Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej kochane 🙂
o matko ale naskrobalyscie 🤪 nie odniose sie do zadnych postow, bo jeszcze nie nadrobilam! tylko izulce chcialam podziekowac, ze rozwiazala mi problem prezentu na mikolajki-kupujemy blanci krzeselko do kapieli 😜dalej nie doczytalam!
u nas wciaz towarzysko, albo my w gosciach albo goscie u nas a poza tym kampania wyborcza idzie pelna para, wiec jestem troszke zajeta!
a i chcialam wam sie pochwalic, ze 2 moje najblizsze przyjaciolki sa w ciazy, jedna w 5 tyg a druga w 10 😁 wiec za rok na sylwestra pojada 2 osobki wiecej 😆
lece sie szykowac, bo dzis spotkanie dziewczyn z ...podstawowki- juz nie moge sie doczekac 😆
buziaki
p.s. WSZYSTKIM KOCHANYM DZIECIACZKOM O KTORYCH CIOCIA ZAPOMNIALA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKZAJI POL ROCZKU, SCISKAMY WAS Z BLANCIA BAAAARDZO MOCNO 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Izullka krzesełko fajne, a cena jeszcze lepsza 🙂 Emila ostatnio dostała tyle zabawek, że nad krzesełkiem muszę się zastanowić, żeby jej zbytnio nie rozpieszczać... 😁 😁

Zosi gratulujemy obrotu 🤪 Jednak słowo lekarz działa na wszystkie dzieci 😁

Karolcia hmmm co do plastrów to mam takie podejście jak Ty, też miałabym mnóstwo pytań... czy się nie odklei itd... 🤢

W piekarniku siedzi Łajsokowa zapiekanka... zjem ją ☺️ ☺️ ☺️ ☺️ Ale coś z Dukana ma: skrobię kukurydzianą 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co..Oli ziewał i zobaczyłam żę w miejscu tam gdzie była biała kulka na dziąśle zrobiło się takie jakby sine 🥴 nie wiem czy mam się martwić czy nie 🥴 hmmm w sumie nie płacze ciągle gryzię tą stronę może to właśnie przez to jak zawsze coś wkłada czy paluszka czy gryzaczka to kieruje właśnie w lewo ... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jeju Olinek zasnął ok. 17:30 i śpi 😮 miał małą pobudkę wzięłam go na rączki a mu główka opadał i oczka znów zamykały przytuliłam i znów odleciał...muszę go wybudzić bo co będzie w nocy robił 🤔 w sumie to i tak czas kąpieli..
ja tu sobie monolog prowadzę nikogo nie ma a ja się nudzę 😞 Mariusz w pracy i jutro też 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli jaką ma piekną koronę przy swoim imieniu 😆
To sine to może zwiastuje ząbek 🤪

Zostało trochę zapiekanki i nie mogło się zmarnować więc zjadłam 🥴 teraz mi niedobrze i chyba zaraz puszczę pawia, oj skurczył się żołądek przez diete Dukana 😲

Umyłam dzisiaj wszystkie okna... mam nadzieję że przetrwają miesiąc i kolejne mycie dopiero na święta, chociaż u nas na Śląsku ciężko

Byliśmy dzisiaj w OBI, jest już mnóstwo ozdób świątecznych, chyba czas kupić bo w grudniu bedą resztki. W tym roku sprawimy sobie dużą choinkę, bo Emila musi poczuć klimat Świąt 🙂
Oj szykuje się wydatek.

Aaa zapomniałam się pochwalić. Wczoraj dotarło zamówione krzesełko do karmienia, poękne jest. Dziadki zrobili prezent na Mikołaja... trochę wcześniej ale co tam 😜 pewnie i tak coś jeszcze dokupią
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
Przepraszam ale dzisiaj nie doczytam... byliśmy u drugiej babci, Mateusz był grzeczny nawet w samochodzie ale to dlatego że polowałam żeby był spiący i nie ubrałam go grubo tylko wyniosłam zapakowanego w fotelik i otuliłam kocykiem... ostatnio chyba go za ciepło ubrałam bo był cały spocony i pewnie dlatego taki wkurzony... a u babci piszczał, śmiał się choć rzadko ją widzi... a tam jest piesek i wczesniej Mateusz nie zwracał na niego uwagi bo był za mały, a tym razem aż się trząsł na jego widok i rączki wyciągał... radochę miał wielką 🤪
I zasnął sam w łóżeczku dzisiaj... wczoraj też... 🤪
A takie krzesełko do kapieli to pierwszy raz widziałam u szwagra w Niemczech... u nas to chyba jeszcze mało popularne i drogie, ceny mnie zaskoczyły 🤨 ale wiem że sie świetnie sprawdza bo dziecko bezpieczniejsze nawet już takie większe...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia nie jest za super ciągle trzeba go upominać ostatnio nie miałam czasu ppozmywać naczyń zaraz po obiedzie, a tu niestety zmywary nie ma więc u łożyłam ładnie w jednej komorze talerze kilka szklanek itd wracam z Olim idę do kuchni patrzę zle pusty 😠 umył mimo że mówiłam zeby nie ruszać, nie byłoby w tym nic złego gdyby naczynia były umyte "normalnie" a nie tłuste talerze, resztki jedzenia w widelcach on nie używa płynu do naczyń 😠 😠 a dziś chyba z 4 razy musiałam mu przypomnieć żeby po domu w butach nie chodził, wczoraj pozmywałam podłogi a on z dworu wrócił i łaził w zabłoconych buciorach 😠 😠 😠i jeszcze jakies głupie teksty typu że się posprząta!!! zero szacunku dla czyjejś pracy staram się trzymać ten dom w czystości a on robi co mu się podoba 😠...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hahahahaha myślałam że teraz padnę ze śmiechu 😁 😁 😁 😁
Zobaczyłam na aguagu fryz Mateuszka spod czapki 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 Fajne śmigiełko 😁
W ogóle te włosy na czubku głowy są zabójcze.
Radzia pliissss zrób Matiemu kitkę tylko tak do zdjęcia dla forumowych cioć 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh Kasiu nie wiem czy sie uda z tą kiteczką bo tych włosów to mało jest tyle że są długie... 😁
Łajsoka no to faktycznie masz nieciekawie... ja miałam kiedys takich "byłych przyszłych teściów" u których nigdy nie chciałam nic do picia bo z oszczędności nie uzywali płynu i tylko troche wody... fuuuuuuj...
A co do tego Mateuszkowego czubka jeszcze to tamto zdjęcie ma po zdjęciu czapki a tu przed jej założeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Nocka spokojna 🙂
Siku do nocnika nie było... nagrałam ją i właśnioe wrzucam filmik na youtube i jeszcze 156min 😮 😁

Mati kiedyś odlecisz z tym śmigiełkiem 😁

A czy Alunia ma dzisiaj pół roczku???? Chyba tak 🤪

Mini Pszczółko wszystkiego dobrego. Samych radości 😘 😘

Pokażemy ciotkom nowe krzesełko 🙂

[URL=http://img338.imageshack.us/i/dsc0096p.jpg/][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/9494/dsc0096p.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

I plac zabaw

[URL=http://img254.imageshack.us/i/dsc0067b.jpg/][IMG]http://img254.imageshack.us/img254/259/dsc0067b.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

i posiedzenie w foteliku

[URL=http://img696.imageshack.us/i/dsc0089tj.jpg/][IMG]http://img696.imageshack.us/img696/1446/dsc0089tj.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry
Aluniu dużo dużo buziaczków od " Łajsokich" rośnij zdrowo Pszczółeczko 😘 😘 😘

ja z rana dostałam smutną wieść, mojej siostry przyszły, niedoszły teść zmarł 😞 smutno mi bo bardzo dobrze go znałam zawsze nas z Oliwierkiem zapraszał, lubił się bawić z Oliwierkiem 😞 ostatnio jak byłam to miał strasznie spuchniętą nogę i mu się sina robiła, mówiła że to jest niebezpieczne, że może dojść do zatoru, ale mówił żę już to miał i mu przejdzie...jego synowie też ciągle mówili żeby do lekarza poszedł, i włąśnie mojej siostry chłopak miał z nim iść w tym tyg....nie zdąrzył rano wstał z łóżka upadł reanimowali do przyjechały dwie karetki lekarz stwierdził zator i zatrzymanie krążenia 😞 eehhh jakie to życie jest kruche 😞 😞
Teraz z innej beczki pogoda u nas rewelacyjna słonko świeci będziemy spacerować z Olinkiem 🙂
aa Kasia mój teść nie chce pracować 😠 w intermarche było ogłoszenie dla pana do sprzątania parkingu kilka godzin ale zawsze coś i kazaliśmy mu iść nie poszedł to go Mariusz wziął na siłę i poszedł z nim się zapytać i dostał tę pracę ale się nie pojawił!!! do Mariusza dzwonili bo zostawił swój numer itp czemu nie ma ojca, że wogule nie przyszedł a nam teść powiedział że go zwolnili!!!! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Majóweczki 🙂
Wszystkiego najlepszego dla Aluni. Sto latek Księżniczko!
Emilka super wygląda w swoim nowym siedzonku, jak na tronie 🙂
Mateuszek rewelacja, przystojniak z niego i ta fryzurka 🙂
Maja jak super sobie radzi, pewnie niebawem bedzie już raczkować. Teraz sobie przypomnałam, kiedyś pytałaś Izulka i Children Centre - tak to sure start. Dzieciaki raz w tygodniu można zostawić na 3 godzinki, poza tym są różne kursy, zawsze można wybrać coś dla siebie. U Was napewno też dziala to na takiej samej zasadzie, tak mi się przynajmniej wydaje.
Zosieńka gratulacje, super, że zaczęłaś sie już przewracać 🙂
Życzę miłej niedzieli wszystkim 🙂 Pozdrawiamy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...