Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ależ się laski rozpisały 😜
Dobry wieczór 🙂
Jasiulek, Mati, Emilka napatrzeć się nie mogłam :woohoo śliczne dzieciaczki 😘
Wysa na prawdę przykro mi że Wam się tak nie układa i fakt po prostu jesteś mega mega mega cierpliwa!!! A co do ospy to pomyśl że i tak nas to nie ominie i chyba im wcześniej tym lepiej tak mi się wydaje 🤨 później to dzieci tylko sobie te krostki rozdrapują 🤢
Kwasiek nie mam poęcia co Ci doradzić 😞 U nas Maja ma chyba jakiś budzik w dupce bo jak idzie spać po 19 to budzi się koło 5:30 na jedzenie i później śpi do około 7. Może to ząbki idą ?
Pszczółko przykro mi z powodu samochodu 😞
Nas teraz tez czeka wydatek bo będziemy musieli kupić drugi samochód. Byłam na rozmowie z szefem i powiedział że nie ma problemu żebym zmniejszyła liczbę godzin pracy, że odpowiadają mu dni w które chce pracować a jedyne co mu nie pasuje (a dla mnie jest najistotniejsze) to godziny pracy 😠 4 tygodnie z 8, cztery dni w tygodniu Maja będzie musiała być u mojej szwagierki - po 3 godziny dziennie 😞 no ale pocieszam się tym, że moją firmę zamykają i przechodzimy do innej na zupełnie innych warunkach i mam nadzieję że nowi szefowie pójdą mi na rękę, bo to jest duuużo większa firma niż moja, więc i większe możliwości. Sęk w tym że nie wiadomo kiedy dokładnie nas przeniosą, Ja wracam 21 lutego. Mogą nas przenieśc w marcu ale równie dobrze może to być w czerwcu 😞 mam nadzieję że jak najszybciej 😉
Zmykam spać (czytaj obejrzeć z jeden odcinek Dextera 😜)
Dobranoc wszystkim 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Izullka, no cholera wie o co chodzi 😞 najgorsze, że Mała też się męczy.
Mąż wpadł na pomysł, że może to przez tą kaszkę, którą dostaje na noc. Ale zanim jej kaszkę wprowadziłam, to też miała nieprzespane noce i cały czas na cycu wisiała 😞
Najdziwniejsze jest to, że jak miała 3 miesiące, to potrafiła przespać całą noc - zasypiała o 22 i budziła się o 5 albo 6. A teraz od 1 do 7 potrafi 5 razy się obudzić 🥴 ząbki ma dwa - przebiły już dziąsełka, więc najgorszy ból chyba za nią. I nie widać, żeby inne ząbki szły. Załatwia się normalnie, brzuszka wzdętego nie ma. Gorączki nie ma. Teoretycznie - wszystko jest ok. Ale kurde coś jednak jest nie tak 🥴 już nie wiem co mam robić... 😞

myślałam, że może to kryzys laktacyjny że może skok rozwojowy... Nawet nie mam możliwości dokarmienia jej butelką, bo Aga smoczków i butelek nie toleruje... muszę jej herbatkę łyżeczką podawać, bo inaczej nie wypije.

Ech 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej.
Jasio jaki fajniusi w tej misce 😁 No ale buty to ma kozackie 😉
A Mati i te jego minki hehe 🙂 ale ładnie krzyczy ładnie 😉 słodziak 🙂
U nas nocka beznadziejna. Wczoraj i przedwczoraj jak zaśnie o 18 to po 21 budzi sie i od razu mówi "tata" i tak potrafi pół godziny. Jak śpi, ciągle przekręca się na brzuszek, nie da rady spać. Chyba go swędzi 😞 Już o 5.30 była pobudka. No i dużo płacze 😞 na szczęście gorączki nie ma.Ale już więcej tych krostek na główce były wczoraj 2 a już jest 11, Ale na tułowiu nie wiem bo jeszcze nie rozbierałam. Muszę zamówić wizytę domową.
U nas przed ospą też często budził się ale to o głód na pewno nie chodzi bo nawet jak z rana wstaje to potrafi nie jeść godzinę a ciągle usmiechnięty. Też nie wiem o co chodzi. To chyba wszystkie dzieci tak mają.
Zmykam na razie bo Kacper marudny 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tej dziewczynki od której Kacper się zaraził jej brat jest chory na ospę i też wczoraj ją dostał. To chrześniak męża. I tak sobie myślę że to przeznaczenie że my nie szczepiliśmy we wtorek, że miejsc nie było bo Kacper był już chory. Teraz właśnie zasnął. Ale to i chyba lepiej że teraz bo nie jest tak mocno wysypany, tak ciężko tego nie przechodzi.
U nas też dziś sypie śniegiem i bardzo zimno, więc koniecznie musi być wizyta domowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Kacperku dużo zdrówka i żebyś jak najłagodniej przechodził ospę 😘 😘 Ściskam mocno a Emka śle buziaki 😘 😘
Kwasiek moja Emka dokładnie miała tak samo - to chyba wiekszość dzieci tak ma. Emka potrafiła fikać w nocy przez 2 godziny - nie płakała, ale zachowywała sie jak wyspana 😲 Na szczęście to minęło 🙂

Dziewczyny nie uwierzycie czym się zakończyło dzisiejsze posiedzenie na nocniku 😁 😁 😁 😁 😁 KUPKĄ 🤪 😁 😁 😁 😁 😁 Mam dowód w postaci zdjęcia ale może jednak nie będę wklejać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm. Wasze dzieci już MÓWIĄ "TATA" i siedzą na nocniczkach?! 😮 😲
no to teraz dałyście mi domyślenia 😉

Kasiaa dzięki za słowa pocieszenia 🙂 🙂 dziś o dziwo, chyba pierwszy raz od miesiąca, Aga jednak przespała całą noc 🤪 normalnie w szoku jestem 🙂 🙂 obudziłam ją 0 3:30 na jedzonko i spała aż do 9:30 🤪 cudownie po prostu 🙂 🙂 i oby tak dalej!

I przy okazji, nie wiem ile Kaś tu przebywa, ale jeżeli któraś ma dziś imieniny (Kasiaa...?), to życzę wszystkiego najlepszego 🙂 🙂 🙂

i dzięki! 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wysa no domyślam się... 🙂 🙂 mama jest dumna z dziecka zawsze, niezależnie od pierwszego słowa 🙂 ja to na bank będę ryczeć - już teraz, jak pomyślę o pierwszym słowie Agi, to mam świeczki w oczach 🤔

dawno już u Was byłam na wątku, nie wiem ile z Was karmi piersią, ale mam pytanie do karmiących mam: czy miałyście już okres? 🤔 bo ja czekam i czekam... brzuch mnie boli jak na okres, ale ani go widu, ani słychu 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wysa i dobrze, że Kacperek śpi, szybciej pokona choróbsko.

Kwasiek, to dobrze, że Agusi znudziło się nocne urzędowanie 😁
A siku i kupka do nocnika tak samo jak tatatata to jeszcze nieświadome 😉

A i dziekuje za życzenia, nawet nie wiedziałam, że dzisiaj świętuję 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasiaa, ja wiem, że nieświadome, ale sam fakt, że już stabilnie to Twoje szczęście siedzi mnie zadziwia 🙂 🙂 Tzn. w sumie nic w tym dziwnego, ale mój klocuszek ciut do tyłu jest w porównaniu z Wami 😉 pytanie czy dlatego, że ma fałdkę na fałdce, czy dlatego, że się miesiąc wcześniej urodziła. No ale nie ważne, na wszystko ma jeszcze czas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Byliśmy u lekarza ale niepotrzebnie. bo wiedziałam, że będę pudrem płynnym smarować i ona nic mi więcej nie powiedziała. Wiedziałam że nie mogę kąpać i wyprowadzać na spacery. No i szczepienie długo nam sie przesunęło. Dopiero w styczniu będzie można.
I wszystkiego najlepszego Kasiu 🙂 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wysa ospę złapaliście? Współczuję...

uważaj na buźkę Kacperka... ja miałam ospę w wieku 17 lat i tak mnie swędziało, że sobie bąble przekłuwałam... no i teraz mam sporo blizn, zwłaszcza na klatce piersiowej i plecach 🤢 a wystarczyło cholerstwa nie ruszać, ech...
fioletem tez można smarowac - ładnie zasusza pęcherzyki.

Obyście się szybko uporali z wirusem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak niestety ospa. Kacper dużo drzemek sobie ucina ale jest ciągle uśmiechnięty 🙂 jakos już tego nie przeżywam 🙂 na szczęście to nic aż takiego strasznego. To posiedzimy troszkę w domku.
Ten chłopiec że niedawno się urodził to ma teraz 1.5 miesiąca i waży juz 7 kg i 70cm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!
Dzień po cięzkiej nocy dobiega końca... Mateusz postanowił że od 3-5 nie będzie spał 😠
Kasia kupka do nocniczka? No pięknie!!! Mateusz czuje się zawstydzony że on jeszcze takich rzeczy nie potrafi 😉
Kwasiek Mateuszowi wyszły te 2 pierwsze zęby jak miał 4 m-ce a nastepne ząbki dopiero 2,5 m-ca później ale za to 3 na raz 🙂
Czyli jednak ospa sie potwierdziła... szkoda Kacperka... ciekawe jak będzie reagował na te swędzące krosty...
Maruda moja już się znudziła... bujał się w hustawce całe 7 minut więc to i tak rewelacja!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Was 🙂
Kasieńko nasza kochana wszystkiego naj,naj 😘
U nas marudaaaaaaaaaaaaa i mąż mi pomógł dziś po południu zostając w domu 🤪ale ulga,ślina leje się jak wodospad , dałam mu na noc nurofen, wszystko wpycha do buzki a piąstki to tak pogryzł że aż miał czerwone całe 🤢ma twarde dziąsła bardzo na dole, modle się niech juz wychodzą te zęby bo ja oszaleje 😮 🥴 😠 🙃
Na dworzu nie byłam bo u nas wieje bardzo mocno dziś ,odpuściłam sobie ale między Bogiem a prawdą za chwilę ciszy mogła bym stać nawet w epicentrum huraganu lepsze to niz ten piskliwy głosik który się dopomina mojej osoby 😠
Bardzo się cieszę że Amelcia już w domku, jak już odsapniesz Beatko to wrzuć jakiś filmik na którym będzie widać jak Amelka już raczkuje,sama się podnosi itd.niech nacieszę oczy 😁
Zauważyłam dzis ze Jasiek ładnie sam siedzi , nawet jak się odchylił do tyłu to potrafił zaraz poprawić całą sylwetkę do pionu , zachwieje się ale juz nie tak , niech już zacznie iść do przodu to może jak będzie bardziej samodzielny to ja odsapnę ?
Kacperku tak mi Cię szkoda ale z jednej strony to dobrze jak juz ospę przejdzie teraz bo potem w wieku przedszkolnym jest trudno ,dzieci się drapia , płaczą ,mój Kuba ma 13 lat i nie miał ani swinki ani ospy i to bardzo nie dobrze , dzieci w jego otoczeniu chorowały jeszcze w podstawówce a on nie i jak by teraz zachorował to mogą byc komplikacje a Kacperek nawet nie będzie pamietał tej ospy cholernej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny blagam powiedzcie czy ktoras podawala swojemu dziecku nutramigen albo bebilon pepti??? co zrobic, zeby dziecko to chcialo pic, bo smierdzi jak cholera!!!
mam tez pytanie do dziewczyn, ktore odzwyczajaly dzieciaczki od cycka, BLAGAM powiedzcie jak to zrobilyscie????????????????????
musze odstawic mala od cycka...
😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko super że juz w domku jesteście... a Amelka z tymi zębami na krzyż musi cudnie wyglądać... 🤪
Matus dzisiaj zasnął bez wiekszych problemów... az miło usypiac dziecko które chce spac a nie walzy na wszelkie sposoby...
Była moja chrzesnica, pobawiła się z Mateuszem a on wniebowzięty... i tak sie skubaniec przed nia popisywał że nawet sobie przypomniał jak sie robiło "samochodzik" buzią bo pokazał jej wszystkie umiejętności, a w kąpieli zachlapał mi całą łazienke tak dawał czadu żeby pokazac jak potrafi... a jak sami jestesmy to spokojnie leży w wannie... 😁
A tu mega fotka z dziś, normalnie całusy dla wszystkich cioć i dziewczynek 😉


Wuysa ciągle zapominam Ci odpowiedzieć bo pytałas kiedys jak wyglądają spuchniete dziąsła... na pewno to zauważysz, bo normalnie to one sa takie twarde i wąskie a jak napuchną to robią sie takie miękkie, spulchnione i szerokie a potem tam gdzie ma być ząbek to zazwyczaj taka jakby kulka najpierw sie robi... tak przynajmniej było u nas...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jesli mogę sie wtracic.. to najlepiej, ze ta powiem brutalnie 😞
Sprobuj najpierw ograniczyc jej cycusia w dzien... jesli mala je w nocy nocki na pewno beda ciezkie, ale uwierz ze 3-7 dni i bedzie wszystko ok...
ja mala odzywczajam jak szlam do pracy, a mala miala 8 miesiecy, ale na szczescie nadia sie nie domagala i ladnie sie uczyla pic z butli, juz od 5 miesiaca...

Zycze powodzenia i wiele wtrwalosci!!! na pewno bedzie dobrze.!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...