Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej 🙂
Kasia u nas też dziś lepiej niż ostatnio Pyziolek zasnął o 21 obudził sie po 2 i później o 7 🙂
Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u Sylwii, Adama i małego Szymonka 🙂 mały zasnął o 16 i cały czas słodziutko spał 🙂 różnica jest niesamowita między takim dwutygodniowym noworodkiem a 4 miesięczniakiem 😆, lece sie szykowac i małego bo jedziemy po paszport 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!!!
Ja nie chcę zapeszac ale Mateusz tez ostatnio jakos lepiej śpi... wczoraj pobudka o 1-szej a potem dopiero o 6-tej, a dzisiaj o 4-tej i teraz jeszcze lezy w łóżeczku i się bawi ale zaraz pewnie upomni sie o jedzonko... no ale ja się nie cieszę na razie bo on juz tak spał, narobiłam sobie nadziei i czar prysł 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂
My dziś wcześnie wstałyśmy, Tatuś poszedł później do pracy i został z nami na śniadanku, Alunia jeszcze w pośniadaniowej drzemce, a ja zdążyłam już schabowe przygotować - czekają tylko na wysmażenie i zupę brokułową ugotowałam 😜
A teraz siedzę, piję herbatkę, porobię przelewy, opłaty i inne takie i czekam na Rodziców 🙂
Ala na razie z nocnym spaniem i jedzeniem bez zmian - może naprawi się po weekendzie 😜
Wysa - może rzeczywiście dostaniesz później jak pisałaś że masz nieregularne cykle.. A Ty jakie tabletki bierzesz? Ja mam te dla karmiących mam, ale my dodatkowo używamy jeszcze gumek, bo samym tabletkom boję się zaufać, szczególnie, że teraz druga ciąża byłaby dla mnie niebezpieczna ze względu na to że miałam cc.. No a poza tym to jeszcze za wcześnie na drugą dzidzię 🙂 Może rzeczywiście kup test to przynajmniej nie będziesz gdybać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny,'
ja dzis mam dzien gospodarczy, sprzatanie, pranie itp a na dodatek segregacja ubranek blanci, bo co wyjmuje z komody to za male 😜
pszczola ja mam to samo, boje sie zajsc w ciaze i biore tabletki jeszcze przynajmniej przez 2 lata, ale niestety sa skutki uboczne tego... straszna suchosc w pochwie w trakcie stosunku 😞 ale wyczytalam, ze tak moze byc i trzeba sie wspomagac roznymi zelami!
wysa kup test i sprawdz po prostu!ale nawet jakby sie okazalo, ze jakas fasoleczka sie zagniezdzila, to nie przejmuj sie, masz wszystko na biezaco po kacperku, wiesz wszystko na temat ciazy i naprawde nie bedzie to koniec swiata!wiem to, bo moj brat ma coreczki jedna z 2008 a druga z 2009 roku i na poczatku bylo ciezko a teraz jak na nich patrze, bo za jednym zamachem ma odchowane 2!moja bratowa miala chwile zalamania, ale terazpo kilku miesiacach sie cieszy 😉 moja sasiadka ma dzeci nawet z jednego roku i tez teraz jest super i wszystkie jej zazdroscimy, bo ma glowy wszystko zwiazane z 2 dzieckiem 😜 😜 😜 zrob test i daj znac 🙃
help mi!!!! jak nauczyc dziecko spac w lozeczku na poludniowa drzemke???? bo moja spi tylko 30 minut max!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko moge Ci posłać e-booka "Usnij wreszcie", ja jeszcze tego nie czytałam ale ponoć książka super... ale powiem Ci że Mateusz tez w dzien dłużej nie sypia i zasypia zawsze poza łóżeczkiem tylko potem go zanoszę... na noc moge go zostawić w łóżeczku i zasnie a w dzień nie ma szans...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
radzia przesli pliss na [email protected]
do tej pory zasypiala w dzien w hustawce i to na 2 godz nawet, ale hustawka juz powoli robi sie za mala 😞 i gondola w wozku tez i chce ja nauczyc spania w lozeczku! wieczorem nie ma problemu, po kapieli daje cyca klade do lozeczka wychodze i za 10 min blanusia spi a w dzien klade ja w ubranku, przykrywam kocem, puszczam fale morza(nad morzem ja usypialy) albo kolysanki i dupa 😠 marudzi marudzi a jak juz zasnie to na kilka chwil! moze qw tej ksiazce cos bedzie ciekawego!!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobiety 🙂miałam zepsuty komputer i dostawałam szału nie mogąc tu zajrzeć mam do nadrobienia bagatela 55stron 🤪ale wieczorkiem poczytam, dziś mieliśmy szczepienie i Jaś był jak zuch bo wcale nie płakał , waży 8 150 😁 słodki ciężar 😉 no ale kocha jeść więc co mu żałować . Co dajecie już do jedzoka bo my już jemy dużo rozmaitych rzeczy ,jabłka ,kaszki,bananki w słoiczku no i moje zupki które sama gotuje 🙂 jak go zobaczyła pani doktor to powiedziała ze jest duży i mam z tego powodu podawać wit,D dwa razy dziennie po jednej kropli.Spadam potem zajrzę pozdrawiam was wszystkich bardzo mocno TĘSKNIŁAM ZA WAMI TROSZKĘ 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam,pozdrowienia dla mam i bobasow.Zosia psika duzo i katar ma,znacie jakies sposoby na to,podaje sol morska,bo jej swiszcze.Z mniej milych wiesci,dzwonil moj kierownik,na gwalt mnie juz potrzebuja i zasugerowal powrot od 1go pazdziernika,mam maciezynski do 17,smutno mi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...