Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Lubię tak powspominać haha , no rzeczywiście te problemy a tamte róznia się bardzo, wiele wysiłku kosztuje "bycie dobrym rodzicem" co nie?
A te ostatnie zdjęcie to dowód na to że Jasio wiecznie stoi i to sztywno na nózkach no i oczy wiście ogląda telewizję 😁 nagrałam ostatnio fajny film z nim ale nie mogę go wrzucić mąż musi mi pomóc no przecież jestem blondynką . Fajniusie te dzieciatka mamy i uwielbiam oglądac ich zdjęcia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
zmykam spać bo Jasio i tak pewnie będzie marudny w nocy , miałam spytac Was czy czesto w nocy zmieniacie pieluszkę ?
ja zmieniała bym mu co się obudzę i mam wrażenie że trochę mu przesadzałam ze zmienianiem bo ma delikatną tą dupkę ,spał kilka dni temu cudnie w nocy więc go nie szarpałam ale już właśnie to tej nocy miał w pachwince czerwony plac 😠jasne że zmiana pieluchy to dziecko czasem sie rozbudzi a tu jeszcze trzeba posmarować dupkę itd. może ja przesadzam ? napiszcie jak z tym u was .
Miłej nocki kochane bo rano trzeba odsnierzać haha , do jutra i buziole dla wszystkich dzieciaczków od nas. 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Blaneczka i Jasio fajne zdjątka mają 🙂 też uwielbiam oglądać zdjęcia naszych majowych szkrabów 😉 A Oli fajnie raczkuje 🙂 sunie tą swoją dupcię 🙂
Kacper spał od 16.30 wstał 21.20 więc zmieniłam pieluchę nakarmiłam i dalej śpi. A co do zmian pieluchy w nocy to my już od dawna nie zmieniamy. Kacper śpi całą noc w jednej bo nie jest mokra. Mało siusia. I właśnie to mnie czasem martwi... No i tez nie dużo smaruję kremem i odparzeń nie ma. Odpukać. Ta moja jakby bratowa to dla dziecka przed każdym karmieniem zmienia pieluchę..
Ja jeszcze popykam na kurniku i idę spać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja teraz często wspominam czasy brzuszkowe bo ta moja kolezanka w pracy na styczen ma termin i mnie pyta "miałas tak?" choc to jej drugie dziecko ale mówi że ta ciąża jest całkiem inna niż ta pierwsza...
Blabla, Oli i Jasiulek - slicznoty same... w sumie to tak mysle i chyba nawet lepiej że Mati jeszcze nie raczkuje, bo on nam chate rozniesie jak tylko ruszy... 😉
Ja już od dawna nie zmieniam pieluszek w nocy, rano jest pełna ale wydaje mi sie że nia ma potrzeby zmieniać mu w nocy... przestałam to robic jak miał może 2 m-ce i nigdy nie miał odparzeń, skóre ma gładziutką, wręcz idealną... jedynie jak czasem zdarzy sie kupka przy nocnym karmieniu albo mu sie gdzies bokiem przeleje ale to się zdarza bardzo rzadko... jak miałam te Pampersy sleep&play to musiałam przebierać co noc razem z ubrankiem i pół nocy mielismy do bani bo Mateusz się wybudzał... ale dupke smaruje dośc mocno linomagiem, on taki fajny tłusty jest i nawet jak po nocy sciągam pieluche to skóra jest fajnie natłuszczona...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kochane,
Kasia - widziałam w tv co się dzieje na drogach.. u nas nic nie pada, więc tak się nie czuje tego co reszta Polski 🙂 ale np dziś dzwonił do mnie kierowca który się rozładowuje w okolicach Warszawy i mówi że to co dzieje się na drogach to masakra jakaś. Ponad godzinę podstawiał się pod rampę bo nie mógł podjechać - tak się ślizgał strasznie.. mówi że wszystko zasypane...
Kasia!! To Ty już jutro do pracy?? Jejku kiedy to zleciało...
Kaceperek jaki biedactwo wysypany 😞 no ale najważniejsze że już powoli zaczyna schodzić 🙂
Łajsoka - ja właśnie z kaszkami na początku miałam tak samo. Ala nie chciała jeść nic innego poza Bebilonem. Ale teraz już coraz więcej smaków jej wchodzi 😜 tak czy inaczej delikatna wanilia z bebilonu i tak ma wszystkie kaszki pod sobą 😁
Oliwuś jaki radosny na tych puzzlach 🙂 i jakie ma ładne imię wypisane 😁 no nie mogę jak on ładnie już zaczyna raczkować!!!! Kurcze a u Ali na razie nic 😞 siedzi fajnie ale do raczkowania jeszcze jej daleko...
A właśnie.. tutaj obiecany filmik 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=lg2h-dvS_JU
ZOsia jaka laleczka fajniusia 🙂 A Gabiś rzeczywiście do nas długo nie zaglądała 😞
Madzia - co do zmainy pieluchy w nocy to ja od bardzo dawna juz.. w nocy nie zmieniam w ogole. No chyba że jest kupa (co się zdarza naprawdę bardzo rzadko bo kupa zazwyczaj jest z samego rana po przebudzeniu) no albo jak jest dużo siku i pampers mocno spuchnie. A tak to na noc wystarcza jeden pampersiak i nie mamy problemu z odparzeniami 🙂 a używamy active baby (chociaż ostatnio te premium co przyszły pocztą, ale one mi nie pasują bo jakoś tak nie wchłaniają zapachu i rano mocno śmierdzą siuśkami) 😉

Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ajj, jakie fajne te Wasze maluchy 🙂 🙂
netinetka Blance się tak przekrzywiły skarpetki, czy ona ma tak stópki skierowane do środka? Wybacz, że pytam, ale z racji zawodu jestem troszkę uczulona na takie rzeczy...
Magda, ja podobnie jak reszta dziewczyn w nocy nie zmieniam już pampersa. Na wieczór smaruję jakimś kremem (zwykle Nivea z cynkiem - wg mnie najlepszy jest z tych, których do tej pory używałam) i zaczerwienień żadnych nie ma. A i tak czasami rano pampers jest "pusty" 🙂

ooo, maruder się pomału włącza. Czyżby w końcu to moje szczęście zrobiło się śpiące? Dobrze by było 🙂

spokojnej nocy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie Kwasiek, ona tak sciaga wszystko co ma na nogach 🙂 a jaki ma zawod, jesli moge zapytac??
ja w nocy nie zmieniam juz pampersa, bo nie chce jej rozbudzac, a rano jest pelny, ze zabic nim mozna, ale dupka jeszcze nigdy nie odparzona 😜
kasia dopiero doczytalam, ze ty jutro do pracy?????????????????? a kto z Emi?
no to powodzenia Kochana 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Nocka ok tylko juz o 5 pobudka ale o 5.30 zasnął i pospaliśmy godzinke a teraz juz od 7.30 śpi godzine a jest głodny. Więc mój bidulek zmęczony 😞 Jeszcze nie chciał dać sie smarować. To na razie główki nie smarowałam dałam spokój.
W galeriach mikołajki sie szykuja a my niestety nie będziemy mogli pojechać A tak chciałam żeby Kacper mikołaja zobaczył. No ale cóż.
Lecę bo obudził się 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 😜 ale zimmmaa 😲 pada i biało...
u nas nocka nawet nawet 🙂
ja zmieniam pieluszkę bo Oli duzo sika i juz w połowie nocy jest straszna bomba cieżka jakby z kilo kamieni w sobie miała, odparzeń te nie mamy 🙂
posadziłam Pana Pikusia na nocniku i nie zrobił dzis siuśków, wczoraj jeszcze myślałam że kupkę zrobił a to takie echo w nocniku było od prutututu 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie.
Zima nie próżnuje.Mnie ręce bolą jak ....od wczorajszego odśnieżania.U nas jest ok 35 cm śniegu.Jedynie radochę to ma Filip.Jak wczoraj wrócił z przedszkola nie mogłam go zagonić do domu.Cały przemoczony,ale jak to on twierdził że mu nie jest zimno.
Amelka w ramach hartowania po chorobie była wczoraj na polu czy jak co niektórzy tu mówią na dworze Aż 10min.
Amelka już wróciła do sił,raczkuje wstaje gdzie tylko dojdzie.Niemożna jej spuścić z oka nawet na sekundę.Wczoraj chciała zjeść kwiatka,bo stanęła przy donicy.idą nam kolejna dwa zęby już je widać.To tyle na razie ,idę dom ogarnąć puki diablica śpi,a ostatnio to nie trwa długo 🤪
Miłego dnia!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć 🙂
u nas przed snem było płaczliwie ale to zęby, nocka super i cała w łóżeczku 🤪nad ranem wziełam do siebie bo marudotki się włączyły ale o 6;30zasłoł i spał do 8 , jest marudny bardzo, jak smaruje dziąsła to mu ulge przynosi ,niby coś tam czuję twardego ale nie widać nic zbytnio, a może być tak że obejdzie się bez opuchlizny i tych kulek na dziąsłach? nie pamietam jak to było z Kubusiem ☺️to tyle lat ☺️
Ja tak jak Kamilka zmieniam bo on bomboli że szok w te pampersy, no Oli mnie powalił ,zdolna mała istotka no i jego waga 11kg!!!!!! jestem zaskoczona bo nie widać po nim, no ale kawał chłopka będzie a nie takie troki od kalesonek 🙃
Kasiu trzymam kciuki za pierwszy dzień w pracy,zazdroszcze tej odskoczni 😁od pieluch, Emi z kim zostaje?
Beatko nagraj nam Amelkę , a jak Wysa krostki wysychają już?
Kwasiek pytałaś o wzrost ja mam 164cm, mąż 184cm, Kuba ma w wieku 13 lat 165cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda tak już wysychają krostki, w większości to są strupki i dziś chyba go wykąpie. Magda u nas np. są tylko kulki na dziąsłach ale nie widać że spuchnięte. i Muszę mocno odsłonić wargi żeby zobaczyć że są te kulki bo to kły. A czy muszą być koniecznie spuchnięte to nie wiem. Może u kogoś tak było że nie a ząbki wyrosły 😉
Oli no ładnie waży 🙂 mojej koleżanki córka półtoraroczna waży 11kg.
Ja dziś jadę do auchana na zakupy. Uf trochę się oderwę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda u nas już na pewno dawno były te kulki na dziąsłach ale ja dopiero teraz zauważyłam. I to nie koniecznie jedynki bo zobacz u nas kły. Czyli trójki. Ale nie jest marudny. Obadaj dokładnie 😉 Chętnie bym się wybrała z Toba na zakupy ale za daleko 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda doskonale Cie rozumiem z tym ząbkowaniem... u nas to samo maruda do potegi N-tej a nic dalej nie wyszło 😠 😠 zaraz wyjde z siebie i stanę obok, u nas góre dziasła-jedynki tez napuchły i caly dół jest nabrzmiały i nic, naprawdę juz nie mamy siły 😞 szkoda mi go żel i jakies czopki juz nawet nie dzialają, po tych saszetkach Nelson teetha to jest lepiej ehhh buziaczki dla Jasiulka niech juz te zęby wyjda i żeby sie tak nie męczył i dał odpocząć mamusi 😉 aaa i dla Kacperunia 😘....aaa z resztą dla wszystkich kochanych, majowych bobasków 😘 😁 😁 jakos tak ciotka ma ochotę wycałować wszystkie dziąbagi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
Łajsoka aż mi się wierzyć nie chce że u Ciebie biało.... przecież to tak niedaleko a u nas prawie nic... ale mimo wszystko już mam dość tej zimy. Przez te śniegi mam problemy w pracy, auta mi stoją, policja blokuje ruch ciężarówek, towar niedowieziony na czas.... w dodatku jedno auto pod Warszawą mi dziś po prostu zamarzło 😞 ech... mam łeb jak sklep dzisiaj...
Kasia - jak tam pierwszy dzień w pracy??
A u nas z zębami na razie chyba nic dalej nie rusza. wyszedł jeden i na tym chyba koniec na razie 😉
Beatko - pokaż nam jak Amelcia staje!! Dawaj jakieś fotki albo filmiki 😉
coś miałam jeszcze napisać ale nie pamiętam 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda to witaj w gronie!ja tez ostatnio mam jakis kiepski czas, ale chyba to przez te nasze marudy 😞 😞 😞 po calym dniu mialczenia juz szlag mnie trafia a maz przyjezdza przed samym pojsciem spac 😠 wiem, ze musi pracowac, ale ja chodze juz na granicy jakies depresji!!!! 😲 na dodatek przez ta chorobe Blabli siedzimy w domu i to jest chyba najgorsze...
a dzis w koncu nie pojechalismy na kontrole, zasypalo nas na maksa, -10 st na zewn, padal snieg i stwierdzilismy, ze szkoda ja wyciagac na dwor, bo jakiegos szoku dozna! 😮 w koncu nie miala jeszcze do czynienia z taka temp...
kasia jak tam????????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...