Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Pszczółko ja Jasia już kilka tygodni wożę w spacerówce ten wózek na nk jest jego zdjęcie -pomarańczowy to na pół spacerówka bo ten zielony co miałam na początku to z niego gondolka już miesiąc temu byłą za mała-pisałam o tym a z nów spacerówka z tego x-landera to lipa i dostałam od siostry baby merca nowego i jest super a spacerówka jest duża jak ją rozkładam Jaś ma dużo miejsca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Heloooo 😜
Łajoska - to nagraj koniecznie Oliego w czasie kąpieli 🙂 przy okazji podpatrzę patent z tym ręcznikiem i może wypróbujemy też u nas 🙂
Madzia - no to ładnie Jasiek zmienia sobie bryki 😜 ale w końcu to facet to co się dziwić 😁 hehehe

A u nas dziś poranek spokojny, ja trochę już poogarniałąm mieszkanko, zaraz będę prasować tylko nie wiem ile z tego wyjdzie bo ostatnio żelazko nam spadło na podłogę i coś się poluzowało 😮 nie wiem jeszcze czy działa, bo nie zdążyłam włączyć, ale na pewno w ciągu kilku dni trzeba będzie kupić nowe. I tak planowaliśmy je wymienić bo to co mamy jest bardzo fajne ale swoje lata też już ma..

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc mamuski
Gabis cos w tym jest z tymi grzecznymi Oliwkami 🙂 A tak szczerz to Oliwki podobno bardzo niegrzeczne sa. Mojego kolegi siostry corka to Oliwka i masakra jaka niedobra, a u mojej siostry syna w grupie w przedszkolu sa 2 Oliwiki i roznoszą cała grupe jeszcze gorsze od chłopaków :/ Mam nadzieje ze moja bedzie w miare grzeczna.
My z rana byłysmy na badaniach siku udało mi sie złapac, ale przygód przy tym tez miałam 🙂 A jak Pani pobierała krew z paluszka to przy ukłuciu było skrzeczenie, ale szybko przeszło jak pani zaczeła ja zabawiac 🙂 A teraz spi sobie moja myszka, a ja uciekam smarzyc kotlety 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolcia rzeczywiście Oliwie i Oliwiery to łobuzy, mój kuzyn ożenił się z dziewczyną która ma dwu letnią córkę Oliwię i straszna łobuziara, a mojej siostry kolega ma brata Oliwiera i też urwis a ostatnio byłam w biedronce i mała dziewczynka biegała po co całym sklepie i wkładała do wózka co popadnie a mama ciągle ją upominała i dziewczynka miała na imię Oliwia 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Kochane!

Ja też myslałam żeby Maję Oliwia nazwać - teraz wiem że przynajmniej noce bym miała przespane 😜

Ostatnio zapmoniałam Wam napisać że ksiądz wystawił mi zaświadczenie, to które trzeba mieć będąc matką chrzestną. właściwie to nie musiał się fatygować bo raczej nikt mi z takim zaświadczeniem nie wyrazi zgody żebym była tą matką chrzestną! Palant jeden - przepraszam ale innaczej nie da się na niego powiedzieć! Jeszcze nie wymyślilam co zrobię z tymi chrzinami 😞
A z przyjemniejszych rzeczy to świetne te nasze dzieciaczki 🙂 Ja teraz pękam ze śmiechu bo Maja już często się na glos śmieje a ja razem z nią 😁 dzisiaj udało mi się trochę nagrać więc się Wam pochwalę 😜 http://www.youtube.com/watch?v=AGw-CFxUmSA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O kurcze Izulka ale Maja sie super smieje... ja czekam na dzień kiedy Mateusz zacznie się tak smiać... czasem mu tak wyjdzie ale jak chcę to powtórzyć to już tylko miche cieszy ale bezgłosnie...
A co do chrzcin to wiem co czujesz, ja już na sama myśl o chrzcinach mam skręt kiszek... my grzesznicy mamy przerąbane 😁 To co on Ci na tym zaświadczeniu napisał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj tak się wtedy na tego księdza zdenerwowalam 😠... Ja rozumiem jakby Kościół był tak jak w Polsce, że są trzy na jednym osiedlu, ale my mamy 30 km w jedną stronę do Kościoła. Wiadomo jak jest z małym dzieckiem - o 19 zaczyna się msza, ale ja o 19 to Maję szykuję do kąpania. Jak pojechaliśmy w środę to nie dość że Maja całą mszę marudziła, później u niego w tej kanciapie byliśmy z pół godziny (a najarane było tak że masakra) to Maja była juz głodna i już zaczęla płakać. Ksiądz się tak guzdrał że w końcu jak już skonczył wzięliśmy koperty i pojechaliśmy do domu. Żałuję że nie przeczytałam tego zaświadczenia jak u niego byliśmy bo bym mu wszystko wygarnęła, a tak przeczytałam jak byliśmy juz w połowie drogi do domu 😠 Może i nie chodze do Kościoła w każdą niedzielę ale czy tu naprawdę oto chodzi!!! Jestem dobrym człowiekiem i staram się we wszystkim dobrze postępować a tu takie coś! 😠 Są ludzie co sterczą co niedzielę przed ołtarzem a później idą do domu łomot spuścić żonie albo się nachlać. Mógł od razu powiedzieć że nie dostanę zaświadczenia, a nie takie cyrki odstawiać. Nie dość, że straciłam benzynę to jeszcze i czas! Napisał cytuję : "jest wierzącym i praktykującym katolikiem (z małym wyjątkiem zupełnego zaniedbywania Mszy Św niedzielnej)" Powtórzę : Palant. No i przepraszam że się tu tak wyżaliłam ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelka jest strasznie zrzędliwa od tygodnia.Że już nie wyrabiam.I jeszcze mamy taki nawał pracy z mężem że jak tylko mam troszkę wolniejszego czasu to siedzę w papierach 😠
Ale najgorsze jest to że Amelkę czeka zabieg chirurgiczny we wtorek. 😞
I jak zawsze jak tu jestem to nie ma nikogo. 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej Majusia śmieszulka, ja też wcześniej nagrałam krasnala jak zaciesza http://www.youtube.com/watch?v=F65AOElGtyc ale jeszcze dziś będę nagrywać kąpiel hałabały 😁 jeśli się da oczywiście 🙂
Beatko co to za zabieg? 😞 ślicznie wyglądacie i widzę że Amelcia ma tak wózek obwieszony zabawkami jak Oli 😁 😁 aaa właśnie jeszcze fotkę wkleję ze spaceru [URL=http://img818.imageshack.us/i/zdjcie0251.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/7986/zdjcie0251.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] Oli lewą rączkę trzyma jak w tramwaju 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff bobo wykapane i zasnęło przy jedzeniu... pierwszy raz go kąpałam całkiem sama w domu... może wyda wam sie to smieszne ale do tej pory zawsze ktos w domu był oprócz mnie przy kąpieli a dzisiaj samiusieńka... skorzystałam z ręczniczka ale Mateusz był zmęczony i tak mi sie wkurzał w tej wanience... dlatego tak szybko zasnął...
Beatko zasłoniłaś słonia!!!! nie no żartuję, super wyglądasz 😆 i tez jestem ciekawa co to za zabieg ma miec Amelka... a taka marudka bo pewnie ząbki dają znac o sobie...
Łajsoka czekam na filmik z kapieli, a Oli to tez smieszek... Mateusz nauczył sie tez tak podciągać i jak tylko ma okazje to się podnosi... nawet jak trzyma gryzak to mu się wydaje że sie czegos trzyma i sie podnosi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaki ten Mateuszek piękny 🤪 jakie oczulki ma śliczne 😘 Radzia wycmokaj go ode mnie 😘 😘 😘 FAJOWE TE DZIECIAKI a Oli ach same cuda mamy 🙂 a ja się pochwalę dziś Jaś jadł mleczko z kaszką ryżową no i smakowało tylko jaka kupa będzie jutro? tego nie wie nikt 🥴 no a jutro czas na marchewkę 🙃 idę spaciuchy - miłej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda informuj o kupce 🤪
Matuś wycałowany, biedny coś mi się budził z płaczem nie wiem czemu... kilka razy tak ale w końcu zasnął...
Ja też się chyba rzuce na ksiązkę bo mężu dzwonił że dopiero koło północy przyjedzie... i obiecał że dziś ja spie a on wstaje do Matusia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry wieczór,

faktycznie cisza tu ogromna.... 😞

Dzieciątka śliczne,i Oli i Mati,Amelka i Maja...wszystkie cudne i tak pięknie się patrzy jak się rozwijają.Ja też mam filmik jak Oliwka dalej piszczy,ale żeby guła mała nie widziała,że ją nagrywam,to był półmrok w salonie i jakość jest kiepska,ale głos ok.

Beatko - bardzo ładnie wyglądasz,żadna tam słonica,musiałabyś mnie mieć obok siebie,to wtedy oba słonie bym Ci zasłoniła.... 🙃

A ja sama z Oliwcią,mąż u moich rodzicó na domowych dożynkach se popija,a ja schnę w domu i obżeram się lodami o smaku białej czekolady,zaraz zwymiotuję... ☺️ Mieli wszyscy dziś do nas przyjść świętować,bo wiadomo,że z Małą po nocy chodzić nie będę,więc się przygotowałam,wykąpałam Żabkę,a oni dzwonią,że impreza jednak u nich...no i musiałam zostać.A jeszcze mnie mój brat wkurzył,bo ma dwójke dzieci a się mądruje,że mam przyjśc z Oliwką - to nic,że wykąpana...brak słów normalnie.A MArcin też mnie wkurzył,bo niby urażony,że się umawialiśmy i my wszystko naszykowaliśmy,a oni to olali,ale jak flaszka,to pobiegł do nich i jeszcze mi mówi :"pewnie będziesz na mnie zła,że Cię zostawiam samą".... 😠 bez komentarza.

Skoro nikogo nie ma,to do jutra i miłych snów Wam życzę Kochane. 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂

Musialam do Was zajrzeć 😉

Zaległe strony będę nadrabiać po powrocie.

Jest zajebiście!! 🤪
Emilka jest tak bardzo grzeczna... jest przekochana. Jeździ cały czas w foteliku i ogląda sobie świat. Podróż 9h - Emila całą przespała... jedna pobudka na karmienie i druga już nad ranem praktycznie już nad morzem 🤪

Nad morzem upały...wolałabym już żeby było troszkę chłodniej...
Sarbinowo jest piękne, praktycznie każdy jest tu z dziećmi, są nawet młodsze dzieciaczki od Emilki.

Gabiś czemu Cię tu nie ma?? 😲 😉

Nie odniosę się do postów, ale tak jak napisałam doczytam później...

Pozdrawiam Was gorąco i oczywiście tęsknię za mamusiami i dzieciaczkami majowymi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...