Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
czesc dziewczynki 🙂
my powrocilismy znow z wojazy 🙃 juz musimy chwile w chalupie posiedziec, bo nie mam juz za bardzo czystych ubranek dla blanki i jutro mega pranie 🤪
radzia ciesze sie, ze znalazlas chrzestna dla mateuszka, trzymam kciuki, zeby sie sprawdzila!
madzia gratuluje figury, mi jeszcze troszke zostalo, ale patrze optymistycznie, ze niedlugo sie uda!!!
alunia wszystkiego naj naj z okazji 3 m-cy i az sie za glowe zlapalam, bo za 11 dni blancia bedzie miala 4 MIESIACE!!! czas leci jak szalony.
za 2 tyg chrzest i kupa rzeczy do zalatwienia uuuuuuuuu 🤨
lece na spanko
buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 😉
Aluniu wszystkiego naj naj 😘 😘

My tez po weselu... Nasza Kochana Myszka wczoraj doskonale wiedziała, ze rodzice musza odespac wesele i jak nigdy przespala z nami prawie caly dzien 🤪 Moje Słoneczko 🙂

Wesele rewelacja, restauracja świetna... a to jedzenie mmmm 😁 😁 😁
Czułam sie na prawde super, wszyscy prawili komplementy, ze nie widac, ze urodzilam... a same wiecie, jak bardzo takie slowa po porodzie sa podbudowujące 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
my już wstaliśmy mama je śniadanko a synuś bawi się grzecznie 🙂
idę dziś do tej mojej koleżanki Sylwi co rodzi we wrześniu zaniosę trochę ciuszków dla maluszka 🙂 jejku wrzesień już nie długo i nie mogę się doczekać aż urodzi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello
U nas niby nie ma takiego strasznego upału a ja sie tak strasznie czuję, duszno mi i w gole ledwo dycham... może wieczorem się skusze na spacer z Mateuszem...
A prasowania mam całą stertę...
Kasiu ja mimo tego że gruba jestem to też większośc osób mi mówiła że nie widać że niedawno urodziłam dziecko... może chcieli być mili ale i tak było mi miło :o)
A tu prosze, fotka z młodymi... szczerze to przy pani młodej to większośc wyglądała jak kruszynki :o)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie moje Kochane!!
My już w domku 🙂 Wczoraj wróciliśmy przed 23 do domu 😜
Na wstępie Alunia bardzo dziękuje za życzenia i pamięć!! 😁 My świętowaliśmy jej 3 miesiące u ojca chrzestnego Aluni 😜 a przy okazji zjechała się prawie cała rodzina 🙂 tak więc było tłoczno i bardzo rodzinnie, a ja mogłam trochę popatrzeć na moją córcię z innej perspektywy bo Ala została przejęta przez moją kuzynkę, która ją pierwszy raz widziała 😁 do tego stopnia miałam wolne, że nawet jej pieluchę zmieniła i ubierała jak wychodziliśmy 😁 heheh
A w niedzielę pojechaliśmy do moich Rodziców na pasiekę i cały dzień tam siedzieliśmy 🙂 obiadek na świeżym powietrzu, później grill, tak więc wszyscy się porządnie dotleniliśmy 🙂
A dziś od rana pralka pracuje, a ja nas powoli rozpakowuje 😜
Radzia - gratuluję znalezienia chrzestnej!! Super że panna młoda się zgodziła 🙂 to już możesz odetchnąć z ulgą 🙂
Łajsoka - no takie życie 😜 jak już wrócisz to zaczniemy kombinować na nowo 😁 Ja teraz póki co też planuję wyjazd do Rodziców, ale do Szczecina, bo mają przyjechać na kilka dni z Pasieki. To już wstępnie planuję, gdzie pojadę, kogo odwiedzę, itp 🙂 wczoraj się dogadałam przez tel. z babką, z którą pracowałam w jednym biurze, że ich odwiedzę więc zobaczę jak stoi moja poprzednia firma 😁 mam nadzieję tylko że dam radę dojechać bo to przez całe miasto będę się musiała przebić, a niestety czekają mnie podróże komunikacją miejską 😞
lecę ogarnąć kuchnię po śniadaniu.. Alunia zasnęła to trzeba korzystać 😁

Miłego dnia!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
my po intensywnym wekendzie znow mamy dzien gospodarczy tzn. ja piore i sprzatam a niunia lezy na podlodze i sie bawi 😁 wydaje mi sie, ze malej zaczynaja sie zeby, bo strasznie sie slini non stop wpycha piastki do buzi i ssie na maksa i zaczela robic czesto kupki takie rzadkie? czy ktoras tez tak ma? to mozliwe tak wczesnie?a i bywa marudna w ciagu dnia bez powodu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetko Oli tak ma, może być tak wcześnie, z tymi objawami-swędzenie, ślinienie a same zęby mogą pojawić się dopiero za jakiś czas, u mojego chrześniaka tak było, zaczęło się jak skończył 3miesiące a zęby wyskoczyły jak miał 5 😮 ale mogą też szybciej wyjść. Tyle się namęczą dzieciaczki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuski 🙂
mój Aluntek jeszcze śpi, Tata się zbiera do pracy, a mama zaczyna, jak to Netinetka ładnie określiła, dzień gospodarczy 😁
Całą noc padało, ale widzę że chwilowo jest nawet ładnie więc pewnie później skoczymy na jakiś spacerek o ile pogoda dopisze 🙂

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak zwykle ostatnia - ALUNIU SŁONECZKO WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO , DUŻO ZDROWIA 😘a ja wczorej jechałam do fryzjerki i potrąciłam bernardyna szczeniaka 3mc.ale wina gospodarzy bo otworzyli bramę a on pobiegł do sąsiadów na przeciwko i wracał, hamowałam ale co z tego , dostał w tyłek na szczęście i był w szoku, ale po chwili stanoł na łapach więc nie był połamany , przeprosiłam tych ludzi i umówilismy się że jak by mu coś się stało to kupię im takiego samego, wkur...mnie taki facet co to żekomo wszystko widział i się wtrącał a że szybko jechałam itd. wskoczyłam na niego jak opętana i powiedziałam żeby"zamnkoł gębę" bo ja rozmawiam z właścicielami a nie z nim, wieczorem dzwoniłam i było wszystko z nim dobrze mam nadzieję że tak zostanie, popłakałam się nawet bo ta psina przyszła do mnie a nie do właścicieli jak stanoł na łapach ach mówię wam przeżycie takie wydarzenie.Idę pić kawkę i delektować się ciszą bo dzieci spią.Radzia wyglądałaś szałowo za to Panna młoda już nie tak bardzo jak Ty 😉 buziaki laseczki i narka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heloł 😎

Oliwka duuuużo uśmiechu 🤪 4 miesiace to juz pannica 😉 😉

😁 😁 Radzia faktycznie wygladalas lepiej niz Panna Mloda 😁 😁

Magda wspolczuje.... tez bym to strasznie przezywala 😞 Ale sama widzialas piesek wstal i pobiegl, tak wiec jest dobrze 🙂

Wczoraj wieczorem wpadli do nas moi rodzice, wracali akurat z zakupów. Wykupili chyba pol centrum handlowego. Emila jest juz ubrana na chlodnieksze dni. Cudne malutkie dresiki, spodenki eleganckie, kombinezon. Ciesze sie jak glupia z tych ubranek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,

Kasiu - Oliwka bardzo dziękuje! 😘

A my od wczoraj znów same,tatuś wrócił do pracy i musimy sobie znów same organizować czas.Dziś troszkę smutno,bo jest pogrzeb naszej cioci,aż w Elblągu więc my nie jedziemy,ale jesteśmy tam myślami.

Natinetko - u nas jest tak samo,też Oliwka jest marudna,kupki są luźniejsze,a o pchaniu całych łapek i wszystkiego co tylko się da do buzi to juz nie wspomnę. 🤪 Powiem Wam,że tak sobie poczytałam te tabelki od Radzi i sprawdzałam co moje dziecko w danym miesiącu już umiało robić i wychodzi na to,że wszystko po kolei "zaliczamy".Żabka sama łapie i trzyma już wiele rzeczy,tych lżejszych oczywiście,nawet butlę z mleczkiem (ale gdy jest już prawie pusta),i tak ślicznie otwiera buźkę jak się do niej zbliża jakakolwiek butla lub smok - wie skubana o co kaman.. 🤪 🤪 No i reaguje na swoje imię i wszelkie zdrobnienia,ostatnio używamy "Walle" (tak jak w bajce wołamy "Łoliiii" a Mała ma ubaw)... 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂
Na początek wszystkiego Najlepszego dla Dzieciaczków które skończyły 3 miesiące czyli Oliwier Alunia i dziś Zosia 🙂 i dla tych co maja 4 miesiące więc dla Oliwii i Szymona 🙂 troszkę życzenia spóźnione 😉 buziole 😘
Mam no nadrobienia 27 stron i tylko po łepkach przeczytałam i nie zdołałam wszystkiego zapamiętać. Jak już wiecie jesteśmy na urlopie i pierwszy tydzień byliśmy u męża rodziców a teraz jesteśmy u mojego taty. My też mieliśmy w sobotę ślub ale cywilny więc było tylko przyjęcie. Radziu super wyglądasz 🙂 U nas panna młoda to ze 140kg ważyła więc każda z nas w porównaniu do niej to kruszynka a jeszcze do porodu zostało jej ponad miesiąc. Oczywiście Kacper całe wesele przespał i poprawiny też 😜 Ogólnie jest bardzo grzeczny. Zasypia o 18-19 a my wtedy z mężem wychodzimy z domu i spotykamy się ze znajomymi, idziemy na piwo i takie tam 😜 a wracamy o 12 w nocy bo i tak Kacper jak coś to budzi się 2-3 na jedzenie 😉 i wiecie co się przydarzyło?! Jednak to prawda z tymi oczami ludźmi. Spotkałam moją koleżankę, która dziś już zaczyna rodzić w poniedziałek tydzień temu rano. I zaczęła mówić jaki on fajny, jaki słodziutki i piękny itd. Jak tylko odeszliśmy to Kacper w ryk, ale taki przeraźliwy, że do domu zaczęliśmy uciekać i trwało to z 20miut 🤢 myślałam że może tak coś mu nie pasowało, ale na drugi dzień pojechaliśmy do jej domu i na początku wszystko było fajnie ale zaraz Kacper znowu zaczął bardzo mocno płakać, nawet gorzej niż na szczepieniu więc wyszliśmy z mężem na dwór i przestał płakać, a jak wyszła ta moja koleżanka to on znowu w ryk 😞 no to my dyla do domu. Teraz już się przekonałam 🤢
Piszecie o marchewce 😉 u nas dziś będzie pierwsza próba 🙂 Kupiłam marchewkę z Gerbera i zobaczymy 🙂 Już nie mogę się doczekać kiedy ją podam i jaka będzie reakcja. 🙂 No i moje pytanie to kiedy ją podawać? czy jak Kacper jest głodny czy np. 2 godziny po karmieniu? bo nawet jakby chciał to nie mogę mu od razu dać całego słoiczka czy nawet pół tak? Moja mama mi mówiła, że jak byłam mała to bardzo lubiłam ta marchewkę i mogłam 5 słoiczków na raz zjeść 😁 a jak już nie chciałam to chichrałam się i wszystkich opluwałam dookoła 😁
acer też się mocno ślini i pcha rączki do buźki a jak czasem włożę mu palca do buźki to mocno gryzie. No niestety trochę pomęczą się nasze dzieciaczki z tymi ząbkami 😞
Trochę się rozpisałam 🙃 lecę do mojego skarbka bo teraz jest u nas na stancji musiałam zapłacić za mieszkanie. Już teraz chyba będę z Wami na bieżąco 🙂 No i miło, że się tak dopytywałyście o mnie i martwiłyście 🙂 dziękuję 🙂 lecę i buziaki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...