Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewuszki 🙂
Emilka jaka gaduła mała 😜 A Alunia teraz koło mnie leży też na brzuszku i jak słyszała z laptopa Emilkę to się tak rozglądać zaczęła i szukała bobasa co tak hałasuje 😜 heheheh
Oli przystojniacha że hej 🙂 Ala jest chętna, tylko nie wiem czy go da radę na rączkach utrzymać 😁 Kamilko - co do naszego spotkania to w takim razie przekładamy na przyszły tydzień 🙂 mam nadzieję że nam pogoda dopisze, to byśmy na jakiś spacerek poszli 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny przyjedzcie na Śląsk na spacerek 😁

Macie puzzle piankowe? Zabieram się za kupno i nie wiem jakie wybrać... bo na macie Emilce ciężko się ćwiczy obroty 😉 a na twardym podłożu może pojdzie lepiej 😉

Pszczółka nie odpisałam wcześniej...
Bardziej bolesne ćwiczenia... hmmm okazuje się, że nie takie bolesne bo Emilii nie przeszkadzają... jakby je opisać np jedno... leży na brzuszku a ja trzymając ją za barki ciągnę do przodu (przesuwam) tak jakby się czołgała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

nareszcie jestem,ło mi się nadrobić i przeczytać zaległe 30 stron (nie próżnujecie),ale czytałam wczoraj przed 23-cią i teraz już nie pamiętam co komu chciałam napisać.Wszystkim dzieciom,które miały swoje co miesięczne urodziny składamy z Oliwką serdeczne życzonka sto latek!! 😘 😘 😘 i przesyłamy buziaczki,a póki jestem na bieżąco,to pisze od razu:Oliwier - super gość,a Emilka cudownie gaworzy...aż miło słuchać. 🙂 🙂 🙂

Nasza Gwiazda od środy sama przewraca się na brzuszek,w stronę powrotną to już trzeba jej pomóc,ale nie można jej zostawić ani na chwilę samej bo od razu zarzuca nogę i myk,przewraca się,najgorzej,że robi to też w wózku i raz tak się wystraszyłam,że mi wypadnie z gondoli... 😞 😞 A jak chcemy ją na siłę obrócić na plecki,bo czasem już za długo leży to jest wielka awantura.

Ząbków na razie nie ma (przy okazji: Radzia - gratulacje,na pewno Mati będzie super za chwilę wyglądał,jak te dwa kiełki staną się widoczne).Oliwka jest marudna i pcha łapki,ale tego histerycznego płaczu nie ma.Nocne spanie nadal bez zmian,czyli jak zaśniemy około 22-iej to śpimy do 6-ej lub 7-ej,a potem mleczko i dalej kima do 10-tej.Oprócz tego jest tak jak u Was - jemy jabłuszko,marchewkę,zupkę jarzynową,kleik ryżowy na noc do mleczka i tak w kółko,kupki są ok,a Oliwce tak jak Twojej Emilce Kasiu - marchewka nie podchodzi.

Przy okazji Kasiu - mam pytanie o to skrzywienie Emilki,jak to wygląda?Czym sie objawia?Może kiedyś już to pisałaś,ale nie pamiętam,jeśli możesz napisz mi jeszcze raz. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No witojcie!!!!
Oglądałam wczoraj szpilki na Giewoncie i mi się udzieliło... całkiem fajny ten serial...
Kasiu a Ty tez wrzucasz mało fotek Emilosławy a ona taka piękna...
Co do tych objawów ząbkowania o których pisze Kasia i Łajsoka to u nas było dokładnie to samo tylko ja tego w ogóle z zębami wtedy nie skojarzyłam... płacz jak ktos coś głośniej powiedział i w ogóle często naghły płacz nie widomo skąd i dlaczego... i to długi i histeryczny, trudno go było wtedy uspokoic... teraz jest już lepiej ale dzis maruda od rana, tyle że nie płacze ale nic mu sie nie podoba...
Łajsoka Oli na tym zdjęciu to taki przystojniacha że hej, na pewno któras majowa laseczka da się skusić 😉
Kasiu Emilka super gaduła... Mateusz tez tyle gadał ale nagle przestał i teraz tylko jęczy i steka... no i on tyle nie wytrzymuje na brzuchu, zaraz się wkurza i szoruje nosem o podłoże... 😁
No i super że Emilkce podobaja się te ćwiczenia, przynajmniej się biedulka nie męczy przy nich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi też się nie obraca, tzn czasem się obróci, ale akurat jak ja nie widzę... np dzisiaj wracam po nią do sypialni a ona na brzuchu 😮

Gabiś Emilka przede wszystkim trzyma krzywo główkę.. tzn tylko jak leży na plecach, albo siedzi w lezaczku.. główka jest tak trochę przechylona... a poza tym ma nierówne fałdki na nóżkach... prawa nóżka ma więcej fałdek od lewej.... ale z tym tam kit... najważniejsza ta główka.
Jeśli nie będę z nią ćwiczyć to będzie od początku miała krzywy kręgosłup, a póki wszystko jest giętkie to da się to "naprawić".
A ćwiczenia nie wiem czy lubi 😁 po prostu nie protestuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Emi fajnie gaworzy 🙂 to chyba nasze dzieci wszystkie tak ślicznie gadają 🙂
Kacper na brzuch chce się przewracać ale nie da potem rady rączki spod brzuszka wyciągnąć. A my dziś na weekend do mojego taty jedziemy. i Kacper będzie musiał spać w wózku eh. Już gondolę odstawiliśmy na bok bo jest za mała.
Gabis to wy już macie przespane nocki 🤪 gratuluję 🙂 u mnie już zrobiło sie odwrotnie. Kacper znowu często wstaje a nawet często się przebudza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas przewracanie na bok jest świadome,Mała robi to celowo,najpierw fanie zarzuca jedną nóżkę,robi zamach a potem klatka piersiowa i łówka,fajnie to wygląda,spróbuję ją nagrać.

Wysa - my nocki przespane mamy od początku,tzn.najpierw do 2 miesiąca życia Oliwki było wstawanie 2 razy w nocy o 1-ej i 4-ej,a jak Mała skończyła 2 miesiące to zasypiała i spała całą noc,ale wtedy zasypiała około 20-ej i spała do 5.30 jak mój mąż wstawał d pracy to ona z nim,a teraz Oliwia zasypia o 22-ej i śpi jak pisałam do 6.30,7-ej,a czasem biorę ją do na do łóżka,daję herbatki do popicia i dalej razem kimamy do 9-ej. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej,
ja od rana na pelnych obrotach, bo idziemy dzis na wesele i moj maz jest swiadkiem i wszystko na mojej glowie 😞 z rana poszlam do fryzjera, na paznokcie a teraz siedze z dojarka i sie doje, zeby babcia niuni mleczko wieczorem dala 😆
kasia emi jest przecudna a te wloski sa po prostu boski!!! 🤪
radzia nie chce sie powtarzac, ale uwielbiam fotki twojego brzdaca, bo sa tak slodkie, ze ciocia ma ochote gon zjesc 😜
lajsoka ja chce zapisac blanke w kolejke do oliwierka, moze sie spodobaja, zobaczymy za pare lat! a wlasnie zastanawialyscie sie nad tym, czy to forum sie kiedys skonczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My wykorzystaliśmy moment bez deszcze i wybyliśmy na spacer 😜
Właśnie Mariusz ostatnio też tak się mnie pytał, ile jeszcze będziemy tak forumować 😁 Z Pszczółką to będziemy( mam nadzieję) się odwiedzać bo blisko, a może w przyszłości zrobimy zlot wszystkich mamusiek? 🤪 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no Wy dla mnie jesteście bliskie jak realne koleżanki...nawet z nimi nie mam tak bardzo o czym gadac jak z Wami 🤪
No i musze się Wam pochwalić bo rano powiedziałam że Mateusz nawet nie próbuje sie przewracac na brzuszek a jak wróciliśmy ze spacerku połozyłam go na macie a ten hyc na brzuszek... odwróciłam go a on znowu bęc na brzusio... wczoraj nawet nie wiedział o co chodzi a dzisiaj załapał i nawet raczke ładnie spod siebie wyciąga 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lajsoka napisał(a):

Kasia mi się dziś śniła 🤪 może dziś się odezwie 😉 robiłyśmy sobie konferencję przez Skype i Ty Pszczółka też byłaś ale mała Ala spała a Kasia z Emilką siedziała, a Emilka była już taka duża, miała na sobie czerwoną sukieneczkę z muchomorkiem i dwie kiteczki 😆 i ciągle krzyczała "mama" 😁 🙃 ...a ja oczywiście jeszcze z brzuchem byłam 😮


Hahaha 😁 😁 😁 🤪 🤪
Moze sen sie sprawdzi 😁


Mała spi na moim ramieniu, a ja wspominam stare dzieje, ktore mnie ominely 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...