Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Łajsoka jak fajnie, że już jesteście 😘 😘 😘 😘
Super, że podróż się udała...

Alutka jaka fajna, i tak samo szybko oddycha jak Emili... tzn robi takie h aha ha.. hmmm no napisac sie tego nie da 😁 Ciekawe co to takie hahanie 😁
Ślicznotka pięknie siedzi 😘

No tak kolędę mamy dzisiaj, parafia jest na prawdę spora...a zaczeli odwiedzac domy od 14 listopada 🤢 no ale co sie dziwic... na Ślasku mieszkamy, gdzie ludzi jak mrówek 😁
powinni lada chwila przyjsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
szybko u was ta kolęda Kasia, u nas to zawsze w styczniu...kurczę nie mogę nadrobic tych zaległości...o co chodzi z Blancią? u wysej znów coś nie tak z męzem? 😞...uciekam bo maruder wzywa..ehh..wiecie co juz naprawdę nie mam siły Oliwier chyba ze wszystkich dzieci te ząbkowanie przechodzi najgorzej bo jest naprawdę nie do wytrzymania płacze krzyczy nic mu nie pasuje a ja tylko ryczę bo już nie wiem co robić 😞....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Łajsoka Ty mnie nawet nie strasz z tym ząbkowaniem 🤨
A żel pomaga? Pewnie tylko na chwilę co?

Blanka jest uczulona najprawdopodobniej na białko 😞 Tak wydedukował lekarz... Biedactwo ma zastrzyki.

U Was też tak zasypało?
Kurcze trzeba poczytać w jaką pogodę można wychodzić z niemowlakiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Izulka świetny wasz ten wózek 🙂
No u nas Lajsoka nie najlepiej no ale chyba tak musi już być....
Wiecie Kacper jest tak wysypany, że szok 😞 Ciagle drapie uszko, głowkę. Marudzi, nie da rady spać. Tak mi go żal 😞 Bardzo się męczy. Na samej główce ma może z 30 krostek 😞 Eh niech t szybciej mija.
Niech szybciej wychodzą Oliwierkowi ząbki. Też sie męczy bidulek. No i w ogóle wszystkim dzieciom.
Kasia kolęda? 😲 U nas też zawsze w styczniu po świętach.
Lajsoka fajnie że podróż minęła wam dobrze i Oliwier był spokojny.
Lecę bo jakoś zmęczona jestem, niewyspana. A dzis ostatki i my w domu w sobotę, tak dziwnie. No ale zdrowie Kacperka jest najważniejsze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu Wysa aż tak źle z Kacperkiem?? Biedny ale się musi męczyć... swedzi go to, a pewnie nie rozumie co sie z nim dzieje 😞
A to nie ma jakiś zastrzyków dla takich Maluchów? No bo maścią to wyobrażam sobie, że cieżko smarować takiego Bobasa.

Specjalnie sprawdziłam na stronie parafii jak z kolędami i do końca stycznia będą chodzić... no ale wiecie u nas na prawdę spore osiedla są. A i tak w pobliżu 3 kościoły.

Kurcze piętro wyżej chyba robią Andrzejki 😠 Obudzą Emilke to będzie pięknie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zostałam sama w domu - Mąż wybył na imprezę razem z kolegą, który zostawił Karolinę (tą co w sierpniu rodziła Radzia) i teraz nasze chłopy się bawią, a my gadamy na gg 😉 mamy internetową imprezę 😜
Biedny Kacperek... kurcze powiem Wam że się zastanawiam jeszcze czy nie szczepić Małej na ospę bo u mnie w przychodni są plakaty żeby dzieci szczepić przeciwko ospie.... sama nie wiem 🤢
Dzisiaj byli u nas znajomi i przywieźli dla Ali prezent: Garnuszek na klocuszek 😁 śmialiśmy się że dosyć dwuznacznie to brzmi 🤪 hehehe ale Aluni bardzo się podobało i piszczała jak zaczarowana 😁 to jest dokładnie coś takiego: http://www.zabawki-fisher-price.pl/pl,product,garnuszek_na_klocuszek,44.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór 🙂
Biedny Kacperek 😞 Oby szybko zeszły te krostki 😞
Łajsoka super że wyjazd się udał 😉
Kasiu na prawdę szybko u Was ta kolęda 😁
Mnie dzisiaj koleżanka wyciągała z domu na imprezę ale się nie skusiłam 😜 Mam zamiar wyjść z dziewczynami z pracy ale to dopiero 18 grudnia 🙂
Ooo Maja też ma taki garnuszek a ja nawet nie wiedziałam że to się tak nazywa 😁 oczywiście ja mam wersję angielską 😠
Na spacer robiłyśmy dwa podejścia 😠 za pierwszym razem ubrałam Maję w kombinezon i zrobiła mi taką awanturę, że mi się odechciało spacerów. Nie dość że mi zeszło z 15 minut to całe ubieranie to po rozebraniu płakała chyba jeszcze z 10 minut i w ogóle nie mogłam jej uspokoić 🤢 no i nie wiem co zrobimy jeśli będzie jeszcze zimnej, a ona nie chce kombinezonu 😞 za drugim razem ubrałam ją w kurtkę i obie zadowolone poszłyśmy do parku 😁 co prawda długo nie pospacerowałyśmy bo już słońce zachodziło ale wózek jak najbardziej się sprawdził 😉 a i założyłam te buziki z czapką z h&m o których dzisiaj pisałyśmy - całe szczęście nie są jeszcze za małe 🙃
Buziaki dla wszystkich dzieciaczków naszych kochanych 😘
Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 🙂
Piękna pogoda się szykuje, słońce już ładnie świeci a na drogach biało 🤪 oby tylko się to nie roztopiło.
TerAZ Emila siedzi w leżaczku i je sniadanko a ja popijam kawę.
Pewnie zaraz wybierzemy sie na spacer.
Kurcze obydwa kombinezony które mamy są za duże 😠 jeden rozm 68, a drugi 74 - ten 74 to chyba nawet na roczek będzie za duży.
Wczoraj przymierzyłam Emilce ten 68 i jest przeogromny, Emila wściekła. Jak tak będzie to na spacery będę jej ubierać kurtkę i tyle.

A ten garnuszek na prawdę taki fajny? To też kupimy. Myślałam nad nim wcześniej ale wydawało mi się drogo jak na garnuszek na klocuszek 😁 😁 😁 nie no Pszczoła dzięki Tobie będzie mi sie to teraz tylko z jednym kojarzyć 😁 😁 😁
O świetny pomysł na prezent na Mikołaja 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!! No to doczytuję i odpisuję
Witaj Łajsoka!!!! Super że cała wyprawa sie udała i nie masz traumatycznych wspomnień z podrózy 😁
Pszczoła Mati mi identycznie wczepia się we włosy i zawsze przy tym ich kilka tracę... ale Alunia fajnie siedzi i jaka ona ładniutka 🙂
Kasia już olęda? Faktycznie szybko... ja się naszej nie moge doczekac bo mam kilka słów do księdza w kwestii naszych chrzcin, muszę im wygarnąć... 😠
Łajsoka współczuję że Oli tak ciężko przechodzi to ząbkowanie... u nas to było tak że trochę marudny, kilka dni apogeum marudności czyli nie wiadomo było już co z nim zrobić bo ani żel ani czopek nie pomagał ale zaraz potem ząbek wychodził i już... tylko że jemu chyba niedługo wyjdą następne bo ten u góry do pary musi wyjść i na dole dziąsełka coś się rozpulchniły 🤨
Biedy Kacper, takie dziecko nawet nie rozumie że podrapac sie nie mozna, chociaż tez nie bardzo potrafi więc może to i lepiej, bo starsze dzieci to zdrapują te krostki...
Pszczoła tak na przyszłośc to możesz sobie zapisac mój numer gg 😉 i mam prośbe do Kasi i Izulki żeby sie do mnie odezwały na gg bo mój mąż reinstalował system a ja zapomniał zapisac kontaktów i te nowsze kontakty straciłam 😞
A ja wczoraj kupiłam Mateuszowi kombinezon na rozm. 80 bo były przeceny w 5-10-15 i kosztował 60 zł... ale inne rozmiary tez były i fasony też... dla dziewczynek tez bardzo ładne... niby duży rozmiar, rekawy ma fakt bardzo długie i nogawki też ale pozwijałam i było git, jest mięciutki więc fajnie sie poskładał na Mateuszu i przynajmniej starczy na cała zimę... on teraz nosi 68 ale bałam sie kupić mniejszy bo nie mam kasy żeby potem kupowac jeszcze jeden... i nawet jak mu go ubierałam to nie było więcej krzyku niż przy np kurtce... tak standardowo że cały blok słyszał 😉
Bylismy wczoraj odwiedzic Mateuszka chrzestną na jej nowym jeszcze w połowie nie wyremontowanym mieszkanku.... dostał troszkę ciuszków na wiosnę i lato, uzywane bo z lumpka ale cudne... jej mama pracuje w ciucholandzie i wycenia te ciuszki po 1 zł więc za parę zł mam cała reklamówkę przecudnych spodni i rampersów dla Matusia... i jeszcze ma mi odkładac jak będzie coś fajnego... no i dostał takie fajne muzyczne koło, miało być na Mikołaja ale ciocia nie wytrzymała i dała mu wczoraj... pierwsza zabawka która się Mateuszowi naprawde spodobała więc ciocia była zachwycona 😁
Dobra ide go poskromić bo tata sobie nie daje rady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesć 🙂
Nocka masakra ,wpychał wszystko do buzi,wyprawiał cuda ze smaczkiem ,o 5 juz na dobre postawił wszystkich na nogi az podałam nurofen i o 7 zasnoł , pokłuciłam się, nie może tylko ostro powiedziałam mężowi że już wyszedł z wprawy i nie potrafi go uspokoić i może tak wygodniej powiedziec że" on u mnie to nie chce się uspokoić" no i ja go uspiłam .
Ale ledwo widze na oczy , Boże te zęby to jakiś koszmar .
Alunia ma fajowy ten garnuszek , Kacperku nawet nie wiesz jak ja o Tobie myslę ,namęczysz się skarbie . U nas tez krzyk przy zakładaniu kombinezona ale nie stety już zima .U nas mam w rozmiarze 18mc i jest dobry . A za oknami pięknie biało i tak jakoś Świątecznie mi się zrobiło ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://allegro.pl/nowy-cieply-kombinezon-spiworek-r-80-i1334096580.html my mamy taki bo wyboru nie było żadnego ale jest ciepły .http://allegro.pl/hit-dwuczesciowy-kombinezo-zimowy-r-80-86-i1322161710.html i jeszcze taki ale ten jest za duży na tegoroczną zimę . Radzia a twój jak wygląda ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej u nas ząbkowa tragedia trwa, nie pomaga nic ani żel ani czopki, Lena ma dopiero dwie dolne jedynki ale do wyjścia szykują się górne i uwaga!!! wszystkie kły, jest taka marudna, że czuję się tak samo załamana jak przy kolce, tylko że na szczęście mała tak nie krzyczy z bólu jak wtedy, ale nie jest lekko.

Dziewczyny życzymy wszystkiego dobrego i powrotu do zdrówka dla wszystkich chorowitków, buziaki, postaram sie zaqgladac bo tesknie za wami strasznie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny jeszcze troche i ząbkowanie się skończy... ja nawet ciesze sie że Mateuszowi pierwsze wyszły szybciej bo jestesmy pare zębów do przodu i przynajmniej bliżej do końca.. choć te kły ponoć najgorsze...
Magda ten nasz kombinezon to nic specjalnego... http://sklep.51015kids.eu/?asort=3594&kolor=4653 ale Mati słodko w nim wygląda 🙂
Podobał mi sie ten http://sklep.51015kids.eu/?asort=3844&kolor=4920 ale był jakis taki sztywny... szukałam mięciutkiego żeby małemu było wygodnie i ten który kupiliśmy taki jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
oj biedne te dzieciaczki z tym ząbkowaniem... u nas odpukać na razie idzie to w miarę bezboleśnie.. Ala jest trochę marudna, ślini się, wpycha wszystko do buzi, ale nie ma tragedii.. nawet żelem specjalnie jakoś często nie muszę smarować.
Co do garnuszka na klocuszka to już dziś od rana jest w obrotach 😜 piosenka już mi cały czas po głowie chodzi 😉 potem jak Ala już będzie po drzemce to dam jej do zabawy i nagram Wam jak sobie z nim radzi 😜
U nas też biało 🙂 nie ma jakoś grubej warstwy śniegu, leży to co popadało w piątek, ale mróz cały czas trzyma więc nic się nie roztapia. Pogoda rzeczywiście ładna więc i my się będziemy zbierać na spacer 🙂 dziś mamy trochę poślizg czasowy bo bardzo późno poszłam spać i tym samym spałam dłużej 😜 no ale kto by tam tego pilnował w niedzielę 😁
Radzia - chętnie Twojego gadulca zapiszę, tylko podaj mi nr 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej. U nas nocka też beznadziejna no ale wiadomo czemu. Już za noc wyszło mniej krostek więc mam nadzieję, że więcej już nie wyjdzie i będę mgła wykąpać Kacperka!! Bo się denerwuję i mówię że brudem zarósł. Teraz Kacper śpi z tatą a niedługo przyjeżdża Kacpra chrzestny z moim tatą.
A ja dziś sprzątała. Wstyd bo niedziela ale wczoraj nie miałam czasu. I właśnie będę prasowała.
My mamy kombinezon na 12m bo taki teściowa kupiła, ale sprzedawczyni mówiła że to jest na 74-80. Na razie jest dużo za duży ale mamy na 68. Ups potem dopiszę bo własnie idą goście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haha ja to jestem fajna... zapraszam na gg ale numeru już nie podałam... 4647883 😁
My tez na spacerek pójdziemy ale na popołudniowa drzemkę bo teraz nie zdąrzyłam się wybrać bo pospałam trochę dłużej korzystając z tego że Mati spał, wstalismy razem a wtedy już nie ma szans żeby doprowadzic sie do ładu... dopiero jak poszedł spać to zrobiłam coś koło siebie i wyglądam jak człowiek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny 🙂
my juz po 8 zastrzykach i Blabla znosi to naprawde super 🙂 tylko 2 sekundy placzu i powrot do zabawy, wiec dawanie zastrzykow w domu ma same plusy!
czytalam czytalam i sama nie wiem co mialam napisac.... 😠 maz spi na kacu, bo wczoraj mielismy dosc duzo gosci i troche poszalal, w drugim pokoju Blabla drzemie a ja siedze i patrze w okno i smutno mi, bo sasiadka napisala smsa, ze zaprasza na sasiedzkie lepienie balwana i wlasnie lataja po podworku z dzieciakami i swietnie sie bawia, a moja Blabla przez ta cholerna chorobe moze tylko przez okno zobaczyc snieg 😞
a my mamy 3 kombinezony, jeden za duzy a dwa ledwo dobre a jeszcze ze 2 tyg i beda za male he he 🙃 wiec moze podskocze do jakiegos sklepu i kupie!
ja teraz Blabli daje tylko chlodne jedzonko, bo przez te zeby nic cieplego nie chce jesc 😠 😠 😠 a najlepiej wchodza jej deserki, wczesniej obiadki zawsze podgrzewalam chociaz troche!
ostatnio Blabla siedzi sama tak ok. 1 minuty a potem na boczek jak pija k jakis a my mamy ubaw a ona nie wie o co chodzi he he 🙂
Pszczola ja tez zastanawialam sie nad tym szczepieniem, bo panuje teraz grypa i u nas jeszcze w przychodni panuje zapalenie spojowek u dzieci, wiec dobrze, ze przestalismy tam jezdzic!!!
a tak w ogole to chcialam wyrazic swoje niezadowolenie z powodu Mam Talent, nie powinna ta mloda wygrac, ona nie jest kompletnie przygotowana na szol biznes 🙂 uwazam, ze jest za mala, zeby wykorzystac ten moment, a skorzystaja tylko rodzice, bo wyremontuja dom. ja bylam za Sabina, bo zajebista laska o zajebistym glosie i za PAwlem niewidomym, bo podziwiam jak gra i spiewa jednoczensie-to tyle mojego oburzenia!!!
dziewczyny napiszcie swoje gg, moje to 5079759, bo mam tylko radzie
ach i BLABLUSIA BAAAAAAARDZO DZIEKUJE JESZCZE RAZ ZA ZYCZONKA!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moje gg to 25226568
My wczoraj posiedzieliśmy z mężem i tylko winko poszło w ruch.Choć to imieniny Andrzeja były.Ale zdecydowaliśmy że po pobycie Amelki w szpitalu nikogo nie zapraszamy i siedzimy sami.Przynajmniej trochę pobyliśmy razem.Bo już nie pamiętamy kiedy spędzaliśmy jakiś weekend sami z dziećmi,które wczoraj bez marudzenia poszły spać.
A co do Mam talent to też uważam że nie tak powinien wyglądać finał i wygrana.Al cóż my możemy 🤨
miłego popołudnia
(może dokończę papiery,choć mi się nie chce)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i moje gg 1038289 🙃

Zaliczyłyśmy dwa spacerki. Pogoda rewelacyjna. Mroz, słonce i śnieg!
Emilke smaruje Nivea na każdą pogodę, ale chyba jej nie służy... może używacie jakiś innych lepszych kremów?

A co do mam talent to mam identyczne zdanie! Nagroda powinna być przeznaczona na rozwój swojego talentu a nie na dom rodziców!! Sabina była fajna

A ja Andrzejki spędziłam sama 🥴 z karmi kawowym 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo 🙂
my wczoraj poszlismy do znajomych na małą imprezkę andrzejkową, fajnie sie bawiliśmy gralismy w twistera, Oli zadowolony po 22 wróciliśmy bo juz spac chciał a tam nie mógł, ale znajomi mieszkają dwa bloki przed nami więc w 5 min byliśmy w domku 😉
a to moje GG 3599532
tak Elano ma 6 miesiecy 🤪 duzo radości maluszku 😉
ja stawiałam na tego niewidomego albo na Sabinę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...