Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejka
ale Oli to silny chlopaczek, super 🙂
a moja niunia ostatnio tylko spiewa i to takim mocnym operowym glosem ha ha, jak bede miala dluzsza chwilke to wrzuce filmik. najgorsze, ze dzis jej sie zachcialo spiewac o ....7 😠
cala noc nawet spoko spala a po tym spiewaniu miala taki kaszel, ze szok i miala problemy z ponownym zasnieciem a teraz widze, ze odsypia a ja.....sie opierdzielam, w nosie mam pranie, sprzatanie 😜
a jak tam dziewczyny dietka??
Pszczola super, ze spotkacie sie z Kasia, koniecznie wrzuccie jakies zdjecia, tak sobie pomyslalam, ze o matko ile ja mam km do szczecina 🤪 wiec chyba raczej nie wpadne!
Radzia Mati jest taki uroczy, ze napatrzec sie nie mozna , uroczy na maksa a zabki super, wiecie co ja bym juz chciala, zeby Blancia juz miala zabki...
ucze Blanke pic z niekapka, ale narazie traktuje go jak grzechotke z gryzaczkiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko Pszczoła to chyba z Karolcią się spotyka nie z Kasią 🙂
Mateusz dziekuje za kolejny komplement... śpi spokojnie na balkonie już 1,5 godziny... a jak z nim wyjde to 30 min 😠
A dietka spoko... mnie nawet nie ciągnie do innego jedzenia, tylko ciągle kombinuje co by tu nowego sobie upichcić z tych dozwolonych rzeczy... w sumie fajna ta dieta 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
u nas dzi s spotkanie majówkowe się nie odbedzie 😞 u Karolci powieksza sie rodzina - szczeniaki w drodze 🙂 i musiala jechac do mamy. Ale mam nadzieje, ze zanim wyjade ze Szczecina to jeszcze sie spotkamy 🙂
Oli rzeczywiscie zuch! Dzielnie pracuje 🙂 Alunia stara sie podnosic pupke, ale jeszcze troche zanim osiagnie taki efekt 😁
Łajsoka - przyznam Ci się do czegoś... ostatnio jak do Was jechaliśmy to mielismy wziac miodek, ale jak juz przyszło co do czego to sie okazalo, ze to co mielismy w Gorzowie sie rozeszło, wiec nawet już się nie odzywałam... Ale Grześ jak mnie przywiózł do Szczecina to w drodze powrotnej już zabrał trochę słoików więc będzie zapas i na pewno na następnym spotkaniu dostaniecie miodek 🙂
A u nas pogoda dzisiaj ładna - byłam rano z Alą na spacerku i z koleżanką, która ma 2miesięczną córcię i bardzo przyjemnie się chodziło. Zaraz się zbieram w drogę i jadę do taty chrzestnego Aluni i też trochę pospacerujemy 🙂
A! i jeszcze jedno.. moja butelka Aventa coraz bardziej mnie wkurza... już trzeci raz cały sok mi się z niej wylał i zalał wszystko wkoło 😠 a była dobrze zakręcona.. wściekłam się jak nie wiem :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pszczółko to dziękujemy za miodek 😉 my wam przywieziemy jakąś pyszną herbatkę z Anglii więc się wymienimy 😉 😁
szkoda że październikowy spacerek majówek się nie odbył, ale może jeszcze uda wam się spotkać 🙂 teraz patrzyłam na Twój suwaczek z i w szoku jestem że Ty już zaraz wracasz do pracy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetka mojej Emilii tez sie chyba wydaje ze jest spiewaczka operowa 🤢 🤔
Pszczoła no szkoda, ze spotkanie nie wypalilo
A co do butelek Aventu, pamoietam jak jeszcze bylysmy w ciazy jakas dziewczyna chyba z Lutówek zalozyla watek wlasnie o ich nieszczelnosci, moze to jakies felerne serie 🤢

Radzia to w takim razie ryby w sosie jogurtowym nie zrobie 🙃

Netinetko ja tak samo jak Radzia, nawet nie mysle o innym jedzeniu, bo w diecie jest wszystko to co lubie 🙃 😎

Uciekam bo patrzymy na serial
Dobrej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Ja już nie wiem co z moim dzieckiem jest. Wiesz Radzia ja codziennie na noc daję albo kleik ryżowy albo kukurydziany i nic z tego. Śpi niespokojnie. O 1 je i już od 4 "śpiewa" j a go kołysze żeby zasnął a on oczy jak 5 zł i nie myśli o spaniu. Potem jakos udaje mu się ukołysac oczywiscie biorę go już do siebie a i tak pośpi do 5-6 rano i to jest wszystko 😞 A ja się tylko nieźle wkurzam 🤢
Wiecie co zauważyłam, już trochę wcześniej ale nie zwracałam tak na to uwagi. Otóż Kacper prawie zawsze ma otwartą buzię... Oglądając zdjęcia to na prawie wszystkim a najczęściej jak leży na brzuszku. Słyszałam coś wcześniej o tym ale nie pamietam co. I chyba ktoś z was tutaj juz pisał o tym...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dzieczyny
Pszczołka przepraszam jeszcze raz, ale pisałas ze w piatek ci pasuje mi tez juz na 100% musimy sie spotkac teraz na bank nic niespodziewanego nie wypadnie. Napisze wam dziewczyny w skrocie co przezyłam wczoraj u mamy jak sie Suzi szczeniła. I jeszcze do konca nie urodzla a rodzi od wczoraj od 9 rano. Biedna tak mi jej szkoda meczy sie i pieski rodzi co 4 albo 5 godzin i to co najgorsze to martwe wychodza 😞 Co prawda to pewnie byłyby jakies kundelki mimo ze suzi to boxer ale moj ojciec nie przypilonwał psa na dworzu i teraz mamy. Juz 5 urodzilo sie martwych i jeszcze ma jednego albo dwa do urodzenia. Byłam u weretynarz powiedziec ze martwe sie rodza to powiedziała, ze moze byc tak, ze cały miot sie urodzi martwy 😞 Ale mi jej szkoda tyle sie wycierpi i nie bedzie miala zadnego pieska, zeby tylko pies nie zwariował w koncu nosiła je w brzuchu i jak je rodzila i musielismy jej je zabrac to pozniej tak szukała, az sie popłakałam i tak piszczy bo ja boli. Masakra i tyle godzin, a tu dalej konca nie ma.
Pszczoła takze wstepnie umawiamy sie na jutro tylko powiedz czy ja mam przyjechac na prawobrzeze czy ty sie wybierasz na pomorzany bo mi to obojetne. I o ktorej.
Acha i ja tez poprosze o mały słoiczek miodku prosto od pszczołki jesli nie bedzie problemu, oczywiscie zapłace ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Karolcia, jejku jak smutno mi sie zrobiło, ze Twoja Psinka tak sie meczy 😞 Kurcze i nie ma jak jej pomóc. Tyle sie nacierpi, a jeszcze nie bedzie mogła "przytulic" swoich psiaków. Eh na prawde smutne.

Wysa cos tez kojarze o otwartej buzi u niemowlaków, ale nie wiem co 🙂 Jak Emila leży na brzuchu to zawsze ma otwartą buzke 😉

Radzia ja tez mialam zapytac ile dajesz kleiku kukurydzianego - na ile mleka.

Dziewczyny musze sie pochwalic moim małym sukcesem, bo po prostu jestem w szoku!! Diete mam od wtorku i na wadze 2,6kg mniej 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 🙂
u nas padał rano snieg z deszczem 😞 😞 😞 😞no to zima tuz,tuz.
Wczorej się zagotowałam bo kupiłam Jasiowi kombinezon,spodnie z kurtka i chciałam mu to załozyć no i okazało się ze zamały jest 😠a juz go wymieniałam raz,pojechałam i nie mieli na wymiane wiec musiałam nabrać ubranek za tę kasę a kombinezon kupiłam drugi 😠 wiec podwójny wydatek 🤨 no i wziełam na 18mc bo inne były za małe lub za duże.
Kupujecie kaszki specjalne na noc np.z Bobo vity? naprawdę Jaś się najadł do syta i spał mi dłużej. Potem zajrze bo on mi nie daje pisac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
jejku Karolcia jak mi się smutno zrobiło z powodu Twojej psinki 😞 u mojej babci też kiedyś była taka sytuacja Lalka urodziła 4 pieski martwe i tak strasznie piszczała szukała ciągle, nie chciała jeść, chodziła smutna...psy też to przeżywają strasznie w końcu to jej " dzieci" po dwóch tygodniach jak zasnęła wieczorem to już się nie obudziła 😞...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Wysa a może kacper za dużo się w dzień wysypia i dlatego w nocy nie spi mocno? Ile spi w dzień? To żadna reguła bo każde dziecko jest inne i znam takie co śpią długo w dzień a w nocy i tak śpią bez budzenia się... dzisiaj Mateusz też obudził się 2 razy na mleko i raz tak sobie... ale ewidentnie go cos bolało bo popłakiwał tak żałośnie a utulony zaraz zasypiał... A tego kleiku to daję na 150 ml wody + mleko 10-12 gram kleiku... mam wage kuchenną i na niej wymierzam ten kleik bo zauwazyłam że jak dam troszke za dużo, nawet o 1 gram to kleik robi się za gęsty i Matuś się wkurza przy butelce... a na wieczór nie mamy oboje cierpliwości na karmienie łyżeczką...
Ojej Karolcia biedna Twoja psinka... smutno mi się zrobiło 😞
Kasia 2,6 mniej!!! To ja chyba jakas inna jestem bo tylko 1,5 kg 😞 zdołowałas mnie.... Mów mi tu zaraz co dokładnie jadłas przez te 2 dni bo może jak jem coś czego nie powinnam... spowiadaj się zaraz a najlepiej na gg 😉
Magda ja mam kaszkę na noc z Hippa ale dawałam ją raz i trzeba karmić łyżeczką a Mateusz po kąpieli jest taki głodny, spiący i wściekły że to męczarnia a nie karmienie... ale to było jakiś czas temu i po niej tez obudził się nawet jeszcze szybciej... ale może dzisiaj spróbuję jeszcze raz mu ją dać 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hura własnie mama do mnie dzwoniła ze Suzi urodziła jednego zywego pieska i to juz chyba koniec bo na usg było 6 i 6 sie juz urodziło chyba, ze gdzies jednego weterynarz nie zauwazył ale to juz jutro usg czy wszystkie wyszły i moze sie cieszyc swoim pieskiem. Ale ulga 🙂 Dobrze ze chociaz jeden zywy 🙂

A jeszcze mam pytanie jak ubieracie maluchy na spacer jak jest tak zimno? Bo ja zakładam body rajstopki kaftanik dresik na to kurtka czapka wiadomo przykrywam grubszym kocykiem i dalej ma zimne raczki. Nieraz nawet w domu ma zimne raczki, a w domu jest ciepło. Na kombinezon jeszcze chyba za wczesnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas też karmienie łyżeczką na wieczór - nie przejdzie! 😲
A mam takie fajne kaszki właśnie na noc. Niestety na picie z butelki są za gęste.

No to u nas kleik kukurydziany odpada, bo nie mam wagi. Wczoraj dodałam na 180ml mleka łyżeczkę kleiku ryżowego + dwie miareczki nutritonu i już Emila nie chciała pić bo za gęste. Dzisiaj rano sprobowałam tak samo tyle ze bez Nutritonu to Emila i tak nie chciala tego pic :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to chodzi że teraz Kacper w dzień mało śpi bo robi sobie 3- drzemki po pół godziny. Zasypia 18-19 i o 1 jedzenie i już 5-6 pobudka;/ w dzień bardzo chce spać ale nie śpi długo.
Hmmm ja takiej wagi nie mam 🤢 Wsypuje zawsze 3 łyżeczki.
O jak dobrze że chociaż jeden piesek żywy 🙂
Ja raz już nałożyłam kombinezon bo koleżanka mi taki mniejszy pożyczyła. A Kacper ma zawsze zimne ręce na dworze i w domu w nocy. Ubieram go tak samo w dzień a w nocy ma zimne łapki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ale z tymi kleikami to popróbujcie tak żeby było git i pamiętajcie ile tego było... na pewno macie jakieś małe miareczki... poza tym nie wiem jakimi smoczkami dajecie, bo ja do kaszek kupiłam z aventa ten trójprzepływowy i jest świetny, zawsze mozna obrócić żeby mniej lub mocniej leciało...
Karolcia super że chociaż jeden piesio żywy... 🤪
Wysa a spróbuj Kapcra przeciąnąć i nie idzie spać 20-21... bo chyba lepiej ta godzinę dłużej wieczorem dziecko potrzymać żeby potem noc miec przepsaną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja ubieram body, rajstopki, spodnie, skarpetki, buciki, kamizelkę lub nie i na to kurtkę taką średnio grubą i przykrywam kocykiem i jest git... ręce Mateusz ma często zimnne nawet jak kark lekko spocony więc to raczej nie zonaka że mu zimno... a jesli Cie to martwi to daj jej jakieś rękawiczki...
A ja przeziębiona jestem wrrrrrr.... gardło mnie boli i katar mama... kurcze a Mati mi sie tak ładnie trzymał zdrowy... obym go tylko nie zaraziła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane!

Karolcia super że chociaż jeden szczeniaczek się urodził zdrowy 🙂

Maja też o 7 chodzi spać i nieraz już próbowałam ją przetrzymać ale nie da rady 😞 maruda jest taaaka straszna że chyba już wolę żeby wstawała o 6 🤢 co prawda dzisiaj np Maja ni z tego ni z owego obudziła się o 5 i za nic nie chciała spać 🤢 mam nadzieję że to tylko taki jednorazowy wybryk mojego dziecka 😁
My właśnie wróciłyśmy ze spaceru ale nie byłyśmy tak dalego tylko spacerowałyśmy w parku koło domu. Karolcia u nas tak samo jest ze spacerami - czasami to nie ma zmiłuj i muszę nieść moje dziecko do domu w chuście 🥴 może to taka przypadłośc dzieci urodzonych 7 maja 😜 Ciekawe jak jest ze spacerami u Jasia 😁
A no i w końcu przyszedl mi dla Mai strój na Halloween który zamówiłam 🤪 jest super zrobię zdjęcie i Wam pokaże ale dopiero po Halloween 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!
Nie czytałam co u was zaległości mam że ho ho.
Ale nie dam rady jak na razie tego nadrobić.Ja padam twarzą na pysk.
Wróciłam teraz od lekarza z Amelką (i ona śpi mam nadzieję że jeszcze chwile pośpi)
Ma potworny katar już prawie drugi tydzień,tylko w od przed wczoraj jest typowo alergiczny 🥴Mamy leki na odczulenie i to co dla mnie najgorsze muszę ją przestać karmić.Aż jak wam to pisze to łzy mi kapią na klawiaturę.
Na razie tyle jak mi moje dziecko da odpocząć to wam napisze więcej i nadgonię zaległości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...