Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej Dziewuszki 🙂
o matko dopiero ochlonelam 😜 wczoraj moje przyjaciolki uknuly razem z moim mezem intryge i....zrobili mi BABY SHOWER!!! 🤪 impreze niespodzianke!!!po prostu bylam w szoku, siedze sobie w domku a tu wpdaja(doslownie!) dziewuchy i rozrzucaja wszedzie balony i krzycza "niespodzianka" ja nie wiedzilam co sie dzieje i cisnienie to mi chyba skoczylo na maksa, az troche ...popuscilam z wrazenia i lezka mi sie zakrecila 😁
impreza byla bezalkoholowa, dostalam piekny torcik z pieluch(jak zdobede zdjecie to wrzuce, bo byl cudny)i "jadalny" torcik rozowo-bialy, ktory zrobila moja bratowa z najlepsza przyjaciolka! w ogole tak to przygoowaly, ze z samochodu gotowy"catering" przynosily, wlacznie z cala zastawa!!!wow! aq na balonikach zawieszonych na oknie byl napis"Bylo Was dwoje, wkrotce bedzie troje" 😆 a i jeszcze dostalam laktator, na kupno ktorego nie moglam sie zebrac 😜
a najbardziej jestem pod wrazeniem, ze moj maz nic a nic sie nie wygadal!!!!!! 🙂 potem pol nocy z wrazenia zasnac nie moglam he he!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laseczki
Netinetka to tylko pozazdroscic pomysłowosci męza i znajomych super taka niespodzianka 🙂
Łajsoka twoj tez okazał sie rozsądny nie pijąc z nieproszonymi gosci bo jakby zaczała z nimi to pewnie by tak szybko nie wyszli poczuliby zielone światło. Ale foch musi byc zeby wiedział na przyszłosc ze jak nie proszeni to trzeba sie zony zapytac czy mogą wejsc 😉
Pszczółka szczawiu nie kupiłam w peczku swiezego bo tez nie mogłam nigdzie znalesc i był taki z folii z marketu 🙂Ale mama mi mowiła ze widziała juz swiezy na rynku, nastepnym razem kupie juz świeżynke 🙃

A ja głupia wczoraj zgodziłam sie na film i Tomek właczył horror "Paranormal activity" zgdziłam sie ze wzgledu na jego urodziny i dzisiaj strasznie tego załuje 🥴 Koszmary miałam w nocy i bałam sie isc do kibelka musiał isc ze mną, ale prze to ze musiał isc ze mna to chyba wiecej horroru mi nie właczy 🙂
A dzisiaj w planach mamy zapakowac psa do auta i jechac gdzies zeby sie wybiegał i w drodze powrotnej na duuuuze lody albo jakis deser lodowy 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 Witam 🙂

Netineta rewelacyjna niespodzianka. Musisz mieć wspaniałego męża i świetne przyjaciółki 🙂

Karola odważna jesteś jak patrzałaś na ten film 🥴 🥴 My wczoraj wzięliśmy naszą psinkę, żeby się wybiegała i przez to dzisiaj nie mogę się ruszać. Tak to jest jak człowiek przez ostatnie miesiace leży i nagle wyrwie się na godzinny spacer 🤨

Pszczółka wszystkiego naj i dużo dużo miłości 🤪
Ciekawą macie tą tradycję z paleniem wiązanki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hallo!!!
Wowo Netinetka, ale super niespodzianka... Mój mąż chocby rok siedział to by czegos takiego nie wymyslił :o)
Madziocha ja tez robiłam z kawałka chudego mięsa które sobie w domu sama zmieliłam i było o niebo lepsze...
Pszczółko wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!!!
A ja miałam dzisiaj super przespaną noc, wyspałam się za wszystkie czasy... ale zauwazyłam że ogólnie śpię w kratkę - jedna noc śpię, drugą nie spię...
Dzisiaj jedziemy do wujka po fotelik a potem na urodziny do mojego kuzyna, na kawke i ciacho.. więc pewnie odezwe się wieczorkiem...
U nas dzisiaj przepiekna pogoda... 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojeju Karolcia podziwiam że oglądałaś Paranolmal 🤢 😲 mi mąż opowiadał co tam było i po tym moja wyobraźnia dostała szalu i w nocy mi się głupoty śniły 😮
A mąż z pracy pisze mi na gg ciagle że kocha że nie chce mu sie siedzieć w taki ładny dzień bo by zabrał mnie na spacer nad "Głębokie" jeziorko 3 km od Międzyrzecz tam, lasek spacerek i na kocyku nad wodą byśmy usiedli i można byłoby zjeść jakiś deser...ehh narobił mi chęci podlizuje się 😉 focha już w sumie nie mam ale go jeszcze przetrzymam jutro ma wolne to jak będzie taki dzień to pojedziemy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka dobrze, że już nie masz focha 😉 W sumie koledzy nie siedzieli za długo, a mąż nawet się z nimi nie napił - więc masz w porządku męża 😉

Fakt pogoda dzisiaj rewelacyjna, aż żałuję, że wczoraj wybrałam się na tak długi spacer, bo dzisiaj wszystko mnie boli na kolejny.. Może na chwilę wyjdziemy usiąść gdzieś na ławeczkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my wczoraj w kościele na ślubie ale to nie było męczące potem pochodziliśmy po parku ale chwilkę bo już mnie tam pipka kuła. Potem ta wspinacza na 3 pięterko weszłam na 1 stanęłam i sapałam 😁 Mariusz chwycił mnie na ręce i tak po rycersku wniósł do domu i od razu na sofę 🤪 jutro żeby taka pogoda była to napewno nad to Głębokie pojedziemy weźmiemy kocyk i się legniemy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka gdybym wiedziała ze to taki film typu krecony amatorska kamerą czyli mozna powiedziec ze mógłbyc na faktach to bym go nigdy nie obejrzała 🤢 Nawet juz nie chce o nim myslec bo znowu nie bede mogła spac.
My zaraz uciekamy z domu bo pogoda extra i nie moge sie juz doczekac tych lodów 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha 😁 dobrze że jednak udało się nie wpaść, ja zawsze nad brodzikiem w prysznicu, ale już od jakiegoś czasu sobie daruje i wchodzę cała 😉
A ja przybijam sobie piątki z synkiem on nóżką a ja ręka za każdym razem, mówię "piona dawaj syrkę" i wypina 😁Ja już chcę dotknąć i wycałować te małe stópki, rączki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zjadłam tą fasolkę po bretońsku i mam piękną zgagę 🤢 dzwoniła moja mamuśka i juz mówi żebym z domu wychodziła bo już swoje odleżałam, już bezpieczny czas dla Oliwka, to jej powiedziałam że jak najbardziej się posłucham mamusi 😉 na ile mi siły pozwolą to będę wychodzić 🙂 jutro muszę przeprasować pieluszki jeszcze i resztę ciuszkówi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!

U mnie też śliczna pogoda i właśnie wyczyściłam zestaw ogrodowy i obiad zjemy dziś w ogródku 🙂 za chwilę przyjedzie do mnie mój ojciec chrzestny i fajnie by było gdyby pomyślał o jakiś lodach bo mi smaka narobiłyście 😜

Karolcia ja też chciałam obejrzeć ten film, zobaczyłam trailer i doszłam do wniosku że jednak poczekam z całym filmem do po porodzie 😁

Po wczorajszej imprezce nogi miałam jak balony i do tej pory opuchlizna mi nie zeszła mimo że moczyłam w wodzie z solą i trzymałam w górze 😞 brakuje tylko owłosienia ale wyglądają jak hobbitowe stópki 🥴

Łajsoka ale masz fajnego męża że Cię na tak rękach nosi 😆 a Ty Netinetka masz fajne przyjaciółki 🙂 super niespodzianka 🙂

Pszczółka wszystkiego najlepszego z okazji Waszej rocznicy 🙂 Duuuuuuuuuużo miłości Wam życzę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...