Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hahaha dziewczyny nie wierzę 😁 moje dziecko samo jadło. ja mu chcę dać butelke, nakarmić go a on złapał i sam pije. Ja mu nawet nie pomogłam. Jak mu smoczek wypadł to znowu sam do buzi trafił 😁 a jak już mało było to przechylał pionowo bardziej. ja nie wiem skąd on to wie 😁 mam nadzieje że tak już zostanie haha 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
jaki swietny muzykalny dzieciaczek 😁 mi sie podobal w mam talent ten 4- latek co na bebnie gral-rewelacyjny!!
dziewczyny ja wczoraj ogladalam top mpodels i stwierdzialam, ze wiecej nie bede ogladac 😠 szkoda mi tych dziewczyn, bo....wiem troche o co chodzi, bo mozna powiedziec, ze troche w tym swiatku bylam! to jest okropne, jak nie masz znajomosci, to dostajesz jakies ochlapy wcale nie za duza kase tylko za grosze a pracujesz po 14 godzin, wciaz musisz uwazac, zeby chociaz ci cm nie przybyl tu i owdzie, bo wtedy dupa 😠 😠 ja tak nie umialam, troche podorabialam sobie na studiach i ucieklam gdzie pieprz rosnie...a i nie wspominam juz o milionie propozycji lozkowych za cos tam 😞 dla mnie to byl okropny swiat i nie chcialam tak zyc, a potem przytylam i bylam bardzo zadowolona z mojego wygladu, w koncu mialam piersi he he 🤪 i wbrew pozorom wieksze powodzenie u facetow, bo jak bylam patykiem to nie bardzo... ale kibicuje tej tancerce go-go, bo dziewczyna ma przechlapane w zyciu i moglaby cos zmienic 🙂
kasiu wspolczuje ci choroby Emi, bo ja dopiero to sama przechodzilam i tez oklepywalam plecki i okazalo sie, ze za lekko i jak pani dr pokazala jak to robic to mi oczy wyszly na wierzch, bo to nie mozna sie opierdzielac tylko konkretnie opukiwac, wtedy jest to skuteczne a i tak jak pisze radzia nie mozemy zrobic naszym kochanym dzieciaczkom krzywdy 😲
a ja kurcze mam problemy ze snem...znowu, tak jak przed ciaza 😞 budze sie o 3 na karmienie malej i...do 5 nie spie, przysne chwilei juz po 6 znow karmienie i znow nie spie.... masakra jakas, wory pod oczami to mam do kolan...
wysa ja tez sie smialam jak blancia zlapala butle jak ja tatus karmil i udalo mi sie szybko zdjecie zrobic, wrzucilam na aguagu 🙃
zdrowka zycze wszystkim chorym dzieciaczkom i calujemy je w czolko 😉
a kasia ja na katar robilam tak 6 razy dziennie woda morska i sciaganie gila frida i 3 razy euphorium (nie wiem jak to sie pisze) i po kazdym takim zaaplikowaniu kladlam na brzuszek i wtedy tez duzo gilka wylatywalo a potem oklepywanie i rzeczywiscie byly rezultaty 😜 a i na noc pod materacyk podlozylam kocyk, zeby miala glowke nieco wyzej!
powodzenia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelko - sto latek i tysiąc buziaczków!! 😘 😘 😘 😘 😘

A u nas była pierwsza dziś kupka i to normalna!! 🤪 🤪 🤪 Jesteśmy uratowani. 😁 I powiem Wam,że pomógł głównie napój z Hippa,a właściwie kleik ryżowo - marchewkowy,nazywa się ORS 200 sprzedają go w aptekach po 4 zł z kawałkiem.Poleciła mi go dopiero ta pediatra u której się prywatnie konsultowałam.Oliwka wypiła go wczoraj troszkę i dziś jest już super. 🙂

Czy Wasze maluszki też tak mocno plują?? Wiem,że dzieciaczkom leci dużo ślinki,wkładają łapki do buzi,ale Oliwka od kilku dni zachowuje się jak dorosły,zbiera sobie ślinę i autentycznie pluje! Dziś rano jak się przebudziła i się do niej nachyliłam to napluła mi w oczy! 🤪 🤪 A jaką ma przy tym radochę.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O rany zła ciocia... AMelko Ty nasza półroczna księzniczko, wszystkiego najklepszego!!! A ja oglądałam wyczyny Amelki w łóżeczku i nadziwić sie nie mogłam jakie ona cuda wyprawia, nie to co mój leniuszek...
Ten mały murzynek boskii, jednak oni mają to we krwi 🤪 a to moja ulubiona piosenka ostatnimi czasy i tańczymy sobie przy niej z Mateuszem 😁
Gabiś to własnie Mateusz od kilku dni to robi, nie to że slina mu leci na ząbkowanie tylko z premedytacją wypluwa to co nazbiera na brodę i się przy tym cieszy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aneta no nie dziwię się ze byłas w tym swiecie bo niezla z Ciebie Laska 😜 😜 😜 Nie żebym za dziewczynami sie ogladala... ale wiesz o co chodzi 😁 😁 😁 😁

Ale fajne wariacje Amelka wyczynia w lozeczku 😁 😁

I WSZYSTKIEGO NAJ NAJ SŁONECZKO

Gabiś słyszałam o tym "czymś" :P z Hippa, że super działa na biegunkę... i w sumie nie wiem czemu Ci o nim nie napisałam wcześniej... chyba zapomniałam ☺️

Emila też pluje ale nie z taką siłą jak Oliwka, żeby do mojego oka doleciało 😁 😁 😁 😁
Robi raczej tak że "purta" jezykiem... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej laski
Wszystkiego NAJ dla Amelki az nie moge uwierzyc pół roku, ale pannica 🙂
U nas w koncu słonce dzisiaj wyszło. A w domu wszyscy jestesmy przeziecieni, ja chyba najbardziej z nosa mi leci i ten kaszel az mnie płuca bolą jak kaszle :/ zeby to sie jakas grypą nie skonczyło. Oliwia tez ciągle kicha i ma katarek. Mam juz dosc takej pogody, a tu zima przed nami 🤢
W zeszlym tygodniu byłam z Tomkiem na grzybach az 3 wiadra uzbieralismy 🙂 Fajnie sie po lesie chodziło, ale gorzej było to obczyscic i porobic w słoiczki w occie i częsc do suszenia. Po domu to chodzimy jak po poligonie bo wszedzie te grzyby sie susza normalnie tor przeszkod 😁
Radzia to moja Oliwcia tez tak robi specjalnie jak daje jej np. marchewke to za chwile wszystko jest na sliniaczku, ubranku i na mnie oczywiscie. I buzia usmiechnieta od ucha do ucha 🙂
Gabis a ten napoj z Hippa co piszesz ten kleik ryzowy to jest w buteleczce czy w torebce do przyrządzenia z mlekiem? Bo misia moja jadła kleik ryzowy z Nestle i po kilku dniach jak jej dawałam i tylko na noc to pozniej kupy nie mogła zrobic i strasznie sie meczyła. Odrazu odstawiłam.
I jeszcze mam pytanie do Beaty czy twoja Amelka juz siada? Albo probuje siadac? Ja juz sie nie moge doczekac jak Olcia bedzie siedziała. Licze wtedy na dłuzsze spacery bo bedzie juz wszystko widziała 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ORS 200 to napój w małej buteleczce,tzn.kleik,gotowy do spożycia.Wiem,że marchewka zatrzymuje biegunkę,więc specjalnie nie podawałam Oliwce dużo tego.Tam sa też elektrolity,gdy jest podejrzenie,że maluszek może się odwodnić.

Mi też Oliwka coś zaczęła kichać,kataru niby nie ma,ale tak jakby głęboko coś tam siedziało... 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelciu WSZYSTKIEGO NAJ NAJ DUŻA I SILNA Z CIEBIE DZIEWCZYNKA;*
murzynek boski kręci bioderkami że ho ho 😁
Oli też pluje ślin a zbiera i tak "ppfffrrr" wypluwa 🤪 zawsze mamy z tego radochę 😁
Ja miałam propozycję modelingu raz w anglii pani z agencji modelek mnie zaczepiła, i drugi raz nauczycielka w szkole zajmowała się czyś takim, ale mnie nigdy nie ciągnęło do tego chociaż koleżanki mówiły że głupia jestem i marnuję szanse...szanse na co? jakoś takie życie mnie nie przekonuje mimo że predyspozycje miałam 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka dziękuje za życzeniacałusy by przesłała ale ona wiecznie obśliniona teraz jest.
Złośnice właśnie poskromiłam(poszła spać)
Karolcia Amelka za wszelką cenę chce usiąść.Jak leży na płasko to kombinuje czego by się tu złapać aby usiąść.

A murzynek czaderski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...