Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a jeszcze co do żelu na dziąsła my mamy Dentinox N, bobodent jest do d..y, że tak brzydko powiem ciągle mi płakał pocierał się ale pani w aptece poleciła właśnie Dentinox i od razu różnica, wieczorem po jedzeniu nawet zasypia spokojniej tak to się wiercił pocierał rączkami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mi jeszcze oprócz tych to "siedziałem 9 m iesięcy" 🤪
ALe dziewczyny zmartwię Was... jak te zęby już się naprawde przebijają to ten żel działa dosłownie chwilkę... ja kupiłam jeszcze ten Viburcol i dałam dzis Mateuszowi bo po kąpieli darł się jak opętany... potem spokojnie zjadł i poszedł spac ale nie bez walki...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fajne są te bodziaki wszystkie 🙂 ja byłam wczoraj na zakupach w Auchan i tam są takie promocje ubranek że szok 🤪 Poza promocja kupiłam spodnie i bluzę dresową a w promocji za 10zł bluzę granatową. Dużo fajnych rzeczy było ale nie miałam czasu oglądać. No i rozglądam się za kombinezonem i nie wiem jaki rozmiar ale podobno teściowa kupi kombinezon. Tylko żeby mi się spodobał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cieszę się że fotki Wam się podobają ☺️ ja mam jeszcze masę zastrzeżeń do swojego wyglądu, ale już jest trochę lepiej 🙂 a myślę, że jeszcze trochę i będzie ok 😁
Ja na razie żadnego żelu nie kupuję, bo Alunia się nie męczy, ale wiem że i na nas przyjdzie czas 😁 A Mati jaka minka pomarszczona - rzeczywiście taka babulinka 😜
Jestem w trakcie zastanawainia się nad śpiworkiem do wózka.... pisałyście że jak chciałyście kupić to już ciężko dostać.. Ja mam ten komfort że u tego gościa gdzie kupwałam wózek są śpiworki dostępne cały czas, w kolorze do każdego wózka (więc miałabym w komplecie). Śpiworek pasuje do gondoli, spacerówki i fotelika i ma chyba wszystko co potrzeba.. i teraz pytanie do Was - 105zł za takie coś, to dużo? Pojęcia nie mam ile się płaci za śpiworki i "po ile chodzą" a Wy jakieś rozeznanie robiłyście z tego co pamiętam.. co o tym myślicie: http://allegro.pl/super-spiworek-spiwor-3-w-1-polar-110cm-31-kolr-i1218248002.html ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pszczola ja tez sie zastanawialam nad spiworkiem i kombinezonem i ogolnie jedno i drugie drogie, jesli ma byc dobrej jakosci 😞 wiec chyba cena jaka napisalas nie jest wygorowana-tak mi sie wydaje! a fotki rzeczywiscie piekne, weszlam na facebooka i obejrzlam wiecej 😜
wysa pieluszki swietne 😉 wyglada jak taki duzy facecik, super 😁
radzia mati jest tak cudowny ,ze zawsze jak wstawiasz jakies jego zdjecie to sie rozplywam, doslownie i to tez nie jest wazelina, on jest przeslodki ☺️
czy wasze dzieciaczki lapia juz stopy i przyciagaja do buzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak popatrzyłam teraz na inne śpiworki i są od ok 70 zł w górę... więc chyba 105 zł od sprawdzonego sprzedawcy, w dodatku w komplecie do mojego wózka to chyba niewiele... a jakość jest dobra 🙂
a co do łapania stópek i przyciągania ich do buzi to ten etap mamy jeszcze przed sobą.. na razie Alunia jak się nauczyła przekręcać na brzucha to ciągle to ćwiczy i doskonali, ale na razie opanowała obrót tylko w prawo 😜
Netinetka - a czemu ja Cię na fb jeszcze nie widziałam? muszę Cię wyśledzić... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam. U nas już Kacper nóżki fajnie łapie albo skarpetki ściaga 🙂 do buźki mało brakuje mu dotrzeć stópkami 🙂 No i moje dziecko tez sie "zgorszyło". Często wstaje w nocy, często je jak noworodek tylko w większych ilościach. Zjada po 180ml co 3 godziny. w nocy były takie długie przerwy po 8 do 10 godzin a teraz 4-5 godzin. Ale ja się nie martwię 🙂 Codziennie padam na pysk ale już niedługo nasze dzieci będą przesypiać nocki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Oj dawno juz nie bylo tyle czytania 🤔 🤔

Nazwa zelu zapamietana 🙃

Wszystkie zdjecia piekne 😉

Pszczola mysle ze cena śpiwora ok. My mamy cos takiego http://allegro.pl/nowy-spiwor-do-wozka-z-owcza-welna-100-cm-i1210135559.html ale dostalismy go za 40zł do wózka, nawet nie pamietam z jakiej okazji byla ta promocja 😉

A z kombinezami to w sklepach ciezko 🤢 My mamy z Wójcika rozm 74, ale bedzie za duzy 🤢 Wojcik ma dziwna ta rozmiarowke, ale ciuszki gatunkowo sa rewelacyjne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Dziękujemy wszystkim baaardzo za życzonka i życzymy Oliwci i Jasiowi STO LAT!!!

Ja to nawet jeszcze nie myślałam o żadnych żelach na dziąsełka a tu Mateuszek już 2 ząbki ma - SZOK! Gratulujemy 😆
śliczne zdjęcia. Pszczółko super wyglądasz, Kacperek śliczny a zdjęcia Mateuszka jak babulinka nie widzę 🤔 😞
Szkoda mi Mai bo ona się ciężko przyzwyczaja do nowych miejsc, a my najpierw byliśmy tydzień u moich rodziców, a teraz jesteśmy u teściów i Maja wczorajszą noc co chwilę się budziła z płaczem 😞 już myślałam że ją coś boli bo mojej szwagierki córka jest chora ale Maja to się chyba tylko bała w nocy bo rano już się zachowywała normalnie 🤔 dzisiaj chyba zostawię lampkę na noc zapaloną 🥴
Buziaki dla wszystkich dzieciaczków 😘 😘 😘


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulka na aguagu też są zdjęcia Matiego 🙂
Ja zauważyłam że Kacper też boi się ciemności. Jak lampka jest zapalona to śpi a jak zgaszę to zaraz już się budzi. No i przyzwyczaił się że około 5 jak się przebudzi to biorę go do łóżka swojego i śpimy. No i nie idzie mi go przestawić. Może sam kiedyś tego dokona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojej Kasia to współczuję. A tak powinno być? Ja dostałam okres po 3 miesiącach od porodu i trwał 5 dni ale dwa ostatnie dni to lekkie plamienia. No i teraz czekam na następnym. Dzis 27 dzień cyklu. Nie miałam nigdy regularnych ale teraz zobaczymy. A brzuch was boli jak macie okres?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!!
Co do stópek to Mateusz łapie je fajnie, wczoraj sobie nawet skarpetkę ściągnął ale do buzi mu jeszcze trochę brakuje... ale założnie mu pileuchy ja sobie trzyma te stópki to nie jest zbyt łatwe bo on dodatkowo kula sie na boki z tymi nogami...
Kasiu matko ale masz z tym okresem... ja mam normalny, kilka dni ale krwawie duzo mocniej niż przed ciąża, za to całkowicie bezboleśnie... ostatnio nawet mnie zaskoczył bo kompletnie nic nie czułam że miałby nadejść...
Śpiworek tez musze kupić... w ogóle mnóstwo rzeczy musze teraz kupić a już wkrótce krzesełko do karmienia... na jakie stawiacie? Drewniane czy plastikowe? Bo te plastikowe ładne ale za to te drewniane dużo praktyczniejsze...
Mateusz na noc dostał Viburcol, potem mleko z kleikiem i znowu ja głupia myslałam że pośpi dłużej... ale pobudka o 1-szej z zegarkiem w ręku, potem o 4-tej a potem dopiero o 10-tej...
Dzisiaj mamy gości, tzn kolezanki z liceum do mnie przychodzą... taka nam została zgrana paczka 4 dziewczyn ale jakoś przez okres urlopowy nie umiały sie do Mateusza wybrac bo albo dzieci miały chore, albo były na urlopie... ale dzisiaj już odwiedzą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...