Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
jakie swietne te majowe dzieciaczki 😜
ja po wielkich zakuoach stroju na chrzest dla mnie 😠 przymierzylam chyba z 50 roznych sukienek i w koncu kupilam czarna, bo znalezc cos ladnego i praktycznego przy karmieniu graniczy z cudem 😞 w ogole zaczynam sie stresowac tym chrztem, jaka bedzie pogoda, czy mala bedzie plakac i w ogole takie tam 🙃 chcialabym miec to juz za soba....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

Dzieciaczki cudne!!! Wszystkiego naj naj dla nazych solenizantów 🙂

Ja ostatnio utwierdziłam się w przekonaniu że Maję bedziemy chrzcić w angielskim kościele (tylko nie mam pojecia kiedy bo trzeba chrzestnych z Polski ściagnąć 😞 ) Poszlismy ostatnio do koscioła po zaświadczenie że możemy być rodzicami chrzestnymi i ksiadz nam robi problemy bo za rzadko chodzimy do koscioła ( a w związku z tym mało kasy na tacę dajemy chciałoby się dodać ) i jeszcze wyjechał z pretensjami że jak będziemy w Polsce to wypadałoby dziecko ochrzcić - a co go to obchodzi to nie wiem 😠 No i wogóle ja traktuję tę instytucję jak urzędy w Polsce - jak nie muszę to wolę nie chodzić 😞 może faktycznie nie powinnam być chrzestną 🤢
Maja od soboty codziennie wcina marchewkę ze słoiczka i bardzo jej smakuje 🙂 chociaż na początku to nie wiem czy jej aż tak smakowało 🙂 nawet uwieczniliśmy to na kamerze więc chciałam się wam pochwalić 🙂 na początku karmiłam ja :http://www.youtube.com/watch?v=zn5T2YJcD2I a później Henryk http://www.youtube.com/watch?v=nt5lLjvtDLg który chciał Maję powycierać a wszystko jeszcze bardziej jej porozmazywał na buzi 😁 Dzisiaj była na obiadek marchewka z ziemniaczkiem - też ze sloiczka 🙂 zobaczymy co będzie po tym bo po samej marchewce jest ok - kupka jest taka jak zwykle - kolor i konsystencja pozostały takie same 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie no, nie umiem się uspokoić 😁 😁 Mati suuuper 😁 😁

Majeczka widzę ładnie opanowała marcheweczkę 😉 A tata świetnie powycierał córę 😁

Z Oliwierka faktycznie chyba największy gaduła z majowych dzieciaczków 🤪 Łajsoka ja Ci mówię, to wszystko przez te mdłości ! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu ja miałam już dwa razy okres, pierwszy trwał ok 5 dni, ten drugi ok. 7 z tym że 3 ostatnie to już było takie niewiadomo co... na wkładkach wtedy jechałam... a przed ciąża miałam okres góra 3 dni... ale za to te da które miałam teraz były całkowicie bezbolesne, nawet leciutko mnie brzuch nie bolał...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lecę się kąpać...

Dziewczyny powiem Wam coś "śmiesznego"...

Nie wiem gdzie będziecie kupować kombinezon na zimę, ale... np w Wójciku praktycznie wszystkie są wykupione 😮 😮 😮 Byłam dzisiaj w szoku... dopiero co wyszła kolekcja a już wykupiona rozmiarówka...
Wczoraj moi rodzice kupili roz,62, wiec dzisiaj jechalam wymienic na 74 i juz musialam wziac inny i OSTATNI z tego rozmiaru 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...