Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wszyscy zajęci chyba, a u mnie Jaś padł o 18 juz ale noc pewnie bedzie kiepska ,niech wyjdą już te zeby!!!!!!
Nie wyszłam dziś z nim przez te gorączkie na dwór , nie chciałam go stresować tym ubieraniem a i jak cały gorący to zaraz by się zagrzał i choroba murowana pewnie.
Zamierzam jutro sprzątać generalnie ale zobaczymy jaka nocka będzie i do czego będę się nadawała ?








Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
u nas bardzo dużo się dzieje.Amelka zachowuje się jak dziecko z ADHD.Nie usiedzi nawet 3 min na tyłku,niczym nie potrafi się zabawić jakaś masakra z nią.A i uśmiech od ucha do ucha i diabliki w jej oczach są cały czas.
A ja już prawie całkowicie straciłam głos.A po wizycie u lekarza którą miałam wczoraj jest jeszcze gorzej.na razie nic mi nie powiedział,kazał mi robić wymaz z gardła,usg i morfologie.Część już zrobiła.
idę spać bo jestem padnięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Oj szkoda że Jasiulek się tak męczy... ale ta gorączka to wiesz Magda z czego? Zeby czy po tym szczepieniu?
Beatko nie martw się, u nas to samo, Mateusz jest taki wiercioch że nawet jak już prawie spi to jeszcze się kreci, wierci, rozgląda, kopie, bije... dosłownie wykorzstuje na ruch każdą sekundę... krzyknij na niego to diabliki w oczach jak piszesz i szelmowski usmiech... niby maruda ale jak się tak dobrze zastanowić to wiecznie ten usmiech ma do dzioba przyklejony... no i robaczki w dupce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My dzisiaj mieliśmy mieć gości, ale w końcu wizyta odwołana i pojechaliśmy na zakupy a potem do Babci (tej tutaj na miejscu 😜) i dopiero o 21 byliśmy w domu.
Alunia wreszcie zasnęła, ale ostatnio tak ma że od 4 rano gdzieś się przebudza i cały czas przy cycku...
Kupiłam dziś jeszcze jedną kaszkę z Bebilonu tą waniliową i smoczek trójprzepływowy o którym pisała niedawno Radzia (jeszcze raz dzięki Radzisławo za pomoc w dokonaniu wyboru przy sklepowej półce 😜) ale już dziś nie korzystałam z niego bo jak przyjechaliśmy to od razu kąpiel była i cycek. Jutro rano będę testować 😁

Śpijcie dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂
powiem wam że Oli tez taki diabełek, i tez mówimy małe ADHD na niego a jeszcze on chciałby stać 🤢 sztywny się robi piszczy krzyczy nogi prosto i koniec cieżko go położyć...wiecie z tym zębem to chyba się pospieszyłam ☺️ ciągle mi się wydawało że mnie tam coś kłuje , haczy jak macam a to dopiero taka biała kulka 🥴 więc ten ząb się dopiero wybija wczoraj zajrzałam jak się chichrał tak się rozdziabił i wszystko było widać, ale dziwne bo naprawdę jest to tak twarde i kłujące 🥴 ...wystrzeliłam normalnie jak guma z majtek tak się podjarałam bo myślałam że to ząb ☺️ ☺️ wstyd 😞 wczoraj poszlysmy z mama i krasnalem na cmentarz ogarnąć grób dziadka i pradziadków moich, Oli grzecznie spał a my działałyśmy 🙂 a dziś idę odwiedzić moją ciocię i z moją siostrą do jej teściów przyszłych bo oni strasznie lubią pyziolka i ciągle wypytują i mówią że jak tylko będziemy w Rzepinie to koniecznie muszę do nich wpaść 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂
A u nas dzień zaczął się dobrze, a potem była histeria 😞 smoczek bardzo fajny ale albo kaszka nie podpasowała, albo to, że była z butelki, abo jeszcze co innego 😞 najpierw był płacz - myślałam, że Ala głodna bo to jej godzina, daję kaszkę, a ta w histerię wpadła... próbowałam na różne sposoby ją uspokoić ale ciągle coś nie pasowało 😞 nie chciałam dawać cycka bo w godzinach od 8 do 16 chcę ją przyzwyczajać do innych rzeczy, ale niestety po pewnym czasie uległam i dałam jej possać. Zasnęła po kilkunastu minutach. A już tak ładnie dawała sobie radę w ciągu dnia 😞 Nie wiem jak to będzie w przyszłym tygodniu 😞
A u nas ciasta się dzisiaj pieką 😜 Grześ już ukręcił sernik a ja właśnie wstawiłam bananowca do pieczenia 😁 no i oprócz tego rosół już dochodzi, potem trzeba będzie ogarnąć kuchnię i siebie 😜 mam nadzieję że Ala długo pośpi bo inaczej mamusia się nie wyrobi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Jak ie ciesze,ze 3 dni wolnego(a w zasadzie juz dwa).Zosia jeszcze kaszle,ale goraczki nie ma..uffff.Dzisiaj na spacerku,pieknie 4h nas w domku nie bylo(jak ja tesknie za takimi spacerkami).Kupilam Zosi 4pak jogurcikow z bobovity.Jagodowy,dalam troszke na probe ale byl taki wrzask,ze caly kubek wszamala.Drogie to ustrojstwo(9,90 za 4pak)ale jeszcze nie widzialam zeby cos tak zajadala.Musze sie pochwalic swoim malym osobistym sukcerem,mam nadzieje,ze zrozumiecie.Otorz po powrocie do pracy dawalam sobie miesiac na rozruch,to byl ciezki miesiac nie tylko z powodu powrotu,ale tazke choroby mojej ,Zosi ale tez na rynku panuje kryzys wiec lekko nie jest a ja...uwaga 🤪 dopielam plan.Jestem troche z siebie dumna i z tej okazji kupilam sobie kurtke na zime,chociaz premia bedzie za jakies 10 dni.Co do relacji z moim chlopem to dla przeciwwagi porazka.Pozdrawiam mamy i sdzieciaczki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita gratuluje realizacji planu,wiem o co z nim chodzi bo mój brat w tym siedział ,a jego partnerka nadal pracuje.I zawsze słyszę muszę plan zrobić i będzie premia.
A i bardzo cię podziwiam,jak dajesz rade pogodzić prace z małym bobasem.
Ja choć pracuje w domu i wszędzie zabieram Amelkę (bo staram się sprawy wyjazdowe załatwić przed południem kiedy Filip jest w przedszkolu)to i tak nie wyrabiam.Często do późnej nocy ślęczę nad papierami ,a w szczególności teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór wszystkim. U nas dziś piękny dzień się kończy więc zaliczyliśmy długi spacerek. U nas wszędzie szaleństwo przed Halloween.
Amelka z Filipkiem słodziaki, widać, że się nawzajem bardzo lubią 🙂 Czasem różnie bywa z rodzeństwem. Mój siostrzeniec przez 8 lat był jedynakiem i mimoo, że od 3 lat ma siostrzyczkę to nawyki zostały.
Anita gratuluję sukcesów w pracy i oby premia była solidna 🙂 My też uwielbiamy jogurty i też są awantury o więcej. Jeszcze nie trafiliśmy też na coś, czego Elano nie chciałby jeść. Zjada wszystko i zwykle chce jeszczeeeeeeeeeee.
Udanego wieczoru życzymy wszystkim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
☺️Miesiac minal jak wrocilm do pracy i.....chybqa dobrze,ze to bylo wtedy,im pozniej tym ciezej sie rozstac,moim zdaniem.My juz troche przywyklysmy.Troche brak odrobiny czasu dla siebie mnie dobija ale pocieszam sie,ze nie zawsze tak bylo i bedzie.A tak w ogole to bylam u przyjaciolki ktora czytala ksiazke o przyciaganiu dobrych ale i zlych zdarzen.Tak wiec za jej przykladem,postaram asie nie marudzic tylko widziec swiat w kolorowych barwach .Troche sie niepokoje bo 8 mamy ponowne usg glowki i wizyte u neurologa,mam nadzieje,ze wszystko bedzie w mare ok,chociaz zosia dalej nie chce sie przewracac 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Beata fajne te Twoje Dzieciaczki 😉 Moje marzenie o starszym bracie dla coreczki sie juz nie spełni 🙂

Anita gratuluje sukcesu! Kurcze podziwiam Cie no! Tak jak Oleńka życzę Ci solidnej premii 🤪

Chyba Halloween powoli wkrada się do Polski... u nas w dzielnicy domków jednorodzinnych wszędzie dynie za oknami 😁 Ale "słodycze albo psikus" chyba sobie jeszcze poczekają.

Anita co do przewrotów, to na youtube widziałam filmmiki z ćwiczeniami dla dzieci, które niechętnie to robią. Może wypróbuj... albo poczekaj, może to jeszcze nie czas dla Zosi 😉 Emila obroty z pleców na brzuszek opanowała do perfekcji, jednak odwrotnie nie :/ Moze po prostu nie chce, bo nienawidzi leżeć na plecach, na brzuszku leżałaby godzinami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂
ja dzis tylko was czytalam czasami, ale dzien pelny zajec 🙂
najpierw pojechalam po kombionezon i jakas kurteczke dla Blanci, bo...okazalo sie , ze wszystko co mialam przygotowane to dla niej za krotkie 🤪 jestem w szoku, bo mialam 2 piekne kombinezony i piekna kurteczke i dupa 😞 ale pojechalam i kupilam bardzo okazyjnie w C&A !!!
potem jak ja ubralam okazalo sie , ze..... NIE MIESCI SIE JUZ W GONDOLI! b ylam w szoku, bo w implascie gondola naprawde super duza, no i musielismy przelozyc spacerowke i Blancia zadowolona jak cholera, wszystko widziala i nawet nie pisnela na spacerku 😜
nie mam sily juz dzis na pakowanie i chyba wskocze do wanny!!! maz poszedl z kumplami, bo wczoraj ja wyszlam z dziewuchami, ale 2 przyjaciolki w ciazy i nie moglysmy knajpy odpowiedniej znalezc, bo jednej niewygodnie, drugiej smierdzi he he, juz zapomnialam jak to jest 😁
aaaaaaaaaaaaaaaa i nie wiem czy sie chwalilam, ale wczoraqj bylysmy u lekarza i pani dr pochwalila mnie, ze musialam dobrze opiekowac sie corka, bo bardzo szybko pokonala infekcje i czysciutko w oskrzelach !!!hurra 🤪 ale inhalacje robimy poki kaszel nie ustanie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita, myślę, że Zosia zacznie się przekręcać w swoim czasie i nie ma się czym martwić. O ćwiczeniach też warto pomyśleć, my przekonywaliśmy w ten sposób naszego łobuzka, aby próbował też przekręcać się na prawą stronę, ale dla niego ona nie istnieje 🙂 a na lewą przekręca się z łatwością.
Kasia skoro nie starszy braciszek dla siostrzyczki- to starsza siostra dla braciszka 🙂
Apropos Halloween - w ubiegłym roku byliśmy w pubie i jako nieliczni bez przebrania - swoją drogą ciekawie wyglądają ludzie w różnym wieku, którym takie zabawy sprawiają radość 😜
Ja jednak żałuję, że nie uda nam sie w tym roku odwiedzić grobów bliskich w tym dniu.
Super, że Blanka już zdrowa, oby tak zostalo długo, długo 🙂
Jeszcze raz miłego wieczoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko jakim cudem umknął mi Twój post?? 😮 🤔
Super wieści! Jejku całe szczęście, że oskrzela już czyste! No ale jak się ma taką fajną mamę to nie ma się co dziwić, że choróbsko szybko przepędzone 😉

Oleńka, oj na braciszka mąż kusi kusi... pożyjemy zobaczymy 😉

Netinetko, ale z Was imprezowicze - tak trzymać.

Moja mama co chwile nas gdzieś wygania... idźcie do kina, na kolację, na imprezę - mówi, że jeszcze jesteśmy młodzi i mamy korzystać... a ona póki może, jest przy Emilce.

Aaaa właśnie.. Emila tak jak Elano upodobała sobie jedną stronę,. Kładłam jej wiec zabawki, po drugiej stronie, tak jakby nad głową, że chcąc nie chcąc musiała obrócić się na brzuszek w kierunku, którego nie lubi. U nas się udało.
Jejku z drugiej strony czy Dzieciaczki muszą przejść każdy etap?? Słyszałam, że np nie wszystkie dzieci raczkują, a pomyślałabym, że jest to ważny etap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...