Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
ja na szczęście jeszcze nie pracuję, tzn. czasami mam ochotę, ale doszliśmy z Marcinem do wniosku że z rok posiedze z naszą małą terrorystką 😁
Kacperku spóźnione ale bardzo szczere wczorajsze STO LAT!!! Wysa swoją drogą zazdroszczę takiego śpiocha. Lena jest bardzo absorbująca, przez tą kolkę przyzwyczaiła się do rączek i do tego że cały czas jestem przy niej i teraz jest taki mały pępek świata że nawet do kibelka sama iść nie mogę 😮 Kochana moja rybeczka chyba jeszcze pępowiny jej nie odcieli czy jak 😁
Filipku zdrowia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bo rozumne te nasze szkraby 😁 dałam mu kaszki mleczno ryżowej z sokiem truskawkowym ale niestety nie smakuje, no i z zabawy samemu nici już sie denerwuje , to se popisałyśmy 😁 idę się bawić z nim nie mam wyjścia , a zapomniała bym - Jasio ma chorego paluszka bo na ścianie mamy marmersztyk i o to zawadził sobie skórkie na kciuku i teraz ma czerwony paluszek i opuchnięty ale smaruje mu i zobaczę jak coś to do lekarza ale co ja mu posmaruję to on go cap do buzi 🤢i tak latam z tą maścią , spadam potem zajrzę buziaki dla Kacpra we wszystkie strupki i krosteczki 😘A Życzonka dla NASZEJ POLI 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Mikołajkowo 😆
u nas rano listonosze bo szwagierka pozamawiała jakies kosmetyki za ponad 1000zł 😲 😮 i tak wszystkiego nie opłaciliśmy bo przesłała nam tylko 400zł 😮 masakra.
jutro przylatuje teściówka rano wszyscy jedziemy po nią do Poznania na lotnisko. Zaraz sie zbieramy na miasto musimy podjechać na pogotowie po odbiór bonów świątecznych, do spółdzielni i takie tam ogólne zakupy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja zupka dla Kacperka nie smakowała 😞 albo była za gęsta albo to że grudki no albo po prostu nie pod pasował mu ten smak 😞 szkoda 😞 jutro spróbuję ale dodam jeszcze wody trochę.
Kosmetyki za 1000zł? 🤪 ja żałuję sobie puder kupić za 20 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
I my witamy Mikołajkowo 😉
Dla Kacperka buziaczki i najlepsze (spóźnione :blush 🙂 życzenia 😘 No i oczywiście dla Poli 😘
U nas oprócz katarku jest teraz i kaszel 😞 poczekam do jutra bo juz dzisiaj jest lepiej, ale jak do jutra się pogorszy to idziemy do lekarza. Co prawda dzisiaj jest ok jeżeli chodzi o Mai samopoczucie bo zachowuje się już normalnie natomiast co ja wczoraj z nią miałam to przechodziło ludzkie pojęcie 🤢 ja też się nie najlepiej czuję 😞
My juz mamy fotelik teraz tylko czekam aż Maja będzie wystarczająco duża i szczerze mówiąc to już się nie mogę doczekać. U nas podróż samochodem to w większości przypadków stres bo Maja dużo płacze 😞 mam nadzieję że jak będzie w innym foteliku to będzie lepiej. Teraz ma mało miejsca, a jak jej ubiorę kurtkę to nawet ręką nie może ruszyć i strasznie krzyczy 🤢 ona to prawdziwa domatorka jest - w domu aniołek a w samochodzie i na spacerze diabełek 🤢
Wysa ja to się normalnie rozpływam jak podchodzę do Mai a ona wyciąga rączki 😜
No i mam w sumie to szczęście że ona dużo się sama sobą zajmuję. Czasami się denerwuję jak jest u mnie na rękach bo woli pobuszować po podłodze 😜
Jasio śliczny chłopak - śliczne ma oczka i te włosy 😆 a na Zosi rzęsy napatrzeć się nie mogę 🙂
Trzymamy kciuki za Blancię żeby już się te zastrzyki skończyły i żeby obyło się bez szpitala!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izulka oby nic poważnego nie było Majeczce 😘 jak ja nie lubię jak nasze moje dzieciaczki chorują 😞 w ogóle nie lubie jak żadne 😠
U mnie ogólnie Kacper to jest aniołek. Czasami daje popalic jak to dziecko ale na szczęście rzadko się zdarza. No a tak w ogóle nie płacze chyba że cos go boli albo mocno głodny ale i to nie zawsze słychac ten płacz.... 🙂
Nikogo nie ma nie mam z kim popisać, nudy 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski
Ale dostalismy prezent na Mikołaja Oliwia ma w koncu pierwszego ząbka 😎 Juz wczoraj wieczorem go wyczułam jak smarowałam dziasełka bo nie mogła wieczorem zasnac płakała juz przysypiała i nagle płacz to ja za masc, a w buzi niespodzianka dolna prawa jedynka 🙂 W dzien dzisiaj to juz nawet mozna ja zobaczyc jak otworzy buzie, albo jak sie drze. Mikołaj do małej tez przyszedł od dziadkow dostała chodzik, a od nas taki stolik przy ktorym mozna albo siedziec albo stac i majsterkowac ma rozne guziczki, melodyjki i inne gadżety 🙂 Wszystko fajne na poczatku, a pozniej i tak sie znudzi. Uciekam dokonczyc obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂
Polcia - wszystkiego najlepszego!!
Blancia - dużo zdrówka i oby szpital ominął Cię wielkim łukiem!
Jasiek - jak zwykle ustka zaciśnięte i grzywa na boku! 😁
Zosia - czaruje oczami mała Kokietka 🙂

A my mamy problem sanek z głowy 🙂 moja Mama dziś dzwoniła i mówiła że kupiła w realu 🙂 obyśmy zdążyli je odebrać póki śnieg jest 😜 chociaż patrząc po tym jakie ostatnio były opady to chyba szybko tej zimy nie pożegnamy 🙂

A to moja tapeta w pracy 😁 Alunia z fryzurką na boczek 😜
[URL=http://tinypic.pl/fkn9kn1h6x6p][IMG]http://tinypic.pl/i/00048/fkn9kn1h6x6p_t.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe ale super Alunia. Pasuje jej ta fryzurka 😉 😜 jak ja kocham te nasze dzieci 🙂
Kurde lecę bo co chwilę zaglądam czy nikt nic nie napisał tak nudno a tu już 15.30 i musze isc ziemniaki gotować i Kacpra nakarmić. A potem jadę zapłacic za neta i połazic po sklepach a co!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale Oliwka wyrosła!!!! Jejku jak ją widziałam ostatnio to była kruszyna...
a nas w tym roku Mikołaj ominął... Alunia dostała prezent od Mikołaja, ale prezent czeka w Szczecinie.. a my niestety mamy tak fatalną tą końcówkę roku że szkoda gadać :/ teraz już czekam na wypłatę która będzie dopiero 13go i już wiem że zostanie z niej ok 200 zł na życie 😞 a reszta na opłaty....
Jeszcze dziś się dowiedziałam, że znajomy który nam nie zapłacił za jedną fakturę niestety... w najbliższym czasie też nam nie zapłaci więc nasz kryzys się pogłębia 😞

porąbało na sam koniec roku i się tak ciągnie i ciągnie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oliweczka duża i śliczna 😉
u nas też z kasą krucho...akurat w grudniu wypada przegląd i wpłata za ubezpieczenie auta, a jeszcze u Mariusza tak porąbanie zrobili z wypłatą że w dwuch ratach wpłacają i tak z pierwszej nie wiadomo było co zrobić zapłacić połowę za kredyt na auto czy zostawić na życie, tak się rozeszło 😠 ehhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...