem spotkać...
I tez tak mam, że porodu sie już nie boję tylko wlasnie tego wszystkiego co będzie potem jak wróce do domu z maleństwem...
Pszczoła to smacznego... i wszystkim zycze smacznych obiadków 🤪
A gadałam dzisiaj ze szwagierką, ona ma termin na 17 kwietnia i mówi że czuje się rewelacyjnie, w ogóle nie czuje że za 3 dni miałaby rodzic, wszedzie biega, na basen chodzi... a ja taka połamana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Madziocha - sala porodowa którą ja oglądałam jest z jednym stanowiskiem 🙂 mają chyba też drugą, ale tylko w przypadku jak są dwa porody na raz.. a tak to cały czas jedna i mówią ze starcza na spokojnie 🙂

u mnie w końcu słonko wychodzi 🙂 ja zaraz będę wywieszać kolejne pranie na balkon to mam nadzieję, że ładnie wyschnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u mnie ponuro i szaro. Ja w końcu schowam dziś suszarkę do bielizny bo od tygodnia coś cały czas wisi i już mnie to wkurza. Ja się tak zajęłam praniem ubranek i całej reszty rzeczy dla Poli, że zapomniałam o naszym praniu i już cały kosz jest, ale czekam jeszcze na te cyckonosze, żeby nastawić razem, bo potem będę długo czekać aż mi sie prania uzbiera. Mam dużą pralkę bo na 7 kg, więc z reguły pranie robimy rzadko, a dużo. Ja na razie wyprasowane ciuszki Małej składam do worków i do szafy, bo szafa jeszcze nie gotowa. Dorobiliśmy 2 półki, bo były za rzadko i nie umyta i śmierdzi jakimiś klejami od nowości. Wietrzę i wietrzę i nie pomaga. Aż się boję zamykać w niej ciuszków.
Zrobiłyście mi ochotę na placki i pewnie też bym dziś zrobiła ale wyciągnełam juz pierś z indyka z zamrażalki, więc placki jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A rennie fruit kupiła mi teściowa w pierwszej lepszej aptece, bo wydawało mi się że mieta to może porażniać przełyk po zgadze ale widziałam że na doz też jest.
Te tabletki są tak dobre jak cukierki, a ponieważ jestem na diecie bezcukrowej to nawet z przyjemnością wezmę sobie w nocy takie jedno rennie, ale ostrożnie bo tam jest cukier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja chyba dzis mam dola przez ta pogode i niewyspanie, nic mi sie nie chce 😞
Agga daj znac po badaniu, trzymam kciuki, zeby wszystko wyszlo ok 😉 😉 😉
Radzia ja mam taki sposob na placki ziemniaczane, ze tre...na grubszej tarce i jest szybciej 🙃- to taka wersja dla leniwych, ale jadlam kiedys takie w restauracji.
a po tych ostatnich plackach to dopiero mialam zgage, ale tak to juz jest jak sie je smazone rzeczy przed snem 🤪 a brzuch tez mi sie opuscil a zgaga pozostala 😲 😲 😲 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetka takie na grubszej tarce tez czasem robimy i ja je uwielbiam... sa całkiem inne... albo częśc trzemy drobno a częśc grubo... ale ja dzisiaj tych placków nie robię, mam pomocnika więc wszystko mi jedno :o) Ja mam je tylko zjeść...
Anite zaraz spojrze w te wariacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oooooo to mi własnie chodziło... dzisiaj już zjem tradycyjne ale już sobie ta stronę zapisuję i będe eksperymentować z plackami... mam jeszcze trochę czasu 🤪
A kiedys zrobiłam takie że jak przewracałam na drugą stronę to posypywałam żółtym serem - mniam tylko dodatkowe kalorie... ale jak ktos się tym nie przejmuje to polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
łłooo matko poszłam za radą i przysnęłam ale tylko na 40min i tak nie pomogło ból głowy ciągle jest 🤢 do tego mnie wkurzył mój mąż poszedł do sklepu i mówiłam że też placki robimy żeby ziemniaki dokupił, cebule itd. No i tak czekam i czekam dzwonie a on dopiero idzie do Tesco 😠pytam gdzie tyle czasu był a on że poszedł do kolegi bo zadzwonił nibuy na chwilkę a zleciało mu tam 2 h 😠 kur.... mać , a i stwierdził że placki będą sie długo robić i pewnie jestem głodna więc postanowił zrobić barszcz biały i nie kupił tego o co prosiłam 😠 Zaraz mu chyba jajca powyrywam bo mnie wpienił. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Proszę mi tu gula nie podnosić dostał ochrzan teraz i powiedział że podskoczy po ziemniaki i zrobi mi dziś placki 😆 więc zostanie mu wybaczone ale normalnie tak mnie na początku wkurzył że szok 😠 chyba się biedny wystraszył że mogę mu jajuszka powyrywać ze złości 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😜łajskoka doskonale cie rozumiem 😜
ja mialam tak z chalwa(ktorej w sumie nie lubie) poprosilam, czekalam 2 h i juz oczami wyobrazni jadlam i strasznie mi smakowala a on przyjezdza i mowi,ze kupil ale obokk kasy zostawil 😮 😮myslalam,ze mnie szlag trafi...w nosie mialam to, ze jest 22.00-musial jechac 😁 i przywiozl 5 szt!
smacznych placuszkow, ja dzis zapiekanka farmerska z boczkiem i cebulka mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...