Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
właśnie daję jej espumisan, i infacol na zmianę ale niestety niewielkie rezultaty, sab simplex dopiero znajoma z niemiec mi za 2 tyg przywiezie 🤢 normalnie żyć się nie daje 😮 byłam u jednej doktor na nfz i od razu wypisała skierowanie do szpitala z podejrzeniem zapalenia dróg moczowych bo brzuszek wzdęty, a nawet małej nie zbadała 😠 wkurzyłam się i posżłam prywatnie do takiego podobno dobrego pediatry, zbadał zrobił wyniki moczu i mówi że wszystko ok, zadnych bakterii i to na 100% kolki, życzył cierpliwości 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Monia my znalexlismy ten Sab simplex na e-bayu bo na allegro nie umiem znaleźc a gościu jest z miasta w którym pracuje mój mąz to sobie odbierzemy osobiście... bo tamten co mieliśmy to namszwagier przywiózł ale tylko 1 buteleczkę juz nam sie skończyła... 😞 a bez sab simplexu to ja sobie zycia nie wyobrażam... straszne sa te kolki, biedne te dzieciątka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Kochane!!!

Monia musisz chyba się zdecydować na jeden preparat bo to trzeba dawać przed każdym karmieniem i inaczej nie zadziała - tak mi przynajmniej powiedziała położna 😞 a no i zaczyna działać dopiero po kilku dniach regularnego stosowania 😞 ja Maji daję infacol i napradę działa. Czasami do wody przegotowanej którą ją przepajam dodaję 5 ml Gripe Water - ale nie wiem czy to też nie powinno się stosować regularnie 🥴 Kurczę trzymam kciuki żeby w końcu coś zadziałało bo na pewno Ty i Lenka macie obie już dość !!!

Wysa ja mam konto na aguagu.pl 🙂 założyłam już wcześniej ale dopiero dzisiaj się zmobilizowałam żeby pododawać zdjęcia 🙂 - właściwie to Ty mnie zmobilizowałaś 🙂
http://kochana-majusia.aguagu.pl/ to profil mojej Maji 🙂

A z seksem to ja jeszcze poczekam do przyszłego tygodnia - za tydzień w czwartek mam wizytę u lekarza i zobaczymy co powie 😉

Buziaki dla wszystkich !!! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia - współczuję tych kolek 😞 biedactwo trzymam kciuki żebyście obie szybko sobie z tym poradziły i już się nie męczyły 😘

Tak piszecie o tym seksie, że się boicie i tak odkładacie... a u mnie zupełnie odwrotnie 😜
My się zachowujemy jak dwoje nienasyconych nastolatków 🤪 każda okazja jest dobra żeby się przytulić, pocałować... a czasami jak się zapędzimy w bardziej namiętnym pocałunku to hamuje nas tylko to, że do wizyty jeszcze kilka dni 😞 tzn. ja hamuję tym Grzesia bo on już całkiem traci głowę 😁 a dziś to tak na mnie patrzy że aż się boję iść do łóżka 😉

Jutro mamy usg bioderek - ma nadzieję że wszystko będzie ok 🙂 a poza tym dziś miło spędziliśmy dzień 🙂 Wizytacja ze Szczecina już pojechała do domu, została tylko Mama 🙂
sporo spacerowaliśmy, pogoda cudna 🙂

Kończę kobietki kochane 😘 śpijcie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć, u nas Jaś wierci się od wczorej bo mało się załatwił i dziś będzie pewnie niespokojny bo wczorej rano do samego południa byl jak aniołek ale było duzo kupy 🙃 a od wczorajszego popołudnia już nie.Nic nie pomaga na uregulowanie pracy tych jelit,żadne krople sama nie wiem już co robić i jak mu pomóc.Na bioderka jadę 12 lipca -dopiero bo tak nam ustalili wizytę.Jestem zmęczona jak nie wiem , czytam że macie mamy przy sobie i zazdroszczę tej pomocy 🤪a ja już czasem podam na twarz bo nie ma komu mi pomóc. Ucałujcie dzieciaczki od ciotki Magda i same też dbajcie o siebie papa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja jaka fajna dziewczynka 😉

A JAsiulek chyba do mamy podobny co? 🙂

Monia trzymaj się kobietko... jescze troche i bedzie wszystko dobrze. Lenka nie potrafi inaczej pokazać, że boli ja brzuszek 😞 Ale doskonale Cie rozumiem, tez przez to przechodzilismy 😉

Pszczółka tak szczerze to Ci zazdroszcze 😜 My chyba za bardzo jestesmy zmeczeni, albo juz sama nie wiem co 🤢 nawet tych pocałunków brak 😞

Dzisiaj wizyta u gina... 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej... doczytam później tylko powiem wam czego sie dowiedziałam, szczególnie dla moni to wazna wiadomośc... bo na e-bayu jest sab simplex czeski i niemiecki, ten czeski ma na opakowaniu słonika i kosztuje ok 22 zł... i on ponoć jest do bani, ma niby ten sam skład ale dziewczyny z innego forum mówiły ze próbowały i czeski i niemiecki i ten czeski w ogóle nie działa... ja mam zamówiony u szwagra ten niemiecki ale parę dni minie zanim dojdzie poczta z niemiec, ale tamte dziewczyny własnie polecały tez Infacol + woda Gripe Water... ponoc razem działają cuda
Spadam bo mam zaplanowany spacerek do mojej pracy a to 5,5 km w jedną stronę, wróce pewnie wykończona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka laseczki 🙂
Hałabała właśnie przy cycu więc mogą być błędy w piswni 😜
Ja tak ostatnio mówilam że jakoś na sex nie mam ochoty a tu wczoraj wieczorkiem tak się do siebie przykleiliśmy jak glonojady do szyby w akwarium 🤪 oczywiście do niczego nie doszło bo też najpierw wizyta, ale nagle ochota mnie ogarnęła ☺️ 😁
A Jaś rzeczywiście do mamy podobny...a Emi chyba do tatusia?? 😉
Kasia daj znać jak tam po przeglądzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Laski ten Sab simplex jest naprawde rewelacyjny moja Oliwia przestała kurczyc nózki i płakac przeraźliwie lezy sobie i rozgląda sie dookoła, a najlepsze jest to ze nawet smoczka nie chce 🙂
Bylismy dzisiaj u lekarza z tymi krostami i okazało sie ze ma alergie na leko. Zmieniac mleka lekarka nie kazała bo nie jest uczulenie mocno nasilpone a zreszta wszystkie sztuczne mleka sa na mleku krowim wiec alergia by i tak nie znikneła 🤢 musze buzie duzo nawilzac olwka.
Za to plesniawek juz sie praktycznie wszystkich pozbyłam 🙂
Dzieciaczki wasze sa piekne i widze ze rosna jak na drozdzach 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny a gdzie najszybciej mozna kupic te niemieckie krople??
moja Niunia zaczela sie ostatnio budzic o 4 i nie chce dalej zasnac 😞 wpadlismy na pomysl, zeby zaslonic rolete antywlamaniowa i wtdey jest ciemno jak w d.... i.....zasypia- 😲 jej sie chyba zdaje ,ze to juz dzien i szkoda spac a ja wygladam jak zombie 😮
czy ktoras z was ma tebletki anty od gina ? jesli tak to jakie?
musze konczyc bo 1 reka kiepsko sie pisze 😉

pozdrowionka, milego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
Kasiaa - tak jak Łajsoka pisze - Emi na pewno jest do Ciebie podobna.. a przynajmniej od pasa w dół 😜 heheh
A moja Mała zasnęła o 11 i ja korzystam z okazji i działam w domu co tylko zdążę 🙂 tak więc na przywitaniach dziś kończę i lecę dalej 🙂 Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Macie po oklasku bo tez dawno nie dawałam a akurat jest okazja 🙂
A skoro wszystkie chwalicie sie swoimi słodkimi maluchami to i ja sie pochwale a co 😜
Moj słodziak 🙂
[URL=http://img21.imageshack.us/i/zdjcie0202kopia.jpg/][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/4889/zdjcie0202kopia.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...