Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej 🙂
Chciałabym Wam pokazać Mojego Słodziaka 🙂 tylko ze jakos tym razem mało sięśmiał i tak lepiej widać od 1 minuty 🙂
http://www.youtube.com/watch?v=_IIWcLsUu1w

Ja dziś nie mam czasu bo Kacper piszczy i wezme go na rece to dobrze tlyko ze on nie chce byc w jednym miejscu i chce mieszkanie zwiedzac 🙂 ostatnio nie miał kolek tfu tfu 🙂 i wiem juz nawet ktorego dnia bedzie mial. Zauwazylam ze jak lapczywie je w ciagu dnia to wieczorem ma a jak je spokojnie to wogole go brzusio nie boli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też Monia nie wiem jak to zwalczyc ale zawsze jak mocno chce jeść to "szaleje" dlatego wtedy łapczywie je i jak biore go na rece zeby jadl to odrazu mu mleko podaje i nie czekam wtedy je spokojniej ale nie zawsze to działa. no i lubi jeść na podwórku wtedy nawet bardzo spokojnie je.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sie rozpisały 🙃

Oliwia jakie ma piekne duuuuze oczy 🙂 Strojnisia Mała 🙂

A Kacperek jak grzecznie lezy w lozeczku 🙂

Monia daj maila to Ci przesle uspokajacz 😁 😁

KUrcze Emilka ma plesniawki 😠

U gina wszystko oki 😉 powiedział, ze blizna ładna, ale moglaby byc nizej 🤔
no i zielone swiatło dla przyjemnosci... gdyby jescze checi byly 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej czy wasze dzieciaczki też tak lubią hałas jak mój hałabała? normalnie karmię go w gościnnym jak zaśnie przy cycu zanoszę do sypialni do łóżeczka, wracam i już słyszę stękanie i płacz biorę go z powrotem albo włączam mu tam radio i znów kima 🤪 ostatnio mama kolegi zaprosila nas na obiad no i obok w domku ktoś kosił trawę jak wyszliśmy tylko na taras mały odpłynął a w domu gdzie tylko my rozmawialiśmy marudził 🙂 teraz tu u nas słuchać jak ktoś na pobliskim osiedlu domków jednorodzinnych drzewo tnie i mały śpi jak suseł 😁
Ogólnie to stwierdzam że temperament mojego dziecka teraz niczym się nie różni od tego jak jeszcze był w brzuszku, był ruchliwy na maxa i tak mu zostało 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka to mój Pokemon tak samo mógłby cały czas w hałasie jak Twój Hałabała... na spacerze zawsze koło ulicy, autobusy, ciężarwki, koszenie traw i inne odgłosy ulicy a ten spi jak zabity... zrobi się cicho to sie budzi skubaniec... no i jeszcze jak się wózek zatrzyma to on od razu oczy otwiera...
Ale temperament ma calkiem inny niż w brzuchu... w brzuchu czasem musiałam go szturchac żeby się poruszył a teraz tylko jak twardo spi to się nie rusza a tak to caluiteńki czas macha rekami, nogami lub całym sobą... Zawsze w nocy wykopuje się spod kocyka a w śpiworku nie chce spać bo mu ruchy ogranicza, więc zakładam mu spiochy nawet w te cieplejsze dni żeby nie marzł... a dzisiaj miał na noc założone półśpiochy na takim ściągaczu i normalnie mi w nocy z nich wyszedł... znalazłam je w kocyku pozwijane a ten z gołymi nogami... cwaniak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Dzisiaj moja Zosia obchodzi swoja pierwsza miesiecznice.Tak patrze po waszyh profilach i widze,ze niektore dzieciaczki maja po poltora miesiaca, jak ten czas zlecial.My mamy zatwardzenie od 2 tygodni na tapecie.Pojenie woda,herbatka,masaz,uginanie nozek,zmiana mleka z bebilonu na bebilon konfort(jeszcze wieksze),teraz testujemy hipp plus z probiotykiem .mala nie potrafi sama zrobic kupki,uginanie nozkam i czasami pomagalo,a czasami ostatecz\nie czopek.Niespokojna z tego powodu,od wczoraj po zmianie na te mleko hipp zrobila z wysilkiem sama 3 kupki,zobaczymy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita najlepszego dla Zosi z okazji miesiąca... mój Mateusz ma własnie już 1,5 m-ca - szok...
A co do zaparć to polecam Ci iśc do lekarza, nam przepisała Lactulosę, mówiła ze to powszechny problem niemowlaków na sztucznym mleku... Ja mu tego nie dawąłam bo mnie ta lekarka xle zrozumiała bo mateusz w sumie nie ma zaparć, pomógł u nas własnie bebilon Comfort... nie wiem gdzie nalezysz do przychodni i do jakiego lekarza, nam to przepisała Jagiełłowicz na harcerskiej, trafilismy do niej przypadkiem bo naszej lekarki nie było
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!

My też już po spacerze i Maja smacznie śpi tyle że u mamy na rękach 😞 a mama ciołek Maje wysmarowała o sobie zapomniała i będzie mieć nocke zarwaną tylko nie przez Maję a przez spalone ręce i dekolt 😠
Wysa nie mam pojęcia czego nie możesz się zalogować 🥴 🤨a jaki login wpisujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...