Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kurcze co jest... same smutne wiadomości... przed chwila mój tata dostał telefon że jego kolega z pracy zmarł... wchodze ma brzuszek a tu kolejne smutne wieści... nie lubię smutnych wiesci...
A Mateuszowi cos jest ale nie wiem co... strasznie mi dzisiaj stekał w każdej pozycji ale nie jak na kupkę tylko tak jakby marudził... potem zaglądam a tam taka wodnista kupka, wsiąkła w pieluszkę aż... po kapieli dostał jakiś rumienców na policzkach ale goraczki nie ma póki co bo sprawdzałam... i na brzuszku ma jakies krosteczki... i spał dzisiaj tylko raz ale za to pelne 3 godziny....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Och bardzo smutna wiadomość 😞

Kąpałam dzisiaj Emilke w jej wanience ale w naszej wannie (zawsze kąpiemy ją w pokoju) i tak histerycznie płakała podczas kąpieli, chyba wystraszyła się, że kąpię ją w innym miejscu 🤔

Teraz położyłam ją spać.. a ja mam chwilę dla siebie... Ciekawe kiedy się obudzi... ostatnio sie popsuła, budzi się ok 24 - 1 i potem o 5 ek A już takie fajne nocki były...

Siedze sama..Mąż w pracy 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia wbijaj do mnie ja tez sama... mąż ma występ ale powinien być za godzinkę...
My też Mateusza kąpiemy w pokoju ale kapał sie kilka razy w wannie z moim mężem i podobało mu sie ale pewnie dlatego że cały czas widział tatusia... ale kiedys też go kąpałam tak jak mówisz i tez mi płakał bo mnie nie widział... w wanience to jestem mniej więcej na tej samej wysokości co on a a wannie miał mnie za wysoko i czuł sie chyba samotny... Emilka pewnie tak samo... gdyby Cie widziała dobrze to byłoby lepiej :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Radzia może kolejne ząbki??? Oli wczoraj zrobił dwie takie rzadkie kupy 😮 ale podwyższonej temperatury nie było, ogólnie, ciągle marudzi i krzyczy i nerwowo gryzie rączki gryzaki...zaglądam mu do buziaka ale zero zęboli 🤢 chociaż ma takie zgrubione dziąsła z przodu i po prawej stronie 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Wszystkich po długiej przerwie. Spędziliśmy nasze pierwsze wakacje we trójkę bardzo aktywnie. Elano przejechał samochodem kilka tysięcy kilometrów, był bardzo grzeczny. Podróże z maluszkiem są wspaniałe, choć wymagają sporo organizacji i przygotowań.
U Was sporo sie dzieje - co ja słyszę - pierwsze ząbki. Gratulacje dla Mateuszka 🙂
Pozdrawiam i życzę kolorowych i całonocnych 🙂 snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć ponownie,
teraz mam chwilę żeby odpisać 🙂 nie pamiętam już dokładnie co miało być do kogo, ale co tam 😜 najwyżej później uzupełnię 🙂
Dziś byłam w centrum razem z koleżanką - ja pchałam wózek z Alą, a ona z Radziem 😜 i tak łaziłyśmy po sklepach... kupiłam Aluni taki szaliczek-golfik i rękawiczki, a potem jeszcze czapkę na zimę 😁 i udało mi się wszystko kupić naprawdę niedrogo, a dobre gatunkowo 😁
Mati bezbłędnie walczy z gryzakiem 😁 heheheh
Łajsoka - jak tam zdrówko u Was? Mam nadzieję że już lepiej 🙂
Ja dziś po raz kolejny otworzyłam walizkę z ciuszkami Ali, które jeszcze niedawno były na nią za duże i powyciągałam wszystko i posegregowałam 🙂 jesteśmy gotowe do zimy 😜 oprócz śpiworka do wózka to w sumie chyba mamy wszystko 😁 A kombinezon dla niej nawet znalazłam 😁 taki pluszowy, wielki i chyba przy nim zostaniemy... zobaczę jeszcze 🙂 ale jak dziś Alę w niego ubrałam to wyglądała jak taki wielki żółty pluszowy misio 😜

Z Bartusiem rzeczywiście bardzo przykra sytuacja... 🤢 ja ostatnio czytam tylko nasz wątek i przegapiłam informację, że maluszek przyszedł wcześniej na świat.. a potem tutaj u nas wyczytałam tą tragiczną wiadomość 😞 ja nawet nie chcę sobie wyobrażać co czują rodzice... 😞

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy 😉

Mati 🤪 Pięknie wykorzystuje gryzak... ale cały czas patrzy na mame. A te minki 😁 😁 Przypomniało mi się, że gdzieś mamy taki sam z TT muszę go odszukać 😉

Oleńka ale długo podróżowaliście 🤪 Fajnie, że wszystko się udało... ja też nie narzekałam na wczasach z Maleństwem 😉

Tak jak pisałam Emi obudziła się o 1:30 i potem o 5:30 eh 🤢 Powinno być odwrotnie... Im starsza mniej karmień nocnych, a nie odwrotnie...
Bidulka dalej mocno ulewa 😞 Nad ranem obudziła się z krzykiem... patrzę a mleko jej nawet noskiem wycieka 😞 Po każdym karmieniu przynajmniej 3 razy porządnie wychlusta mleko 😞

Pszczoła piszesz takie eseje, że zapominam co Ci chce odpisać 😁
No to Alunia na zimę gotowa... My jeszcze parę rzeczy musimy kupić... najważniejszy kombinezon już jest... kit z tym, że za duży 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Radzia Matki jaki napalony na ten gryzak 🤪 my tez mamy taki gryzak ale Oli nie bardzo go lubi 😮ale inne gryzie takim samym zapałem 😁
Pszczółencja u nas już choróbsko wypędzone 🤪 🙃 Mariusz dzis w pracy 😞 ale może i ja się umówię z koleżanką i jej córeczką Ninką na spacerek 😜
Ja też po raz kolejny robiłam segregację w ciuszkach Oliwusia i powyciągałam grubsze bluzy dresy, rajstopki 😆 kombinezon mam ale jakiś taki fioletowy 🤢 dostałam z ciuszkami jak jeszcze nie wiedziałam czy chłopczyk czy dziewczynka 😁 ale babcia obiecała że kupi nowy 😉A wogule 15 listopada lecimy do Taunton do Anglii na 10 dni 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliwierku!!! Wszystkiego najlepszego z okazji skończonych 4 miesięcy!!! Buziaki od Serków (od Aluni te oślinione 😜) hehehe
a my dziś przyjmowaliśmy gości, potem spacerek, teraz oglądamy żużel 😁 dzisiaj dwa mecze i siedzimy we trójkę i dopingujemy 🙂 Tata w międzyczasie jeszcze robi obiadek a my z Alicją przed tv 😜 a Ala tak gada głośno jakby krzyczała "jeeeeeeeedź" 😁 i przebiera nóżkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Stal juz dawno skonczyla sezon niestety, a dziś oglądaliśmy półfinały.. głównie interesowało nas spotkanie Falubaz Zielona Góra kontra Betard Wrocław, no i niestety Falubaz wszedł do finału.. znowu psim swędem :/ eh.. No ale co zrobić.. mecz na styku a Alunia jakby wiedziała, bo ostatnie dwa biegi oglądała w ciszy i skupieniu 😁 nie mogłam się napatrzeć na to jej zaangażowanie 😜 heheheh
I znowu mamy jakiegoś sąsiada kretyna - wyobraźcie sobie ze właśnie wierci w ścianach 😮 jest niedziela... prawie 20 😠 kretyn....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...