Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Magda we mnie nie wierzyła i kazała mi nie kombinować przy kompie, ale nie poddałam sie i oto jestem!!!!
Tak w ogóle to cześć, musze nadrobić 22 strony i nie wiem czy dam rade dzisiaj ale ile zdołam tyle doczytam...
U nas lepiej, powinno byc już dobrze, ale na wszelki wypadek jeszcze jutro Piotrek ma urlop żeby być z Mateuszem... siedział z nim od poniedziałku 🙂
Pszczoła kiedyś mówiła że mam zrobić fotkę zębów Mateusza ale to nie jest łatwe... dzisiaj sie udało i oto cały nasz komplecik, nie wiem czy sie uda zobaczyc bez powiększenia...


A teraz ide doczytać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej,
kochane dzieciaczki ktore KONCZA 7 M-CY!MOC BUZIAKOW I USCISKOW D NAS I PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWKA!!!! 🙂
radziu ale swietne zabki ma mateuszek 🙂 superanckie, ciekawe kiedy blabla bedzie miala...
a u nas jak nie urok to sraczka i to doslownie, bo nie wiem czy nie dopadla mnie grypa zoladkowa 😠caly dzien zjadlam tylko kleik ryzowy i nic wiecej i wciaz mnie boli zoladek, jest mi niedobrze i mam biegunke 😞 i tak mi sie skojarzylo, ze podobnie czulam sie jak bylam w ciazy na poczatku, ale jest to niemozliwe, bo biore tabletki 😁
jutro kontrola a blabla wciaz kaszle, wiec zobaczymy jaki bedzie wyrok!!!!
a my w spacerowce jezdzimy od 1 listopada a wlasciwie jezdzilismy, bo od 2 tyg wozek stoi i sie kurzy 😞 😞 😞
a to moja blabla, czy ona wyglada na chore dziecko???:
http://www.youtube.com/watch?v=fMURnwK-M58
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zacznę od życzeń dla wszystkich solenizantów, spóźnione dla Kacperunia i Poli a także dla Mai, Oliwki i Jasia... Sto lat bobasy!!!
Gratuluję wszystkich nowych zębów 🙂
Wszystkim chorowitkom życze zdrówka i śle buziaki 😘
Wysa Ty się tylko ciesz że Kacper tak dużo śpi... naszego zagonić do spania to masakra a co dopiero jak będzie większy... ostatnio chodzi mi spać dopiero ok. 21-22, niby zmęczony a jak go wykąpiemy to dostaje energii i koniec... dzisiaj wyjątkowo zasnął o 20-tej ale juz 2 razy się obudził... no i w nocy oczywiście budzi sie na mleko 2-3 razy 😠
Co do fotelików to miałam Was tez pytać o to... bo Mateusz mimo że drobniak to w kombinezonie ledwo się w nim mieści i nie wyobrażam sobie że do końca zimy nam ten fotelik miałby starczyć... 🤨
Zosia piękności 🙂 Jasiu przystojniak 🙂 Ala na tym zdjęciu jaka grzeczniutka 🙂 Oliwka duża śliczna dziewczynka 🙂 Emila najładniejszy Mikołaj jakiego widziałam 😁
Oli jak super sobie radzi... raczkuje jakby się z tą umejętnościa urodził 🤪 o i Amelka tez 🤪
Kacper jak fajnie stoi... Mateusz tez najchętniej by stał i ciężko go posadzić bo tak sztywno te nogi trzyma...
Izulka nie wiem czy Cie to pocieszy ale Mateusz ma to samo - w domu anioł a w samochodzie wstepuje w niego diabeł, drze się strasznie i nie da się go uspokoic bo krzyczy na ślepo i nic nie pomaga gadanie do niego... w wózku podobnie jak nie jest spiący... mam nadzieję że mu to przejdzie, szczególnie z tym autem bo sobie nie wyobrażam żeby ciągle go zostawiać w domu...
U nas Mikołaj tez był skromny, Mateusz dostał od chrzestnej taki dywanik zwierzaka, świetny jest, ciepły i mięciutki 😜
Wysa mysle że spokojnie możesz dawać inne kaszki mleczne... Mateusz ma bardzo delikatny brzuszek, ale wszystkie kaszki dobrze toleruje... mleko daje mu Bebilon ale kaszki z Bebilonu są ostatnio jakoś mało dostępne i mały w nich wybór, a że smakowała mu waniliowa to kupiłam z Bobovity i tez ją lubi... mam też kaszki z Nestle...
Mam pytanie, czy Wasze dzieci interesują się zabawkami? Bo Mateusz max 1 minutę za to pusta butelka, worek albo jakies pudełko zajmuje go na troche dłużej... wszystkie zabawki leżą i czekają na lepsze czasy...

Mateusz jeszcze sam nie siedzi, choć potrafi już usiedzieć coraz dłużej, ale po chwili ląduje na boku lub nosem do przodu... od wczoraj zaczął zadzierać dupkę i podwija kolanka, ale nie trybi że trzeba tez wyprostować ręcę więc dupa do góry, nos w podłoże i ręce na boku albo do przodu i tak ryje noskiem... ale potrochu się przemeiszcza... a najlepiej mu wszystko wychodzi jak jest goły... dzisiaj po kąpieli tak sie cieszyłam jak sobie sprawnie radzi, że go nie ubierałam aż mi się w nagrodę zesikał na pościel... 😉
Ja zmieniłam wózek na spacerówkę ze względu na śpiworek który nam się w gondoli nie mieści, ale rozkładam go jeszcze na płasko... zresztą Mateusz na spacerze i tak śpi...
Na pewno coś jeszcze chciałam napisać ale zapomniałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł Majówy 😘

Nocka u nas dziwna 🤢 Emila nie chciała spać... ale nie dałam za wygrana i przez godzine nie dostała mleka ☺️ tzn nie płakała, ale rzucała się w łóżeczku jak ryba bez wody.
Potem tatus nakarmił córeczkę, a mama poszła spać.

W robocie zasypiam 🤨 Całe szczescie jest duzo pracy to czas raz dwa zleci


Jejjj WSZYSTKIM SOLENIZANTOM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJ NAJ


No i nic wiecej nie napisze, robota czeka 😞 😞

BUZIOLE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
siemka 🙂
Radzia "gdzie diabeł nie może tam babe posle" 😁no ale najważniejsze że się udało i tu nasuwa się wniosecz -czy ci mężczyzni sa nam potrzebni? hahaha
M,ateusz mnie rozwalił tymi zębolkami a co do fotelika to ja musze kupić i tak jak pisałam sprzedałam wózek i za to kupie mu fotelik ,on juz nie chce siedzieć w tym małym 🤢
Blabla jest taka śliczna i kaszelek słyszałam w tle 😞 a ja się cieszyła jak zawołałaś "choć do mamusi" 😆
Beatko to takie nie poważne ze strony tej bratowej, czasem tak jest ze dla chłopca cos jest droższe i na odwrót ,zależy też czyn dane dziecko się bawi i o czy marzy -prawda? sa dzieci że starczają im zwykłe klocki i bawia sie nimi bez końca i bez względu na cenę a są dzieci że dostana coś pieknego i wpierniczą to w kąt i co wtedy z wartościa tej zabawki?a tu widać że bratowa ma zawsze jakieś "ale"trzeba było jej powiedzieć że na przyszłe mikołajki ma dostać np.kłada lub skuter i już wtedy by chyba dostała szału ta wredna baba. 😉
nocka u nas taka sobie , wiecie co zrobiłam byłam taka padnięta że podałam Jasiowi syrop Kuby 😮 🤢 😠 ale to zmęczenia , mój mąż coś tam warknoł jak mu powiedziałam ale było zbyt wcześnie by się odszczekać jak wróci to nadrobię i powiemże nie jestem robotem ,on pracuje po za domem a ja w domu i tez jestem zmęczona.Ach te chłopy ,wysłać ich wszystkich na księżyc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
U nas też taka sobie nocka. O 22 dałam herbatkę ale i tak 24 obudził się na mleko i potem do 6 spaliśmy. Ale ja naprawde nie mam co się dziwic bo on zasypia mi o 18 więc i tak długo śpi. A dla mojej koleżanki już pokarmu nie starcza dla 3-miesięcznego synka i nie wie co ma robić. I w dodatku powiedzieli jej że witamina D do 3 miesiąca 😮 albo po prostu ona źle zrozumiała.
Dzis dałam kaszkę Bobovita mleczną i zobaczymy. Mam nadzieje ze tym nie zaszkodziłam.
To ładnie Magda dałaś tego syropku 😉 dobrze że nic się nie stało dla Jasia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mówi że jak ściąga to tylko 120ml. bo weekendy ma do szkoły i na weekend musi maż Bebiko dawać to na raz wypił 180ml. I ona si e denerwuje bo chce długo karmić piersią.
A nas nie stać na zakup fotelika 🤢 bo na pewno o takim za 300zł to mozemy pomarzyć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Ale macie fajnie z tym spaniem... Mateusz zasypia najwcześniej o 20-tej ale to baaardzo rzadko, na ogół przed 21 a i tak budzi się do 3 razy na jedzenie i o 7 już wstaje...
Monia ja mam taki śpiworek http://allegro.onet.pl/tako-spiworek-uniwersalny-do-wozka-sanek-fotelika-i1350953411.html tylko granatowy, pasuje do wózka i sanek, odpina sie dół więc może być krótki lub długi...
A dzisiaj nie zaspałam do pracy tylko dzięki Mateuszowi, bo zawsze wstaje o 5.30 ale jakoś zapomniałam nastawić budzik, a Mateusz zaczął płakać o 5.27 🤪
U nas sytuacja w domu się unormowała, jutro już mój mąż idzie do pracy 🙂
My chyba tez musimy rozejrzeć się za tym fotelikiem ale ja koniecznie chcę żeby jeździł tyłem do kierunku jazdy... w ogóle masa wydatków przed nami, krzesełko do karmienia, krzesełko do kąpieli, sanki, fotelik... na wszystko na pewno nie starczy nam kasy... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
nadrobiłam.. wreszcie.. nie dam rady odpisać na wszystko bo już nie pamiętam połowy a czytałam szybko i z Alą na rękach - nawet teraz skubana siedzi i mi tu zagląda i przeszkadza 🙂
my mamy taki śpiworek i jesteśmy zadowoleni: http://allegro.onet.pl/spiworek-mumia-polarowy-na-sanki-wozek-fotelik-i1320870035.html
Radzia - cieszę się ze już sprawy w domu wyglądają lepiej 🙂 Mati ma piękne ząbulki 🙂
Łajsoka - jak już pisałam na fb - w szoku jestem że Oli już tak ładnie raczkuje 🙂 zresztą Blabla i Amelcia też pięknie sobie radzą 🙂 Ala na razie tylko do tyłu ale dupkę już fajnie zadziera 🙂
My też już w spacerówce jeździmy, ale dopiero od jakiś kilku dni.
Wszystkim malym solenizantom buziaki z okazji 7 miesięcy!!
Na razie tyle... uciekam bo ostatnio brakuje czasu na wszystko.... 😞

PS. Dopiero w domu odczytałam smsa od Ciebie!! Szkoda że ja już do pracy chodzę, bo tak to może by się udało spotkać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eh Jaś ma chrypę ale gorączki nie ma, Monia foteliki w mieście to drozyzna ,więc zostaje nam Allegro no ale nie za 300zł na pewno,tez mi cięzko -sama wiesz, taki do 200zł, ja nie mam spiworka 😞 bo moja spacerówka ma już takie cosik na nózki 🙃
Jaś padł dzis o 19;30 ale pózno na niego, a co do ząbków to pojawiły sie takie górka i babelek na dziąsle ,stracił apetyt co zrobie kaszke to ona ląduje w zlewie 😞pije aby mleko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Maja już się lepiej czuje, za to ja strasznie 😞 katar, kaszel, głowa, kręgosłup i wszystko na raz 😞 Mam nadzieję że do soboty się wykuruję bo Maja ma imprezkę urodzinową koleżanki córki.
Magda jak Mai szły ząbki na dole to też nie chciała jeść nic innego tylko mleko 😉
Radzia super że u Was już lepiej 🙂 a i pytałam Mai - zgadza się na chodzenie 😁 🙃 musi tylko się jeszcze nauczyć bo jak na razie to tylko zaczyna raczkować 😁
U nas Maja śpi o 19.Wstaje na jedzenie około 5 rano i później śpi do 7, ale jak zamiast o 5 wstanie o 6 to już nie idzie spać 🤢
Netinetko napisz koniecznie jak Blancia po kontroli. Mam nadzieję że z zastrzykami koniec.
A ja wczoraj się dowiedziałam że moja szwagierka, która urodziła synka 4 czerwca jest z nowu w ciąży 😜 jak była ostatnio w ciąży to chcieli dziewczynkę bo mają już 5 letniego synka, ale urodził się drugi chłopak. Oby tym razem była dziewczynka bo Mariusz to chyba będzie próbował do skutku 😜
No i jeszcze raz dziękujemy ciociom za życzenia.
😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda Mateusz przy zębach też mało jadł, ale jadł... ale to normalne że czasem nie chcą bo te dziąsełka jednak bolą...
Iza ale fajnie Ci Maja spi, chciałabym tak, bo wstaję do pracy 5.30 to już bym mogła powiedziec że przespałam cała noc... ale chyba mi nie dane...
Mateusz też nie chodzi ani nawet nie raczkuje, więc póki co mogą się razem pokulać 😁
Uciekam spac choć godzina wczesna, jedyna szansa żeby się troche wyspać to iść spać razem z dzieckiem... a dzisiaj zasnął wyjątkowo wcześnie bo o 19.30 więc pewnie koło północy juz będzie głodny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chciałam sie jeszcze poskarżyć... od początku stosowałam do dupki Linomag ale on w sumie drogo wychodzi bo jest mało wydajny... kupiłam Sudocrem bo wszyscy go zachwalają i zreszta ja tez go używałam kiedyś i wiem że jest dobry i wydajny... i wyobraźcie sobie że po 2 dniach sosowania Mateusz dostał po nim odparzeń aż miał takie bąbelki na dupce, a do tej pory nie miałam ani jednego maleńkiego odparzenia... więc wróciłam do Linomagu i po 3 dniach dupka wróciła do normy... co za delikatny chłop 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
No Łajsoka jak też żałuję że się nie spotkaliśmy 😞 no ale liczę że niedługo uda Wam się do nas przyjechać 🙂
Radzia - ja latem miałam miałam taką sytuację że pojawiły sie takie drobne krosteczki na pupie, ale zastosowałam tormentiol i wszystko wróciło do normy i sudocremu używam do dziś. Miałam jeszcze przygodę z Linomagiem i Hippem ale jednak zawsze wracam do sudocremu.
Izulka - to nieźle z tą Twoją szwagierką!! Już w ciąży? Ja sobie nie wyobrażam teraz mieć drugiego bobasa 😉 ledwo starcza mi czasu i sił na jednego 😜

Uciekam 🙂 papapap
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow Wysa ale Kacper jest duzy no i silny bo tak stac to trzeba naprawdę już czuć się na siłach i on widać tak się czuje , no a kiedy nasze dzieciaki tak staną???
No ale Jaś chodzi w chodziku do przodu i tam gdzie sobie obierze cel tam sam dochodzi 😁fajnie tak popatrzeć jak oni w takim szybkim tępie się rozwijają.No i z tej pieknej buziulki pogineły te krostki no ale on z krostami tez był uroczy ach te czarne ślipka-dziewczyny będą szaleć za nim. 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znowu mam zaległości bo nie właczałam kompa przez parę dni ale nadrobiłam. Wszystkim solenizantom Polcia przesyła całuski i uściski i też dziękuje za zyczenia.

A Polcia popadła w kompleksy jak zobaczyła wyczyny Oliwierka i powiedziała że codziennie chce ćwiczyć na brzuszku. I już są efekty 🙂 Bardziej lubi leżeć na brzuszku i się już sama obraca. Mam trochę zmartwienie bo zauważyliśmy że jest wygięta w lewą stronę. Trzeba będzie się do lekarza przejść.

A u Polci był Mikołaj, przyniósł śliczną kaczuszkę 🙂

[IMG]http://i56.tinypic.com/2ugl7br.jpg[/IMG]

My też nie mamy jeszcze ząbków. A to moją niunie wysypało po dyni. Ja już nie wiem czy to możliwe żeby dziecko miało alergie na takie rzeczy 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej ja tylko na chwile,
no niestety jestesmy w szpitalu, wersja optymistyczna :2-3 dni, wersja gorsza 2 tyg 😞 juz nie mam sily, narazie pobrali wszytsko do analizy, zrobili rtg i kazali czekac. na szczescie warunki oki, mam nawet gdzie sie przespac,martwie sie tylko o Blable, bo glosno tu i jasno jak cholera, wiec narazie zasnela ze zmeczenia, ale nie wiem co bedzie potem..
ide spac, buziaki i trzymajcie kciuki, zeby sprawdzila sie ta lepsza wersja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Netinetka tak mi przykro. Strasznie mi szkoda Blaneczki! Trzymajcie się tam a ja trzymam kciuki za wersję optymistyczną 😞

Pola śliczna dziewczynka 😉

Pszczółko ja też sobie nie wyobrażam jakby to było z dwójką. Moja szwagierka ma o tyle dobrze że moja teściowa mieszka w tym samym domu, tyle że na parterze a szwagierka z mężem mają piętro. Ale teściowa raczej zachwycona nie jest tą ciążą 😞 Moja szwagierka nie ma skrupułów, co do wykorzystywania teściowej do bawienia dzieci, a teściowa młoda już nie jest, a poza tym schorowana.

Radzia to mogą tymczasem razem pokulać 😁

Idę spać 🙂 Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko, trzymaj się mocno.A Blanka szybciej dojdzie do siebie.Wiem że w szpitalu ciężko znaleźć pozytywną energię i myślenie.Ale jesteście w dobrych rękach i za chwilę będziecie w domu i do tego Zdrowe.
Jesteśmy zwami, boi my wiemy co to szpital. Zdrowia,i szybkiego powrotu do domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...