Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej!!!
Aluntku, Pszczółko nasz malutka wszystkiego najlepszego z okazji pół roczku!!!!
Kasiu - Emilka jest cudowna... rzadko pokazujesz jej fotki a szkoda bo jest naprawde sliczną dziewczynką... ma sliczne oczka i w ogóle jest ładniutka... no i jakie ma krzesełko!!!!
Łajsoka to ten Twój teśc faktycznie taki pasożyt... ach nie lubie takich ludzi, stary a głupi... no i przykro z powodu znajomego... 🥴
OLi piekne papa... zdolny chłopczyk :o) Mateusza teraz mozna nagrywac tylko z ukrycia bo jak widzi aparat to zapomina co robił i skupia sie na dorwaniu aparatu w swoje rączki... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny majowe 🙂 czy mogę Was prosić żebyście jakoś kwaśkowi przekazały że chce się z nią skontaktować? mój mail z profilu, zaglądam tu do Was ale jej nie ma...
będę bardzo wdzięczna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jestem pod wrażeniem 🤪 Oli pięknie robi papa 🤪 🤪

Łajsoka puzzle to 31,5 x 31,5 😉 Kuipliśmy w LM, ale i tak jeszcze kupię te z literkami albo cyframi, bo te które mamy ze zwierzątkami mają małe części.

A teraz Emila na nocniku 😉

Dzisiaj siuśków nie było i trochę za długo ją trzymałam 😮

http://www.youtube.com/watch?v=ppPoJQ0561w
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
trochę mi się tnie ten filmik 🤢 ale ogólnie Emilka jaka skupiona taką ma słodką minkę 😁 Kasia ja czytałam w gazetce że najlepiej w łazience puścić wodę i siuśki polecą 🥴 albo siadać na kibelku oczywście tylko tak prowizorycznie przed sobą dzidzia na nocniczku i mówić że mam robi siusiu i np Emilka tak SuperNiania poleca 😆 my jak już wrócimy z anglii będziemy ćwiczyć nocnikowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczyny,

Alicjo - najlepszego,rośniej duża... 😘

Oliwia dopiero zasnęła,odkad ma ząbka,to się mega marudą zrobiła... 😞

Emilka jaki słodziak...śliczna dziewczynka... 🙂

A ja miałam w sobotę mega przeprawę z teściową,wkurzyła mnie na maksa.... 😠 Marcin robił imprezę z okazji imienin,urodzin i naszej rocznicy ślubu.Teściowa jest z zawodu kucharką,super gotuje i przygotowywała nam mięsko,a my całą resztę.Impreza była na 19-tą,cały tydzień jak do nas dzwoniła to pytała o której ma przyjechać,żeby pomóc.My jej mówimy,że wszystko zrobimy sami,żeby przyjechała około 16-tej.Jak wróciłam w piątek z pracy byłam padnięta i odłożyłam zakupy i sprzątanie na sobotę,rano zawiozłam Oliwkę do mojej mamy,my na zakupy...Na zakupach dzwoniliśmy jeszcze do teściowej,nic nie pisnęła,że coś kombinuje,my wracamy z zakupów,moja mama robi kawę,a teściowa dzwoni gdzie jesteśmy bo czeka przed domem - o 10.30!!!!!!!!!!!! 😠 😠
W domu syf,bo dopiero mieliśmy sprzątać,nic nie ruszone,nie zrobione a ona przyjechała z teściem,synem i ciocią,która robiła za kierowcę....
Ze złości nie poszłam do domu,mój mąż poszedł z nimi,a ja powiedziałam,że przyjdę z Oliwką dopiero na 19-tą...ale wróciłam o 17-tej,bo już mi żal męża było...ale teściowa sobie w moim domu rządziła...
Wkurza mnie,że ona lekceważy moje decyzje,a właściwie nasze.Jak ją proszę,żeby była na daną godzinę,bo według tego ustawiam sobie cały dzień,to ta ma to w nosie i zwala mi się z całą ferajną jak ja jestem nieprzygotowana...Brak słów...No to się wyżaliłam....

Łajsoka,uszy do góry,nie ma się co stresować,będzie dobrze. 😘 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Ufff nadrobiłam...
Ali i Oliemu życzę 100 lat i dużo dużo zdrówka 🙂
My już wróciliśmy z długiego weekendu. Było fajnie 🙂 rozerwałam sie trochę itd.
Kacper przesypiał całe nocki 😜 Zobaczymy jak będzie dziś.
Kurcze wiecie co zmieniałam mleko dla Kacpra z Nutramigenu na Bebiko i... ma wysypkę na twarzy 😞 taka szorstka 😞 czy to mleko może być? bo dawałam też nowe słoiczki np. jarzynki z szynką. Bo je już wszystkie słoiczki wszystkie kaszki itp. Myślałam że uda się zmiana mleka a tu psikus 😞 i muszę jutro lecieć z Kacprem do lekarza po Nutramigen bo nie mamy już więcej puszek i zostało mi tylko na jakieś 3 karmienia. Nie wiem skąd te uczulenie eh.
Ala Maja i Emilka no po prostu piękne są i Oli jaki przystojniak 🙂
Oliwio gratulacje zębuleczka 🙂 u nas nic jeszcze nie ma a już prawie wszystkie maluszki maja ząbki.
My na razie nocniczka nie mamy ale trzeba będzie kupić po wypłacie. W tym miesięcu mamy bardzo ciężko.
Oki ja lecę na razie bo jestem padnięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu Emilka super siedzi na tym nocniku... ale przede wszystkim jestem w wielkim szoku ile ona na nim wytrzymała prawie sie nie ruszając... nie moge wyjśc z podziwu... az chyba kupię nocnik i posadzę Mateusza ale u nas taki filmik trwałby z 30 sekund i musiałabym go łapać bo już by z niego schodził albo spadał albo nie wiem co robił... on chwili nie potrafi usiedzieć no chyba że ma gryzaka i sie na nim mocno skupi to wtedy tylko nogami przebiera a reszta jest w miejscu... powaznie sie zastanawiam czy to aby na pewno normalne... 🤨
A dzisiaj kolejny raz zasnął sam w łóżeczku... nic nie kombinowałam, poprostu go połozyłam a on sie pbawił i zasnął... nie wiem czemu ja go wcześniej usypiałam na rekach 🥴
Gabiś teściowe mają to do siebie że zawsze lubią czymś wkurzyc człowieka... 🙂
Wysa wydaje mi sie że jesli dawałś już wszystkie słoiczki to raczej od mleka ma tą wysypkę... pójdziesz do lekarza to się dowiesz... a o ząbki sie nie martw, nasze dzieci mają na nie czas... Mateusz miał wyjątkowo wczesnie te pierwsze ale od tego czasu cisza a tamte wyszły ponad 2 m-ce temu... ale ida mu górne jedynki chyba bo dziąsła ma napuchniete i chyba widac kreseczki... nie jestem pewna bo on sobie nie da zajrzeć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Po długiej nieobecności wreszcie jestem 🙂 nie było mnie dwa dni tutaj a mam wrażenie że wieki minęły 😜 to będzie post gigant!!!! 🤪
My wczoraj mieliśmy gości, przyjechała chrzestna Aluni z Warszawy i przyszły razem z Teściową. Ja z Alą zrobiłam torcika i sobie siedzieliśmy do późnego wieczora. Dziś z kolei długi spacerek zaliczyłyśmy, potem jeszcze dołączył Tatuś i razem też się pokręciliśmy po okolicy, zrobiliśmy jeszcze jakieś zakupy i wróciliśmy. Ala już śpi, ja zaraz jadę po moją Mamę na dworzec, bo znowu przyjeżdża do nas na tydzień a potem posiedzimy i zjemy resztę torta 😁
Oczywiście dziękuję w imieniu Aluni za wszystkie życzenia!!! 🙂 Buziaki od półroczniaka 😜
W ogóle z okazji pół oczku Ala dostała do łóżeczka podusię 🙂 jest na tyle płaska że już stwierdziłam że może na niej spać 🙂 i tak nie leży na niej sama główka ale razem z ramionkami więc myślę że nie zaszkodzi 🙂 no i odwróciłam jej już materac na tą stronę z gryką 😁
Gabiś - wyobrażam sobie jak się musiałaś stresować upadkiem Oliwki bo nam się zdarzyły już takie dwa 🤢 fakt ze byliśmy na szczęście na tyle przezorni że wcześniej ułożyliśmy wielkie poduchy na podłodze przy kanapie, ale i Ala i my się przestraszyliśmy jak doszło do momentu że nie upilnowaliśmy i poleciała na dół.
A teściowa to rzeczywiście nie powinna tak postąpić 😞 kurcze - jak chce pomóc i tak bardzo bardzo jej zależy to powinna uprzedzić, w szczególności że zwozi ze sobą jeszcze kilka osób... tak się nie robi 😞
AA - i oczywiście gratulujemy Oliwce ząbka!! U Ali nawet nie wygląda żeby coś szło... nie marudzi, nie płacze, nic nie puchnie, jedno co to tylko trochę więcej się ślini 😜
Ale Majeczka sobie już pięknie radzi!!! Jeszcze chwila i będzie zasuwać jak rakieta! 🙂
Anitko - super że Zosieńka już sama się przewraca 🙂 widzisz - na każdą naszą pociechę przyjdzie właściwa pora 🙂 a jak weekend w Krakowie się udał?
Netinetko - Jak tam zabawa się udała? I gratulacje dla przyjaciółek! No rzeczywiście towarzystwo na następnego sylwestra Wam się powiększa 🙂 Ja teraz czekam z niecierpliwością bo koleżanka ze Szczecina na 7go grudnia ma termin więc już też lada chwila urodzić może, a z kolei koleżanka z Gorzowa już za połową 🙂 same bobaski dookoła 😜
Łajsoka - właśnie też miałam pytać jak tam w nowym mieszkanku, ale widzę Kasia mnie uprzedziła i już doczytałam jak u Ciebie. No może dotrzecie się z czasem.. najgorsze chyba jest to że sama musisz sobie z tym radzić, skoro pisałaś że Mariusz teraz dużo w pracy siedzi... no oby było lepiej 🙂 trzymam kciuki 🙂 teraz doczytałam że z tą pracą zawalił 😞 kurcze, człowiek się stara, chce pomóc, szuka rozwiązania a ktoś to olewa 😠 szlag człowieka może trafić 🤢
A Oli jak pięknie robi papa! Super się nauczył 😁
Kamila - trzymam za Was kciuki na tej Waszej wyprawie 🙂 przede wszystkim szczęśliwego lotu 🙂 bądźcie dzielni 😜 o Oliwierka się nie martwię bo on pewnie będzie i tak miał mnóstwo frajdy i da sobie najlepiej radę 🙂 no ale to jeszcze chwila 😎
Matusiowe kukuryku mnie też rozłożyło na łopatki!! 😁 Rewelacyjne 😜
A Emilka jaka ładniutka 🙂 i te zalotne spojrzenia... 😉

no! skończyłam 😁 to jadę po Mamę 😁

Spokojnej nocy i do jutra 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,my o 21 wrocilismy,Zosia droge przespala i aktualnie jeszcze szaleje.Nie mam jak sie do pracy przygotowac,a jutro jeszcze wizyta u neurologa
Ogolnie bylo swietnie i piekna pogoda ,karmilismy kaczki i mewy a Zosia miala radoche
i fajnie sie bawila z kuzynem Szymkiem 3 latka
Z okazji zblizajacej sie polrocznicy dostala sporo prezentow,najbardziej przypadla jej taka grzechotka,szelesci i ma gumki do gryzienia
http://allegro.pl/tiny-love-grzechotka-kwiatek-i-slonecznik-gdans-i1302888223.html
i jak na prawdziwa dziewczyne przystalo dostala od mamy spinki do wloskow 🙂
Jutro neurolog,pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Radzia, Emila jest bardzo spokojna, tzn potrafi pokazać swoje humorki, ale wszędzie tam gdzie idziemy to ludzie nie mogą się nadziwić jaka ona grzeczna, że dzieci raczej muszą być w ciągłym ruchu, coś oglądać itd.
jak idziemy do znajomych czy rodziny to cały czas siedzimy z Emilą przy stole, przez kilka godzin 😉
Mati jest po prostu żywym dzieckiem 😉 Dzieci zazwyczaj takie są.
Jak teraz mam takiego Aniołka to aż się boję jakie będzie drugie dziecko, bo to podobno odwrotnie 😁

Pszczoła Wy to jesteście zabiegani 😉

Gabiś na temat Twojej teściowej nawet nie chce mi się wypowiadać. Ja po prostu byłabym mega wściekła 😠

Anita, fajnie, że wycieczka się udała 😉 Zosia oczywiście śliczna Dziewczynka.
I widzę, że ma rajstopki z Lidla 😁

Od dzisiaj ją fajne rzeczy w Lidlu z motywami Myszki Miki i chyba psa Pluto 🤢 Mam zamiar się wybrać... o ile babcie nie wykupiły wszystkiego 😠 U nas tak jest - stoją w kolejnce przed zamkniętym Lidlem 😮
Coś mi się pomieszało. Sprawdziłam i te fajne rzeczy są od czwartku 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Wysa...
Ta wysypka na policzkach to pewnie od nowego mleka... to jest to oczym Ci pisałam, zbyt duża dawka białka i laktozy. Bo przecież wcześniej byliście na Nutramigenie.
Nam lekarka kazała stopniowo przechodzić czyli najpierw mleczko HA.
Już od kilku dni rano daję zwykły Bebilon ale jakieś krostki na policzkach się pokazały 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂 ale tu cisza dzisiaj 😜
Zosieńka pięknisia mała 🙂 Napisz potem Anita jak tam po lekarzu..
I coś nam się Monia długo nie odzywa..
Kasia - może podejdę dzisiaj do Lidla i zobacze czy coś ciekawego będzie u nas 🙂 chociaż teraz i tak średnio mam kase 😠 przez ten numer z urlopem dodatkowym, ktory wyciela mi księgowa to caly miesiąc jesteśmy bez mojej wypłaty i dziś mi weszła kasa z mojej firmy to od razu zrobilłam przelew na nasze wspolne konto i wszystko idzie na wyplaty..a mi zostalo 70 zl na zycie.. do czasu jak zus mi laskawie przeleje jakies drobne..... 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaliczyliśmy długi spacerek i byliśmy też u lekarza z tą wysypką. Już wiem od czego... to moja wina 😞 nałożyłam Kacprowi nową bluzę a nie wyprałam jej. Te pryszczyki są na całej szyi i dolnej części twarzy na brodzie i po bokach. Lekarka powiedziała że to nie od mleka bo byłoby też gdzie indziej. Więc dalej będę dawać Bebiko. A jakby sie okazało że jednak od mleka to mam odstawić. Dostaliśmy maść cholesterolową i wapno. Poza tym ok 🙂 tylko płaczka z tego mojego synusia. Zaąbki idą już wiem. Mamy taką maść robioną w aptece i bardzo pomaga na ząbkowanie. Jest rewelacyjna i tylko 5zł kosztuje.Eh no i moja wredotka nie daje mi posprzątać. Boi się odkurzacza i zaczyna płakać. Więc czekamy na tate to wtedy pozabawia a mama posprząta. Lecę pichcić obiad 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
ha no nie mogłam się oprzeć żeby tu nie zajrzeć 😉 mu już spakowani sprawnie poszło o dziwo dwie walizki i jedna podręczna głównie na rzeczy Oliwierka 😉
jeszcze nawet cyknęłam fotkę moim chłopakom
o to Oli gotowy do podróży 😁
[URL=http://img824.imageshack.us/i/oli1.jpg/][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1858/oli1.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Oli na baranka
[URL=http://img257.imageshack.us/i/oli2.jpg/][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/9481/oli2.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...