Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzien dobry laseczki,
ja juz nawet na nogach, czekam na firanki i zajrzalam na brzuszka 🙂

łajsoka- zdjecia ze spacerku super i pod katem technicznym i estetycznym, lubie ogladac fotki kogos, kto ma tzw."oko" 😜 a Ty wygladasz po prostu super, zgrabny brzuszek, szczuplusienka, zupelnie jakbys byla w 5 m-cu a ne w 9 🤪

Radzia nie miej wyrzutow sumienia, ja uwazam, ze wiele rzeczy mozna olewac, ale tu chodzi o dobro dziecka i wasza wygode, ja mam wiekszosc rzeczy używane, ale jakby byly w kiepskim stanie, to ja bym tego nie przyjela i powiedziala wprost dlaczego, kazdy normalny czlowiek to zrozumie 🤢 odlozylam baardzo duzo ciuszkow, ktore po prostu dla mnie byly strasznie zniszczone i nie bede Blance ich zakladac i juz 😮 😮 😮 wiec do dziela!!

Pszczoła gratuluje rocznicy i zazdroszcze stalego dostepu do zdrowego miodu, bo w ciazy pozeram go hektolitrami (nie wiem dlaczego) a ostatnio uslyszalam, ze to co kupuje w sklepie niekoniecznie jest miodem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny
Łajsoka jak ty ładnie w tej ciązy wyglądasz ja w porownaniu do ciebie wyglądam naprawde jak wieloryb i brzusio masz nieduzy super 🙂
Pszczoła fajnie ze rocznica sie udał i pogoda dopisała w szczecinie wczoraj ludzie chodzili na krotki rekawek i nawet widziałam w krotkich spodenkach, ale wczoraj było mega ciepło 🙂
Ja w sumie chciałam powiedziec wam tylko dzien dobry bo lece do Urzedu pracy złożyc swoj autograf 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🤪 Jestem... pospałam od 2-4... potem przerwa i od 8-9...
A z tym wzóekim to wiecie, ja powiem prawdę że w sumie to mi sie ten interes wcale nie opłaca... bo taka prawda... ja moge kupic nowy fotelik i tą gondolę ale zapąłce tyle samo co za nowy wózek to wole miec już wszystko w komlecie a nie dokupować pasujące rzeczy co i tak nie wiadomo czy by mi sie udało... Mój mąz tez kręcił nosem na ten fotelik... A jakby nie było to do auta, chodzi o bezpieczeństwo... na pasach nie ma nawet tych otulinek nie mówiąc już o wkładce dla noworodka... poza tym tapicerka jest podarta w niektórych miejscach... Nie lubię... Szczerze to ja bym tego z dobrego serca nawet nikomu nie dała... No i ten fotelik ma dla mnie podstawową wade - nie pasuje do stelaza wózka a dla mnie to była sprawa najwazniejsza więc nawet jakby był zadbany to musiałabym kupic inny żeby miec wózek z tymi mozliwościami co chcę... Ze mną jest tak, że jak mam wizję na cos to nie ma zmiłuj - musi takie być jak ja chcę... 🙂
Moretta sliczne zdjęcia... Ty z brzuszkiem i natura tez... ja lubie robic zdjęcia natury a szczególnie fajnie rozwianych chmur...
Ide sie ogranąc trochę i zrobic sobie kawkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie jestem Moretta ale zdjęcia starałam się robić dokładnie; 😜 Profesjonalistką nie jestem, ale czasami uda mi się uchwycić fajne momenty 😉 Wybaczam pomyłkę 😉 lecę wstawić pranie bo nam się w koszu zbierało a ciągle nastawiałam maleńkie ciuszki synusia i nie było gdzie naszych wieszać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, ja mam dzisiaj wizytę u gin i jakieś takie dziwne przeczucie, że wyląduję w szpitalu bo nogi mi puchną.

Ja też chyba kupię tako jumper x tylko się jeszcze nad kolorem zastanawiam, podoba mi się czarno czerwony. W sumie z takich tańszych wózeczków to ten ma wszystko co może być potrzebne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki,

Kurcze ile miałam nadrabiania 🤨

Madziocha sorrki, że tak uciekłam wczoraj. Sajmon wróci z pracy to powiem mu, żeby złożył ten wózek i go zmierzył. Kółka rewelacyjnie się zakłada i odpina, są na takiej funkcji klik.

Radzia też bym nie miała oporów z wózkiem, a poza tym Ci którzy dali Ci ten fotelik, mogli sobie dać z tym spokój. Nie lubie takiego czegoś. Coś się zepsuło to trafia na śmietnik i koniec 😉

Łajsoka zdjęcia naprawdę super 😮

Pszczoła to musiał być naprawdę wspaniały dzień 🙂 A co do wiązanki, to mieszkam w "sercu" śląska i u nas takiego zwyczaju nie ma 😜

U mnie też piękna pogoda, hmm chociaż teraz patrzę i jakieś chmurki nadciągają 🥴



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Własnie Pszczółko, a ja mieszkam blisko Kasi i tez pierwsze słyszę o takim zwyczaju... Ja tylko pamietam że mnie zaklinali zebym absolutnie nie zasuszała bukietu zaręczynowego ani slubnego... więc nie zasuszyłam tym razem... bo kiedys dawno juz byłam zaręczona i tamten zasuszyłam.... stał sobie stał a to były dwie róze i z jednej powoli opadały płatki, tak po jednym, a druga stała nienaruszona... az w końcu ta jedna całkiem wyłysiała a ja zerwałam zaręczyny )oczywiscie nie z powodu tej rózy) bo czułam, że to jednak nie to, że nie chce z tym człowiekiem spędzic zycia... tak jakby ta róza to była moja umierająca miłość... w zabobony nie wierze ale tamto pamietam i tym razem juz nic nie suszyłam 🤪
Ale ta Wasza tradycja strasznie mi sie podoba i fajnie że rodzina z Wami takie okazje świętuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Kasiu jest bardzo uciążliwe tym bardziej że od kilku tygodni w ogóle nie schodzi i pewnie nie zejdzie do porodu.... Pokazuję dziewczynom dla porównania... bo wydaje mi sie że gorzej niz te moje to już chyba byc nie może, choć mja kolezanka miała większe... ale ona miała zatrucie ciążowe... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski

Ja właśnie wróciłam ze szpitala. Ciśnienie mam dalej monitorować i na wizytę kolejną stawić się za tydzień 😞 a nogi też mam podobne jak Radzia i siostra moja mówi że wyglądają jakbym miała Słoniowaciznę 😠

Chyba zacznę jednak przyspierzać ten poród bo z mojego planu porodu w wodzie nici 😠 ze względu właśnie na wysokie ciśnienie 😠

Łajsoka śliczne te zdjęcia aż chce się jechać w to miejsce jak się je ogląda 🙂 a no i Ty suuuuper wyglądasz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja codziennie obserwuje bo chciałabym widzieć że opadł ale on ciągle na swoim miejscu, tym bardziej że zgaga nic a nic nie ustepuje...
Izulka wlasnie ta Słoniowacizna mi sie cisnie na usta jak patrze na swoje, a w butach wygladają jeszcze tragiczniej... tak niezgrabnie że szok... no ale pociesz się kochana że przy porodzie powinnysmy stracić wiecej kilosków... przy moich 20 na plus to nawet pocieszające 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiesz co Kasiu mój Mariusz ostatnio jak paradowałam w staniku i majtasach po domu to tak patrzy i mówi że mam spadzisty brzuch 🤔 taki "ścięty" od góry a nie dawno była taka piła a teraz bardziej łezka...ja też trochę coś tam zauważam ale patrząc na to zgaga raz jest raz nie ma to nie wiem 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...