Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej mamuski
Łajsoka WOW naprawde niezle, extra bukiecik 🙂
Pszczołka fotki powinnas miec juz na mailu.
Kasiu miałam sie Ciebie pytac bo Emilka tez ma ta skaze białkowa to jaka ty jej dajesz kaszke? Bo te wszystkie w sklepach sa na mleku modyfikowanym wiec od tego tez bedzie uczulenie :/
Ja ostatnio znalazłam w Rosmanie Sinlak to jest produkt zbozowy własnie dla alergikow na skaze białkowa, ale jeszcze małej nie dawałam.
A tu przesyłam wam Suzi ze szczeniaczkiem
[URL=http://img9.imageshack.us/i/dscn0182i.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3536/dscn0182i.jpg[/IMG][/URL]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ojej karolcia jaki sliczny szczeniaczek 🙂
lajsoka ale masz talent, piekny bukiecik, tylko pozazdroscic 🙂
Blanka spi a ja postanowilam troche o siebie zadbac,pomalowalam paznokcie, zrbilam sobie maseczke a co tam roboty domowe... 😁 tylko nie pomyslalam o tym, jak ja teraz rpozwiesze pranie hm 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetka co tam prace domowe 😜 Najważniejsze żeby Mamuśka czuła sie zadbaną Kobietą 😎

Karolcia jaki słodziak z psinki - zostanie z Wami czy go oddacie?

A co do kaszki to kaszka ryżowa robiona na mleku tym co pije Emilka czyli dla uczuleniowców, to wtedy absolutnie alergia nie wyjdzie 😉 Chyba wiekszosc kaszek jest takich ze sie je robi na mleku. Czyli najpierw przygotowujesz mleko takie ktore pije Oliwka i potem dodajesz kaszke

Łajsoka Emila tez uderza, ale najwieksza frajde sprawia jej łapanie wszystkiego, tzn trzymam ja na rekach i np przechodzimy obok czekos, a ona nawet nie wiem kiedy zdazy to złapac :/ Ostatnio zrzuciłaby laptopa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe to dzieciaczki w tym wieku widac wszystkie maja podobne upodobania... Mateusz wali reką w stół bardzo zawzięcia, ale jeszcze fajniej jak jest obrus i można go ściągnąć... ale to walenie w stól to potrafi go zająć na długo... łapanie też na topie...
A ja własnie objadłam sie plackami "ziemniaczanymi" które ubóstwiam i zawsze w każdej diecie mi ich brakuje... ale te były dietetyczne i dozwolone... z kalafiora a smkowały naprawde jak zwykłe ziemniaczane.... mojej mamie usmazyłam na tłuszczu to już całkiem niczym się nie rózniły 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Blaneczko!! Wszystkiego najlepszego z okazji PÓŁ ROCZKU Twojego!! Duża dziewczyneczka z Ciebie 🙂 Z tej okazji życzymy Ci z Alunią dużo dużo zdrówka, uśmiechu i radości 🙂
Łajsoka - cieszę się że humor znacznie lepszy 🙂 przede wszystkim to pozytywne nastawienie! 😁 a jestenne bukieciki przepiękne!!!! normalnie napatrzeć się nie mogę!! Też bym na miejscu Mariusza nie uwierzyła 🙂 cudne!!
Radzia - ale się śmiałam z tego Twojego usmażonego smoczka 😉 jak to przeczytałam to pomyślałam że moze coś źle napisałaś ale jak dokończyłam czytać to stwierdziłam że rzeczywiście go dosłownie usmażyłaś 😁 Ale powiem Ci że to też trzeba umieć! Nie każdej Mamie by się to udało 😁
Karolcia - przed chwilą sprawdziłam maila i fotki widzialam że już są 🙂 dziękuję 🙂 a szczeniaczek przecudowny 🙂
Moja Alutka też uwielbia walić łapkami w stół, a jak ją biorę na kolana jak czytam brzuszka to zawsze się dorwie do klawiatury i wszystko mi pomiesza 😜
Co do kaszek to moja Ala na razie miała do czynienia tylko z tymi które się robi na wodzie. Dziś kupiłam jej tą kaszkę Bebilonu "dojrzałe jabłko" i smacznie zjadła więc jutyro kupię jej jeszcze waniliową którą Radzia zachwalała 🙂 Też jest tylko na wodzie (mleko ma już w środku) a przynajmniej Alunia będzie mogła jeść na zmiane 🙂
Jejku jak Amelcia sobie pieknie radzi!!!! Alunia siedzi teraz u mnie na kolanach i razem ogladalysmy Amelke i mowie do Ali "zobacz jak tam dzidzia ladnie raczkuje" a Alunia zapatrzona w ekran i sie smieje w głos a po chwili zaczela mi sie wyrywac do komputera i probowala dotknac Amelki 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny
Na poczatku zaczne od Amelki bo napatrzec sie nie moge. Jak dzielnie probuje raczkowac uwielbiam takie małe niezdary, schrupałabym 🙂
A co do kaszek to ja tez czytałam w sklepie na opakowaniu ze one sa juz na mleku i tylko wody sie dodaje, a dla alergikow znalazłam tylko ta z Nastle Sinlac. A ty KAsia z jakiej firmy dajesz Emilce ta kaszke co pisałas ze dodajesz jej mleczko do niej?
A piesek bo pytałas wczoraj to bedzie musiał znalesc nowy dom. Bo my mamy psa moi rodzice tez wiec dwa psy to za duzy kłopot.
O Oliwia sie obudziła i gada sobie w łozeczku ide do niej zajrzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Kochane!

Po pierwsze Blaneczko wszystkiego naj naj z okazji 6 miesięcy - przperaszamy że życzenia są spóźnione ☺️
Łajsoka faktycznie trochę daleko 🥴 ale mam nadzieję że jak jeszcze kiedyś przyjedziecie na dłużej i np będzie trochę cieplej to się uda i nam spotkać 😉 🙂 a no i muszę powiedzieć że bukiet Ci wyszedł przepiękny 🤪
Radzia ale się uśmiałam z tym smoczkiem 😁 moja siostra też kiedyś podobnie zrobiła tylko w sterylizatorze (zapomniała nalać wody) i nie dość że usmażyła smoczek to i ze cztery butelki 😁
Szczeniaczek Suzi śliczny, szkoda Karolcia że nie możecie zatrzymać 😞
Amelka jaka spryciara 🤪 Ja już bym chciała żeby Maja tak raczkowała 😜 a co do wkładania stópek do buzi to u nas też jeszcze się nie zaczęło 🤔 🥴
My właśnie wróciłysmy ze spaceru - pogoda się poprawiła i prognoza któą czytałam 2 dni temu się nie sprawdziła (zresztą jak zwykle bo tu w Anglii to się następnej godziny nie da przewidzieć a co dopiero 5 dni 😁) U nas słońce i 15 stopni 🙂
A i Maja ten skok rozwojowy razem z Mateuszkiem i Emilką chyba przechodziła bo ostatnio to się po 2,3 razy w nocy budziła a od dwóch dni śpi już normalnie 🙂 wczoraj poszła spać o 19 a na jedzenie wstała o 5 z tym że jak już wstała to więcej nie zasnęła 😮 🤢 Łobuz jeden 😜
Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej
pol dnia spedzilam dzis u fryzjera, wiec nie bylo mnie przy kompie, ale widze, ze wszystkie zajete 🙂
dziewczyny strasznie mi dzis zle, bo czuje sie zla matka, Blancia pierwszy raz wyprowadzila mnie z rownowagi 😠 dostalismy pozwolenie na maly spacerek po tych kilku dniach w domu, taka piekna pogoda. Blancia zjadla obiadzik, popila, usmiechnieta i zaczelam ja ubierac i sie zaczelo: histeria na maksa!!! tak zaczela sie drzec, ze gile z nosa wisialy jej do kolan, dostala ataku kaszlu i rozebralam ja szybko i wkurwiona polozylam na macie i......wyszlam 😞 ale bylam na nia tak zla, ze az sama sie tego przestraszylam 😞za chwile ja przeprosilam ale wyrzuty mam niestety!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry!

Nareszcie jestem...nadrobiłam zaległości - co tam "tylko" 30 stron (robiłam to na raty od rana) i jestem na bieżąco.Wszystkim dziecinom,które miały w czasie mojej nieobecności urodzinki - życzę wszystkiego dobrego i zdrówka,bo widzę,że potrzebne... 😘 😘 😘

U nas dużo zamieszania,wracam do pracy,więc zaliczam lekarzy,trochę mam spięć z naszą gminą z odszkodowaniem i chyba sprawa skończy się w sądzie - w przyszłym tygodniu jedziemy do prawnika i tak w kółko.Poza tym pogoda piękna,zimno ale słonecznie,więc nadal korzystamy ze spacerów.Oliwka rośnie na szczepieiu tydzień temu ważyła 8kg i ma 73cm,teraz szczepienie dopiero jak Żabka skończy roczek.Poza tym pijemy mleczko Bebilon 2,raczkujemy i tak sobie żyjemy pomału.

Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
No Netinetko czasem tak się zdarzy , mamy dużo na głowie ,jestesmy zmęczone i tak jak Ty np.ubierasz Ją i chcesz wyjść a tu nagle lament nie ziemski to mozna dostać szału bo człowiek się cieszy że jeszcze jest słoneczko, pogoda fajna na spacer dla ich zdrowia to ważne a tu nagle nie wiesz co się dzieje i płacz , ja czasem mam tak samo ubieram go i jest alarm ale nie zwracam uwagi tylko wkładam go do wózka i wychodzę tak miałam dziś , wyszłam i spał mi od 12 do 14;50 i miałam chwilkę ciszy 🙂
Nie zadręczaj się , mi dziewczyny tez pisały posty które stawiały mnie do pionu jak ja miałam wyrzuty sumienia 😉bo wydawało mi się że jestem czasem do "kitu".Głowa do góry 😉 dobrze że miłość dziecka jest bezwarunkowa bo znienawidziły by nas czasem te dzieci haha -zartuję . Wydaje mi się że czasem zmęczenie bierze górę nad nami ,na de mną na pewno !!!!!!!!
Gabiś ale masz fajnie z córcią ,super że raczkuje -buziaki dla Oliwki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...