Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dziewczyny sprawdziłam mateusza w siatkach centylowych i mi wyszlo że jest mniejszy i niższy niż wiekszość rówiesników... a wage ma poniżej 3 centyla to tak jakby za mało wazył ale on pulpecik jest wg mnie więc nic z tego nie kumam... a jak wychodza wasze dzieciaczki?
Twoje dziecko jest niższe i waży mniej, niż większość rówieśników.

Waga: Poniżej 3. centyla wagowego, wzrost: Między 10. a 25. centylem wzrostowym


O takie cos mi wyszło... a tu stronka http://www.siatkicentylowe.com/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejo 🙂
Oli super dziś spał jedna pobudka o o3:30 i następna o 9 rano 🤪
u nas wyszło tak:
Twoje dziecko jest wyższe, niż większość rówieśników i waży tyle, co większość z nich.
Waga: Między 25. a 50. centylem wagowym, wzrost: Około 90. centyla wzrostowego.

ale dokładna wagę sprawdzimy w środę na szczepieniu bo narazie to z wagi łazienkowej wychodzi 7,8kg 🤪 a wzrost 68cm 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witamy wszystkich i miłego dnia życzymy 🙂
Nas niestety jesienne przeziębienie równiez dopadło, brrrr... Ale majowe dzieciaczki już duże, aż trudno uwierzyć. Elano waży 7,3 kg i ma 68 cm. Trochę się zdziwiłam, bo nie widać po nim takiej wagi.
Szukam jakiegoś prezentu na roczek dla mojej chrześnicy, może ktoś ma w tej dziedzinie jakieś doświadczenia lub pomysły, będę wdzięczna 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
oj Kasiu przesadziłaś 😜 to trzeba korzystać z ostatnich promieni słońca 🙂 u mnie dziś ladna pogoda a ja przez tą paskudną chorobę siedzę w domu 😞 wczoraj wieczorem miałam chyba kulminację... strasznie mnie łamać zaczęło, potwornie mnie głowa bolała i nawet zdecydowałam że będę spać w drugim pokoju żeby nie zarazić małej jakbym zaczęła kichać w nocy albo coś... jak się dziś obudziłam to było jeszcze kiepsko ale teraz już lepiej 🙂 zobaczymy jak będzie dalej...
Oliwko kochana najlepszego!!! Buziaki od nas (na szczęście wirtualne tylko to się nie zarazisz 🙂) gdyby nie czujna ciocia Radzia to by nam przeleciało ;(
No i Zosieńka duża dziewuszka! Uściski kochana!
ja później zmierzę i zważę Alunie to też sprawdzię jak u nas wychodzi 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zważyłam, pomierzyłam i wpisałam.. wyszło mi coś takiego:

Twoje dziecko jest wyższe, niż większość rówieśników i waży tyle, co większość z nich.
Waga: Około 75. centyla wagowego, wzrost: Powyżej 97. centyla wzrostowego.

Dokładną wagę będę znać pod koniec września jak będziemy na szczepieniu, teraz na naszej wadze wyszło mi 7,5 kg. A jak mierzyłam wzrost to 68, ale nie wiem czy zrobiłam to tak jak należy 😮

Uściski dla Amelci 🙂 oby się nie rozchorowała bidulka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółka wypij ciepłe mleczko z masełkiem, miodkiem i odrobina czosnku 🙂 piłam jeden kubek rano jeden wieczorkiem i uciekło, mimo że za czosnkiem nie przepadam, gdyby nie to to pewnie Mariusza dłużej by trzymało 🙂
aa a ładna pogoda u Ciebie? 😮 u nas pochmurno i nawet kropi i tak się zastanawiałam nad spacerem, ale krasnal przed chwilą zasnął więc poczekamy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to wszystkie dzieciaczki mniej więcej tyle samo ważą i mierzą...

Amelcia nie daj się przeziębieniu! 😉

Oleńka prezent na roczek hmmm... zalezy jak kwotowo...
Hitem są te kolorowe rowerki dla dzieciaczków... Może coś takiego...
Albo krzesełko do karmienia, fotelik do samochodu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech Łajsoka wiem że to najlepsze lekarstwo ale ja mleka nie przełknę... a z takimi dodatkami to od razu odruch wymiotny u mnie 😞 tak mam od dziecka 😞 Ja za to mam inne lekarstwo: łyżka miodu, na to wyciśnięty ząbek czosnku i skropione cytryną 😜 pyyycha 😁
A u mnie chmury są ale słońce się przebija i pogoda na spacer dobra, więc możliwe że zaraz do Ciebie dojdzie 🙂
A Aluni chyba się nie podoba maseczka mamusi 😞 jak tylko może to rączką mi ją próbuje ściągnąć 😞 Ale już mi chyba schodzić wszystko zaczyna i puszczać bo smarkam cały czas i kicham, więc jestem dobrej myśli 🙂 a wcześniej to miałam tak pozapychane że nie mogłam oddychać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Wam u nas wczorej pod wieczór była gorączka po zczepieniu ale podałam 2 ml nurofenu i po pół godzinie było już wszystko dobrze , miałam dziś dziwną sytułację posłuchacie, usypiam Jasia i słyszę jak ktoś szpera w skrzynce z licznikiem na zewnątrz domu wychodzę i widzę inkasenta za światło i mówi odłanczam pani światło a ja w szkou podobno teraz jak tylko kilka dni się spóznisz z opłatą zaraz wyłanczają ale to przeciesz nie prawda , zadzwoniłam do męża i opowiedziałam mu a on na to abym poszła do skrzynki i sprawdziła plomby czy nie zerwał bo już tak robią było o tym w uwadze przecież, mąż zaraz zadzwonił do niego a on tłumaczył się ze zmienili zasady teraz i po jednym nie zapłaconym rachunku odłanczają lub po opuznieniu , jak by mnie nie było odłączył by nam prąd bez zasadnie a co z ludzmi co mają na raty rachunki rozkładane bo nie mają pieniędzy wcale ,sprawdziłam licznik ale było ok ale w ręku uż miał śrubokręt by otwierać skrzynkę a ja mam do tego klucz przecież , nie mam pojęcia jakie miał zamiary ale jestem zszokowana i jak tylko Daniel wróci to w poniedziałek jedzie do nich i spyta czemu tak się radykalnie po zmieniało ale nie był mi w stanie ten chłopak powiedzieć jak go zapytałam co się zmieniło ze tak szybko i za kilka dni zwłoki takie rzeczy robią, dowiemy się napewno tak tego nie zostawię może chcieli z nami tak zrobić jak było w tym reportażu z UWAGI ach co za świat, zajrzę potem ale jestem wkurzona , składam jak zwykle spóznione życzonka dla naszych skarbeczków które kończyły pełne miesiące życia ,BUZIAKI KOCHANE MALEŃSTWA OD CIOTKI MAGDY.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.
Radzia cos zle Ci obliczyło na tych siatkach, nie martw sie 🙂 Kacper waży i mierzy podobnie. 7 kg i 67 cm. Ja mam w książeczce zdrowia siatki centylowe i sprawdziłam Mateuszka 🙂 Waga 25-50 i wzrost 50 🙂 może nie najlepsza ta stronka 😜 zaraz sprawdzę jak mi wyszło, bo jak lekarka waży i mierzy to pod spodem wpisuje centyle.
Buziaki dla dzieciaczków które skończyły 4 miesiące 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...