Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzieki Radzia za porade,wiem o tym syropie,ale mleko tez trzeba dobrac,bo tak to bedziemy skazani na ten syrop.hipp podaje od wczoraj,bilans:wczoraj jedna twarda samodzielna kupa,dzisiaj 3 w miare tqwarde i 1 ostatnia w miare ok i bez placzu,mam nadzieje ze to jest to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie masz za co mnie przepraszac ;-).Tylko wyjasniam.Na poczatku karmilam zmiennie bebilonem i tym co sie udalo odciagnac, zaczely sie zatwardzenia.Kazano mi przejsc na jedno mleko,a ze swojego mialam za malo to byl bebilon, ale to nie pomoglo,potem bebilon confort kompletnie ja zatwardzilo,teraz ten hipp.Przepajam ja hrbatka i woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś no to gratuluję ochrzczenia Oliwki 🙂
A my planujemy jakoś koniec lipca początek sierpnia... ale nic jeszcze nie załatwialiśmy. Najpierw trzeba pojechać do Szczecina i pogadać z chrzestnym 😉
A ciągle nie ma kiedy 😞 teraz weekend znowu wypadł 😞 mój Grześ właśnie dziś pojechał do Warszawy, jutro ma samolot na Węgry i będzie dopiero w niedzielę w nocy albo w poniedziałek 😞 potem wiadomo - cały tydzień w pracy i znowu nie będzie kiedy 😞 może w przyszłym tygodniu...
A dziś byliśmy na usg bioderek 🙂 lekarz powiedział że wszystko w porządku więc pielucha do pieluszkowania idzie w odstawkę 🤪

Lecę spać, bo dzisiejszy dzień mnie wykończył.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my chrzciny dopiero na koniec sierpnia planjemy, bo wtedy brat i ojciec mojego męża będa mogli pryjechać a oni mieszkają w Niemczech a zalezy nam na ich obecności...
Anita ja najpierw dawałam NAN a potem sama zmieniłam na Bebilon Comfort i ono nam pomogło ale potem chciałam zmienic na jakies inne tańsze, bo stwierdziłam ze może jakies zwykłe mleczko tez by mu pasowało ale ta lekarka nam powiedziała ze nie ma nic gorszego niż zmieniac dziecku co chwile mleko i przepisała nam ten syrop bo on niby miał wszystko uregulowac i potem można go odstawić... ale szczerze móiąc w ogole nie posłuchałam tej lekarki, mleko na razie zostawiłam ale jak wróci nasza lekarka to jej zaptam co z tym mlekiem... Kurcze biedne takie dzieciaczki jak kupy nie moga zrobic, tak się namęczą...
U nas dzisiaj znowu była kolka, wczoraj sie skonczył Sab Simplex i dzisiaj dawałam mu Espumisan ale najwyraźniej on na Mateusza nie działa... dzis kupiłam Infacol i Gripe Water i zobaczymy co to da...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy słonecznie 🙂

Dziewczyny dajcie znać czy suszareczka dotarła 😉

Emilka siedzi na wibracjach w leżaczku i cieszy się do pałąka z zabawkami 😁 😁

Gabiś.. jak Oliwia była pięknie ubrana. Moja Niuńka też ma już zakupioną sukienkę. U nas dziadek z babcią kupili.

Emilka ma plesniawki, na całym jezyczku. Jak zwalczyłyście pleśniawki? Mam aphtin, tylko nie wiem jak często go stosować. Na opakowaniu jest napisane, że dla dzieci powyżej 1 roku życia, a u młodszych po konsultacji z lekarzem 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja stosowałam aptin praktycznie po kazdym jedzeniu, brałam pieluszkę albo gazik, polewałam to aptinem i palcem mu to wycierałam w buz... ciężko było bo troche go naciągało ale trudno... z tym że u nas plesniawek było dużo i ten aptin nie pomagał, wiec potraktowalismy je wodnym roztworem fioletu gencjanowego... mały wygladał jak po jagodach ale szybko pomogło...
A ja nie mam bujaczka tylko huśtawkę dostalismy i mały średnio w niej lubi siedziec... bo ona niby od 0+ a taka jak dla mnie za bardzo na siedząco i musze go obkładac pieluchami zeby mu głowa nie leciała na boki... a teraz w niej własnie zasnął 🙂
Kasiu suszareczka dotarła ale nie moge jej otworzyć... ale to chyba wina czegos w moim kompie... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiaa ja tez myslalam, ze blanka ma plesniawki, ale...okazalo sie, ze to po prostu mleczko 😆 ja cos slyszlam, ze ludzie likwiduja plesniawki pielucha zmoczona w moczu dzidziusia i podobno to super dziala 🙂'
my za to walczymy z ciemieniucha 😞 narazie smarowanie oliwka i wyczesywanie nic nie daje, moze macie jakies sposoby inne!!!
my chrzcimy na koniec sierpnia, bo mamy 5 rocznice slubu i chcemy zrobic "2w1" skoro cala rodzinka bedzie i wszyscy znajomi, bo nie zawsze mozna och zebrac wszystkich do kupy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...