Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ach Wysa peeling kawowy!!!! Robię go od dawna ale nigdy nie zawijałam folią tylko całe ciało sobie tym masowała i skóra jak u niemowlaczka po tym... tylko cała wanna zawsze w kawie ale co tam... spróbuję tak jak Ty ale polecam tez własnie peeling całego ciała, najlepiej z oliwką...
A krem na cellulit z Eveline mam więc dzisiaj robię Wysowy eksperyment 😉
Kurcze przewalone ma ta dziewczyna... przy takiej tuszy to problem własnie ze znieczuleniem... niech lepiej szybko coś wymyślą bo nawet jakby chciała urodzić naturalnie to taki mały klocuszek ją porozrywa strasznie... bidulka pewnie się martwi strasznie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Czesc Majoweczki 🙂
dzis Alunia pisze ze mna 🙂 ja uderzam, w klawiature a ona mnie nasladuje i uderza raczka w stol 😁 slodziak moj mały 🙂
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH DZISIEJSZYCH SOLENIZANTOW!!! MAJECZKO, OLIWKO, JASIENKU - BUZIAKI OD CIOTKI MADZI I ALUNI 🙂
mb u ,,kio98u5jkkkgfef - to Alunia napisała własnorecznie zyczenia 😜
Netinetko - ja tez za okresem nie tesknie 🙂 a o ciaze sie nie boje bo my poki co dodatkowo gumki uzywamy.. boje sie na samych tabletkach...
Radzia - no to fajnie ze ta Twoja znajoma w ciazy! 🙂 cieszy sie? ja bym sie cieszyla, ale nie ukrywam ze nie po drodze mi teraz kolejna ciaza...
a tej dziewcxzynie z nadwaga to wspolczuje, ale szkoda ze nie pomyslala wczesniej o zrzuceniu chociaz czesci nadbagazu... ja wiem ze nie jest latwo, ale 150kg to juz niebezpieczna waga....

10 sie zbliza 😉 idziemy jesc ziemniaczki ze szpinakiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
oczywiście na początek ogromne buziaki dla Jasiulka, Oliwki i Majusi 😘 😘 😘 rośnijcie zdrowo 😘
my wczoraj objadaliśmy się torcichem 😜 jeszcze kawałek został to później podjem 😜
Wczoraj późnym wieczorem dzwonił nasz kolega( mąż Sylwii tej położnej) żeby Mariusz obioł za niego dyżur bo mają poważny problem z małym Szymkiem 😞 ma bardzo zwężoną cewkę moczową przez to zastój moczu, białko, ból, temperatura 40 stopni i pędzili do Gorzowa dziś ma mieć jakiś zabieg 😞 😞 aż się popłakałam takie maleństwo pierwszego miesiąc skończył 😞
Pszczółko to w końcu wypali nam to przekładane od tygodni spotkanie 😁 jutro zrobię zakupy, bo zrobię moją popisową zapiekankę 😜
Wysa współczuję twojej koleżance takie czekanie to najgorsze, niepokój o dziecko, o siebie itp.
Oli wczoraj próbował młodą marchewkę z ziemniaczkami i jak zwykle wsuwał aż uszy się trzęsły 😁 mały głodomorro mi rośnie 😁
Właśnie wczoraj myślałam co u Madziochy 🥴
i O Moni też myślałam, dobrze że Lenka nie ma już kolek, teraz czekamy na ząbki 😉
lecę do łazienki zrobić jakiegoś make upa puki krasnal śpiocha, czytaj ładuje akumulatory obudzi się będzie wariował 😁 😁
Radzia to nie źle u Twojej koleżanki, my też dodatkowo gumki używamy mimo ze kiedyś przed ciążą brałam tylko anty i jakoś nie zaszłam, ale teraz się boję 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa mały Mikołaj ma się dobrze, ale teraz się z nimi nie widujemy bo oni w Anglii mieszkają i nie mam porównania z Mateuszem... mama Mikołaja wysłała mi fotki ale jak jest sam na zdjęciu to wygląda normalnie, dopiero na zywo całkiem inaczej... tak samo Mateusz na zdjęciach wychodzi bardziej pucowato niż w rzeczywistości... na fotkach to taki pulpet i wygląda na długiego a w realu to taki drobniak... ile teraz wazy Kacper i Emilka? Mateusz 2 dni temu miał 6800... a była taka dziewczynk a tez z maja i długasna taka i duża, wazyła 8600... a taka spokojniutka że uwirzyć nie mogłam, a ten mój giz na rekach się szarpał, pyskował że tyle musi czekać hehe... najwięcej hałasu robił w przychodni...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i pół słoiczka ziemniaczków ze szpinakiem poszło do wyrzucenia... Ali nie podpasowało 😞 fakt że ja chwilę wcześniej też spróbowałam i aż mnie wykręcilo.. Próbowałam jej dawać ale się krzywiła, pluła na boki.. do tego stopnia że potrafiła wsadzić sobie pieluchę do buzi i jakby język wycierać 😜
Więc dłużej nie męczyłam jej ale byłam ciekawa czy to wina tego że jej nie smakuje, czy to że w ogóle nie chce jeść i jej coś dolega.. więc podgrzałam jej słoiczek zupki marchwiowej z ryżem i to wszamała aż miło 🙂 sama buźkę otwierała żeby dostać kolejną porcję 🙂 tak więc nie ma wątpliwości - szpinak nie przypadł mojej córci do gustu.....
Łajsoka - no ja już się nie mogę doczekać tego naszego spotkania!! 😁 a tą zapiekanką to mi apetytu narobiłaś 😜 hehehe no i ciekawa jestem jak Oli i Ala będą się razem bawić 🙂 pewnie już nie będą wobec siebie tacy nieśmiali jak za pierwszym razem 😁
A jak tam mały Szymcio? Już po zabiegu czy jeszcze przed? Kurcze, szkoda takich maluszków... aż łezka w oku się kręci 😞

Ok - ja lecę się szykować i Małą ubierać bo do tego lekarza jedziemy 🙂 Mama i Ala idą pod młotek 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
ale mam dzis lenia 😁 normalnie szok, moja corcia dzis sie obudzila i spokojnie lezala i czekala az ja wstane, wiec spalam do 10.30 i sie rozespalam...i wciaz lezymy leniuszki dwa 😜
dziewczyny ktore z was juz zamienily gondole na spacerowke? mam pytanie, co kladziecie dzieciakom, zeby im bylo ciaplo od spodu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 😉
Pszczoła wlasnie dlatego boje sie otworzyc szpinak z ziemniaczkami 😲

Wiecie co, Emila tylko tak wychodzi na zdjęciach... w rzeczywistości nie jest taka grubiutka 😉 Wszyscy co widzieli ją na zdjęciach a potem na żywo, to są zaskoczeni ze tak wychodzi na zdjęciach 🤢
Emila waży ok 7500

Wysa fajne SPA sobie robisz... ja chyba nie znajdę czasu 😁
Byłyśmy u lekarza, w końcu dostałyśmy jakieś konkretne leki...
Lekarka pochwaliła, ze Emka swietnie sobie radzi z odkaszlnięciem jak jej charczy w gardle... podobno dzieci nie mają takiego odruchu.
Potem byłyśmy na 2 godzinnym spacerku. Emila była tak unieruchomiona że cały spacer przespała 😁
Mroźno było ale przyjemnie...

A Emka właśnie zjadła 2 chrupki kukurydziane

Wysa jejku współczuję ten dzieczynie 😞 Pewnie tyle waży z powodu tarczycy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu no własnie na zdjęciahc dzieci wychodza jakoś tak pucowato i to wszystkie jakie znam... łącznie z mpoim Mateuszem...
A u nas szpinak z ziemniczakmi smakował, miałam z Bobovity... Mateusz zjadł pół słoiczka po czym zrobił "bleeee" ale chyba tylko dlatego że się już najadł... nie wiem bo drugi raz nie próbowałam... 😜 sama nie lubię szpinaku a dziecku wciskam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi Amelka nie grymasi przy jedzeniu.Zupki jej nie za bardzo podchodzą i najczęściej zjada pól słoiczka,Ale owoce to czasami słoiczek jest za mało.Najbardziej lubi suszone śliwki (tak jak mama).
Dzisiaj Amelka będzie jeść prze zemnie ugotowaną zupę że tak ją można nazwać.Składa się ze ziemniaka i selera,zobaczymy czy jej zasmakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my byliśmy na dłuugim spacerku, odwiedziliśmy tatę w pracy i dalej spacer 😉 to ja jutro kupię szpinaczek zobaczymy jak Olik zareaguje 🥴
Pszczółka wiadomo pierwszy raz to zawsze wstydliwy 😁 😁
ja zważyłam Oliego to waży już 8300 😲 🤪 czuć ten mały słodki ciężar jak się go nosi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂

Maja dziękuje wszystkim baaardzo za życzonka 🙂 i życzy Oliwci i Jasiowi wszystkiego naj naj 🙂
My już na walizkach bo jutro wyjeżdżamy 😞 Mam w sumie ok 60 kilo bagażu 🙃 więc wysyłam wszystko busem do Anglii 😜 ja nie wiem jak to się stało że przyjechałam z jedną walizką a wysyłam dwie plus taką wielką torbę w krate ważącą 30 kilo 😮 🤢
Co do szpinaku to Mai bardzo smakowało 🙂 dochodzę do wniosku że co bym jej nie dała to wszamie wszystko 😜- dzisiaj zjadła całą dynie z ziemniakami z Hippa - paskudztwo!!!
No i znowu zapomniałam co miałam Wam napisać ☺️
Aha Emilcia słodziak taki ze tylko ja schrupać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

MAJU,OLIWKO,JASIU - najlepszego!!!Buziaczki!! 😘 😘 😘

Zazdroszcze Wam,że Wasze dzieciątka tak ładnie jedzą "słoiczki".Moja Pyza nie chce i ja już nie wiem o co chodzi.Mała uparciucha.

Tyle miałam Wam napisać jak czytałam posty,a już nic nie pamiętam... 🤨 jak zawsze.Tak się zastanawiałam w jakiej kiepskiej sytuacji jest ta dziewczyna,która przez sporą otyłośc ma teraz problem z cesarką.Współczuję jej.Ja też sporo ważyłam przed ciążą i pamiętam jak byłam już na sali operacyjnej,to anestezjolog 3 razy mi się wbijała,bo trafić nie mogła a mi ciężko było sie mocno zgiąć,ale to przez brzuszek z Oliwką a nie wagę...ale na szczęście udało się. 🙂

Wysa - ja swego czasu uczyłam się na kosmetyczkę i robiłyśmy sobie takie maseczki na brzuch,uda i pośladki i owijałyśmy ciało folią,wskakiwałyśmy pod zwykły koc lub takie elektryczny i tak po godzince z nas leciało.Po tygodniu stosowania efekty były bajeczne!Mam tą maseczkę u mamy i jak tam będę to napiszę Ci jak się nazywa.Babki w salonie kosmetycznym za taki 1 raz owinięcia płacą 150 zł,ale efekty są.Taką maseczke można kupić w hurtowni kosmetycznej i stosować sobie w domku. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny i dzieciaczki 🙂 najlepszego dla solenizantów 🙂 buziaki od Moni i Lenki

Dziewczyny ja w środę mam szczepienie i już się boję, Lenka zawsze strasznie ale to strasznie płacze, macie jakiś sposób na łagodzenie, albo odwrócenie uwagi???? Zastanawiam się jak ją ubrać, bo ubierać i rozbierać się też nie lubi, a w samym pampersie z gabinetu lekarki do zabiegowego to tak nie bardzo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...