Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hehe ja na chwilkę, mam przerwe w pracy...
Kasiu bo wczęsniej nie sprawdziłam tych zebów i myslałam że skoro tak płacze to one jeszcze nie wyszły ale jak smarowałam żelem to dokładnie wymacałam i obydwa juz kłują w palec...
Ale noc koszmarna... zasnął dopiero o 22-giej, o północy obudził sie z takim płaczem że nawet na rekach nie dało sie go uspokoić... posmarowałam żelem i zasnął... dzisiaj tez pewnie będzie marudny... przy tych pierwszych zabkach to jak wyszły to on od razu sie uspokoił a tu wyszły i dalej jazda... ale może wybiły się ale nie do końca, cięzko stwierdzic bo on sobie nie da zajrzec do buzi...
Kasia ja tez mam kaszkę smakową - malinową...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Radzia może po prostu kolejne zęby idą 🤪

Wysa może nie kołysz Kacperka bo te nasze Szkraby są już tak mądre, że zwyczajnie to wykorzystują 😁 Biedny, może ta wysypka go swedzi.
A co do upadku. To pewnie też bym coś takiego od meża usłyszała 😠 Zero wsparcia. Kuźwa przeciez nie zrobiłaś tego specjalnie!

Ja w ciągu dnia nie palę, bo musiałabym wyjść na balkon a nie lubię tak na widoku palić 😁 Ja dopiero pod osłoną nocy 😁

Zapomniałam się pochwalić... EmIla już siedzi, tak normalnie, bawi się w tej pozycji 🙂
Aaaa i siuśki dzisiaj były

Radzia chyba opis że zęby Mati ma dwa już nieaktualny 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia u nas Kacper je podobnie tylko z rana trochę inaczej i wieczorem wcześniej daję mleko np. godzinę wcześniej niż powinnam bo już spać musi o 18 bo inaczej płacz. I deserek właśnie daję 16-17.
No i niestety Kacper nauczony kołysania. Inaczej nie zaśnie. Od 1.5 miesiąca życia jest kołysany do każdego spania. Ale to teściowa tak nauczyła.. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu Mateusz je w podobnych godzinach... i deserek daje mu tak 17-18... on nie jest bardzo syty więc wieczorne mleko też zjada z chęcią...
Emilka juz siedzi? Wooooow!!!!!!!!!! Dzielna dziewczynka, fajnie masz, ja chciałabym zeby mateusz sam siedział bo on i tak tylko chce siedzieć ale nie tak na lezaczku tylko tak sie męczyć i musimy go trzymać...
Dzieki za uwage co do opisu, zapomniałam o tym, narysowałam tylko zęby 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już 🤪
Dobra spadam pracowac bo mnie zwolnią 😜
Kasia ja bym jej jednak pocisła troche tego deserku bo owoce tez powinny być w diecie... może daj jej popołudniu mniej mleka i choć pół tego deserku... no i ten gluten to w proporcji ok 3 gramy na 100 gram jedzenia czyli jak dasz pół deserku to glutenu tez mnie dosyp...
A zresztą co ja gadam, przeciez ten gluten to i do mleka możesz dodawac więc dosyp jej to do np wieczornego mleka i git!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no właśnie... I nie płakał, ciągle spał, dużo jadł.
Właśnie się już obudził 😁 Ale uwielbiam ten widok. Wchodzę on na brzuchu i słucha czy ja coś powiem.Zobaczy mnie to chowa się i wstydzi 😁 to jest słodkie 🙂 wtedy mi tak serce mięknie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Laski 🙂 no ja też mam chwilę oddechu w pracy to zajrzałam do Was 🙂
Radzia - uściskaj swojego małego rekinka!! 4 zęby to już poważna sprawa!! 😁 ale smiesznie teraz wygląda obrazek Mtusa z 4 zębami 🙂
Netinetko to widze że u Ciebie też wokoło się mnożą aż miło 😁 u mnie będzie jedna teraz na grudzień, kolejna na luty, a potem chyba kwiecień albo też okolice maja 🙂 o tych na razie wiem 😁
Kasia - pierwszy raz słyszę że becikowe chcą znieść... to prawda? :|
Co do siedzenia to Ala w sumie od wczoraj też już sama siedzi 🙂 postaram się nagrać filmik i Wam wrzucę, ale to dopiero chyba po weekendzie bo jak będę jechać do Szczecina to tam nie będę miała za bardzo jak..

Lecę na warsztat zobaczyć jak idzie naprawa mojego roverka 😉 bo jeszcze nie wiem czy będę miała czym wracać do domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!
Maja też właśnie zasnęła 🙂
Radzia super że Mati ma już 4 zębole!
Maja wczoraj zjadła mleko po 18 a o 19:30 zasnęła i obudziła się dopiero po 5, mleczko i spała do 6:30 🤪 w nocy chodziłam trzy razy sprawdzać czy wszystko ok 😮 😜
Ja mam taki schemat:
5-6 mleko
9-10 owsianka bananowa lub owocki
15-16 obiadek
19-20 mleko z lyżką kaszki z glutenem
Ale jak jeszcze ostatnio się budziła koło 3 w nocy to trochę bylo inaczej bo zamiast mleka rano była owsianka a później owocki a teraz to muszę wybierać jedno z dwóch 🤨
Wysa ja nie mam pojęcia jak podawać takim maluchom wapno 😞
Jasiu jaki ma ajny chodzik 😁 i czadowe włosy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
no u nas juz nie bawem będą zęby już czuć pod palcem 🙂Kasiu super że Emi siedzi , kaszke mam y to co Ty 3 owoce ale Jasiowi robie ją w miseczce z wodą -wcina że hej 🤪ona jest naprawdę dobra wystarczy dodać wodę .
Wysa ja podawałam wapno i mi doktór powiedziała ze przez 2 tyg po 2,5ml.Ale to wtedy jak Jaś był przeziębiony troszkę.
No Mati pobił rekord z tymi zębolkami 😁gratuluję .
co do deserków to Jaś nie przepada za nimi, nie lubi bananów z jabłkami , szybko zjada obiadki i je lubi .Ja ostatnio kupiłam z Gerbera juz te wieksze słoiczki , Radzia mnie pytała ile Jasio zjadał że teraz mu zastępuje taki obiadek jeden posiłek z mleka -wyjaśniam że Jasiek taki mały słoik obiadu miał na raz i po nim chciał mleka jeszcze a teraz juz opchnie {nie zawsze}taki wiekszy słoik i jest najedzony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurcze Kacper nie za bardzo chce jeść te obiadki po 6 miesiącu bo mają gródki i kawałki jedzenia. Ledwo zjadł cały duży słoiczek. Czy u was też jest z tym problem?
Ja już prawie spakowana.
Mąż ma od poniedziałku po 10 godzin pracy a miał po 8 więc wpadnie więcej kasy. Kamień z serca.
Pusto tu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...