Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
radzia moja niunia zachowuje sie podobnie do Oliego, ale...nie przekreca sie z plecow na brzuszek i dzis zapytalam, to po zbadaniu pediatra powiedziala, ze super sie rozwija , wazy 8300 ale zmierzyc sie nie dala, ale nosi ciuchy na 74 cm prawie wszystkie.i pani dr powiedziala, ze Blanka sie boi najprawdopodobniej przekrecac i zaproponowala jednorazowa wizyte u rehabilitanta, zeby pokazal jak cwiczyc przkrecanie, zeby laskawie ksiezniczka Blancia sie do tego przekonala 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Jejuku Biedna Blanka 😞 Dobrze chociaz ze sie nie meczy przez temperature. Zdrówka Myszko 😘 😘 😘 😘

Pszczoła Babcie pokupowały mnóstwo kaszek z Nestle i Bobovity i Emila ma odruch wymiotny jak jej daje kaszke... wiec wszystkie leza w szafce. Nie wpadlam na to ze moze z innej firmy jej podejda. Dzisiaj kupie jej z Bebilonu i zobaczymy czy jej zasmakuje.

Jestem pod wrażeniem akrobacji Oliwiera 🤪 No ale nie ma sie co dziwic, pewnie chce pojsc w slady taty 😁

Moja Emila bardzo lubi lezec na brzuszku, podnosi sie na raczkach, podkurcza nóżki, ale nie potrafi tego polaczyc, wiec albo nóżki albo rączki 😁 Tylko martwi mnie fakt ze nie potrafi sie obrocic z brzuszka na plecy. Z plecow na brzuszek radzi sobie świetnie.

Radzia tez juz myslalam jak wprowadzic mleko 2 i mysle ze najpierw 1, na drugi dzien 2 i tak po kolei
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cholera juz mnie wkur....to pakowanie, właściwie to konkretnie nic nie popakowałam bo mały przechodzi samego siebie, całe pakowanie na mojej głowie, do tego dziecko, a Mariuszowi zachciało się akurat teraz douczać i robi dodatkowe szkolenie z Medycyny Ratunkowej...już się z nim pokłóciłam przez telefon 😠 nie bronie mu rozwiać się i poszerzać wiedzę, ale akurat uparł się na to szkolenie w trakcie przeprowadzki do tego ma jeszcze przecież normalne dyzury, wiecd dziś od 9 jest na szkoleniu o 18 wróci a o 19 ma nockę ...28 ma wolne przeprowadzimy sięi na drugi dzień od nowa szkolenie+dyżur 😠...już mnie to wszystko przerosło i mały płakał , aja zła matka zamknęłam się w sypialni i sama ryczałam, tak się po prostu wszystko we mnie skumulowało, złość smutek że musimy tam się przeprowadzić do tego marudne dziecko, któremu mnie wiem co jest i nie potrafię pomóc zaczęłam kopać te wszystkie kartony walizki...pomyślicie że wariatka, ale już mam dość 😞...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Biedne dziaciaczki ciągle chorują. Jak nie jedno to drugie. U nas odpukać było i jest dobrze. Zdrowiejcie szybciej Maluszki 😘
U nas kaszki idą wszystkie, malinowa, brzoskwiniowa bananowa i jabłkowa.
Nie mogę przestawić mojego dziecka. Zasypia 17-18 i pobudka 5-6 eh. Ciężko....
Dziś dostałam paczkę od mamy z Londynu i prezent na pierwszą rocznicę ślubu. A mamy plan taki że idziemy na romantyczną kolację przy świecach a Kacper zostaje z teściową. Pierwsza nasza kolacja 😜 nie mogę się doczekać 🙂
A Kacper nosi rozmiar 74 i wszystkie ubranka 68 już za małe. No kombinezon 68 to jest za duży. Ale tak jest z kombinezonami. 23 listopada mamy szczepienie i też przechodzimy ale na inne mleko i nie wiem na jakie... Jakie byście polecały?
Lajsoka nie jesteś zła matka. Na pewno każda z nas ma czasami takie stany. Ja wiele razy to przechodziłam. Wszystko jest na Twojej głowie. Rozumiem Cię. Ja tak miałam przez długi czas. Teraz powoli wszystko się zmienia i jest dobrze. U Ciebie to chwilowy stan. Bedzie dobrze 😉
Powiedzcie co to ten olbas i gdzie go kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemanko 🙂
poczytałam i po ogladałam, Blancia Ty sie nie wygłupiaj i wracaj do zdrowia ja miałam tak z Kubą inhalacje itd. , a Oli to naprawdę zdolny bąbel , no Jaś to leniuch i tak jak Radzia pisze trochę sie martwie jedno co robi dobrze to stoi na nogach , nie chce za nic usiąść tylko stać i sztywne ma te nóżki , nie daję mu się nadwyrężać .
No ja już dawno podaje mleko 2 jakieś 3 tygodnie ale to z konieczności , juz Wam pisałam o tym.A z kaszkami u nas jest super bo mały woli je bardziej niż samo mleko ,juz sie nie najada mlekiem zauważyłam a pije dużo po 170-190 w nocy a w dzień po 150ml.
W piątek mam szczepienie zobacze ile waży . A Agatko z tym skokiem to święta prawda u nas Jaś też tak tańczy nocami tylko że ma apetyt .
BLANECZKO GDYBYM JUTRO TU NIE ZAJRZAŁA TO JUZ DZIŚ CIOCIA MAGDA ,JASIO I KUBUŚ Z TAK DONIOSŁEJ OKAZJI JAKIM JEST KONIEC 6 MIESIACA -ZYCZYMY CI ZDROWIA KOCHANIE 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olbas to krople o zapachu mięty kupisz je w aptece ja zapłaciłam 20,50zł, Jaś super oddycha po nich jak mu kropelke postawię np.na baldachim lub gdzies na kołderkę tylko z dala od twarzy i troszkę , dobre tez jak dodasz do nawilżacza na noc super się śpi i w nosie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka potrafię Cie doskonale zrozumieć... tez bym nerwa miała i wcale nie uwazam że jesteś wariatka... a kto jak kto ale my alurat doskonale wiemy ile można zrobić przy dziecku w tym wieku... ja sto razy więcej mogłam zrobić jak mateusz miał 1, 2, 3 miesiące niż teraz... tyeraz to nawet sikam w stresie bo ten już kwiczy...
A w ogóle dzisiaj przyszła do Mateusza jego chrzestna a on tak sie rozpłakał na jej widok strasznie... a potem gościnnie zasnął i obudził się po jej wyjściu 😁
Beatko to chyba dobry sposób na wprowadzanie tego mleka, nawet o takim nie pomyślałam... to u nas zmiana potrwa 3 dni , bo Mateusz je 90 ml czyli codzinnie jedna miarka 2 więcej i już będzie samo 2... no chyba że po 2-3 dni będe dawała powiedzmy 1 miarkę mleka 2, potem 2-3 dni dwie miarki itd....
Z nowości to Mateusz wczoraj nauczył sie łapac za siusiaka i raz udało mu sie obrócić z brzuszka na plecy ale potem juz tego nie powtórzył... i na brzuch obraca się tylko w jedną stronę... nózek nadal nie bierze do buzi... za to pięśc potrafi wsadzić całą... i bije nas... klepie ręką po czym się da, to jego ulubione zajęcie, najchętniej wali w stół albo w domowników... 😉
Tez nosi rozmiar 68, niektóre ciuszki 62 też sa jeszcze dobre ale jest ich już coraz mniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Blaneczka się rozchorowała 😞 Myszeczko dużo zdrówka Kochana!! Przykre to jak takie maleńkie istotki się męczą 😞
Łajsoka trzymaj się dzielnie! Ciężko jest jak człowiek się stara, wypruwa z siebie flaki żeby było dobrze, a wszystko jak na złość idzie nie tak 😞 i potem z tej bezsilności tylko się ryczeć chce 😞 Ale pomyśl sobie że już za kilka dni będziecie w Anglii to sobie odpoczniecie od codziennych trosk, zdystansujecie się, nabierzecie sił i jak wrócicie wszystko zacznie się układać 😁 na pewno tak będzie - głowa do góry!! 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ha ha u nas Jas tez nas nawala jak u Radzi Mati 😉 a jak ciagnie za włosy, próbuje mnie zagryść jak mnie przytula za twarz a ja wtedy sikam ze smiechu 😁mały wampirrrrrrr.
Ja mam ubrania na 74 i na 80 niektóre a kombinezon brałam na 18 miesięcy ale jest trochę za duży bo przecież zima długa i pod spód też coś zakładam. No ale ubranek na 68 to juz u mnie nie znajdzie nikt. 🤪
Kamilko nie denerwuj się , jasne że przeprowadzka to kupa roboty {ja pamiętam swoją 🤢 } i do tego małe dziecko -trzeba być SUPER MENKĄ żeby dać sobie radę a Ty dajesz i jeszcze napiszesz coś do nas na brzuszku ,nie jest aż tak żle , jutro szukaj samych pozytywów np.dałaś radę wyjśc z Olim na spacer, spakowałas jakies rzeczy , uśpiłas maluszka itd .i będzie ok , ja tez zawsze kopie wszystko najczęściej swój samochód 🙃 a i raz rzuciłam telefonem ,warto było od ręki mi przeszło 😁 ☺️.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blaneczka dziekuje za zyczenia zdrowia i za wszytskie inne zyczenia 😆
nie wiem czy to sobie wmawiam, ale wydaje mi sie, ze po tych inhalacjach juz lepiej?!? 🤔 jakby mniej kaszle, lepiej oddycha! 5 razy w sumie dzis byla inhalacja. a i jeszcze sie okazalo, ze wymiotuje tym antybiotykiem co dostala i juz dawalam z jabluszkiem-bleee, sam lekko przez strzykawke-bleee a teraz pol dawki w moim sciagnietym mleku i narazie zasnela i wszystko oki, wiec zobaczymy!wiecie co, chyba nie ma nic gorszego jak choroba dziecka 😞
Lajsoka jakbys mieszkala blizej, tobym ci pomogla, bo mam mega wprawe w pakowaniu 😁 w ciagu 3 lat 4 razy sie przeprowadzalam i zawsze wszystko sama musialam pakowac 😠 a ostatnia przeprowadzka to byl dopiero hit, bo mielismy niecaly tydzien, zeby wyszykowac wszystko i sie przeniesc, bo musielismy opuscic mieszkanie 😞 i mieszkalismy bez gazu, ogrodzenia a swiatlo mielismy tylko w domu a dookola ciemno jak w d.... u murzyna! ech....ale jest co wspominac!
kurcze jak znajde dluzsza chwile to wrzuce kilka filmikow mojej niuni jak szaleje 🙂
lece na spanie, bo nie wiem jaka nocka bedzie
dobrej nocki mamuski kochane 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane 🙂

Bidulki wszystkie chore dzieciaczki 😞 Zdrówka wszystkim życzymy 😘

Oli jaki siłacz 🤪 super 🤪 Łajsoka dasz radę! Bo my kobiety to silne jesteśmy! (Oli to chyba siłacz po mamusi 😉 )Będę trzymać kciuki żeby wszystko poszło gładko z tą przeprowadzką no i żeby z teściem problemów nie było! A w ogóle to się dzisiaj zastanawiałam gdzie będziecie w tej Angli? W jakim mieście znaczy 😉

Tak się zastanawiam czy iść jutro z Mają na muzykę dla dzieci bo ma padać cały dzień 🥴 co Wy robicie kiedy pada? Idziecie na spacer mimo deszczu bo pewnie się skończy na tym że pojedziemy samochodem 🤢 no i patrzyłam na prognozę pogody to u nas cały tydzień ma padać 🤢 to ja nie wiem co będzie ze spacerami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Blancisławko duzo zdrówka z okazji 6 m-cy!!! Nie choruj już mamusi nigdy więcej 🙂
Iza jak w deszcz nie wychodzę, siedzimy w domu ewentualnie jak deszcze nie zacina na balkon to wystawiam mateusza... a jak pada to on potrafi spac i spać...
Nasza nocka dzisiaj była duzo lepsza ale tfu tfu, zawsze jak to powiem to potem mam nocny koszmar... no ale Mateusz budził się tylko na chwilkę bo mu smoczek wypadł, albo mleczko i zaraz zasypiał więc było ok... ale jestem wyspana bo ze strachu jaka będzie noc poszłam spac o 22-giej co mi sie już dawno nie zdarzyło 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Wczoraj wieczorem byłam z siebie dumna, zaczęłam czytać książkę od Radzi mały się ładnie bawił i w końcu przyszła pora kąpieli, potem trochę zabawy i pora nynania więc grzecznie Oli "poszedł" do łóżeczka, trochę z nim walczyłam żeby zasnął, bomu się wszystko po przestawiało, potrafił sam zasnąć, a ostatnio tylko przy cycu ☺️ ale uparłam się i udało się 😉
Izulka my będziemy w Taunton tj. jakieś 70mil od Bristolu patzrałam na mapie to do Ciebie jest spory kawałek, a szkoda 😞 może jak byśmy byli na dłużej to moglibyśmy was odwiedzić, a tak pewnie będzie sporo latania chcę trochę pobuszować po Primarkach, Nextach. 😁 coś dla krasnala pokupować 🙂
Porozmawialismy jeszcze z Mariuszem i on zaproponował że zawiezie mnie i małego do mamy i sam się zajmię wszystkim, rozpakuje poskłada żebym znów na kartonach nie siedziała wrócę na ładnie wysprzątanie mieszkanie 🙂 więc jest jakiś plus 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Blaneczko wszystkiego naj 😘 😘 Duuużo Zdrówka 😘

Łajsoka chcialam Cie podniesc na duchu, ale widze ze juz nerwy przeszly 😉 Jestes silna Kobietka - tak trzymac 😘

Nocka dokładnie taka sama jak u Radzi - o niebo lepiej niz poprzednie dni. Wstawanie tylko na smoka i mleczko 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a zapomniałam wam pokazać mój bukiecik z liści 😜
różyczka 😉
[URL=http://img180.imageshack.us/i/img5293b.jpg/][IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2454/img5293b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
i cały bukiecik
[URL=http://img819.imageshack.us/i/img5295f.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9414/img5295f.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
my już po spacerze...zimmmnooo masakra jeszcze zgubiłam jedną rękawiczkę i myślałam że mi palce odpadną...Radzia sama robiłam i powiem szczerze że to był pierwszy raz 😜 zawsze widziałam takie ładne bukiety i chciałam do domu taki jesienny bukiecik, nazbierałam liści mały spał a ja robiłam 🙂 Mariusz mi na początku nie wierzył , zapytałam czy ładnie zrobiłam a on "jasne w której kwiaciarni kupiłaś" 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...