Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć
:P
my dzis w odwiedzinach u kumpeli 😉 masakra tak goraco w domu ma że musiałm malego rozebrac do bodów 😮 trochę się nie dziwię że mała Ninka nie chce spać i marudzi 🤢 cała czerwona zgrzana, Olinek też wypieków dostał i marudził 😞 aż jak wychodziliśmy bałam się że przewieje go choć miał kurtałkę kocyk itp. wyobrażcie sobie że ona nie chodzi z mała na spacery 😮a bo płacze 😮 bo zimno bo to bo tamto 😮
Netinetko ale się uśmiałam ja ostatnio też ukrywałam się przed Olim 😁 położyłam w łóżeczku żeby sam zasnął zaczęło mi lecieć z cycow za zapomniałam wkladki przykleić i na czworaka szłam do półki żeby mnie nie zobaczył i nie rozbudził się 😁 😁
Aluntka świetnie posmakowala marcheweczki 😉 ja już nie wytrzymałam i ostatnio też dalam małemu trochę ☺️ ☺️ też nagrałam zaraz podeślę 😉 a narazie fotka misiaka z dzisiejszego pragulku 😜
[URL=http://img829.imageshack.us/i/zdjcie0290u.jpg/][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/2074/zdjcie0290u.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry,

ślicznie Olinek zjada marcheweczkę!! Na zdrówko Kochany!

A my dzisiaj jadłyśmy pierwszy raz kaszkę,ale nie tak do mleka tylko na gęsto w miseczce. 🤪 Kupiłam też z Bebilonu Delikatną Wanilię i aż się Mała trzęsła,jak za długo jej nie dawałam. 🤪 Z kupką na razie ok,jeszcze nie było,a od wczoraj podajemy gluten.

Pisałyście coś wcześniej o książkach o dzieciach,ja dopiero w zeszłym tygodniu zamówiłam 6 książek z księgarni wysyłkowej (a wczoraj przysłali) o maluchach m.in. Język niemoląt i dalej Język dwulatka,ale powiem Wam,że nic nowego tam nie ma 🤪 to co mi intuicja podpowiadała tak postępowałam z Oliwką i sie okazuje,że książkowo. 🙂

A teraz Żabolek ogląda "U Pana Boga w ogródku",a jaka zapatrzona... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny 🙂 no to super że Oli tak smacznie zawijał tę marchewkę a jak ssał tą łyzkę 😁 ale prócz Oliwierka dostrzegło moje bystre oko taka sama szafkę jaką mam i ja tylko że ja mam cały regał u siebie w pokoju właśnie taki, ma się ten gust co nie Łajsoka 😉 aaaaaaaaaaaaa oglądałam Blancie na agu gu -śliczna jest i taką ma wdzięczną tą bużkę.Ja dziś mimo chłodu byłam z Jaśkiem na dworzu i mały tylko poczuł powietrze i fik już śpi.No dobra idę się kompać i czas na leniuchowanie bo Jaś już śpi.Pa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka tak daje czadu,że nie miałam jak iść dzisiaj nawet do WC.Płacze,spazmuje ręce po łokcie w buzi.Żelem nie mogę posmarować bo ma na niego uczulenie.Ale teraz dałam jej paracetamol i zobaczymy jak długo pośpi.Bo i noc należy zaliczyć do masakry.
I ja mam jeszcze dzisiaj doła eh....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko co sie dzieje?

🤪 Oli jak pięknie je. I najchętniej to już by sam jadł 😁
Czyżby Oli jeździł już w spacerówce?

Radzia żałuje, że kupiłam Tako, bo ma taką spacerówkę ogromną, że musimy czekać aż nasze dzieci podrosną, a np są takie spacerówki, które mają wkładki dla mniejszych dzieci... np taka co ostatnio wklejała linka Aga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu tak ogólnie wszystko idzie nie tak jak miało być.I jeszcze muszę poszukać noweg/ej kiegowego/ej.Bo teraz księgowość prowadzi do poniedziałku zona mojego kolegi.I jak bym mogła to bym ją....Jeszcze nigdy tyle podatku nie musiałam zapłacić.
I na koniec dnia mój mąż stwierdził ze przyjedzie dopiero jutro bo jeszcze omawiają kontrakt,który mamy zacząć od poniedziałku.(czytaj będą pic) 🤨
A ja siedzę w domu .....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie - Beata o co chodzi?Wygadaj sie tu nam,ulży Ci. 😘

Kasiu,masz Tako Jumpera?Rozumiem,że gondola już za mała dla Emilki?Albo ktoś nie przemyślał wymiarów wózka (mam na myśli producenta),albo córunia Ci rośnie jak na drożdżach. 🤪 Ja na szczęście zadowolona jestem z wózka,w gondoli zimę przetrwamy,spacerówka schowana ujrzy światło dzienne dopiero na wiosnę.

A tu moja pannica.Wykąpałam ją i nałożyłam czapkę,bo myłam jej czuprynkę,a póki ogląda ze mną w salonie "Kocham Cię Polsko" to zalożyłam jej czapę,żeby jej szybciej włoski przeschnęły.A oto co zastałam po powrocie z ubikacji.

[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/343/da64157e472f1a41med.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata głowa do góry 🙂 kobieto nie załamuj się.Ja dziś kolejny raz przepowiedziałam mężowi wszystko odnośnie jego rodziny {długo by pisać a nie wiem czy któraś ma ochotę to czytać} i widziałam jak z ich powodu dzis mój mąż się popłakał-tak mozna liczyc na rodzinę. Nie piszę o co chodzi bo nie chcę wam przynudzać . Kasiu zgadza się że np.X-Lander ma tą wkładkę itd. ale dla mnie spacerówka z niego to taka zabawka a nie wózek,mam na przyszły rok juz parasolkę {taką lekką i typowo chłopięcą}i z tego wózka jestem zadowolona a przecież jak tylko Jaś wyrósł z gondoli to mimo że miałam wózek to wolałam od siostry Baby Merca bo on jest i głębokim i za razem spacerówką , jest cięższy i ja czuję że mam wózek w ręku i małemu jest tu wygodniej bo to widać.Ale to rzecz gustu pewnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata to wierzę, że się wkurzasz... o dobrego księgowego ciężko 🤢 a poza tym kurde to taka odpowiedzialność.
A z facetami to tak jest nie ma co się wkurzać 😉

Gabiś, Magda - Emila jeszcze nie wyrosła z gondoli, ale nie chce w niej leżeć i na spacerach mam awantury. Mam nadzieję, że jak przeniosę ją do spacerówki to Panna będzie zadowolona, bo wszystko bedzie widziec...

Oliwka jaka fajna 😁 No śpioszek z niej niesamowity 😉

Magda kurde co z tą rodziną Twojego meża?? To serio muszą być jacyś nienormalni skoro dorosłego faceta doprowadzili do łez 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spoko spoko...Ja się chandrze nie dam.A Andrzejowi jutro powiem co myślę o dzisiejszym wieczorze.
I jeszcze moja mama która mieszka od miesiąca z nami....czasami ma ja chęć wystawić za drzwi.Gdym nie wynajmowała naszego mieszkania w Krakowie i Filipek nie był przywiązany do przedszkola i kolegów to by mnie tu już nie było.
I jeszcze ta księgowa.Dawno tak nie byłam zła.Wolałabym te pieniądze oddać na dom dziecka i nie do urzędu skarbowego.To ona przelała dzisiaj szle goryczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech Kobitki,współczuję...Kasia ma rację,z facetami to tak już jest i skądś znam to "omawianie kontraktów"...,choć u nas nazywało sie to inaczej,ale na szczęście zdarza się już co raz rzadziej.A z rodziną,to wiadomo,że najlepiej to na zdjęciu... 😞

U nas w gondoli można podnieść oparcie na różne poziomy,aż do siedzącego,ale tego na razie nie robię,bo Żabolek na spacerach usypia i zbytnio jej to wisi w jakiej pozycji śpi,a na szczęście jeszcze się nie garnie mocno do siadania,więc nie mam problemu. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu napiszę Ci o tym ale nie dziś bo Daniel wrócił przed chwilką . Szkoda gadać , do niego walą jak w dym nawet w niedzielę a to żeby cos pomógł np.ostatnio miał w niedziela nas zostawić bo teść pojechał sobie do siostry i tam się pogościł a jakaś linka mu sie zepsuła w aucie i miał 50km w jedna stronę zrobić by mu przywieść tą linkę , no a ja sie zdenerwowałam i zadzwoniłam dałam mu dosadnie do zrozumienia ze niedziela to jedyny dzień gdzie jesteśmy razem z dziećmi, spytałam czy jego siostry syn nie moze z nim przyjechać po to a on mi na to ze tamten ma dwójkę dzieci i nie wie czy żona mu pozwoli.A mnie jak by ktoś w morde trzasnoł i mu wtedy powiedziałam do słuchu,że może nie zauwarzył ze my też mamt dwoje i Daniel nie jest chłopcem na posyłki .Tak w ogóle to jego ojciec miesiąc temu rozszedł sie z kobietą z kttórą był przeszło 10 lat no i ja mam go tak jakby w dowodzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to faktycznie baaardzo daleko... nie ma co
Ja niestety musiałam oddać mojego ukochanego psiurka teściowej. Pusia jest bardzo zazdrosna o Emilke... i bałam sie, że ją ugryzie 😞

Laski ja spadam, bo czeka mnie dłuuuga noc
Emila dalej chora, wiec pewnie kilkanaście razy obudzi ja zapchany nosek eh

Dobranoc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...