Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj Beatko ale mieliście noc 😞 dobrze, że dostał ten zastrzyk. Ale teraz co dalej? Jak go znowu zacznie dusić w nocy? Biedny Filipek 😞
Łajsoka, nasza Ala też już ma ciasnawo w foteliku i będziemy musieli pomyśleć za jakimś nowym, ale to po nowym roku bo teraz nie damy rady.. Ale też koniecznie chcę taki z opcją siedzenia tyłem. Kiedyś w tv mówili że dziecko powinno siedzieć tyłem najdłużej jak się da bo to jest znacznie bezpieczniejsze niż siedzenie przodem do kierunku jazdy. I teraz jak miałyśmy wypadek, to gdyby Ala siedziała przodem to na pewno przepłaciłaby to jakimś urazem albo przynajmniej bólem szyi 😞 a tak to nic się na szczęście jej nie stało...

My zaraz zbieramy się do znajomych na kawkę 🙂 całujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dokładnie Pszczółko dlatego wolę taki zmienny czytałam gdzieś że najlepiej wozić maluchy tyłem do 2 roku życia 🥴 jeżeli ktoś chce to że już usadowić dziecko, które samo stabilnie siedzi przodem do jazdy, ale tak jak piszesz jedno gwałtowne hamowanie, czy jakaś stłuczka, a dla dziecka możebyć poważne z racji nie wykształconych dobrze mięśni karku, bezpieczeństwo dziecka najważniejsze więc też po nowym roku kupujemy coś nowego 🙂
Beatko mam nadzieję że Filipkowi nie wróci ta okropna duszność
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Nareszcie zlecial ten okropny pogodowo tydzien,a juz niedziela wieczor...brrr
Ja w pracy masakrycznie bo dojezdzam do klientow autem,wracalam umeczona psychicznie,a do tego trzebabylo zamknac miesiac.Wczoraj z Zosia regenerowalysmy sily.ZZosia maruda i slinotok na maksa,drugi zab sie juz przebil>tato na mikolaja kupil sanki w Auchanie,cos takiego tylko bez materaca
http://allegro.pl/sanki-drewniane-bukowe-materacyk-pchacz-i1352665333.html
Dzisiaj byla proba,dajemy spiwor z wozka i do tego Zosie w kombinezonie,super jej sie podobalo,a sanki sa lekkie i mozna je pchac i ciagnac.Potem wkleje zdjecie ze spacerku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mikolaj tez juz zaczal jej wreczac prezenty,garnuszek kloczuszek,Rapujaca zabke,i do tego takie rybki,kraby do wanny z fishera.Zabawek ma juz pelno,powoli trudno jest odgruzowac pokoj.Powolutku was czytam,Radzi jedynie moge wspolczuc,wiem,z wlasnego dowiadczenia jak to jest.Ale moge tez powiedziec,ze masz sporo szczescia w tym nieszczesciu,z mianowicie wnioskuje,ze Twoja mama zachowuje sie w miare kulturalnie i ze to za jakis czas minie.W pracy masz racje,lepiej nie mowic,niektorych ludzi to cieszy tzn.czyjesc nieszczescie i zywia sie sensacja,a dla Mateusza pewnie cos znajdziesz,a moze Twoj maz moze zamienic zmiany,albo jest w ostatecznosci jeszcze dziadek.Ty wiesz najlepiej.Wszystkie bobasy pozdrawiamy....aaaaa i mamy tez.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beata mam nadzieję, że Filipkowi więcej już nic takiego się nie przydarzy i nie będzie miał tych duszności.
A ja dziś dla Kacperka zrobiłam "dorosłe danie" 🙂 ugotowałam ćwierć piersi z kurczaka, dwie marchewki i ziemniaka i to zmiksowałam i wyszły mi tylko dwa duże słoiczki 😮 No ale pożyczony blender kosztował 40zł a zmiksowane były naprawdę super. Tylko zapomniałam dodać masełka. Następnym razem zrobię 2 razy więcej.
My na razie fotelika nie kupimy bo krucho z kasą. No i nie wiem czy nas stac będzie na taki obracany 🤢
Kacper zasnął o 17.30 bo już nie dałam rady przetrzymać 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anita ale masz cudną córcie.

A co do Filipka,to nie zdarzyło nam się, aby miał jeszcze duszności po tym zastrzyku.Ma od wczoraj włączony antybiotyk i inhalacje ze sterydów.I dzisiaj jest o niebo lepiej.Nawet teraz wieczór już praktycznie nie kaszlał i szalał z Amelką.Ale oby wsze skarby nigdy nie miały duszności.Bo nie ma nic gorszego widzieć jak dziecko nie może oddychać i robią mu się usta sine.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej,

U mnie - dużo by gadać,jak tylko sytuacja pozwoli napiszę o co chodzi... 😞

Rdziu-tylko na szybko coś wyczytałam pomiędzy wierszami - współczuję Ci i nic nie mogę pomóc jak tylko mooocno przytulić Cię wirtualnie.Trzymaj się Kochana!c 😘 😘 😘

Nawet nie mam jak docztać co u Was - ktoś jest w stanie mi najważniejsze streścić??

Pozdrawiam Was gorąco i tęęęęsknię.... 😘 😘 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko współczuję nie ma nic gorszego niz taki widok wiem cos o tym,ucałuj Filipka od nas.
Radziu kochana nie załamuj się ,wiem co przeżywasz z własnego doświadczenia -wiesz mi.Żebym Ci mogła jakoś pomóc,zrobiła bym to bez wahania.Takie to życie po pieprzone jest !!! Dacie radę tylko szkoda Mateuszka bo kto się nim zajmie ? Boże czy w życiu nie może byc normalnie u nikogo?
Pisz do nas jak znajdziesz chwilkę , zawsze możesz na nas tu liczyć.
Co do fotelika Jaś juz sie ledwo co mieści a jak mu założę kombinezon to wątpię w to czy wejdzie do niego? chcę mu kupić jakiś fotelik i to chyba nawet w tym tygodniu bo innaczej czeka mnie przymusowe siedzenia z nim w domu lub tylko spacery wózkiem.
Gabis napisz co u Ciebie!
Dobrej nocy pa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej Majowki 🙂
ale do nadrobienia 😲.... przeczytalam tak po lebkach, bo niedawno wrocilam, bo mialam 3 dzien pod rzad wychodne 😜 ale to jest rekompensata za to, ze znow siedze z Blabla w domu caly tydzien, bo ma 2 serie zastrzykow i blagam trzymajcie kciuki, zeby ostatnia, bo inaczej grozi nam szptal 😞 najgorsze, ze znow jej sie nasilil kaszel .....jestem zalamana i dzis z mezem prawie nie spalismy tylko nasluchiwalismy czy kaszle czy nie a jak juz chceilismy zasnac to przyjechala pielegniarka zrobic zastrzyk 😠 wiec zaraz spadam na spanie!
pszczola wspolczuje ci w pracy, maskara z tym transportem teraz, wiem, bo moj maz ma taka mala firme transportowa i jak ida mrozy i pada snieg to jest ciagle w stresie niestey 😠
radzia strasznie ci wspolczuje i uwierz mi, ze wiem co czuje, bo powiedzmy ze mialam podobna sytuacje, ale nie chce o tym jeszcze pisac, bo to zbyt bolesne 😞 wiec trzymaj sie kochana i badz twarda i pamieatj, ze milosc potrafi pokonac wszystko!
anita super te sanki i twoja coreczka jest przecudna, sliczna dziewczynka 🙂 nasza tez juz ma tyle zabawek, ze nie mam juz pomyslu co z nimi robic. teraz tez interesuja ja zabawki grajace i oczywiscie juz troche dostala na mikolajki, a do kapieli juz ma pol lazienki a wiecie co ja najbardziej interesuje w kapieli ??????jej szamroszka ( tak mowi meza babcia na zenski narzad ) 😁 bo teraz siedzi i nigdy z takiej perspektywy jej nie widziala 😜
lajsoka my z tym fotelikiem mamy tez problem niestety i chyba z miesiac spedzilam i rozbilam rozeznanie i mam tylko jeden wniosek, ze te tylem do kierunku jazdy w akt. 9-18 sa cholernie drogie, tanszy jest np. maxi-cosi, ale on nie ma mozliwosci jazdy przodem pozniej a wszystkie matki wokol mowia mi: " sprobuj posadzic 2 latka tylem do kierunku jazdy!-powodzenia zycze", jest super recaro, ale tylko z baza isofix i cholernie drogi i jeszcze 1 firmy byl dosc polecany, ale nie pamietam dokladnie, ale w promocji i tak kosztowal 1200 zl! na tansze sie nie natknelam niestety 🤢 jak cos znajdziecie to dajcie znac, bo my narazie jeszcze od bidy w nosidelku, ale za miesiac nie wiem jak to bedzie!!!!!!!!! 🤔
wysa ale ty masz fajnie z tym spaniem kacperka 🤪 jestem w szoku, bo to jedyne dziecko jakie znam, ktore ma taki dluuugi sen 😁 moja potrafi obudzic sie o 4 na cyca i na zabawe jej sie zbiera i wyglada na super wyspana a zasypia O 22, WIEC MASAKRA, nie wiem jak to zmienic...
jeszcze cos mialam napisac, ale padam na ryj,
na koniec tylko
NAJLEPSZE ZYCZONAK DLA WSZYYYYYYYSTKICH SOLENIZANTOW 🙂
a i tylko pochwale sie, ze Blabla ma krzeselko juz do karmienia i jest wniebowzieta 😜 trudno ja z niego wyjac, jutro postaram sie wrzucic zdjecia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
ja na nogach prawie całą noc, zabawa się zaczeła od 23 i trwała godzinę potem zasypianie a więc mruczał i gadał na cały głos tak około 30 min, potem cos mu zaczeło chrapotać w nosie ale w dzień nie dał wyczyścic noska, tak około 5 usłyszałam bul,bul w grzejnikach więc się zerwałam i obudziłam daniela no i prawie się woda zagotowała i po moim spaniu 😠bo wypiłam kawe i wyprawiłam męża do pracy a teraz czekam az Kuba wstanie do szkoły ale najlepsze to ,to że jak ja wstałam Jasiek śpi jak zabity 🤢 😠 on chyba sprawdza moją cierpliwość?
Netinetko trzymamy kciuki za Blaneczkę , taka fajowa zima a ona bidulka siedzi i męczy ją kaszel i te baby co ja kują non stop 😠 i tak Cie podziwiam że jeszcze masz chęć wyjść gdzieś ,chociaż z drugiej strony to mozna zwariować w domu non stop.
A mi też się zrobiło przykro bo w piątek mąż z Kubą pojechali grać w piłkę z kolegami z pracy ale przed wyjazdem na obiecywał mi że ja wychodzę następnego dnia, zaznaczam że u jednej siostry byłam 25 września a u drugiej przed zaduszkami , no ale na obiecankach się skończyło ,od rana wzioł się za cos w domu itd. nawet nie przypomniał sobie co mi obiecał ale jak dostawałam auto to po to by nie sfiksować w domu z dzieckiem no ale cóż kto to pamięta i kto mysli o moich potrzebach, zazdroszczę mu że wychodzi do ludzi bo ma pracę i tam jak słysze to zawsze cos się dzieje {wiem bo tez tam pracowałam} ach szkoda gadac.....
lece budzic kubka miłego dnia kochane pa. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😉
Biedna Blaneczka 😞 tak mi jej żal 😞 musi męczyc sie kruszyna eh 🤢 wstrętne choróbska!! Oby obeszło się bez szpitala. Buziaczki od Kacperka dla Blanusi 😘
No i tej nocy Kacper spał od 17.30 do 7 więc 13.5 godziny 😁 no i juz znowu marudzi że spać chce ale nie ma mowy. Bo w nocy też nie jest ciekawie bo by bawić się chciał, a mnie to wnerwia 😜
Magda też bym się wkurzyła. Bo jesteśmy z dziećmi 24 na dobe a to nie można nigdzie wyjsć. I jeszcze te obiecanki.... Mnie w sobote nie było 1.5 godziny to juz mi lepiej było. Ale mężowie tego nie rozumieją. Przynajmniej nasi bo Netinetki mąż jest wyrozumiały 😉
Nie dam rady słuchać tego pisku ide połozyc go spać. No a wczoraj wiedziałam że chciał spać a jak kładłam to zaczynał mocno płakać więc zawinęłam w kocyk wzięłam na ręce i odlot 😮 😮 śmieszne jest moje dziecko.... 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tym faceto to trzeba tak wykładac kawe na ławe, sami nie wpadna na nic, już Jaś stał się codziennością a ja dobrze sobie radzę to po co pytać czy może chcę zobaczyć się z siostrą?!!!
To co mam powinno mi wystarczyć i już.
Ja powiedziałam żeby pojechał na ta piłkę ,jemu tez cos się nalezy i przecież nie musiałam nad tym myśleć a on czasem by mnie zagłaskał a czasem nie dostrzega że żyję-a jak nie wytrzymam i wybuchnę to słyszę "a co mi nie powiedziałaś" .
Nie chcę chodzić po barach itd.chce iśc do sąsiadki,pojechać do sióstr i to wszystko,to wszyscy moi znajomi . ach dobrze że jeszcze mam ten komputer bo juz bym do nikogo nie napisała .Wysa Kacperek chba nie ma żadnych śladów po ospie co? nic sobie nie zdrapał chyba?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda są wszystkie te krosty jeszcze. Ja właśnie nie wiem ile to będzie schodzić. Trochę się martwię bo są też takie małe kropeczki które nie były wypełnione ta wodą czy tam ropą. I tez są. Na niektórych są też jeszcze strupki. Zdrapać nie zdrapał bo nie umie tylko podczas kąpieli odpadały. Ale już mijają dwa tygodnie ale żaden nie znikł pryszczyk.
Magda to tak jak u mnie. Gadanie nie wystarcza. Juz próbowałam wszystkiego...
A dzis Pola kończy 7 miesięcy 😉 Duża rośnij 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...