Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chciałam wypatrywać Anetę w Tańcu z Gwiazdami, ale kurcze nie mam siły przez to choróbsko i zaraz idę spać 😞 Może popatrzę na powtórkę 😉

Widać ząbki, ledwo ledwo ale widać 🤪 Nasze pierwsze kochane forumowe ząbki 😁

Emila też tylko chce siedzieć 🤔 Wkurza sie jak musi być w pozycji półleżącej 🤢


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też wypatruje, i nie widzę/nie słyszę 😁
ja też cyknęłam focie :
[URL=http://img696.imageshack.us/i/beztytuuvfi.png/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1092/beztytuuvfi.png[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Super zębole wiadać u Matiego 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Rośnij zdrowa Blancia 🙂 😘
Mi już psycha siada 😞 non stop wstawanie co pół godziny w nocy. a t na brzuch się przewraca i stęka eh. Nocki ma niespokojne. A dzień też małe drzemki jeszcze niedawno spał po 18 godzin na dobę. a w nocy śpi po 9 godzin. Jest marudny i myśle że przez te noce niewyspany i zmęczony. Teraz też kołysałam pół godziny bo płakał że chce spać.
Mati ma cudne zębole 🙂 fajnie to wygląda 🙂 a ten filmik jest rozbrajający 😁 😁 😁 😁 no i fajnie Oli siedzi 🙂 ja tak właśnie czasem sobie myślę że Oli jest nad uzdolniony 😁 dużo już potrafił wczesniej od naszych dzieciaczków.
A my wczoraj byliśmy u męża rodziców bo były urodziny mojego męża i jego chrześniaka. A w sobotę zaliczyliśmy bardzo długi spacer po parku 🙂 Ogólnie weekend się udał 🙂 Nas na szczęście żadne choróbsko nie dopadło ufff. No i odpukać.... dużo zdrówka dla Was wszystkich 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
pogoda się popsuła 🤢 deszczowo, bbleee 😞 a mnie kolano dalej boli 🤢 nie mogłam zasnąć Mariusz masował, masował rozgrzał i zasnęłam 😆 ale stawiam na pogodę, ogólnie to od czasu do czasu przy zmianie pogody bolało ale nie aż tak 🤢
myślę że mój krasnal rozwija się podobnie jak reszta brzdąców 😉 to był jego pierwszy taki wybryk że sam się podciągnął złapał i usiadł, bez oparcia nie sadzam go sama 😉
wogule patrzę na niego a on po bokach ust ma takie czerwone krostki, wygląda jak zajady 😮 myślę że to od wkładania wszystkiego do buzi i od sliny 🥴 czytałam że może dzieciom wyskoczyć przy intensywnym ślinieniu 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
U nas też pogoda do....
Ale my i tak uziemieni jesteśmy przez Filipka. 🤨
Ależ piękne chłopaki majowe. Proszę częściej wklejać zdjęcia 🤪.
Amelka strasznie ospała i rozleniwiona się zrobiła ,ale myślę że to przez leki odczulające.Mamy je brać do jutra to zobaczymy czy po odstawieniu dziewczynka się naprawi.
Miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Blanusia caluje wszystkich i dziekuje za zyczenia!
ja dopiero wstalam, bo wrocilam o polnocy i powiem wam, ze bawilam sie swietnie 😁 siedzialam za tyszkiewicz wlasnie i co chwila dostawalam smsy od ludzi ktorych wieki nie wiedzialam, ze mnie widza 😜 ale wszystko na zywo super wyglada, chociaz ta sala, gdzie nagrywaja duuuuuuuuuuuzo mniejsza niz w tv, Gasowski super gosc w przerwach strzlal kawalami, fajny tez golota, najdluzej i najcierpliwiej rozdawal autografy i pozowal do zdjec 😉 mam zdjecia ze wszystkimi poza nadmuchana edzia gorniak, ktora wyglada sztucznie i beznadziejnie i gwiazdorzy jakby nie wiem kim byla, wkurzala nas
a i jeszcze jeden wniosek mam WSZYSCY NA ZYWO SA DUUUUUZO MNIEJSI 🤪 mam nadzieje, ze jeszcze raz pojade, a nagrywane jest to we wsi szeligi pod warszawa-zadupie totalne....
Blancia juz mam mniejszy katar, ale kaszle a teraz zachorowal tatus 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej chorowitki 😉 u nas wszyscy juz po chorobie aby Jaś nie chorował, pogoda do bani 😞.Wszystkiego najlepszego dla Blanki 😘Matki z tym nurkowaniem był powalający, no a Oli cudnie siedzi w tej swojej bryczce. Nie mam sposobu na oczyszczenie małemu nosa juz drugą noc obudziło go chrapotanie ale to tak daleko w tym nosie ze nie ma opcji na wyjecie ani gruszką ani maścią juz próbowałam wszystkiego katar to nie jest na pewno , dorosły to by smarknoł i już a tu nic nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jejku nie wiem co z Oliwierem sie dzieje 🤢 krzyczy piszczy płacze i strasznie nerwowo gryzie rączki pieluszkę...zęby??? 🥴 cholera niech już wyjdą bo nie mogę patrzeć jak się męczy 😞
Magda Oli tez właśnie miał tak, ale psikałam woda morska i solą fizjologiczną dość często i przeszło 🙂
Netinetko więc miałam rację widziałm Cię zza Pani Tyszkiewicz kukałaś 😁 super, też bym chciała pojechać zobaczyć, to taaaki kawal do Wawy 😮 uciekam do marudy pomasuje mu te dziąsła jeszcze 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Łajsoka Mateusz tez ma takie krostki koło buzi...nie wiem czy Oli uzywa smoczka ale u nas pod smoczkiem wiecznie mokro i stwierdziłam że to z tego... nie daje rady go wycierać... no i u nas sie jeszcze pojawiła wysypka na dekolcie i okazało sie tez od śliny bo często ma tam mokre body... ale posmarowałam dwa razy sudocremem, zniknęło i nie powróciło... 🙂
Netinetko ja nie oglądałam TzG bo zapomniałam że masz być... co tam tancerze, co tam gwiazdy, Netinetka była na wizji!!!! A skąd Ty się tam wzięłaś? Tzn jak się załapałaś?
Jeaaaaaaaa!!!!!!!!!!! widziałam Cię teraz!!! Bo w DDTvn jest urywek!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo,

czyli moje sokole oko dobrze wypatrzyło Anetkę. 🤪

A ja mam zagadkę zOliwką.Powiem Wam w skrócie co jej się dzieje,może Wy coś poradzicie. Do tej pory Oliwka miała normalne kupki,zazwyczaj raz dziennie,czasem przez jeden dzień nic nie było.A wczoraj rano zrobiła rzadką kupkę,ale dość sporo i po 2 godzinach znów to samo.Dziś rano jak się obudziła na mleczko też kupka,już bardziej rzadka i mniej jej,przebrałam ją,zjadła mleczko ululałam Małą do snu i też się kimnęłam.Budzimy się po 2 godz.a tam znów kupka,rzadka,mało jej ,ale taki jakby ciągnący śluz w niej - kilka takich nitek. Wiem,że to obrzydliwie brzmi,ale inaczej Wam tego nie umiem opisać.

Jak pojawia się sluz,to podobno objaw m.in. celiakii,ale my glutenu jeszcze nie podajemy,nowych dziwnych pokarmów Oliwka nie je,dostaje jak zawsze troszkę kleiku ryżowego na noc do mleczka.Sama już nie wiem,o co chodzi.Myslałam wczoraj,że te rzadkie kupki to na zęby,bo ogolnie marudna Mała jest,ale ten dzisiejszy śluz...? 🤨

Jeśli macie jakiś pomysł,to będę wdzięczna za rady.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gabiś rady na to nie mam na razie... powiem Ci że u nas w fazie tego najgorszego zabkowania było dokłądnie z kupą tak jak piszesz.... Matuś robił zawsze jedną kupę a wtedy po 3 dziennie, rzadkie i kilka razy pojawił się śluz... stwierdziłam że jak się to będzie powtarzać to pójde do lekarza ale ostatnio znowu robi jedna kupę dziennie i wszystko wróciło do normy, a na szczepienie idziemy 5.10. to mam zamiar zapytać lekarki czy to normalne żeby wiedziec na przyszłość... myślałam bardziej że to od nowych pokarmów lub po kleiku ale chyba jednak z powodu zebów choć nie wiem jaki one mają wpływ na kupki...
A i jeszcze jedna ciekwostka, byli u moich rodziców znajomi którzy mają 11-miesięcznego wnuka i powiedzieli mi że ich Jaś duzo ulewał za każdym razem jak mu wychodziły zeby... a ja się martwiłam czemu Mati teraz tak ulewa skoro wczesniej tego nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jeszcze dzis chyba powtórka będzie całości Tańca z Gwiazdami 😉
Radzia Oli smoka nie ciagnie jeszcze widzę że na brodzie tez jest kilka krostek 🤢 posmarowałabym sudocremem teraz ale pewnie zliże go 😮 więc może poczekam jak zaśnie 😜
Gabiś nie wiem co to może być, Oliemu zdarzyło się ostatnio zrobić 3 rzadkie kupy prawie jedna po drugiej 😮 ale bez śluzu 🥴 i juz nie powtórzyło się może to nic poważnego i sie nie powtórzy u Oliwci, jeśli tak to może poradzić si lekarza 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak jak pisałam,nie sądzę,żeby Oliwka nagle dostała jakiejś alergii,bo nowości nie je,od 4 miesiąca dostaje jabłuszko,marchewke,zupki jarzynowe Gerbera,no i ten kleik na noc,ale to są 2 miarki od mleczka na 150 ml mleczka i nigdy nic się nie działo,więc również zganiam na zęby.A ktoś mi mówił ostatnio,że jak ząbki wychodzą to oprócz marudzenia,mnóstwa śliny,lekkiej gorączki są też rzakie kupki.

Troszkę mnie Radzia uspokoiłaś,ale będę Żabkę obserwować,jakby co poradzę się lekarza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aaaa,Łajsoka,to dziś miały być tee promocje dla maluchów w Lidlu?? Muszę się wybrać,ale u nas tak leje,że aż się z domu wychodzić nie chce.

Chciałam Was zapytać,czy wy używacie aspiratorów do noska? Np. Frida albo Otrivin? Czy tylko same gruszki? Ja póki co mam gruszkę i jestem zadowolona,jakoś aspirator mnie nie przekonywał,bo w sumie nawet nie wiedziałam jak działa.Możecie coś więcej o tym powiedzieć?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja miałam gruszkę ale dla mnie czyszczenie nią noska to była masakra... kupiłam aspirator jak Mati miał katarek i jestem bardzo zadowolona... fajnie gluty wychodzą i szybko, a że Mateusz sie przy tym rzuca jak ryba bez wody to już inna sprawa... przy gruszce tez się rzucał... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...