Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witojcie Majóweczki 🙂
Mateusz był spiący więc go wczesniej wykąpałam bo nie było sensu go już kłaść na chwilę, poszłam do kuchni zrobic kaszkę i już nie miał kto jej zjeść bo Mati odpłynął... ciekawe o której się obudzi i jak się zachowa bo mu sie pierwszy raz zdarzyło iśc spac na głodnego 😁
Amelka daje czadu.... niedługo będzie juz slicznie raczkowała...
Kasiu Mateusz tez tylko bawi sie stopkami ale ich do buzi nawet nie próbuje przyciągać...
Ja jeszcze chrupków nie daję i raczej mam zamiar dawac sporadycznie tak samo w przyszłości ciasteczka... ale zobaczymy co z tego wyjdzie... w każdym razie jeszcze nie daję...
Iza co do tego skoku to powiem Ci że Mateusz tez mi się (tfu tfu) uspokoił... w nocy spi jak dawniej i w dzień jest wesolutki... a te ostatnie dni to chyba jakies apogeum było bo nie dało się z nim wytrzymac...
Netionetko złą matka nie jesteś, każdy by się wkurzył kto nie przyzwyczajony... u mnie histeria przed spacerem murowana więc przywykłam i udaje że go nie słysze... zaczyna się drzeć z chwilą ubierania czapki, przy kurtce już wrzeszczy jak opętany... uspokaja sie jak otworze drzwi na klatkę... Ja najbardziej wymiekam w nocy jak ledwo na oczy patrze a ten chce się bawić albo kwęka... wtedy mnie naprawde wkurza i mam ochote go tak zostawić niech sobie stęka... a jak czasem na niego nakrzyczę to go potem przepraszam... on i tak sie zawsze smieje jak na niego pokrzyczę... ubaw ma po pachy...
Dziewczyny a jak z glutenem? Wprowadzacie?
Kupiłam dziś Bebilon 2 i zacznę zmieniac to mleczko... a dla zainteresowanych to w Carrefourze jest teraz promocja na Bebilon 2 jest po 32 z groszami i Papmpersy Sleep&Play sa po 37 z gorszami 68 sztuk... i słoiczki z BoboVity jak się kupuje 3 to wychodzą po niecałe 2 złote (te małe)...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam,Zosia nie ma goraczki za to kaszle jeszcze sporo,ja za to od niedzieli masakra,zatoki,zatkany i oszczypany nos,zalega na plucach,goraczka,a do pracy isc trzeba i zosie ogarnac,chyba mnie ktos z tymi chorobami w moim domu urzekl.Co do kaszek dla zainteresowanych-generalnie wszystkie kaszki mozna z grubsza podzielic na ryzowe z dodatkami owocow lub czyste(do tych dodajemy swoje mleko) oraz mleczno-ryzowe,mleczno-pszenne,mleczno-kukurydziane z dodatkami owocow lub bez(do tych dodajemy wode bo maja mleko w sobie).Jezeli chodzi o wprowadzenie glutenu to ja uzywam kaszki manny w pudelku firmy nestle.jest od 4mca,najpierw dosypywalam po troche do mleczka,a teraz robie wedlug przepisu na wodzie i Zosia zjada na drugie sniadanie lyzeczka,jak na razie jest git,ale mielismy znowu przerwe w nowych posilkach jak chorowala,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do promocji,to jeszcze w Rossmanie są słoiczki BoboVity,przy zakupie 2 słoiczków trzeci gratis i herbatki Hippa w promocji,jeszcze coś było,ale już nie pamiętam.A Bebilon w Carrefourze dziś widziałam,trzeba kupić.

Co do glutenu,to ja zaczynałam od kaszki mlecznej z Nestle takiej od 4 miesiąca specjalnej do wprowadzania glutenu,sypałam pół łyżeczki do posiłku raz na dzień.A teraz to jemy wszystko,trochę piętki chlebka pocyckamy,troszkę makaronu do zupek własnej roboty no i kaszki z glutenem jak leci.Odkąd przestałam się "cackać" z jedzeniem Oliwki,skończyły się luźne kupki i wszelkie problemy,je wszystko z apetytem i odpukac jest ok! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też własnie mam tą kaszkę z glutenem z Bobovity bo mi się nie chciało kombinowac z gotowaniem kaszy manny... ale jakoś sie szczypałam do tej pory, ale od dzis postanowiłam już ten gluten w końcu wprowadzac jak nalezy... no i własnie dodaję 3 gramy do deserków...
A co do posiłków ogólnie to nareszcie u nas to sie fajnie uregulowało... Mateusz je o stałych porach (oprócz nocy bo tam wolna amerykanka) i tak:
9-10 mleczko 90 ml
12-13 obiadek ze słoiczka (cały mały słoiczek)
15-16 mleczko 90 ml
17-18 deserek (cały mały słoiczek)
ok. 20 mleczko z kleikiem lub kaszka na 150 ml wody ale z tego zazwyczaj zostaje ok. 60 ml
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEJ 🙂
Jadę za raz na szczepienie 🥴aż się boje jak to zniesie, noc dzis pełna mazgajów jestem wykończona aż go zabrałam do siebie z łózeczka ale to nic nie pomogło.
Co do glutenu my tez juz zaczynamy , juz jadł kaszke manną tak jak u Gabiś miętolił piętki od chleba i kaszki juz czas w końcu, spadam potem się odezwę.pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 😉

Oliwka raczkuje?? 🤪 🙃 Gratulacje!!

Netinetko tez mam czasem nerwa 😮

Chrupki kukurydziane daję, oczywiście nie codziennie 😉

Nocka suuuper 😎 O 4 pobudka na mleczko i potem sen do 7:20, a mama spała do 8:10 🙃
Musze sie w koncu zabrac za wprowadzenie glutenu 🤢 Jak narazie była jedna kaszka w słoiczku z glutenem ☺️

Chyba w sobote zaczne wporowadzac mleko 2. Mam ostatnią puszke 1 i nie chce kupowac nowej. nie bede mieszac mleka, dietetycy twierdza, ze tak nie wolno robic. Najpierw dam jedna butelke 2 na dzien i stopniowo przejdziemy do 2. Z przejsciem z Nutramigenu na Bebilon HA tez tak robilam. Zreszta tak kazał lekarz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Dawno mnie nie było. A tu tyle się dzieje 🙂
Oliwka już raczkuje super 🙂 będzie uciekać od mamy 🙂 I Amelka i Oli tez już próbują fajnie 🙂
Wszystkim maluszkom wszystkiego najlepszego z okazji skończenia nowego miesiąca 🙂 troszke spóźnione ☺️
My mleczko będziemy zmieniac ja pójdę na szczepienie 23 listopada 🙂 A jakie to chrupki kukurydziane? jakies specjalne? ja już 2 razy dawałam pociamkać piętkę chleba a dzis to nie można było mu zabrać bo od razu krzyk 😁 No i tak był głodny że płakał i jak mu dawałam kaszkę to dalej i wzięłam na ręce i karmiłam i co się okazało było za wolno stąd ten płacz 😮
Mąż znowu chory a Kacper w nocy budzi się i nie d rady spać więc biorę go do łóżka i śpimy razem.
Kasia czy z Nutramigenu koniecznie trzeba potem na HA? Ja zastanawiam się na jakie mleko zmienić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo
mam jeszcze chwilkę...wczoraj do późna zwoziliśmy, i myślałam że zostaną meble ale ciągle coś było do pakowania i tak zostały 3 duże kartony i walizka 🤢...
wczoraj się jeszcze wkurzyłam dostałam opiepsz od teściowej że daje małemu obiadki 😲 mówia że nie powinnam bo do roku dziecko MA być na samym mleku!!! a jeszcze jak się oburzyła jak usłyszała że słoiczki, że samą chemię daje, że jak już chcę to żebym kupiła marchewkę i sama zrobiła i tylko max dwie łyżeczki dała bo będzie płakał że brzuszek go boli 😮 mówiłam że daje mu mały słoiczek 125g i zjada cały i nic mu nie jest..czułam jak się tam gotuje przez tel jak to usłyszała...aż się teraz boje jak tam polecimy jak będzie nas upominała, że robimy dziecku krzywdę....
A teraz z innej beczki..Mariusz ma dziś dwa egzaminy ztego szkolenia, pisemny już zdał, teraz ma praktyczny na manekinach: dorosły dziecko i niemowlę zaraz pewnie skończy i zawiezie mnie do rodziców 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa skoro Kacperek nie miał skazy to zapytaj lekarki czy też musisz przechodzić na HA. Z drugiej strony nawet jak nie miał skazy, to mysle ze lepiej HA na poczatek. Pewnie bylaby to zbyt drastyczna zmiana dla brzuszka.

Łajsoka jestem w szoku! właśnie starsze babki, są nauczone wprowadzania nowych produktów od 3 tygodnia życia! To ja nie wiem skąd Twoja teściowa się urwała 😲 Wpuść jednym uchem, drugim wypuść i rób po swojemu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry,

Łajsoka - Kasia ma rację,ta moje ciotunia z Katowic co pomaga przy Oliwce (czyli czasem ją zostawiam u niej),to Oliwce piekła sucharki własnej roboty jak Żabka miała 2 miesiące!!!A piętkę chleba to już by jej dawno pchała,gdybym jej nie hamowała.Dziwne podejści Twojej teściowej,ale też jestem zdania,żebyś to "olała". 🙂 😜

Co do zmiany mleka,to Oliwka pije Bebilon 2,ale tak się zastanawiam,czy za jakiś czas nie zmienić jej na "zwykłe" Bebiko... 🤔 Producent ten sam i Bebilonu i Bebiko,Oliwka nigdy nie miała żadnych sensacji z powodu mleczka,teraz zjada już dużo obiadków,również domowej roboty,czasem jak gotuję dla nas obiad,to daję jej ziemniaczki,marchewkę,sosik (ale bez przypraw odlewam odrobinę jak się gotuje) plus kawałeczek mięska (zazwyczaj kurczaka) miksuję i Żabka wcina aż jej się uszy trzęsą.I odpukać jest ok.A z tą zamianą,to głównie ze względów finansowych,Bebiko tańsze...U nas z kolei duuużo herbatek i soczków idzie,Oliwka dużo pije... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cisza tu dziś....obiadek mam prawie zrobiony...a teraz kulamy się z Oliwką na kocu i boki zrywam ze śmiechu,bo ona slini i liże wszystko co napotka...moje spodnie,poduszki,zabawki,a jak nie może sięgnąć to język wytyka tak mocno,żeby choć czubeczkiem dotknąć...i jeszcze mruczy przy tym....Boszzzzz.... 🤪 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem , symfonia była ogromna aż ludzie z gabinetów wychodzili ale nie z powodu ukucia tylko z powodu ubierania go , myslałam że oszaleje tam , waży 8900 ,mleko mam wprowadzic za tydzień juz jej nic nie mowiłam ze Jasio jest na nan 2 ale wszystko jest ok, nie wiem jaki jest długi bo podobno na bilansie dopiero mierzą bo teraz dziecko ma jakies skurcze i miara jest nie dokładna ,pierwsze słysze .Nie wiem jak bedzie noc i jutrzejszy dzień po tym szczepieniu 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
My już z Alunią w Gorzowie 🙂 przyjechaliśmy całą trójką dziś rano 🙂 teraz Aluntek zasypia w łóżeczku, a Mama bedzie wstawiać pranie 🙂
Kaszki juz nam ładnie idą 🙂 kupiłam na razie Bebilon "dojrzałe jabłko" a dziś jak będziemy z Grzesiem jechać na zakupy to od razu wezmę tą wanilię o której pisała Radzia 😉 widziałam że była ale póki co nie kupowałam bo chciałam się upewnić że Alunia zaakceptuje kaszki w ogóle. A jak to już mamy za sobą to można teraz rozszerzać gamę smaków 🙂
Kasia - dobrze zauważyłaś.. ja już w przyszłym tygodniu idę do pracy 😞 już we wtorek będę musiała zostawić moją kruszynkę na cały dzień 😞 wyć mi się chce 😞 zaczynam wiedzieć, co czuła Anita miesiąc temu 😞 też pewnie nie będę mogła się ogarnąć przez pierwsze dni...
A! Łajsoka - bukiet cudny!! Normalnie nie mogłam się napatrzeć i uwierzyć że to z suszonych liści 😮 sama wymyśliłaś na to patent? Wyszło rewelacyjnie!!!!
Gabiś - widzę, że Ty kolejna co wraca do pracy 😞 a co to się stało ze z gminą będziecie się sądzić najpreoawdopodobniej? I gratuluje raczkowania! W ogóle to z tego co napisałaś to spore wymiary ma Oliwka już 🙂 ale te dzieciaczki rosną jak na drożdżach 😁
Netinetko - ja raz tak miałam, że Alunia strasznie płakała, a ja nie wiedziałam co się dzieje i tez aż na nią byłam zła że krzyczy i nawet podniesionym głosem się jej zapytałam, czego tak beczy.. i od razu pożałowałam 😞 potem siedziałam nad nią, ryczałam, przepraszałam ją i byłam wściekła na siebie, że nie potrafiłam zapanować nad emocjami 😞 chyba każda z nas tak ma czasami 😞
Co do dawania chrupków to ja też jeszcze nie dawała i na razie dawać nie będę. Podobnie jak biszkoptów i innych przekąsek. My ledwo kaszki zaczęłyśmy szamać, a słoiczki jeszcze mamy po 4 m-cu 😁 Co do glutenu, to my jeszcze nie wprowadzamy. Pediatra nam mówiła że nie ma co się spieszyc i na razie czekamy do 7go miesiąca.
A na pieluchy Pampers teraz też jest promocja w Lidlu: 70 szt za 39,99 🙂 my już kupujemy 4. Ale inne rozmiary też są. Tylko uważajcie bo dwie półki dalej znalazłam też rozm. 4 i to było 54 szt za 42,99! Tak więc łatwo się naciąć jak się nie zwróci uwagi na ilość pieluch w paczce.
A do Rossmana muszę podjechać bo ja herbatki w promocji to tam kupię, bo mam w planie też urozmaicić smaki 🙂
No i my już też jemy po całym słoiczku warzywek i owocków 🙂 tylko porcje kaszki na razie robię połowę, bo i tak przy końcówce Alunia już kręci noskiem ale myślę, że za kilka dni będzie wcinała już całość 🙂
Łajsoka - jak tam przeprowadzka? Wszystko udało się już przewieźć? 🙂 a z tą teściową to przesada. Z całym szacunkiem do niej ale nie zna się więc niech nie gada.. przecież w takiej marchewce ze sklepu więcej chemii niż gdzie indziej 🤢 a dziecko na samym mleku? Owszem - ale max do 6 m-ca. Potem też już wzrastają wymagania organizmu i trzeba wprowadzać nowe rzeczy.. zreszta tyle jest stron i poradników o tym co kiedy dawać... niech sobie poczyta 😜 szkoda tylko że nerwy Ci napsuła 😞
lece dalej nas rozpakowywac 🙂 buziaki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze ja doczytywałam na bieżąco ale nie miałam czasu odpisywac i teraz nie pamietam co kto pisał 😞
Kasia zabiłas mi gwoździa ta zmianą mleka, że nie powinno się mieszać i teraz mam dylemat jak mu zmienić to mleko... no ale myślę że jesli nie powinno sie mieszać to lepiej faktycznie dać raz dziennie mleko 2 i zwiększać... jak mi się skończy ta puszka Bebilonu 1 to mam jeszcze jedną małą i ją już będe robiła na zmianę z 2 a potem juz tylko 2...
Dałam dziś Mateuszowi brokuły w słoiczku.... kupiłam go już jakiś czas temu ale jakoś nie dawąłam mu bo byłam pewna że mu to smakować nie będzie... otworzyłam i wtedy już byłam pewna że on tego nie zje bo to takie smierdzące i niesmaczne w tym słoiczku... a tu zonk - wdmuchnął cały słoiczek 🤪
W ogóle to moje dziecko dzisiaj mnie zadziwiło... położyłam go na kocu i bawił się sam 40 min a potem jeszcze przyszła moja mama, wzięła go posadziła i dalej się bawił a potem jak go zabrała to marudził i trzeba go było jeszcze połozyć... tak zeszło z godzinę - to niepodobne do Mateusza bo on sie wszystkim nudzi po 5-10 minutach.... ale byłam szczęsliwa 🙂
Łajsoka Twoja tesciowa to troche pojechała z tym jedzeniem... te starsze babki to w jakies skrajności wpadają... albo by napasły dzieci od miesiąca zycia albo do roku na samym mleku trzymały.... olać i zrobić po swojemu albo jej lekturę do poczytania daj...
Magda mam nadzieje że Jasiulek nie będzie miał sensacji poszczepiennych i nic mu nie będzie...
Kurde nie dośc że jestem na diecie to jeszcze mi sie obiad spieprzył... robiłam racuchy dietowe i mi sie łopatka plastikowa schrzaniła i mi sie przypiekła... połowa racuchów waliła plastikiem a druga połowa którą przewracałam czym innym mi sie rozwaliła i miałam coś a'la jajecznicę serowo-otrębową... no ale głodna byłam, zalałam ta ciapkę serkiem waniliowym i takie zjadłam... całkiem to smaczne było 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej moje kochane 🙂
my z krasnalem już u moich rodziców, Mariusz wrócił do Międzyrzecza i już pozwoził meble ale na tymatym mieszkaniu to koszmar jak się pozwosiło wszystko to jak w graciarni bo zwoziło się zwoziło i czasu tam nie było żeby poukładać bo ważniejsze było żeby wyrobić się z pakowaniem ...
A co do tej cierpliwości to właśnie mi dziś jej zabrakło, Oli nic nie dał mi zrobić a jeszcze chciałam nas dopakować itp. a on płacz, krzyk, nie chciał jesć ani słoiczka ani cyca 🤢 i ciągle płakał i już nie wytrzymałam wzięłam go położyłam na łóżku i tez takim uniesionym głosem powiedziałam "czego beczysz"... ☺️ jak mi sie dziecko zapowietrzyło to aż się wystraszyłm tak się zaczął zanosić nie mógł powietrza nabrać...wzięłam na rączki utuliłam mocno przeprosiłam go, i waliłm się w głowę jak tak mogłam zrobić...jeszcze w aucie płakałam Mariuszowi i nie potrafię sobie wybaczyć, pierwszy raz mnie tak wyprowadził z równowagi, może dlatego że tak przeprowadzka ciągle cos trzeba było zwozić pakować, Mariusz jak nie w pracy to na szkoleniu i nic nie mogłam konkretnie spakować tylko na raty...ale ciągle mam takie uczucie w sercu i płakać mi się chce...przecież on tego nie robił mi na złość...chcial żeby mama z nim posiedziała, utuliła a ja tak krzyknęłam ☺️ 😞 😞
a co do szkolenia mojego męża to zdał bez żadnych zastrzeżeń 🙂
A co do podawania małemu obiadków to macie racje jednym uchem wpuszczę drugim wypuszczę, moja tesciowa twierdzi że takie dzieciaczki maja malutkie żołądeczki i każda inna rzecz sprawi że będzie bolał brzuszek, tak samo jest ze spacerami ona być dziecko teraz juz w kombinezon zimowy ubrała żeby nigdzie nie przewiało, chce dobrze ale do przesady 😮
wiecie tego mi brakowało dziadki zajmuja sie wnusiem a ja mogę robic co chcę ☺️ dawno nie miała tyle wolnego czasu dla siebie 😁...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂

Tak piszecie o tym glutenie więc i ja się dzisiaj zaopatrzyłam w kaszkę z glutenem i jutro moze dodam jej trochę do owocków i zobaczymy jak Maja zareaguje 🙂 Kupiłam też mleko 2 i od przyszłego tygodnia zaczynam zmieniać 😉 super Kasia że napisałaś jak się powinno zmieniać mleko bo nie miałam zielonego pojęcia jak się do tego zabrać 🙂
Właśnie Gabiś też jestem ciekawa co z tą gminą ? No i super że Oliwka już raczkuje 🤪
Radzia u mnie tez były dzisiaj racuszki (na śniadanie) z cynamonem 😁 palce lizac 🙃 tylko u mnie się nie rozwaliły więc miałam placuszki a nie jajecznicę 😁 a tak w ogóle to jutro przychodzą do nas goście (Henryk ma urodziny w święto zmarłych ale pracuje i w sobotę i w niedzielę więc imprezka jutro 🙂 ) no i z tej okazji zrobiłam już 2 sałatki, jedna gyros, druga śledziowa z buraczkami, jutro robię jajka faszerowane pieczarkami, koreczki z surimi i na koniec robię tort i wszystko dietetyczne 🤪 😁 mam nadzieje że się nikt nie pozna 🙃 jedyne co będzie nie dietetyczne to alkohol 😁 którego niestety nie można 😞 😠
Łajsoka pogratuluj mężowi zdanego kursu 🙂 no i oby to rozpakowywanie szybko poszło 😉 a no i nie sluchaj teściowej 😜
Buziaki dla wszystkich mam i dzieciaczków 🙂
P.S. Jutro napiszę czy mi tort wyszedł 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda trzymam kciuki zeby nocka byla spokojna po szczepieniu 😉

Radzia z jakiej firmy te brokuły? Bo ja jedno i to samo kupuje Emilce... o brukułach nic nie wiem ze są 😮

Łajsoka podziwiam Cie... przeprowadzka przy Maluszku? Nie widze siebie w takiej sytuacji 🤢 Dobrze ze chociaz teraz mozesz troche odetchnac i rodzice Ci pomoga przy Krasnalu 🙂 😉

Radzia 🤢 🤢 raczej nie przeszłyby mi przez gardło racuchy pod taką postacią 😁
Ta dieta to jakaś dziwna jest, w ogóle nie czuje ze jestem na diecie 🤔 A waga spada 🤪 Moze w koncu jutro uda mi sie upiec kajzerki i muffinki z coca colą 🤪 😜



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo 🙂
u nas nocka super Oli raz wstał na cyca i dalej w śpiocha 😉mój Mariusz jeszcze do 1 w nocy sprzątał tamto mieszkanie bo dziś zdajemy klucze..a jeszcze mila niespodzianka nas czeka bo właściciel postanowił oddac nam kaucje, Mariusz mi wczoraj powiedział że ten Pan dzwonił i mówił że na czas wszystko płaciliśmy, że rozumie że teraz mniej pracy i po prostu jestesmy zmuszeni do przeprowadzki i jak ostatnio był oglądać mieszkanie, nic nie było zniszczone, w umowie między nim a nami było że jeśli zerwiemy ja wcześniej to kaucji nie oddaje, a my mieliśmy umowę do końca stycznia.
Kasia powiem Ci że nam tez cięzko dziecko pelno kartonów walizek wszystko wyglądało jak na jakimś wysypisku 🥴, dlatego Mariusz zaproponował żebym posiedziała teraz u mamy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane 🙂
Brokuły na pewno były od 4 miesiąca bo ja Ali dawałam już jakiś czas temu, a nic jej jeszcze nie kupowałam po 5 m-cu 🙂
Kurcze dziewczyny tak piszecie o tej diecie i aż wierzyć się nie chce że tyle różnych rzeczy jecie a wszystko dietetyczne 🙂 dalszych sukcesów życzę!! 🙂
Łajsoka - super że trochę już odpoczniesz!! Ja jak byłam w Szczecinie to też zupełnie inaczej bo tu to samemu trzeba wszystko robić 😉 dobrze że Alunia ładnie sama się bawi to przynajmniej nie mam drastycznej zmiany 😜
No i oczywiście gratulacje dla Mariusza z okazji zdanych egzaminów!!!! 😁
Ja lecę działać - buziaki i miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc
ale noc 😠o godz.16;30 goraczka 38 stopni, podałam lek i zasnoł tak ze musiałam go budzic do kąpieli 🤢 potem wiercenie do 20 by zasnąć , od 22 płacz co kilka minut i nie chciał wcale jesć , smarowałam dziąsła bo widać było że jak gorączka przeszła zaczeły zęby a o 3;40 gorączka wróciła i 38,2 podałam nurofen i lamenty ,stekania do rana 😮jestem padnięta a on teraz odsypia, ale juz zjadł normalnie i teraz jest lepiej .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewuszki,
mam troszke mniej czasu, bo... organizuje PR mojemu ojcu, ktory stwierdzil, ze wystartuje z wyborach samorzadowych 😁 tak wiec siedze i robie ulotki, plakaty i inne pierdoly 😜
ale staralam sie chociaz troszke czytac!
pszczola ja tez jeszcze nic nie kupowalam po 5 m-cu, bo i tak narazie mamy ograniczenia, ze poki mala bierze antybiotyk to mam nie wprowadzac niczego nowego 😞
magda teraz to dzieci maja temp, bo albo po szczepieniu, albo zabki albo przeziebienie i tak w kolko 😠 oszalec mozna, chociaz nasza jeszcze w sumie nie miala na szczescie, ale roznie to moze byc jak zeby zaczna jej wylazic!
my na 1 listopada wyjezdzamy do babci mojej, wiec zobaczymy jak sie bedzie nasza Blancia zachowywac????! najgorzej to boje sie w nocy, bo dawno nigdzie nie spala w obcym miejscu 😞 no ale trzeb sprobowac, trudno. dobrze, ze ma byc ladna pogoda!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...