Skocz do zawartości

Czy są już tu jakieś Majóweczki 2010? | Forum o ciąży


Anite

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Pszczola24

    1700

  • Kasiaa

    2904

  • Radzia80

    1909

  • lajsoka

    2412

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Radzia - Mateuszek cudeńko. 😘 😘 😘

Co do łóżeczka,to my mamy drewniane i też są tylko 2 poziomy. 😞

Od wczoraj dajemy Oliwce do mleka (tego ostatniego po kąpaniu a przed nocnym snem) 2 miarki kleiku ryżowego,mleko jest gęstsze,ale Żabka śpi jak zawsze od 21ej do 6.30,nic się nie zmieniło... 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JAsiulek też śliczniutki. 😘

Radzia - my w sumie dopiero 2 dzień jej podajemy ten kleik w mleku,więc może dopiero się zmieni,choć i tak nie mamy co narzekać,bo Oliwka już od dawna nie budzi się w nocy tylko śpi do rana.Może jakby dostawała kaszkę,to byłoby inaczej,ale zdecydowaliśmy,że nie będziemy przesadzać z wprowadzaniem nowych pokarmów,na wszystko jest czas.Bo moja mama już dziś jak u niej byliśmy chciała rozmaczać Oliwce biszkopty w herbacie i ją karmić,ledwo jej to wybiłam z głowy... 😮 😞 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jak Mateuszek siedzi pieknie 😘 śliczny, ja też liczę że Jaś jak się nawsuwa kaszy z mlekiem to pośpi dłużej a co do picia to już dawno pije po 150 ml ale co z tego jak się dość często budzi 🤢 a co do fryzurki Jasia to Daniel ma na poczatku tak stawiał a teraz już mu muszę je na siłę kłaść te włoski bo będą mu tak stały i kto mu je tak stawia to zaraz dostaje ode mnie po łapach. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Oliwia juz od dawna wcina 150 ml co 4h chyba ze przyśnie to pózniej je, ale zdarza sie jej tez wczesniej co 3 h płakac na jedzonko. A marchewke zaczne dawac od 4 miesiaca.
A w no cy spi pieknie ani razu sie nie budzi jak zasneła po kąpieli oczywiscie jeszcze jedzonko było to sie obudzi pewnie dopiero ok. 7 albo 8 🙂 Uwielbiam ja za to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Netinetka - tak pisałaś że Ci się łezka zakręciła, jak patrzyłaś na swoją koleżankę, która niedługo rodzi.. Ja jutro będę się widziała ze znajomą, która też ma niedługo termin - na wrzesień 😁 pewnie tak samo zareaguję 🙂 Rzadko się widujemy, bo dopiero od niedawna mieszka w Gorzowie (wcześniej zresztą mieszkała w Międzyrzeczu 😜). A ostatnio jak się miałyśmy spotkać to ja byłam jeszcze w ciąży i miała do mnie wpaść na herbatkę, ale napisałam jej smsa że kiepsko się czuję i chciałabym przełożyć nasze spotkanie o jeden dzień.. nie zdążyłam się z nią zobaczyć - tego samego wieczora już byłam na porodówce 😜 heheh
Więc liczę że teraz nam się uda spotkać 🙂
Madzia - Ale Jasiek już wielki!!! Jeszcze chwila i wyrośnie z gondoli! Moja Ala już jest w tej szerszej wersji gondoli, bo z małej (z tego nosidełka) już wyrosła 😁
Wysa - ale fajnie Was widać w odbiciu okularów 😁 hehehe cała trójka na zdjęciu 🙂 W ogóle Kacperek już taki fajniusi 🙂
Mati jaki słodziutki golas 😁 I to serduszko w miejscu liścia figowego 😜 bezcenne 🤪 🤪

Mykam do łóżka 🙂 Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello!!!
O rany ale macie fajnie z tymi Oliwkami że tak spią cudnie... ja od ponad 4 m-cy nie przespałam całej nocy bo końcówke ciąży tez miałam bezsenną... oczy mam przekrwione, ostatnio sie mnie kolezanka pytała czy mam cos z oczami bo takie czerwone - no mam cos z oczami 🤪
A wczoraj poszedl spac wyjątkowo wczesnie bo o 19 a normalnie kapiemy go dopiero o 20-tej więc spac idzie ok. 21-ej... no i obudził mi sie o 23 i potem o 3 a rano o 7... popiszczał sobie do miśków i teraz tam przysypia... w sumie w nocy wstawałam tylko raz więc jestem wyjątkowo wyspana... 😜
A co do łezek to powiem am, jak ja na tym weselu wyłam jak porabana... co jakies podziękowanie to ja w ryk... jejku ja kiedys taka nie byłam, a od ciąży to sie taka miękka zrobiłam... najbardziej się cieszyłam bo my z tą kolezanką tyle razem przesżłysmy i byłam szczęśliwa że w końcu trafiła na fajnego faceta i wreszcie jest szczęśliwa a jak sobie pomyslałam, że pewnie niedługo będa mieli bobo to znowu sie rozpłakałam i tak całe wesele... jak debilka 😜
A dzisiaj cały dzień sama z Mateuszem jestem, bo mąz wpadnie z pracy tylko na obiad i jedzie bo mają występy a moich rodziców znowu nie ma na kilka dni... ale ma przyjść męża bratanica po Mateuszka na spacer... czy wy się nie boicie dawac dzieci na spacer komus innemu niż mąż lub babcia? bo ja to przezywam jakbym go conajmniej pierwszy raz na kolonie wysyłała a nie na godzinny spacerek... ale to dlatego że on już tak nie spi na dworze i ja tam wiem jak go zabawić i co z nim zrobić, a nie chcę żeby jej płakał w tym wózku... powiem jej najwyżej żeby była blisko bo z Mateuszem to nie ma żartów jak sie zrobi głodny.... a butelki jej nie chce dawac bo on się czasem krztusi 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień doberek 😁
Matki ty śliczny golasku 😉 ja miałam wczoraj nagarać Oliego podczas kąpieli od jakiegoś czasu robimy tak że kładziemy pod główkę ręcznik żeby leżał sam, reszta ciałka zamoczona wodzie i Oli tak polubił taką kąpiel że chlapie ile wejdzie, podnosi nogi i rączki piszczy i chhlup o wodę 😁 😁 i śmieje się przy tym tak"normalnie"jak taki starszy bobas 🤪 wczoraj z mamą pękałyśmy z tego co on wyprawia nie miałam przy sobie telefonu, żeby go nagrać, może dziś się uda to zobaczycie jakie wariacje wanienne wyprawia mój syn 😉 jak już mieliśmy go wyciągać moja mama mówi do Oliego "starczy zabawy wychodzimy", a tu nagle uśmiech znikł i zrobiła się jego słynna "podkówka" 😁 😁 i jak go wyciągnęłyśmy to był strasznie zfochowany i krzyczał, nerwusek jak u Matiego 😜mu się włączył bo jakim prawem my baby wyciągnęłyśmy go z wody 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Musze wypróbowac ten patent z ręcznikiem bo Mati lubi lezeć jak go nikt nie trzyma a mamy do wanienki tą gąbkę, ale skubany ciężki juz jest i się zapada i mu sie uszy mocno moczą... ja już tak nie uwazam z tymi ucholami ale to chyba nic przyjemnego miec uszy w wodzie cały czas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...